Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:14:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Monetha Alım / Satımı Yapanlara Birkaç Sorum Var  (Read 919 times)
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 21, 2017, 06:03:54 PM

Merhaba Arkadaşlar,
Daha önce kripto paralar ile işlem yapmadım. Bir süredir Monetha'yı izliyorum. Alım fırsatı verdiğini ve yol haritasıyla gelecek vaadettiğini düşünüyorum.

1. Hangi borsada hesap açmamı tavsiye edersiniz? Üyelik aşaması ve kullanımı kolay, güvenli olanı tercih etmek istiyorum.
2. Hesap doğrulama için kimlik, fotoğraf, vs. istendiğini duydum. Yeni başlayan küçük oyuncular için de zorunlu mu bu?
3. Monetha alımı yapmak için öncelikle BTC ya da ETH mi almam gerekiyor? Alım için kredi kartı mı kullanılıyor?
4. MTH aldıktan sonra hangi cüzdanı kullanmalıyım?

Birkaç sene elimde tutmayı düşünüyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

1 binance dan alım satım yapıp myetherwallet adresine gönderin. en kolayı binance
2 hayır değiş
3 eth almanız lazım binance için. cex.io dan komisyon karşılığı kredi kartınızla alabilirsiniz.
4 myetherwallet
1715325269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325269
Reply with quote  #2

1715325269
Report to moderator
1715325269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325269
Reply with quote  #2

1715325269
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 21, 2017, 06:06:59 PM

coinmarketcap.com sitesinin mobil uygulamasını yükleyip Monetha için fiyat alarmları kurdum. Gayet kullanışlı bir uygulama.
Birkaç haftadır gözlemlediğim kadarıyla Monetha sabah saatlerinde düşüp, akşam saatlerinde biraz hareketleniyor.
$0.04 civarlarından alım yapmak için bekliyorum:)
[/quote

aa ben de bakıyım

öyle haber veren bişi lazımdı bana da

lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 29, 2017, 03:49:00 PM

Bu konuyu ben açmıştım, son durum hakkında da bilgi verip son bir soru sormak istedim.
Paribu üzerinden BTC, Binance üzerinden de Monetha'larımı aldım. Şu anda Binance'de duruyor.
Cüzdana çekmeyi düşündüm. MyEtherWallet web tabanlı bir cüzdanmış sanırım. En kullanışlı ve güvenli olanı bu mu, yoksa bilgisayara indirilebilen bir cüzdan mı tercih edeyim?
Ne dersiniz?
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 06:18:22 PM

Tüm altcoinler deli gibi pumplandı. Çok fazla beklentisi olan ve bu beklentiyi bu süre zarfında karşılayamayan proje. Ben tamamen ümidi kestim monethadan tavsiyem 2 3 ay daha beklemeniz ve bittrexe poloniexe vs girmesini beklemek
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 29, 2017, 07:46:58 PM

myetherwallet aç oraya aktar sıkıntı olmaz hiç bir zaman. Cüzdan keyini bilgisayarında saklıyosun zaten giriceğin zaman onunla giriyosun. Biri ele geçirmediği sürece güvenlik açısından hiç bir sıkıntı yaşamazsın.

Teşekkür ederim, bunu kullanıcam muhtemelen. Bir alternatif var mı diye sormak istemiştim. Ether'in kendi sitesindeki cüzdanı nasıl mesela?
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 29, 2017, 07:48:48 PM

Tüm altcoinler deli gibi pumplandı. Çok fazla beklentisi olan ve bu beklentiyi bu süre zarfında karşılayamayan proje. Ben tamamen ümidi kestim monethadan tavsiyem 2 3 ay daha beklemeniz ve bittrexe poloniexe vs girmesini beklemek

Ben şahsen projeden umutluyum. Yol haritasına baktım da zaten 2018'de başlıyor geliştirme faaliyetleri ve 2019 sonunda tamamlanıyor. Dolayısıyla 2 sene beklemede tutucam, arada aldıkça atıcam cüzdanıma Smiley Monetha ve Tezos favorilerim. Tabi Tezos yasal sorunlarla uğraşıyor, daha coini çıkartamadılar.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 29, 2017, 08:43:04 PM

Binance'de bir hesap açarak işlerini halledebilirsin, bence ethereum alıp ethereum yolla borsaya hem fee ücreti düşük hem daha hızlı.Ondan sonra paran bence binance'de durabilir sıkıntı olacağını sanmıyorum
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: