Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:09:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: uzun vadede iş yapcak ico fiyatının altındaki coinler  (Read 1355 times)
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 18, 2017, 06:54:32 PM

Herkes monethayı çok övüyor bende bir miktar aldım arkadaşımın tavsiyesi ile

iyi yapmışsınız, bende bol miktar aldım ve her düştüğünde biraz daha artırmaya uğraşıyorum. ether bancor ve tezos ile gelecek gördüğüm projelerden.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 18, 2017, 07:07:20 PM

Monetha diyen baya kişi varmışız monetha yazayım dedim ama öncesinde onlarca kez yazılmışSmiley ben de monetha ve oax'ta güzel gelecek olacağına inanıyorum. Burda yazılanların dışında önerisi olan var mı, 3 5 tane coine odaklandık ama onlarca iyi proje vardır bu şekilde olan.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 18, 2017, 07:27:35 PM

Hemen hemen hepsi diyecem, uzun vadede iş yapacak çok koin var hepsi de sudan ucuz. Kafama göre alabildiğim kadar topluyorum, gelecek yıl hangisi ne yapacak bilemiyoruz, bu yüzden sepet yapıyorum bir  coine odaklanmak istemiyorum doğrusu. Buralarda yazılan koinlere de dikkat ediyorum tek başına hepsini takip etmek zor.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 18, 2017, 10:13:40 PM

Bu kadar yazıdan sonra bize de monetha almak farz oldu umarım iyi agp getirisi olur da aldığımızıa pişman olmayız,  bir keşke agp kaç tane daha proje olsa iyi olurdu
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
November 19, 2017, 07:00:32 AM

inş uzun vadede toparlar şu monetha birçok kişi bel bağlamış. ekibi ne halt yiyor bilmiyorum. şahlandıramadılar bi coini
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
November 19, 2017, 08:28:51 AM

Benim de aklımda Taas var bildiğim kadarıyla her kar payı döneminde pump yiyor sonra tekrar geri düşüyor. Ama aktif olarak iyi kar payı dağıttığı için her dönem çok alım alıyor git gide artacak fiyatı eğer batmazsa.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 20, 2017, 07:47:55 PM

Önceki postlarda Kyber demiştim bir ekleme yapmak istiyorum, proje olarak çok benzer olan 0x'de şimdiki fiyatlarının üstüne rahatça çıkacaktır. 20 cent seviyelerinde ve bir ara 1 doları görmüştü.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 20, 2017, 09:45:03 PM

Kickico şuan zaten işlevini yerine getiren bir siteye sahip amaçladıklarını yapmış adamlar ama ico değerinin çok altında, ayrıca minexcoin'de ico değerinin altında hala ama mutlaka ulaşacaktır.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 20, 2017, 10:10:04 PM

Son 2-3 aydır çıkan icoların büyük kısmı ico fiyatının altında işlem görüyor. Herkes Monetha yazacak ama Mobile Go ve OAX düşünülebilir

bigbooss
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 06:40:27 AM

891 satdan mth aldım. direk dump yedi , daha ne kadar düşecek demiştim, yanılmışım daha düşecek yeri varmış Smiley  boşta btc yok ki biraz daha alayım.
geçen yarısını sattım elimdekilerin. oradan da zararım var 7360 dan sattım 20 dak sonra 7900  oldu
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 06:49:24 AM

891 satdan mth aldım. direk dump yedi , daha ne kadar düşecek demiştim, yanılmışım daha düşecek yeri varmış Smiley  boşta btc yok ki biraz daha alayım.
geçen yarısını sattım elimdekilerin. oradan da zararım var 7360 dan sattım 20 dak sonra 7900  oldu

Monetha hep zarar hala düşüyorşu an Etherdelta'da 0.000016 dan işlem görüyor en az kayıbım 10x airdroplarla zararı kurtarmaya çalışıyom geleni Monetha'ya yatırıyom hep zarar. Uzun vadede toplayabilir tabi beklentimiz o yönde.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 21, 2017, 06:52:29 AM

Oax'ı alım fırsatı olarak görüyorum bende uzun vadeli düşünüyorsanız. Yine Enigma'da iş yapabilir diye düşünüyorum uzun vadeli.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 21, 2017, 08:29:25 AM

enjin ve eidooyu kimse yazmamış. eidoo bitfinexte işlem görüyor. https://coinmarketcap.com/currencies/eidoo/. enjinde binancede https://coinmarketcap.com/currencies/enjin-coin/
bu ikisi güzel işler yapabilir bana göre.
kgungor
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 22, 2017, 01:04:29 AM

Taas bencede değerinin çok altında vakti gelince şahlanacaktır.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 22, 2017, 12:06:19 PM

Taas en fazla 5.5 dolar olmuş şimdi 4.5 aslında bitkoin dünyasına göre öyle çok fazla altında değil.
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
November 22, 2017, 12:21:23 PM

bizde monetha aldık bekliyoruz, ico fiyatının baya altında şuan ekip aktif olmasa çoktan satmıştım ama, bekliyoruz iyi olcak diyolar.
lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 12:53:02 PM

bir ara mobilego vardı noldu acaba Smiley
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 22, 2017, 05:47:58 PM

bizde monetha aldık bekliyoruz, ico fiyatının baya altında şuan ekip aktif olmasa çoktan satmıştım ama, bekliyoruz iyi olcak diyolar.

Sanırım biraz Türk forumunun hazına gelmişsin sen hocam. Sana bir arkadaş tavsiyesi, Türk forumunda çokca dillendirilen projelere asla yatırım yapma Smiley)

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
bigbooss
Sr. Member

View Profile
May 30, 2018, 11:09:45 AM

Axp
untp
Şu an çok ucuz
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 30, 2018, 11:59:46 AM

Axp
untp
Şu an çok ucuz

Konuyu hortlattığınız için teşekkürler Smiley

forumda çok bilinen helbiz var mesela, iconun 15 kat falan aşağısında olabilir, o değerlendirilebilir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: