Bitcoin Forum
April 23, 2024, 11:23:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cex.io kredi kartına para aktarma yardım!  (Read 441 times)
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Activity: 205
Merit: 10

Coming Soon

View Profile
November 17, 2017, 06:28:37 PM

Fazla uzatmadan kısaca anlatayım;

Dün gece cex.io dan bir miktar bitcoini bozdurup dolar olarak axess visa kredi kartıma parayı aktardım. Anında hesapta bu meblağ fazla ödeme olarak gözüktü. Fakat sabah baktığımda bu tutar hiç var olmamış gibi gözükmüyordu. Müşteri hizmetleriyle yaptığım belki de on görüşmenin ilk 8-9 unda böyle bir paranın hiç yatmadığını söylediler. Israrla aramalarım sonucu son aramamda evet bu paranın yattığını ve iptal edilmiş olabileceğini söylediler. Cex.io dan daha önce world card a onlarca çekim talebinde bulunmuştum ve hiç sorun yaşamamıştım. Axess ile bu işlemi ilk defa yapıyorum ve böyle bir sorunla karılaştım. Benzer bir sıkıntı yaşayan ve yardımcı olabilecek arkadaşların fikirlerini yazmasını bekliyorum.
1713871398
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713871398
Reply with quote  #2

1713871398
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 17, 2017, 09:07:57 PM

cex io ya ticket açtınmı onlar paranın gidip gitmediğinden haberleri vardır
axes de iptal etmiş olabilir ödemeyi yasal mevzuattan korktuğu için.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
November 18, 2017, 10:18:17 AM

cex io ya ticket açtınmı onlar paranın gidip gitmediğinden haberleri vardır
axes de iptal etmiş olabilir ödemeyi yasal mevzuattan korktuğu için.

ısrarlı aramalarım sonucu önce inkar eden axess evet bu para yatmış diye kabul etti. Ama geri gitmiş, bizimle alakalı değil karşı tarafla (cex.io) ile görüşün dedi. Cex.io ya da ticket açtım ama henüz cevap verilmedi.

Benim tahminim axess konusunda bir sıkıntı var. En son kabul ettiklerinde dahi evet bu meblağ gözüküyor ama siz harcama yapmışsınız gibi şeyler söylediler ben de artı bakiye nasıl oluyor da benim harcamam olabiliyor, kaldı ki harcama olduysa dahi o nerde o da mı buhar oldu deyince sözde yeniden inceleyip evet bir giriş olmuş ama geri gitmiş şeklinde bir açıklama yaptılar en son.
ilkerzm
Member
**

Activity: 124

View Profile
November 19, 2017, 07:38:06 AM

hocam bir gelişme varmı?
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
November 19, 2017, 10:56:57 AM

hocam bir gelişme varmı?

Bu sabah itibariyle söz konusu meblağın yattığını gördüm. Cex.io da tahmin ettiğim gibi paranız çekim emri verdiğiniz an yatmıştır diye cevap vermişler. Sıkıntı akbanktan kaynaklandı yani.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: