Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:12:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Genesis Vision (GVT)  (Read 4539 times)
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
December 13, 2017, 12:01:58 AM

5•50$ gırdım 7 den okuttum

❇️ E N İ G M A ❇️
1714810371
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714810371
Reply with quote  #2

1714810371
Report to moderator
1714810371
Hero Member
*

Ignore
1714810371
Reply with quote  #2

1714810371
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714810371
Hero Member
*

Ignore
1714810371
Reply with quote  #2

1714810371
Report to moderator
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
December 13, 2017, 09:19:35 AM

Halen açıklanmamış 1 borsası kaldı diye biliyorum . Her zaman ki gibi Bittrex lafı sıkca dolaşıyor etrafta .. Girmesi durumunda yaklaşık x2 yapacağı gözü kapalı belli gibi ..
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 13, 2017, 09:34:11 AM

icosuna gırılmesı gereken coınlerın basında gelıyordu bende 80 kadar vardı ama cok ucuzdan bozdurduk çok guzel serı yakaladı ve yukseldı alıp tutanlara basarılar demek gerekır on gorulu olmak gerekıyor bazen
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 10:15:27 AM

gvt ile ilgili bu aralar çok söylenti duyuyorum  bende fırsat kolluyorum almak için bakalım herkese bol kazançlar
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 10:31:04 AM

Bir fırsat olur olmaz iyi bir yatırım yapmayı düşünüyoru. Sizde bir bakın derim
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 13, 2017, 11:37:41 PM

Ben 0.5 btc yatırdım.Çok güvendiğim bir proje..1 yıl sonra en az 50 doları garanti gibi..Çünkü coin sayısı az.. Tanıdıklarıma da az çok aldırdım bakalım hayırlısı artık..Umarım yüzümüz güler...
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 14, 2017, 12:42:55 AM

Genesis Vision ( GVT), Klasik borsa anlayışını blockchain yazılımıyla bir araya getirdi bu proje. Alfa sürümü çıkmadan yatırım yaparsam kar edeceğimi düşünüyorum.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
December 14, 2017, 03:48:16 AM

Daha evvel GVT hakkında hiç bir fikrim yoktu. Yorumları okuyunca iyi bir yatırım olabileceğine kanaat getirdim. Biraz takip edip alım fırsatı yakalarsam uzun vade bekletmek iyi bir yatırım olacak sanırım.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 14, 2017, 06:19:03 AM

Ben 0.5 btc yatırdım.Çok güvendiğim bir proje..1 yıl sonra en az 50 doları garanti gibi..Çünkü coin sayısı az.. Tanıdıklarıma da az çok aldırdım bakalım hayırlısı artık..Umarım yüzümüz güler...

Abi kurban olurum coin sayisi az deme biktim ya bende unify a girdim coin adedi az diye 1800 kusurlerden almistik 300 e dustu ya bir daha coin az diye girmek mi aman aman projeyi arastirip icoda ne kadar eth toplamislar onlara bakicam gerci mth de icoda dunya para kaldirdi ama onlarda 3000 kusurlerden 300 kusurlere indi de iste hepsi boyle olmuyor insallah biraz cikarda en azindan parami kurtaririm kucuk yatirimciyim ama olsun insan buyuk para yatiranlari duyunca daha bir uzuluyor
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
December 14, 2017, 10:52:23 AM

Bu koine şimdi baktım da, 5.74 usd diyor fiyatı. Bu fiyatlardan girilir mi sizce? Bir daha bu projeyi araştırıp, sanırım bu fiyatlardan veya biraz daha bekleyip 4küsür dolarlardan giriş yapabilirim. Bakalım nasıl bir grafik çizilecek.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 14, 2017, 11:38:54 AM

Bu koine şimdi baktım da, 5.74 usd diyor fiyatı. Bu fiyatlardan girilir mi sizce? Bir daha bu projeyi araştırıp, sanırım bu fiyatlardan veya biraz daha bekleyip 4küsür dolarlardan giriş yapabilirim. Bakalım nasıl bir grafik çizilecek.

Alım için uygun fiyat aralığında gibi duruyor . Son 2 haftada 5 $' ın altına tek sefer düşüp tekrar ivme kazandı . ICO ' sundan girmek varmış . Bilemedik ..

Girenler halen elinde tutuyorlar . Söylentisi fazla  Bittrex haberleri dolanıyor ama başarılı olur mu / olmaz mı ? Zaman gösterir ..
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 14, 2017, 12:30:55 PM

Binance giren coinler bir şekilde fiyatlanıyor. Sadece orada işlem yapmaya başlayanlar var bittrex den ciddi hacim aldı.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 15, 2017, 11:59:11 AM

İco'dan çıktıktan sonra kısa sürede hareketlenerek x4'e kadar çıkmıştı ama son zamanlarda 5$ - 6$ arasında gidip gelme eğilimi göstermeye başladı. Umuyorum ki 2018 den itibaren yine bir yukarı hareketlenme bekliyorum. Elimdekilerin yarısını satmıştım yarısını hala tutuyorum.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 15, 2017, 12:45:46 PM

Bounty konusunda oldukça cimri davranmışlardı belki de bu yüzdendir bilemiyorum. Yani hedefleri yüksek ise bounty i az veriyorlar gibi. Hangi projenin yükseleceğini maalesef kestiremiyorum. Çok güzel diye giriyorum dibin dibini görüyor. Yok bu proje daha önce de denenmişti yeterli ilgi olmadı diyorsun alıp başını gidiyor.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 15, 2017, 01:06:30 PM

son zamanlarda baya gv coinini duyuyorum yakma olayı ne zamandı acaba alasım geliyor arada ama gene sağlamlara yöneliyorum ama almak lazım gibi bakalım

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 15, 2017, 05:36:20 PM

Kasım ayı sonlarında 8 dolar seviyelerine geldiğinde bozdursa mıydım diye düşünmüyor değilim. İlerisi için umutluydum aslında 30 doları falan görebileceğini düşünüyorum o yüzden hala daha alınabilir aslında.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 15, 2017, 06:03:43 PM

Birisi lütfen aciklayabilirmi bu coinin ne yaptigini ? White paper turkce cevirilseydi cok makbule gecerdi Smiley

kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 15, 2017, 06:05:27 PM

Ne yaptığı konusunda net bir fikrim yok ama şişirilmesinde Charlie Shreem'in büyük payı olduğunu biliyorum, yani suni bi yükseliş olabilir.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 15, 2017, 06:09:13 PM

Ne yaptığı konusunda net bir fikrim yok ama şişirilmesinde Charlie Shreem'in büyük payı olduğunu biliyorum, yani suni bi yükseliş olabilir.

charlie shreemi yeni siz yazinca ogrendim ufak bi arastirmayla bitcoin zengini oldugunu gordum bu adam 100 btc atsa suna fiyat moon olur zaten Smiley Yani kesin yatirim yapmistirda suandan itibaren diyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 15, 2017, 06:10:29 PM

charlie shreemi yeni siz yazinca ogrendim ufak bi arastirmayla bitcoin zengini oldugunu gordum bu adam 100 btc atsa suna fiyat moon olur zaten Smiley Yani kesin yatirim yapmistirda suandan itibaren diyorum.

Yatırım dahi yaptığını düşünmüyorum zaten danışmanlık yaparak milyonlarca token alıyorlar. Bu kişi hapis filan da yattı elindeki btc'ler gitmişte olabilir yani
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: