Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:38:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Genesis Vision (GVT)  (Read 4539 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
March 19, 2018, 06:35:08 PM

Artık geç kalındı bu tokene girmek için katlamada sıkıntı yaşarsınız gidin daha yeni çıkmış potansiyalli coinlere bakınız unutun GVT'i
1714815481
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714815481
Reply with quote  #2

1714815481
Report to moderator
1714815481
Hero Member
*

Ignore
1714815481
Reply with quote  #2

1714815481
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714815481
Hero Member
*

Ignore
1714815481
Reply with quote  #2

1714815481
Report to moderator
1714815481
Hero Member
*

Ignore
1714815481
Reply with quote  #2

1714815481
Report to moderator
jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
March 19, 2018, 08:15:03 PM

Açıkçası gvt potansiyeli olan bir coin. Dünden bugüne güzel bir artış yakaladı ve %16 büyüme gerçekleştirdi. Piyasa hazır canlanmışken daha fazla da artacağını ve yıl sonuna kadar 100 dolar seviyelerini göreceğini tahmin ediyorum.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 19, 2018, 10:35:31 PM

Şu projeyi ıco zamanı falan kaçırdığıma gerçekten üzüldüm. Borsada çok iyi fiyat yaptı. Hatta o dönemlerde dahi gözümün önüne gelmişti ama ilgilenmemiştim pek.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
March 19, 2018, 10:37:29 PM

Açıkçası gvt potansiyeli olan bir coin. Dünden bugüne güzel bir artış yakaladı ve %16 büyüme gerçekleştirdi. Piyasa hazır canlanmışken daha fazla da artacağını ve yıl sonuna kadar 100 dolar seviyelerini göreceğini tahmin ediyorum.

Yıl sonuna gelmez 100 doları bulması boğayı gördüğü gibi bir iki hafta içerisinde olur 100 dolar ama boğa başladıkdan bir iki hafta diyorum bu bi iki haftadan bahsetmiyorum
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
March 19, 2018, 10:53:53 PM

Şu ayı piyasasında bu kadar sert dalgaya rağmen kaybettirmedi tam aksine kazandırdı.Ancak belli bir değerede ulaştı.Tabiki daha gidebilir ama risk içeriyor bundan sonra.Zamanında girilmesi gereken bir proje idi.Tren biraz kaçmış oldu.Yinede token sayısı az 100 dolar sayıya göre normal sayılır.Yatırımcısını asla üzmez.
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
March 19, 2018, 10:58:54 PM

Toplam ve dolaşımdaki miktara göre fiyat düşük, boğa sezonunda binance'ın gözde coinlerinden olabilir.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
March 20, 2018, 01:21:15 AM

GVT Binance de baya popüler oldu bir ara, btc nin toparlamaya başlaması ile gvt de nasiplenecektir diye düşünüyorum. Pat diye yeniden 50 dolar olamaz belki ancak fiyatı yükselecek diye düşünüyorum.
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
March 20, 2018, 06:27:43 AM

en ufak fırsatta direk uçuyor gidiyor en az %20 si var, hep en önde ilerliyor binance de valla mikemmel bir token kardeşimiz kendisi
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 20, 2018, 07:11:42 AM

piyasa düzelmeye başladı benim şahsi düşüncem kısa sürede 40USD yi görecek GVT ben bugün biraz daha alım yapacağım yatırım tavsiyesi değildir.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
March 20, 2018, 11:31:13 AM

verilen bilgiler sadece bizlere haberdar etme amacıyla yapılmış bencede kimse bunu yatırım tavsiyesi olarak anlamasın adam uğraşmış emeğine sağlık.

bitkolik (OP)
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
March 20, 2018, 12:18:05 PM

baslik sahibi olarak uzun zamandir GVT hakkinda yorum yapmiyordum. duygularim depreşti. yorum yapmadan gecemeyecegim.bu projenin duyurusunun yapildigi ilk gunden bu yana koyu takipcilerinden biriyim Genesis Visionun. butun takim uyeleriyle samimi olduk artik. toplulukta beni iyi tanir.ilk 2 turnuvalarinda da birinci oldum.2 ay kadar da telegram da admindim. yogun oldugum icin surdurmek istemedim."bitkolik" i takip eden bir toplulukta var. cunku platform yayinlandiktan sonra aktif olarak managerlik yapacagim. GVT den sonra heralde benim tokenlarim populer olacak Smiley

herneyse gelelim diger gelismelere 1 nisanda yayinlaniyor platform. ayrica Genesis Market olusturuldu. bu market doviz ciftlerini fiyat bakimindan farkli borsalardan cekerek ortalama bir fiyat sunuyor. gayet tatmin edici. forexte zaten tek market verisine gore islem yapilsaydi fiyat manipule edilip platformdan haksiz kazanc elde edilebilirdi. son turnuvadaki test islemlerinde bunun farkina varmistim. Ruslan Kamensky bunu nasil cozer diye dusunurken boyle bir haber geldi. yani beklentimi de fazlasiyla karsiladilar. herneyse simdi anlatsam bazi seyleri saatler surer...

isin özü su arkadaslar. Genesis Vision her acidan cok iyi dusunulmus bir proje. Takim uyelerine akrabalarimdan daha fazla guveniyorum desen yanlis olmaz heralde... 😊

fiyati tabiki yukselir de duser de. asil soru su. bu piyasada kalici olur mu derseniz. sonuna kadar evet derim. Butun Forex firmalari bu platforma kayacak bence. inanilmaz bir market potansiyeli var.gunubirlikci olmadan uzun vadeli dusunun...

iyi forumlar.
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
March 20, 2018, 12:52:57 PM

baslik sahibi olarak uzun zamandir GVT hakkinda yorum yapmiyordum. duygularim depreşti. yorum yapmadan gecemeyecegim.bu projenin duyurusunun yapildigi ilk gunden bu yana koyu takipcilerinden biriyim Genesis Visionun. butun takim uyeleriyle samimi olduk artik. toplulukta beni iyi tanir.ilk 2 turnuvalarinda da birinci oldum.2 ay kadar da telegram da admindim. yogun oldugum icin surdurmek istemedim."bitkolik" i takip eden bir toplulukta var. cunku platform yayinlandiktan sonra aktif olarak managerlik yapacagim. GVT den sonra heralde benim tokenlarim populer olacak Smiley

herneyse gelelim diger gelismelere 1 nisanda yayinlaniyor platform. ayrica Genesis Market olusturuldu. bu market doviz ciftlerini fiyat bakimindan farkli borsalardan cekerek ortalama bir fiyat sunuyor. gayet tatmin edici. forexte zaten tek market verisine gore islem yapilsaydi fiyat manipule edilip platformdan haksiz kazanc elde edilebilirdi. son turnuvadaki test islemlerinde bunun farkina varmistim. Ruslan Kamensky bunu nasil cozer diye dusunurken boyle bir haber geldi. yani beklentimi de fazlasiyla karsiladilar. herneyse simdi anlatsam bazi seyleri saatler surer...

isin özü su arkadaslar. Genesis Vision her acidan cok iyi dusunulmus bir proje. Takim uyelerine akrabalarimdan daha fazla guveniyorum desen yanlis olmaz heralde... 😊

fiyati tabiki yukselir de duser de. asil soru su. bu piyasada kalici olur mu derseniz. sonuna kadar evet derim. Butun Forex firmalari bu platforma kayacak bence. inanilmaz bir market potansiyeli var.gunubirlikci olmadan uzun vadeli dusunun...

iyi forumlar.
Forex piyasasının %3ünü eline gicrese GVT 4 haneye cıkar hocam
4 gözle ay basındaki alpha sürümünü bekliyoruz.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 20, 2018, 07:26:36 PM

iyi forumlar.

Projenin içinde yer almışsın kısmen de olsa. Bu tarz yorumlar, beklentiler gerçekten mutluluk verici biz yatırımcılar için. Platformu sabırsızlıkla bekliyorum, sana da biraz yatırım yapalım Smiley)
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 20, 2018, 07:38:26 PM

bitkolik ten yeni yorumlar gelmiş, teşekkürler.

GVT elinde olmayan yok sanırım, forumda da konusu vardı google trendde Türkiye en üstlerdeydi.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 20, 2018, 07:59:26 PM

Satılmaması gerekn bir token ileriye dönük düşünüyorum zamanı gelince forumda bile kullanımı için bilgiler alınmaya başlınıcak
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 22, 2018, 06:08:09 PM

https://docs.google.com/forms/d/1j--d7jdJg5BD92mectVS5BqAWYeR3nOwa9xYCCW0dho/viewform?edit_requested=true

IOS (Apple) kullananlar yukarıdaki linkten kayıt olarak Genesis Vision uygulamasını test listesine katılabilir.

Yavaş yavaş geliyor Genesis Vision
integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
March 22, 2018, 06:33:35 PM

GVT fiyatı düşükken baya araştırdığım bir coindi. O zamanlar binance hesabım da yoktu. O yüzden alamamıştım. Daha sonra binance hesabım oldu yükseldi diye almadım daha da yükselmeye devam etti. Neyse elinde tutanlara bol kazanç diliyorum güzel bir proje.

mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
March 22, 2018, 07:34:33 PM

4-5 dolar mıydı neydi bizim yerel twitter fenomenleri diyeyim alın dedikleri zaman, nedense bir güven olmadı bende almadım sonrası malum zaten, deli gibi arttı şuan keşke açıp projeyi baksaydım diyorum ama hepsi birden alın alın diyince negatif algı oluştu direkt.
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 22, 2018, 08:15:30 PM

Basligi ilk acan arkadas ve twitterdaki ramazan soyledigi zaman alanlar en kotu 10X yapti yok boyle bir getiri son zamanlarin en iyi getirisi oldu bu token.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
March 22, 2018, 10:09:03 PM

forumdakiler gerçek göz yaşı dökmeye başladığında GVT fiyatı ne olur bilemiyorum ama eğer artarsa kervana ben de katılırım. şimdi bunu okuyacak toplam yavşak miktarını ön göremem ama onlar bile minik bir pump yaratabilirler.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------