Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:22:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DubaiCoin[DBIX]  (Read 464 times)
SheldonLeeCooper (OP)
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 16, 2017, 07:18:42 PM

Fiyatı iyi yükselmiş(148000 satoshi). Bir kaç gün içinde de Hitbtc'de işlem görmeye başlayacak. Sizce fiyatı yükselmeye devam eder mi?
1715660550
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715660550
Reply with quote  #2

1715660550
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
btcwav
Full Member

Activity: 210
Merit: 103

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile WWW
November 17, 2017, 09:22:25 AM

Bi tek Dubai coin eksikti o da yerini almış. Birde üstüne bir kaç x değerlenmiş ne güzel dünya. Bizim akche bakalım ne yapacak.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 17, 2017, 10:47:03 AM

telegramda bir pump grubu yaptı onu banada gir dediler girmedim.
oraki şeyhler güya para transferi için dubai koin kullanacakmışta fişmekan.
bayagı yukselmişti dumplamışlar millletin beynine.
bulaşmayın boyle ne idüğü belirsiz koinlere.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 11:28:31 AM

Bir adet daha scam proje, düşükten al - yüksekten sat felsefesiyle yaklaşılmalı, büyük paralar yatırılmamalı hatta mümkünse hiç para yatırılmamalı.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
November 17, 2017, 11:36:33 AM

Bir adet daha scam proje, düşükten al - yüksekten sat felsefesiyle yaklaşılmalı, büyük paralar yatırılmamalı hatta mümkünse hiç para yatırılmamalı.
,

Doğru hocam scam ama ben  3-4 ay içinde çok sağlam bir pump bekliyorum bir önceki kadar olmaz ama en azından bir 10 kat bekliyorum birileri al satlar ile adet artırıyor devamlı çünkü.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 11:43:50 AM

,

Doğru hocam scam ama ben  3-4 ay içinde çok sağlam bir pump bekliyorum bir önceki kadar olmaz ama en azından bir 10 kat bekliyorum birileri al satlar ile adet artırıyor devamlı çünkü.

Ekibin kendisidir hocam o, yatırım yapmamak gerek bence yinede sen bilirsin.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 17, 2017, 01:19:25 PM

Dbix her zaman bir pump dump coini gozuyle baktim benim sahsi fikrim guvenip yatirim yapilmamali bir ara dubai spekulasyonlari oldugunda cok degerlendi onun disinda boyle bir grup cikior hacim yukseltior verior milletin eline kitlior
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 17, 2017, 01:26:56 PM

Temkinli olup öyle yaklaşın derim, daha önce pump yaparak 30 dolarlara çıkartıp sonra iyi dump yapmışlardı, tabii arada ezilen ezildi, bir coine girerken projesini önce çok iyi araştırın

Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 17, 2017, 02:39:06 PM

yanılmıyorsam pump dump olayının kralıdır kendisi. çok bulaşmamak lazım işi bilmiyorsanız. takip ettiğimde tüh ya keşke alsaydım dedim, ama devamında iyiki almamışım dedim. adamların kendi ellerinde herşey, resmen tavuk gibi yolarlar bakın:) iyi araştırın, gerçekten iyi bilmiyorsanız (ki bende çok bilmiyorum ne projesini ne de haberlerini) bulaşmayın Smiley

matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 17, 2017, 03:16:27 PM

Bu yıl temmuz ayında Segwit zamanında tüm altcoinler düşerken DBIX yükseliyordu. çok ciddi tepelere çıkardılar. Anladıkki pump'ın alasını yapmışlar. Bir sürü kişinin canı yandı. Bugun sayfasını inceledim birçok yenilik geliyor yükselecek vs yazmışlar. Ya ellerindekini satacaklardır yada ciddi bir pump dalgasına hazırlanıyorlardır. alacaksanız bile dikkatli olmak lazım
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
November 17, 2017, 06:13:21 PM

Bu tarz kriptoparalara yatırım yapmak ölü yatırım yapmaktır, kumar oynamaktır. Eğer kumar oynamak istiyorsanız ve kumar oynayacak kadar fazla paranız varsa buyurun Las Vegas'a.. Ben sırf nefsime sahip olamam diye Kraken kullanıyorum. Ne kadar az kriptoparaya odaklanırsan, o kadar iyi tanırsın ve o kadar iyi analizler yaparsın.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 17, 2017, 07:20:38 PM

bir ara haberler çıkmıstı duabi'de kullanılacak falan dilan gazladılar milleti xrp gibi sonra dibi gösterdiler. tabi projesi gerçekmi değilmi bilmiyorum
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 07:27:26 PM

Ben dubaide kullanılacağını falan düşünmüyorum bence de bu kadar artışının nedeni orada kullanılacak denilmesi ben çok riskli bir yatırım görüyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 17, 2017, 10:04:19 PM

Yani elinde var ise satmakda mantıklı olabilir bitcoin cash e yaptıklarını gördük yani bir anda 2000 dolar üstüne çıkıpda sonrasında nasıl bu seviyelere indi inan anlaması zor. Tüm forumlarda bitcoin devri kapandı cash geliyor diye konular açılsada sonrasında ki çakılma baya bir kişiyi zarara soktu..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 17, 2017, 10:07:03 PM

ilk çıktığı zaman face ten bunu gazlayan birileri var dı yok 100 $ olacak yok 1000$olacak Dubai nin resmi koini falan diyorlardaı sonra milletin eline verdiler. Ek olarak Dubai'nin resmi koini falan olmadığı ile ilgili haber çıktı bildiğim kadarıyla.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 17, 2017, 10:44:09 PM

Zamanında biri Türklere aldırıp 1000 dolar olacak falan diyordu. 90 dolara kadar pumplatip milletin eline verdi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: