Bitcoin Forum
June 18, 2024, 11:37:52 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Türkiye'nin ilk Bitcoin gasp operasyonu!  (Read 2108 times)
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 26, 2017, 09:47:05 PM

Merhaba,ben işin farklı bir kısmında kafa yordum.Şimdi bu yakalanan adamlar hakkında hangi maddeden işlem yapılacak?Hırsızlık deniliyor da ülkemde kanun anlamında tanımlanmamış bir şeyin(BTC) hırsızlığı nasıl tanımlanacak.Şimdi ben polise gitsem desem ki benim jüpiter retiplerimi(tamamen hayali bir para)çaldı filanca kişi,kanun önünde nasıl yargılayabilirler bu kişiyi?Saygılar..
böyle bir iddia durumunda ispatla siz yükümlü olursunuz,olmayan birşeyin çalındığını ispat etmekte pek mümkün görünmüyor.bitcoinin tanımlanmış olmasının lüzumu yok çalındığının ispatı yeterli oluyor,örnek vermek gerekirse kendinizin yaptığı bir cisim olsun ve çalınsın ama devlet böyle bir cismi tanımıyor çünkü ilk ve tek(siz yapmışsınız) bu durumda da ispat yeterlidir.
boram16
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 28, 2017, 06:40:09 PM

Anlayamıyorum ülkede herkes dürüstlükten iyilikten bahsederken bunkadar hırsızlıkta ileri gitmemizi anlamıyorum 

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: