Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:55:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Türk Borsalarının Artı ve Eksileri Hakkında  (Read 1273 times)
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 20, 2017, 11:48:01 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Türkiye'de 5 borsa bulunuyor: BTC Türk, Paribu, Koinim, Koineks ve BitTürk
Bu borsalarla irtibata geçtim ve genel birkaç soru sorarak bilgi aldım. Örneğin BTC Türk, minimum 1.000 TL para yatırmaya izin veriyor. 500 TL yatırmak istersem yapamıyorum.
Koineks'in ise hiçbir limiti bulunmuyor fakat "cüzdan yapımız standarttır, yabancı bazı borsalara gönderim yapılamıyor" diyor. Kafamı karıştırdılar.

Sizlerin bu 5 borsa ile yaşadığınız iyi ya da kötü tecrübeleriniz ve görüşleriniz nelerdir? Hem kendi adıma hem de bu konuda kafası karışık olan arkadaşlar adına sormak ve bilgi alışverişinde bulunmak için bu konuyu açtım.
Örneğin ben, Türk borsalarından BTC ya da ETH aldıktan sonra bunu Binance borsasına aktarıp Monetha almak istiyorum. Hangi Türk borsasından yola çıkalım? Artıları eksileri nelerdir?

Herkese şimdiden teşekkürler.
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715475334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715475334
Reply with quote  #2

1715475334
Report to moderator
1715475334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715475334
Reply with quote  #2

1715475334
Report to moderator
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
November 20, 2017, 11:54:52 AM

Koineks ve Bittürk yeni açılmış borsalar. Btctürk el değiştirdikten sonra saçma sınırlamalar getirdi. Paribu ve Koinim kullanarak BTC alıp Binance'e atabilirsin. Bu iki sitede diğerlerine göre daha az problem yaşarsın.

2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 20, 2017, 12:00:27 PM

H.sonu para yatırıp çekme işleminin olmaması kötü.. gerçi bu genel olarak bankaların problemi ama h.sonu para çekip yatırabilsek mükemmel olurdu.

Sadece paribu kullandığım için en büyük artısı mesai saatleri içerisinde para yatırdığınızda 10 dakika sonra hesabınıza geçiyor. diğer borsalarda durum nedir bilmiyorum.
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 20, 2017, 12:09:43 PM

H.sonu para yatırıp çekme işleminin olmaması kötü.. gerçi bu genel olarak bankaların problemi ama h.sonu para çekip yatırabilsek mükemmel olurdu.

Sadece paribu kullandığım için en büyük artısı mesai saatleri içerisinde para yatırdığınızda 10 dakika sonra hesabınıza geçiyor. diğer borsalarda durum nedir bilmiyorum.

Paribu'da TL yatırma minimum limiti var mı hocam? Arada sırada 250 TL yatırmayı planlıyorum.
Bir de ufak çaplı işlemler için bile çoğu kimlik ve fotoğraf istiyorlar. Eğer buradaki borsalar sorun çıkartacaksa gözümü karartıp kredi kartı ile yabancılardan alıcam:)))
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
November 20, 2017, 12:18:42 PM

Paribu'da TL yatırma minimum limiti var mı hocam? Arada sırada 250 TL yatırmayı planlıyorum.
Bir de ufak çaplı işlemler için bile çoğu kimlik ve fotoğraf istiyorlar. Eğer buradaki borsalar sorun çıkartacaksa gözümü karartıp kredi kartı ile yabancılardan alıcam:)))

Paribuda minimum yatırma limiti 100 TL. 500 liraya kadar kimlik vermen gerekmiyor.
rdy
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 12:20:28 PM

Koineks'ten Bittrex'e transfer edebiliyorsun dostum.
ali.belmando
Newbie
*

Activity: 101
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 12:22:22 PM

Koineks'in ise hiçbir limiti bulunmuyor fakat "cüzdan yapımız standarttır, yabancı bazı borsalara gönderim yapılamıyor" diyor.

Hocam burada bir yanlışlık olmasın, ben yaklaşık 1 ay önce koineks ten dash alıp bittrex e atmıştım. Yabancı borsalara gönderim yapılamıyor derken başka bir şey mi kast ettiler yoksa artık gönderim mi yapılamıyor.

Eğer gönderim yapılamıyorsa bu dijital para olayının yapısına ters değil mi?

Biraz kafam karıştı.
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 20, 2017, 12:29:02 PM

Koineks'in ise hiçbir limiti bulunmuyor fakat "cüzdan yapımız standarttır, yabancı bazı borsalara gönderim yapılamıyor" diyor.

Hocam burada bir yanlışlık olmasın, ben yaklaşık 1 ay önce koineks ten dash alıp bittrex e atmıştım. Yabancı borsalara gönderim yapılamıyor derken başka bir şey mi kast ettiler yoksa artık gönderim mi yapılamıyor.

Eğer gönderim yapılamıyorsa bu dijital para olayının yapısına ters değil mi?

Biraz kafam karıştı.

Koineks'i telefon ile aradım, anlattılar uzun uzun. Yeni oldukları için sanırım operatör desteği veriyorlar.
Dedim ki; "Ben Binance borsasına atıcam buradan aldığım Etherleri".
Adam da; "Bizim cizdanlar karmaşık olanlardan değil, standart olanlardan, bu yüzden de bazı bazı borsalara gönderilemiyor, onu Binance'ye sorun" dediler.
Ben de bilemedim. Belki kendi de anlatamamış olabilir:))
SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 20, 2017, 12:50:09 PM

Hocam bi yanlışlık olmasın. Ben hep btcturk ile çalıştım. 1000 TL altı istediğiniz miktar para gönderebilirsiniz. Ama papara ile gönderebilirsiniz. Çok az bir komisyon ödersiniz. Ben en son 1 ay kadar önce göndermiştim. Üstelik btcturk istediğiniz borsa ve cüzdan para aktarabikirsiniz.

denizkisacik
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
November 20, 2017, 12:52:10 PM

bitturk de fiyatlar aşırı yüksek alış ve satış arası acayip fazla çeşit çok fazla ama fiyatlar çok farklı normale göre
koinim baya güzel ama sadece btc ve ltc var ben koinim kullanıyorum ama diğerlerindede hesap açtım ve onaylattım belki kullanırım diye
lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 20, 2017, 12:56:21 PM

Hocam bi yanlışlık olmasın. Ben hep btcturk ile çalıştım. 1000 TL altı istediğiniz miktar para gönderebilirsiniz. Ama papara ile gönderebilirsiniz. Çok az bir komisyon ödersiniz. Ben en son 1 ay kadar önce göndermiştim. Üstelik btcturk istediğiniz borsa ve cüzdan para aktarabikirsiniz.

Keşke öyle olsa ama BTC Türk'ün web sitesinde şöyle bir açıklama var hocam: "Banka üzerinden tek seferde minimum 1.000 TRY EFT/Havale yapılabilecektir."
Eğer Papara ile istediğiniz miktarı gönderebiliyorsanız ona bir şey diyemem. Ben normal havale için sormuştum buraya.

Aşağıdaki adreste de detaylı olarak yazmışlar 1.000 TL sınırları olduğunu:
http://destek.btcturk.com/customer/tr/portal/articles/2364174-para-yat%C4%B1r%C4%B1rken-nelere-dikkat-etmeliyim-banka-transferleri-%C4%B0%C3%A7in-
SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 20, 2017, 01:03:18 PM

Keşke öyle olsa ama BTC Türk'ün web sitesinde şöyle bir açıklama var hocam: "Banka üzerinden tek seferde minimum 1.000 TRY EFT/Havale yapılabilecektir."
Eğer Papara ile istediğiniz miktarı gönderebiliyorsanız ona bir şey diyemem. Ben normal havale için sormuştum buraya.

Aşağıdaki adreste de detaylı olarak yazmışlar 1.000 TL sınırları olduğunu:
http://destek.btcturk.com/customer/tr/portal/articles/2364174-para-yat%C4%B1r%C4%B1rken-nelere-dikkat-etmeliyim-banka-transferleri-%C4%B0%C3%A7in-
Yok 1000 TL altı bankadan direk olmaz o doğru. Ancak papara ile olur. Ben paparayi kullanarak hep gönderiyorum. Bi sorun çıkmıyor.

lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 20, 2017, 01:13:26 PM

Paribuda minimum yatırma limiti 100 TL. 500 liraya kadar kimlik vermen gerekmiyor.

Bu güzel haber, teşekkürler:) Burada yazılan yorumları ve artı olarak borsalardan aldığım bilgileri derleyip, birkaç gün sonra burada yayınlamayı düşünüyorum. Böylelikle tüm Türk borsalarının son durumları ve yöntemleri hakkında genel bir bilgilendirme yapabiliriz.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 20, 2017, 01:19:42 PM

Ben Türk borsalarını sadece BTC alımı için kullanıyorum. Daha sonra Bittrex'e taşıyorum. BTC ATH yapıtğı zamanlar hepsi çöküyor. En çok BTCTürk çöküyor. Sistemleri daha oturmamış. Daha geçen gün ETH satacaklardı ellerine bulaştırlar. Şuan en iyisi Koinim duruyor.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
November 20, 2017, 02:03:15 PM

Türk borsalarında gereksiz kısıtlamalar mevcut btctürk ve paribu dışındakiler sıkıntı çıkarıyor cidden, ben sürekli olarak paribu kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım henüz,
dediğim gibi türk borsalarının eksiği fazla kısıtlama getirmeleri

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 20, 2017, 02:06:07 PM

paribu kullanıyorum çoğunlukla. alış satışları türk borsalarından yapmaktansa btcyi alıp diğer borsalara geçmek daha mantıklı. paribu bir de ether eklese çok iyi olacak.

,........
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 20, 2017, 02:22:51 PM

Elimde usdt var şuan tr borsasına artibraj yaparım diye tutuyordum şansıma tr geriden takip ediyor 2-3 güne düzelir umarım
Byakuya
Full Member

Activity: 461
Merit: 112

View Profile
November 20, 2017, 02:29:56 PM

Bu güzel haber, teşekkürler:) Burada yazılan yorumları ve artı olarak borsalardan aldığım bilgileri derleyip, birkaç gün sonra burada yayınlamayı düşünüyorum. Böylelikle tüm Türk borsalarının son durumları ve yöntemleri hakkında genel bir bilgilendirme yapabiliriz.

250 lira yatıracaksanız paribu tam sizlik gibi duruyor tasarım olarak iyi, hızlı para çekebilme imkanı olarak paribuyu beğeniyorum eksik olarak sadece bitcoin olması ve grafik olmaması sayılabilir. Koinimde Litecoin olması bir avantaj ancak para çekme ve yatırma işlemi biraz daha uzun sürüyor transfer fee paribudan biraz daha pahalı ve onda da grafik yok. Btcturk'ü kullanmadım ama grafik olması ve piyasadaki en eski borsa olmaları artı yönleri diyebiliriz.

Not: Ben paribu kullanıyorum, Türk borsalarını sadece bitcoin alıp global borsalara atmak için kullandığım için bu eksiler beni rahatsız etmiyor

Çalışmanızdan dolayı tebrik ederim buna benzer bir çalışma bu forumda vardı diye hatırlıyorum ama yine de yeni kullanıcılar için faydalı bir içerik olacağını düşünüyorum kolay gelsin  Smiley
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
November 20, 2017, 02:49:51 PM

Ben btcturk kullanıyorum hergün her saat para çekebiliyorum kesinlikle büyük bir artı ancak emirlerde saçma sapan bir para kesiyor çok fazla üstüne de komisyon kesiyor btc alırken 200e yakın para gidiyor
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 20, 2017, 03:49:24 PM

Ben hep paribuyu kullanıyorum diğerlerini kullanma ihtiyacı hiç duymadım gerek yok gibi geliyor alışkanlıktan dolayı arayüz falanda rahat bence
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 20, 2017, 03:52:02 PM

Paribuyu daha çok seviyorum. En son çin krizi zamanları çok sağlam düşmüşken ani artış başladığında ufak çökmeler dışında paribu hizmet verebilmeye devam etmişti çok büyük işlem yapıldı kısa sürede, btctürk baya 1-2 saat işlem yapılmadı sanırım, o arada btc artıcağı kadar artmıştı zaten.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
November 20, 2017, 11:27:26 PM

Ben paribuyu kullanıyorum ama mobil site konusunda hiç memnun değilim. Genel olarak tüm borsaların mobil sitelerinde sorun var ama paribuda sorun biraz daha fazla. Ciddi yavaş çalışıyor ve algılayamıyor site.

Koinime de üye oldum ama pek sevmedim. Genel işleyiş olarak paribu daha iyi geldi bana da.

Daha geniş ve kapsamlı bir yerli borsa olsa aslında Türkiye'de iyi para kazanırlar. Yabancıları doyurup duruyoruz valla komisyon ücretleriyle.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 20, 2017, 11:52:33 PM

Koinim'i kullanıyorum Türk borsası olarak.

Ama Ethereum gibi bir coin'i hala BtcTürkten başka ekleyen olmadı.

Bu kadar zor mu Ethereum'u eklemek ?

Bitcoin / Ethereum / Monero
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 21, 2017, 12:33:53 AM

Haftasonlari para cekilebilseydi iyi olurdu yatirma kismi cok onemli segil ama bazen acil para lazim oluyor pazartesini beklemek durumunda kaliyorsun.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 01:23:15 AM

Ben Paribu'ya yabanci borsalardan daha çok güveniyorum. Türk borsalarinin en güven veren kismi kim ne derse desin çok akici bir sisteme sahip olmalaridir. Her ne kadar sadece Bitcoin alinip satilabilsede yabanci borsalarda basima gelenlerden sonra Türk borsalari daha güven verici.. Yabanci olarak Kraken gayet güvenliydi fakat neredeyse her gün DDos saldirisi altinda kaliyor.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 21, 2017, 04:04:08 AM

Bir de şu ani artışlarda dükkanı kapatmasalar iyi olacak. Geçenki yükselişte hepsi aniden ulaşılamaz oldu.

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 21, 2017, 07:37:55 AM

Koinim'i kullanıyorum Türk borsası olarak.

Ama Ethereum gibi bir coin'i hala BtcTürkten başka ekleyen olmadı.

Bu kadar zor mu Ethereum'u eklemek ?

Koineks, Vebitcoin ve Btctürk'de ethereum'u borsalarına ekledi. Bilginize.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 21, 2017, 08:18:01 AM

Altcoin borsalarının stabil bi şekilde çalışamaması bence büyük bi eksi. fiyat farkı makas aralığının yüksek olması artı mıdır eksi midir bilemem. al sat işini bilene güzel karlar bırakabilir.
zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
November 21, 2017, 12:12:33 PM

ben ethereum işlemlerini koineks.com dan yapmaya karar verdim..telefon açınca da gayet iyi ilgileniyorlar...komisyon oranlarının çok düşük olması da ayrı bir güzellik...burdan mew cüzdanıma gönderiyorum bitti gitti  Grin

firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
November 21, 2017, 01:04:08 PM

Bende Paribu ve Koineks kullanıyorum, Paribu'da BTC fiyatları daha uygun oluyor alım yaparken Paribu kullanılabilir. Koineks'i de direk ETH gönderip bozdurmak için kullanıyorum.
İkisi de kullanışlı sizlere de tavsiye ederim.

lossnet (OP)
Legendary
*

View Profile
November 21, 2017, 03:53:20 PM

Arkadaşlar bir sorum var, yanlış bir işlem yapmamak için sorim istedim...
Önerileriniz doğrultusunda Paribu'da hesap açtım, TL de yükledim. Sonra Binance'de hesap açtım. Paribu'dan BTC alımı yaptıktak sonra Binance'ye aktarıcam.
Binance'de "Funds" menüsünden "Deposits & Withdrawals" girince tüm coinler için Deposits alanında adresler tanımlanmış. Bunlar bana tanımlı adresler mi?
Ve ben Paribu'dan BTC aktaracağım zaman Binance'nin BTC alanındaki Deposit düğmesinde çıkan adresi mi kullanıcam?
computeus
Full Member

Activity: 214

View Profile
November 21, 2017, 05:55:42 PM

Arkadaşlar bir sorum var, yanlış bir işlem yapmamak için sorim istedim...
Önerileriniz doğrultusunda Paribu'da hesap açtım, TL de yükledim. Sonra Binance'de hesap açtım. Paribu'dan BTC alımı yaptıktak sonra Binance'ye aktarıcam.
Binance'de "Funds" menüsünden "Deposits & Withdrawals" girince tüm coinler için Deposits alanında adresler tanımlanmış. Bunlar bana tanımlı adresler mi?
Ve ben Paribu'dan BTC aktaracağım zaman Binance'nin BTC alanındaki Deposit düğmesinde çıkan adresi mi kullanıcam?

Evet o adresleri sizin hesabınıza tanımlı adresler, tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ve yine dediğiniz gibi withdawal düğmesine bastığınızda çıkan adrese gönderim yapacaksınız.
becareful
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
November 21, 2017, 08:35:02 PM

Kesinlikle paribu, gerek arayuzu gerekse hizmetleri gercekten cok seri ve hizli.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
November 21, 2017, 09:05:23 PM

koineks bence multi coin desteklediği için bi adım önde. ama finansbankı kaldırmışlar sanırım. kriptopara camiasının çoğu enpara kullanıyor benim çevremde bu büyük sıkıntı.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 21, 2017, 09:36:10 PM

Paribu ve btctürk benim favorim en dandikleri koinim çok saçma bir arayüzü var insanın gireceği gelmiyor koinime.En iyisi ise paribu tabiiki
bostane
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
November 21, 2017, 09:54:48 PM

Koinim ve BTCTürk kullanıyorum.
 BTCTürk'te Ethereum var. Mobil uygulama var. Günlük para yatırma limitleri min 1000 - max 100.000 TL.
 Koinim'de Litecoin var, mobil uygulama yok. Günlük limitler min 0 - max 2.500 TL (onaylı hesap, kişiden kişiye değişiyor olabilir)

Şu anda BTC gönderim komisyonları çok yüksek. Yabancı borsalara göndermek için ETC ya da Litecoin almak daha mantıklı gibi.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 21, 2017, 10:15:37 PM

btcturk kullanmaya yeni basladim bende 2 gun once hesap actim. evraklari ayarladim kabul ettiler. fatura disinda baska adres gosteren belge kabul etmiyorlar. senet yada baska yasal evraklari kabul etmediler. edevletten adres belgesi istediler fakat adresim yurtdisi gorunuyor. hallettim limitinin 1000 olmasi biraz sacma ama genel olarak is goruyor yine
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
December 10, 2017, 08:47:07 PM

Türk borsalarının en büyük problemini Coinmarketcap'i açıp bitcoin'in borsalardaki değerine baktığınızda görebilirsiniz en yüksek değer genelde türk borsalarında.
bttrex ile paribu arasında 2000 dolarlık fark oluyor genelde
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 10, 2017, 09:17:38 PM

Türk borsaları para yatırma para çekme konusunda iyiler fakat iş milleti yolmaya gelincede hiç birbirini aratmıyorlar hep ortalık karışık olduğu zamanlarda hepsi kepenk kapatıyor halihazırda açık olan orderlera kendi bakiyelerinden satıyorlar. Prim vermeyin ihtiyacınız olmadıkça kullanmayın derim
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 10, 2017, 10:25:13 PM

Türk borsalarını yoğun olarak kullanmaya yeni başladım sayılır. Paribu fena değil bence de. Ben de onu kullanıyorum. Hepsinin birbirinden farklı artı eksileri var. genel olarak bakarsak Türk borsalarında bitcoinin fiyatının yüksek olmasına da pek alışamadım açıkçası.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 10, 2017, 10:25:25 PM

Türk borsalarının güzel yanı i tek para çekme konusu değerinin fazlasına satabiliyosun. Eksi yönleri BTC düşşe bile kendileri duvar oluşturuyolar asla ama asla kendi fiyatlarından aşşa düşüremiyosun veya çıkaramıyosun kendileri ne isterse onu oluşturuyolar.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 11, 2017, 03:25:40 AM

Türk borsalarına bugün uzun süredir beklenilen digilira açılacakmış.Aslında tam olarak borsada diyemeyiz waves platformunu kullanarak düşük komisyon ücretleriyle  yabancı borsalara ulaşmamızı sağlayacak.Eğer hacim oluşturmayı başarabilirse türkiyede sektöre yeni bir soluk getirecekler gibi duruyor.Şuanda kullanımda olan borsalardan herkes artık bıkmış durumda btcnin ani çıkış ve düşüşlerinde site çökmeleri bitcoini normal piyasanın çok üstünde alınması gibi sıkıntılar inşallah digilirada olmazda bu sıkıntıları daha fazla çekmeyelim.

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:50:50 AM
Last edit: December 13, 2017, 01:26:35 PM by pokerjet

Borsalarımıza laf söyletmek istemeyiz elbette de gerçekten de ne zaman piyasa kıvama gelse ve biraz  extra para kazanma şansımız doğsa borsaya girilemiyor, bir iki kez olur tamam ama  hepsi de mi tesadüf.
mich
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1032

#1 VIP Crypto Casino

View Profile
December 11, 2017, 12:03:59 PM

Borsalarımıza laf söyletmek istemeyiz elbette de gerçekten de ne zaman piyasa kıvama gelse ve biraz  extra para kazanma şansımız doğsa borsaya girilemiyor, bir iki kez olur tamam ama  hepsi de mi tesadüf.

valla laf söylemek lazim hocam tabi ki bizde isteriz hepsi sorunsuz sıkıntısız olsun ama hepimiz az cok problemler yaşadık. üstelik komisyonlar efsane yükseldi 500 tl lik btc transferi için 70 tl ödüyosunuz neredeyse aradaki komisyonlarla birlikte. neyse ki bu digilira sıkıntıları çözecek gibi. ilk zamanlar muhtemelen digilira da sıkıntılar olacaktır fakat rayına oturunca sistem herşey yoluna girecektir.merakla bekliyoruz valla neler olacagi konusunda.

.
.BITCASINO.. 
.
#1 VIP CRYPTO CASINO

▄██████████████▄
█▄████████████▄▀▄▄▄
█████████████████▄▄▄
█████▄▄▄▄▄▄██████████████▄
███████████████████████████████
████▀█████████████▄▄██████████
██████▀██████████████████████
████████████████▀██████▌████
███████████████▀▀▄█▄▀▀█████▀
███████████████████▀▀█████▀
 ▀▀▀▀▀▀▀██████████████
          ▀▀▀████████
                ▀▀▀███

.
......PLAY......
Clixus
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

Kripto Para Uzmani ve Yatirimcisi

View Profile WWW
December 11, 2017, 12:37:57 PM

Paribu en baştan beri 0.00050000 BTC komisyon alıyordu Bitcoin fiyatı katlandı ama komisyon miktarı düşmedi hala aynı.. Bugün bir transfer işlemi için yaklaşık 35 TL komisyon ödüyoruz. Paribu da bu komisyon miktarını düşürmüyor.

Poloniex komisyon miktarı 0.0001
Paribu komisyon miktarı 0.0005

Paribu'nun komisyon miktarının 0.0001'e düşmesi gerek.

Donation : 14VAaVMc2Je7gQcD7Fhtt6X3rd4vaBiPMw
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 11, 2017, 03:31:27 PM

Ben bir kaç kere küçük miktarlar için paribu kullandım. Genel olarak türk borsaları çok iyi diyebilirim bugüne kadar hiçbir sıkıntı çıkmamış umarım ileride de çıkmaz.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
followmenot
Sr. Member

Activity: 533
Merit: 251

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
December 11, 2017, 03:37:36 PM

Türk borsalarının en büyük artısı tamamen gerçek Türk lirasına geçme olanağı sunmasıdır. Tether gibi sahte para birimiyle dönen borsalardan fersah fersah ileridedirler. koinime de çok güveniyorum.

▄▄  ▄▄                
            ██  ▀▀  ▀▀   ██           
        ██                   ██

██  ██  ▄▄            
     ██    ██           ▀▀  ▄▄        
                  ███       ▀▀        
   ██    ██   ███      ███     ██     
                          ███         
  ██   ██   ██    ███ ███    ▄▄   ██  
               ███           ▀▀       
  ██   ██  ███           ███  ██   ██ 
                     ███              
    ▄▄  ██    ███ ███     ▄▄  ██   ██ 
    ▀▀    ▄▄              ▀▀          
      ▄▄  ▀▀          ███    ██   ██  
      ▀▀      ██  ███                 
         ██              ███    ███   
             ██  ██  ███              
       ██                    ██       
           ███  ▄▄▄  ▄▄  ███          
                ▀▀▀  ▀▀               

STREAMITY

Twitter
Facebook
Instagram
  Telegram
LinkedIn
Medium
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 11, 2017, 04:14:10 PM

türk borsalarının tek artısı 3lira ödeyerek hesabıma tl olarak çekebilmemizdir. bunun dışında hiç bir artısı yok bence türkborsalarının. her pump dumpta sunucu çöker.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: