Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:02:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık EkşiSözlük Hesabı  (Read 659 times)
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 19, 2017, 07:56:31 AM
Last edit: November 21, 2017, 03:16:02 PM by cuddlemuffin

2 yıl önce yazar oldu,
çaylak dönemi entryleri dışında entryi yok,
nick altı boş,
yazar maaşı düzenli olarak yatan,
nicki kısa, sade ve tek kelime (90'lar çizgi filminden bir karakter ismi)

hesabın kurulduğu mail adresiyle birlikte vereceğim.

escrow komisyonunu siz ödeyecekseniz escrow yaparız.

fiyat: satıldı

istanbul içi elden, istanbul dışı bitcoin veya eft yoluyla da satabilirim.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714824142
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714824142
Reply with quote  #2

1714824142
Report to moderator
1714824142
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714824142
Reply with quote  #2

1714824142
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 19, 2017, 09:50:05 AM

ekşi sözlük hesapları neden bu kadar para ediyor. forum hesapları anca o kadar ediyor ve bi getirisi var. ekşide öyle bi getiri yok bildiğim kadarıyla.
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 19, 2017, 10:01:22 AM

ekşi sözlük hesapları neden bu kadar para ediyor. forum hesapları anca o kadar ediyor ve bi getirisi var. ekşide öyle bi getiri yok bildiğim kadarıyla.

yazar olabilmek için bazı şartları sağlamak ve üstüne yıllarca beklemek gerekebiliyor. en basitinden yazdığın bir entry on binlerce kişiye ulaşıyor. maddi anlamda bir getirisinin olmaması onu değersiz kılmaz.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
November 19, 2017, 10:41:37 AM

Paralı olması normal hocam. Onay için çok beklemek gerekiyor. Benim ekşideki hesabım 1 yıldır halen çaylak  Grin Onay sırasında da onbinlerde. Bu forumda 1 yılda hero oluyorsun  Grin
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 19, 2017, 11:46:51 AM

Şu forumun getirisi her yerde paylaşılmasa iyi olacaktı aslında ayrıca Ekşisözlük'ün de kendi çapında bir getirisi var. R10.net'de sözlük sitelerinde şirketinizin tanıtılması için bu kişilere para ödüyorsunuz bunlarda sizin adınıza başlık açıyor. Yani sözlük hesapları değerli, ek iş olarak birçok kişi bu işi yapıyor.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 19, 2017, 07:25:35 PM

Şu forumun getirisi her yerde paylaşılmasa iyi olacaktı aslında ayrıca Ekşisözlük'ün de kendi çapında bir getirisi var. R10.net'de sözlük sitelerinde şirketinizin tanıtılması için bu kişilere para ödüyorsunuz bunlarda sizin adınıza başlık açıyor. Yani sözlük hesapları değerli, ek iş olarak birçok kişi bu işi yapıyor.

Zaten ekşi sözlükte bu konuyu baya dalgaya alıyorlar. Grin Sözlük yazarlarının maaşları yatmadı gibisinden.Ben yazmaktan çok hoşlanmıyorum bir üyeliğim var sözlükte ama entry girmek yerine okuyorum genellikle. Smiley

cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 20, 2017, 05:06:38 AM

Fiyat güncellemesi: 250 TL
rdy
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 07:27:52 AM

Hesabın açıldığı ilk mail adresi ve eğer güncellendiyse güncellenen mail adresini de devrediyor musunuz?
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 20, 2017, 08:16:01 AM

Hesabın açıldığı ilk mail adresi ve eğer güncellendiyse güncellenen mail adresini de devrediyor musunuz?

şuanki mail adresi windows 10 işletim sistemine bağlı olduğu için veremiyorum maalesef. alan kişi kendi mail adresi ile değiştirecek. Sözlük hesabıyla birlikte windows 10'a da ihtiyacı varsa iş değişir tabii Smiley
rdy
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 12:11:07 PM

şuanki mail adresi windows 10 işletim sistemine bağlı olduğu için veremiyorum maalesef. alan kişi kendi mail adresi ile değiştirecek. Sözlük hesabıyla birlikte windows 10'a da ihtiyacı varsa iş değişir tabii Smiley

Hocam şu bilgiyi paylaşmak isterim: ekşisözlükte eğer hesabın açıldığı ilk mail ile şifre sıfırlama talebinde bulunursanız o şifre sıfırlanır Smiley dolayısı ile sonradan değişen mail adresi bir işe yaramıyor.

Daha önce bu şekilde 3-4 tane hesap kaybettim.
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 20, 2017, 06:22:45 PM

Hocam şu bilgiyi paylaşmak isterim: ekşisözlükte eğer hesabın açıldığı ilk mail ile şifre sıfırlama talebinde bulunursanız o şifre sıfırlanır Smiley dolayısı ile sonradan değişen mail adresi bir işe yaramıyor.

Böyle birşey olduğunu bilmiyordum. Kısa bir araştırmayla windows 10'dan mail adresini kaldırmayı başardım. alan kişiye mail adresiyle beraber teslim edebilirim.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 20, 2017, 06:51:21 PM

Ekşi ve İncisözlük'te tanıtımları 20TL'den satıyorlar. Yazar hesabı için fiyat çok değil.
İlgileneceğimi bilsem kesinlikle alırdım.
R10 veya wmaracı üyeliğiniz varsa buralarda da konu açın hocam.
Hayırlı satışlar.
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 21, 2017, 03:53:58 AM

Ekşi de yükselmek zorken 1 yılı geçmiş hesap ve çaylak dönemini de atlatmış kesinlikle aldığı paraya değer ileri de daha da değerlenebilir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
rdy
Member
**

View Profile
November 21, 2017, 09:08:18 AM

Böyle birşey olduğunu bilmiyordum. Kısa bir araştırmayla windows 10'dan mail adresini kaldırmayı başardım. alan kişiye mail adresiyle beraber teslim edebilirim.

Hocam pazarlıksız son fiyatı bana özelden iletebilir misiniz? ( yazar k.adı ile birlikte )
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 10:25:31 AM

PM attım. iyi yorumlarınız için teşekkürler.
cuddlemuffin (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 02:48:52 PM

satıldı
Pages: [1]
  Print  

Jump to: