Bitcoin Forum
June 27, 2024, 02:52:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple trolleri intahara hazır olun :)  (Read 1919 times)
torrentco (OP)
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 16, 2017, 01:57:04 PM

cümleten geçmiş olsun ripple trolleri Smiley
asya uyuyor daha asıl bomba yarına patlar diye dusunuyorum.
amerikan express ne demek arkadaş.
nedir tahmnler arkadaşlar seneye bugun ripple ne olur?

https://twitter.com/Ripple/status/931150009751429120
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
November 16, 2017, 02:03:40 PM

anlamadıgım btrx te fıyat 3500 lerde bınance de 5000 de.cuzdanlarda acık kac onay ıstıyorlar acaba bittrexten bınanceye gıderken manyak bı fark var cunku Cheesy bu haber dıgerlerı gıbı cıkarsa gene ellerınde patlar.guvenıp alamıyorum bır turlu Cheesy
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 16, 2017, 02:03:57 PM

Hiç yatırımım olmadığı halde çok sevindim. 2 tane arkadaşım çok yüksek fiyatlardan ripple almışlardı umarım eski seviyelerine gelir yatırımcısını üzmez. gerçekten güzel bir haber.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 02:06:15 PM

Benimde tanıdığım bi arkadaşım almıştı (Ben). Şuan sattı Cheesy Umarım hayrını görürüm.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
November 16, 2017, 02:17:27 PM

Ben bir kere yatırım yaptım onda da beni üzdü. O günden sonra takibi dahi bıraktım. Bu güzel bir haber ama. Elinde olanlar kar ederler. Yeni yatırım için ise tren bir süreliğine uzaklaşmış olabilir.

zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 16, 2017, 02:35:22 PM

bu ripple ın fiyatı artarsa , omo bonon morkot cop u çook  diyenlerin suratı nasıl olacak görmek isterdim  Cheesy

Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 16, 2017, 02:37:00 PM

Ripple ne olmuş böyle arkadaş, bunun için coin bile değil diyenler vardı, yok teknolojisi kullanılırmışta fiyat aynı kalırmış falan filan, ardından bakalım şimdi.
kimimben
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 16, 2017, 02:41:15 PM

sanırım haber fiyatlanmış ama girmek için yine geç kaldık. anca arkasından bakarız böyle
torrentco (OP)
Sr. Member

View Profile
November 16, 2017, 03:05:47 PM

anlamadıgım btrx te fıyat 3500 lerde bınance de 5000 de.cuzdanlarda acık kac onay ıstıyorlar acaba bittrexten bınanceye gıderken manyak bı fark var cunku Cheesy bu haber dıgerlerı gıbı cıkarsa gene ellerınde patlar.guvenıp alamıyorum bır turlu Cheesy

sorma %50 net kar vardı.
gatehub saolsun azıma mıctı.
yok bir türlü transfer edemedim xrp yi.sanırım kimse transfer edemedi fiyat cok uzun sure kaldı oyle cunku 45 dk kadar.
sonra birden eşitlendi buyuk ihtimal ufak aplı kilitlenme oldu bu ucuk arbitraj oranı yuzunden borsalarda.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 16, 2017, 03:15:58 PM

Sonunda kurtuldum ripple dan 4000 den satış vermiştim. 2 hafta önce ..Bir daha da girmem. Çünkü zerre kadar geleceği olacağına inanmıyorum.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 16, 2017, 04:20:32 PM

İlk 10 arasında gelecek görmediğim tek coin ripple gibi benimde . Hani büyük konusmayayım ama balon olup giderse şaşırmam .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 16, 2017, 04:26:26 PM

ee 5 ay önce 35 40 centten alan napıcak Smiley ripple mi aman aman bir daha elimi sürmem
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 16, 2017, 04:32:43 PM

bir dönem yine böyle haberler çıkmıştı millet deli gibi atlamıştı Cheesy:D sonra çok düştü byaaa düştü yine banka anlaşması felan olaylarıydı. dikkatli olun aynı tuzaga düşmeyin arkadaşlar
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 16, 2017, 04:43:18 PM

Topladilar artik 2-3 gun icinde bir daha roketler bunlar sonra tepelerden yine verirler milletin eline uzundur sessizdiler
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 04:53:24 PM

bir haberle kaldirdiklari paraya bak ya. inanilir gibi degil. bu kadar kolay mi bu isler. yakinda indirip verirler milletin eline tekrar. kural bu. yukselt sat. dusur al. cebi doldur. ripple cilar bunu iyi yapiyor.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 16, 2017, 04:53:58 PM

rıpple net dıyor xrp demıyor. yıne aynı muhabbet hep dıyoruz xrp nın rıpple ıle alakası yok. herıfler xrp den vurdukları para ıle gelıstırme yaptılar. teknolojılerını satıyorlar sımdı. hıc bır banka kımde ne kadar oldugunu bılmedıgı bır coını kullanmaz. teknolojıyı kullanır. coın kullanmak gıbı bır nıyetı varsa da kendı coınını yapar.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 16, 2017, 05:30:31 PM

Nedense burnuma yine çok pis kokular geliyor. Ripple bir türlü güvenemediğim, sahibini sevmediğim bende her zaman negatif etki yaratmış bir coinimsi.

Ancak yüksekten alan ya da xrp elinde tutan arkadaşların gerçek anlamda kazanmasını istiyorum. Umarım dediğiniz gibi çok yükselir fiyatı.
torrentco (OP)
Sr. Member

View Profile
November 16, 2017, 06:01:09 PM

hala ripple firması ile anlaşıldı xrp ile alakası yok diyenler görüyorum hemde bunlar rutbeli uyeler inanılr gibi değl gercekten.
dunyadan bi habersiniz ancak cehaletinizi insanlarla yaymaktanda hiç çekinmiyorsunuz,bir biizm turklerde gördüm cehaletini hiç sakınmayan su forumda başka da  gormedim.

ripple in bankalara entegre ettiği iki asset var.
bunlardan birisi xcurrent diğer ise xrapid.
xrapid direk transferde xrp kullanıyor.yani ripple  xrp yi kullanıyor kendi zincirinde bu transferi gercekleştirmek için.
AMEX direk birebir xrapid kullanıcak transferlerde.

bitcoinin bile yatırım dısında bir boka yaramdıgı,gercek dunyada kulalnımı olmadını varsayarak soyluyorum;
gercek dunyaya entegre olabilen,kullanımı olacak olan tek coin ripple olacak olabilir.
boyle birşey olursa olacakları su anda tezahür bile edemiyorum.

guvenirsiniz guvenmezsiniz ayrı ama emin olmadıgınız şeylerle insanların aklını bulandırmayın.once bi açın okuyun.

torrentco (OP)
Sr. Member

View Profile
November 16, 2017, 06:11:15 PM

ingilizce bilenler kısaca sunu okusalar anlarlar xrp ile ripple ilişikisini.

1) Ripple gets banks to use its payment technology.

2) Banks integrate Ripple's payment system into their system.

3) This helps to eliminate all the technical obstacles to banks routing payments through a crypto-currency. (Regulatory, compliance, business rules, integration effort, etcetera.)

4) Banks use the system to clear payments with each other, probably using mostly ILP. (ILP is a protocol that permits atomic, cross-ledger payments. Most importantly, it allows a "connector" to facilitate the payment even if that connector is not trusted by either the sender, the recipient, or the source and destination financial institutions.)

5) Ripple tries to make XRP the premium connector by targeting inefficient corridors.

6) If XRP can efficiently bridge X% of payments between banks that use Ripple, it will.

7) This will increase the demand for XRP as connectors need XRP to buy the destination currency for their trades.

8 ) If XRP is cheap to trade with other currencies, people who don't know what currency they'll need next may hold XRP.

9) If XRP is cheap to trade with other currencies, people who are willing to buy any currency they can get cheaply may hold XRP.

10) This can lead to a cycle of increasing demand.

Ripple may or may not succeed. Ripple's strategy may change. But that's Ripple's plan, in summary.

Or, even shorter, build a massive, level playing field in which assets can compete to bridge payments, then try to make XRP a winner on that playing field.

This is an ambitious, maybe even crazy, plan. But Ripple has raised tens of millions of dollars, has over a hundred full time employees, and our successes to date speak for themselves. That is, of course, no guarantee of success.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 16, 2017, 06:35:24 PM

valla bu ripple adamın ocağını batırır.

ne zaman bulaşsam bişiyler çarpıyo benden acaip cenabet bi coin. zaten piyasada pek güvende yok buna bi pump yapıyolar 2 katı içine kaçıyo aq coini.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: