Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:31:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Latium [LATX]  (Read 1016 times)
SheldonLeeCooper (OP)
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 20, 2017, 01:45:28 PM
Last edit: March 14, 2018, 09:10:44 PM by SheldonLeeCooper

Linkedin benzeri bir sistem tasarlıyorlarmış. Daha önceden birlikte çalışmış kişiler şirketler birbirlerine puan verebileceklermiş.

Şöyle bir röportaj var : https://www.youtube.com/watch?v=X27xGOf7Mlg

Şöyle bir Retweet atmış : https://twitter.com/officialmcafee/status/932598563422556161

Resmi Web Sitesi : https://latium.org
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 20, 2017, 03:11:20 PM

Haberden anladığım kadarıyla freelance hizmet veren kişiler için bir platform oluşturulacak fiverr gibi. Bu piyasa belli başlı şirketler tarafından ele geçirilmiş durumda, kullanıcılar için komisyonlar fazla biz decentralized platform kuracağız diyor. Bir de AI muhabbeti var orasını anlayamadım ama herhalde feedback verme, puanlama işini ona yaptıracağız bu sayede daha iyi sonuçlar alınacak diyor.
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 06:10:58 PM

Takip etmekte fayda var...

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 20, 2017, 06:18:14 PM

Twitter Bounty'sine katıldım ve bekliyorum, az da olsa ufak tefek bir şeyler gelecek McAfee güzel bir reklam oluyor proje için ama pek fazla twitter'dan falan paylaşmıyor. Gerçi sale yeni başlıyor bakacağız durumlar ne gösterecek. Ama sırf McAfee'den ötürü bir yerlere gelebilir diye düşünüyorum. Ne gelirse Bounty'den 1 sene yatırırım. Bakarsın 2-3x yapar bizimde bir yaramıza merhem olur. Smiley
Osmanli42
Sr. Member

Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 06:21:27 PM

Bu mcafee çatlak olan abimiz değil miydi  Grin Eğer destek veriyorsa bu proje uçar .Bilgilendirme için teşekkürler

yobit.net is banned from signatures
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 20, 2017, 06:28:04 PM

Tanıdık isimler tarafından desteklenen projeler bir şekilde kazandırıyor. Zaten kazandıran ico  çok nadirken denenebilir.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 20, 2017, 07:20:54 PM

Tanıdık isimler tarafından desteklenen projeler bir şekilde kazandırıyor. Zaten kazandıran ico  çok nadirken denenebilir.
Primalbase in de arkasında sasha vitalik vardı destek veren . Şimdi hali ortada . Pek arkasına bakmamak lazım ama yinede bir reklamdir Mcafee

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
CiGa
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 04:54:16 AM

Twitter'da takip ettiğim birkaç yabancı hesabın da bu ico'yla ilgili tweet paylaştığını gördüm. Ama gönderimler çok reklam kokuyordu. Bence bu tweet'ler için bu hesaplara iyi paralar ödüyorlar. McAfee öyle birşeye girer mi bilmiyorum ama ben bu tür haberlere çok güvenmiyorum.
dragoz11
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 06:08:19 AM

Valla web sitesi falan çok basit geldi bana bilmiyorum girecekler projeyi iyi araştırsın derim, sırf bir isim destekliyor diye girilmez sağlam pay vermişlerdir adama.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 21, 2017, 06:19:37 AM

bu con makafe ve fıloyd meyvedırı görünce bana bi koşup kaçma isteği geliyo

con makafe dediğiniz adam, internetin punkları tarafından gereksiz ilahlaştırılmış bomboş bi tip , intelin bu ibneyi siktiretmek için çektiği ; eski karısına kemik atan zengin adam tavırlarından sonra bile hala boş beleş kitleye kuul görünmeye çalışıyo , millet de bunu yiyo aq

hüeğğ seküriti !! hüee şunu yaptı !! '' diye onediodan gördüklerinizle gelmeyin , vallahi ağzınıza sıçarım

alttan alttan 'rivetz' i de promote ettiydi , sprague denen gavat da ''yea makafi yeaa we veri kılos'' ayağına , ''bizi destekliyor'' imajı yaratmaya kasıyodu telegramda , amın evlatları

girin bakın bakıyım n olmuş rivetze

fıoyd meyvedırı zaten biliyonuz , içeyim diye su verse almam

çok takmayın yani bu tipin  makafe adını , girdiği proje yine o punklar tarafından hypelansa bile finalde götünüze büyük ihtimal götünüzde patlar

ben olsam karı alır çıkarım , o ibnenin içinde olduğu bi sikime long hold yapılmaz

tam bir aç köpektir ama alem cool diye bilir

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 21, 2017, 06:28:21 AM

bu con makafe ve fıloyd meyvedırı görünce bana bi koşup kaçma isteği geliyo

con makafe dediğiniz adam, internetin punkları tarafından gereksiz ilahlaştırılmış bomboş bi tip , intelin bu ibneyi siktiretmek için çektiği ; eski karısına kemik atan zengin adam tavırlarından sonra bile hala boş beleş kitleye kuul görünmeye çalışıyo , millet de bunu yiyo aq

hüeğğ seküriti !! hüee şunu yaptı !! '' diye onediodan gördüklerinizle gelmeyin , vallahi ağzınıza sıçarım

alttan alttan 'rivetz' i de promote ettiydi , sprague denen gavat da ''yea makafi yeaa we veri kılos'' ayağına , ''bizi destekliyor'' imajı yaratmaya kasıyodu telegramda , amın evlatları

girin bakın bakıyım n olmuş rivetze

fıoyd meyvedırı zaten biliyonuz , içeyim diye su verse almam

çok takmayın yani bu tipin  makafe adını , girdiği proje yine o punklar tarafından hypelansa bile finalde götünüze büyük ihtimal götünüzde patlar

ben olsam karı alır çıkarım , o ibnenin içinde olduğu bi sikime long hold yapılmaz

tam bir aç köpektir ama alem cool diye bilir

İlk mesajı okuduktan sonra supply kaçmış neymiş bu coin diye düşünürken, pitipawn mesaj çok açıklayıcı olmuş hem adamdan hem coinden soğudum.
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 06:54:27 AM

Arkadaşlar proje iş yapar diyorsanız Bitcointalk'ta bounty'si hala devam ediyor dileyen katılabilir. Burdan buyrun
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2276837.0
SheldonLeeCooper (OP)
Full Member

Merit: 109

View Profile
November 27, 2017, 04:32:50 PM

Whitelist Satışı 24 saat içinde bitip genel satış başlayacak . Şuan 1 ETH = 2100 LATX, genel satışta 1 Eth = 2000 LATX olacak.
Yatırım yapmayı düşünen arkadaşlara duyurulur.
ikm
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
November 27, 2017, 04:38:21 PM

fazladan fazla vermiyor bence ilk olarak pek küçük yatırımcı girmeyecektir.
ayrıca john Mcafee tam su katılmamış manyağın teki piyasada yüzün görünmesinden çok hoşlanan bir tip karamızda ico yapsak yüzünü kullanmamız için verceğine eminim Cheesy
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 04:40:05 PM

destekleyen isimden dolayı cazip geliyor fakat araştırmak lazım. Güzel bir projeye benziyor. Araştırmak için vakit ayıracağım. Teşekkürler.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
November 27, 2017, 04:41:37 PM

Büyük de konuşmayayım da bir başarı geleceğini zannetmiyorum bu proje için. Tamam fikir güzel ama alternatifi çok. Piyasada işleyen ve pastadan büyük dilim almış bir ton proje var. Bu projenin akıbeti iyi ilerlerken, piyasada zaten var olan bir alternatif şak diye blockchain entegrasyonu yapsa, bu projenin yatırımcısına ne olur ?

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 27, 2017, 04:46:59 PM

fazladan fazla vermiyor bence ilk olarak pek küçük yatırımcı girmeyecektir.
ayrıca john Mcafee tam su katılmamış manyağın teki piyasada yüzün görünmesinden çok hoşlanan bir tip karamızda ico yapsak yüzünü kullanmamız için verceğine eminim Cheesy

Piyasada ismi bilinen kişilerin desteği bitcoinin tanınırlığına pozitif etki yapıyor haliyle fiyatının artmasına yardımcı oluyor ama John Mcafee o isimlerden biri değil.Hatta kripto paraları övmeye devam ederse bitcoin düşüşe bile geçebilir. Grin
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 27, 2017, 04:51:29 PM

McAfee destekliyor diye hemen atılmamak lazım. Önce biraz araştırma yapılmalı ondan sonra yatırım yapılacaksa yapılır. Gerekli bilgiyi zaten pitipawn vermiş.
Her koyun kendi bacağından asılır ufakta olsa kâr ile çıkmak var birde zarar etmek var. Yatırım tavsiyesi değildir. İsteyen uzun süre bekler isteyen satıp ardına bakmaz.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 30, 2017, 12:54:43 PM

10 milyon topladı , ico sitelerindeki tarihlemeye göre iconun bitmesi lazımdı ama bitirmediler
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
December 30, 2017, 01:41:26 PM

Latx benimde dikkatimi çeken projelerden biri. açıkçası ben de umutluyum bu projeden. icodan değil de borsadan almayı tercih ettiğim için şu anda bekliyorum. bir süre hareketlerini izlemeyi tercih ettim. icodan sonra küçük bir düşüş trendi yaşayacagını düşünüyorum. daha sonra alırız portföye biraz.. Smiley
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: