Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:17:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: R10 Davetiye  (Read 782 times)
Morchopius (OP)
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

BTC Alınır Satılır

View Profile
November 17, 2017, 10:59:26 AM

R10 Davetiyeye ihtiyacım var. Ücretli/Ücretsiz yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. teşekkürler.

Burası boş kalmasın.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
November 18, 2017, 01:18:53 PM

güncel

Burası boş kalmasın.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
November 25, 2017, 08:20:53 PM

Arkadaşlar arayışım hala devam ediyor.

Burası boş kalmasın.
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59

View Profile
November 25, 2017, 10:03:02 PM

benimde aktif hesabım vardı şimdi aktivite istiyor. fazladan olursa bende isterim. Smiley
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 26, 2017, 12:11:06 AM

Arkadaşım seni dolandırırlar davetiye satıyoruz diye. Ayrıca satın aldığın ortaya çıkarsa da banlarlar.
Bunlarla uğraşacağınıza R10'a mail atıp kendinizi güzelce anlatın. Yaptığınız projeleri vs. yapmak istediklerinizi.
Örneğin; "Grafik tasarımcıyım ve R10 üzerinde de müşteri portföyü edinmek, diğer alanlarda da ticaret yapmak istiyorum"
Tarzında birşeyler yazarsanız zaten davetiye yollarlar.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
November 26, 2017, 12:00:02 PM

Arkadaşım seni dolandırırlar davetiye satıyoruz diye. Ayrıca satın aldığın ortaya çıkarsa da banlarlar.
Bunlarla uğraşacağınıza R10'a mail atıp kendinizi güzelce anlatın. Yaptığınız projeleri vs. yapmak istediklerinizi.
Örneğin; "Grafik tasarımcıyım ve R10 üzerinde de müşteri portföyü edinmek, diğer alanlarda da ticaret yapmak istiyorum"

3 aydır bekliyorum hocam gelmedi ne yazıkki

Burası boş kalmasın.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
November 26, 2017, 12:05:59 PM

Eğer gelmediyse satin alman senin için en iyisi çünkü işlemler genelde bu kadar uzun sürmüyor.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
November 26, 2017, 12:53:59 PM

Eğer gelmediyse satin alman senin için en iyisi çünkü işlemler genelde bu kadar uzun sürmüyor.

Eğer bulabilirsek alacağız hocam geçenlerde bir kaç arkadaşımız vardı, 15 dolar diyorlardı escrow vs kullanarak alırız inşallah

Burası boş kalmasın.
R10
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 06:14:49 PM

r10 için davetiye talepleri ücretsizdir.

Pm göndererek bana ulaşabilirsiniz yada coskun@r10.net 'e email göndermenizde yeterli "bitcointalk" başlıklı. hotmail gmail yahoo vb. olmaz domain uzantılı olmalı adresleriniz.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 26, 2017, 07:16:21 PM

Pm göndererek bana ulaşabilirsiniz yada coskun@r10.net 'e email göndermenizde yeterli "bitcointalk" başlıklı. hotmail gmail yahoo vb. olmaz domain uzantılı olmalı adresleriniz.

Bak işte bunu yaparak gerçekten süper bir iş çıkardınız helal olsun size..
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 27, 2017, 01:43:39 PM

r10 davetiyelerine ücret ödemeyin arkadaşlar.
Ufak bir ifşa ile banlarlar hesabı. Sürekli diken üstünde olursunuz.

Onun yerine yukarıdaki arkadaşın dediği gibi coskun@r10.net, detay@r10.net   mail adreslerine yazabilirsiniz.
Bir de bu sayfadan ulaşırsanız işlem biraz daha hızlanır. http://www.r10.net/iletisim.htm
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 01, 2017, 06:51:33 PM

arkadaşalr demişte site içinden mail atın kendinizi tanıtın falan filanda.
Dönen yok.isteyen şansını denesin ama boşuna bekler ...
adamların burnu biraz fazla büyümüş onda oluyor zaten bu işler bu hale geliyor.
işte o tip siteleri mümkünse sunucu ile hack edip direkt çöpe götürücen.
Geçen sitenin biri hack yedi hemde hack yiyende hack sitesi Grin   adamlar kurtaramadı
siteyi az gene bu senenin şubat ayı yedeğini anca yükleyebildi peki arada olan kayıtlar ne oldu tarih oldu...
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
December 01, 2017, 07:47:18 PM

R10.net'de davetiye almanın zor olmasının çeşitli sebepleri var, öncelikle forumda aşırı derecede dolandırıcılık var. Buna önlem olarak yapılan davetiye sistemini ben destekliyorum, olması gereken bir sistem aynı Bitcointalk'ta Trust sisteminin oluşu gibi bir şey.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:15:03 AM

Parasını verip davetiye satın alacaksın sonra da davetiye satın aldığın için ban yiyeceksin bunlar olma riski yüksek şeyler bana kalırsa mail atıp ücretsiz olarak davetiye edinin.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 10, 2018, 07:34:39 PM

tarafınıza hem pm hemde email gönderdim yaklaşık 2 oldu. uhud ali adım.

bakarsanız memnun olurum

Burası boş kalmasın.
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 10, 2018, 08:21:32 PM

forum satıldıktan sonra eski tat kalmadı nerede eski günler artık girmiyorum bile anca öyle arad bir bakıyorum

alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 10, 2018, 09:12:17 PM

R10 davetiyesi bende arıyorum hayra verebilecek var mı acaba çok istedim ama hiç bulamadım eğer davetiye veren olursa çok mutlu olurım
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 10, 2018, 09:37:06 PM

Bak işte bunu yaparak gerçekten süper bir iş çıkardınız helal olsun size..

sanırım trollendik bu hesap fake.

R10 davetiyesi bende arıyorum hayra verebilecek var mı acaba çok istedim ama hiç bulamadım eğer davetiye veren olursa çok mutlu olurım

yok hocam 300 tl gibi meblağ dolandırıldım kimsede yok davetiye

forum satıldıktan sonra eski tat kalmadı nerede eski günler artık girmiyorum bile anca öyle arad bir bakıyorum

artık inat oldu girmem lazım

Burası boş kalmasın.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 10, 2018, 10:49:25 PM

Tamamda davet ettiğin kişiden sen sorumlusun insanlar bunu ücretsizce yapmaz, para karşılığında da yapacaklarını sanmıyorum burada bulabilmen çok zor d*nm*h-br'de arayabilirsin, orada ortalama 100 liraya satanlar oluyor.
Morchopius (OP)
Member
**

BTC Alınır Satılır

View Profile
January 10, 2018, 10:51:12 PM

Tamamda davet ettiğin kişiden sen sorumlusun insanlar bunu ücretsizce yapmaz, para karşılığında da yapacaklarını sanmıyorum burada bulabilmen çok zor d*nm*h-br'de arayabilirsin, orada ortalama 100 liraya satanlar oluyor.

Forumun da göndermemesi ayrı bir konu

Burası boş kalmasın.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: