Bitcoin Forum
May 09, 2024, 09:23:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Turkbitex.com | Kazandıran Bitcoin Borsası Yayında!  (Read 1516 times)
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
November 21, 2017, 09:31:47 PM

24 saatlik hacim mütiş Cheesy 2.52btc. Hocam yeni bir borsa açıyorsunuz fakat yeniliksiz Cheesy Yeni açılan borsalar içinde rakipleriniz ETH vb. diğer altcoinleri sunuyor hizmete. Bu piyasada BTC işleminde Paribu ve BTCTurk'ın karşısında tutunmanız biraz zor malesef.. Yeniliklerinizi bekliyoruz. Biz hizmet istiyoruz. Lan bu borsa işinde para var bitanede ben açayım olayını istemiyoruz.. Şuanda Paribu bu 1700BTC'lik günlük hacmini hizmete borçlu. Paribu açıldığı zaman, BTCTurk kapanmıştı, insanlar Koinim tekeline kalmışlardı. Adamlar bir geldiler önce 24 saatlik para yatırıp çekmeyi sundular, anında desteğe cevap verdiler, telefon hizmeti sundular. Bu insanlar ise yalnız bırakmadılar. Şuan Paribu'yu övmüyorum sadece size pay çıkarıyorum burdan. Sizde bu adamlar gibi yeniliklerle gelin bizlere.. Bu borsa benim için açıkcası bir akşam yemeğinde "arkadaşlar borsa işinde para var birtanede biz açalım, az bişey hacim bile olsa iyi para kazanırız" olayını kanıtlamaktadır.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
1715289832
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715289832
Reply with quote  #2

1715289832
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715289832
Hero Member
*

Ignore
1715289832
Reply with quote  #2

1715289832
Report to moderator
1715289832
Hero Member
*

Ignore
1715289832
Reply with quote  #2

1715289832
Report to moderator
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 21, 2017, 10:21:42 PM

Hayırlı olsun ...

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
November 21, 2017, 11:05:43 PM

Siteye girebilen var mı? Sunucu bulunamadı uyarısı veriyor. Sorun nedir acaba bir açıklama da yok.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 12:02:21 PM

link sıkıntılı..

Uyarınız  için  teşekkürler  link duzeltildi.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:04:06 PM

Öncelikle hayırlı olsun. Araştırma yapan arkadaşta bir falso bulamamış gayet temiz bir işletme.
Fakat konuya linki yanlış girmişsiniz. Üşengeç arkadaşlar doğrusunu aramazlar Smiley
TurkBitex.com olarak yazarsanız daha iyi olur. İ harfi büyük olunca I olarak görülüp yanlış yönlendiriyor.
Uyarınız  için  teşekkürler  link düzeltildi
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:06:02 PM

hacim grafik verileri için illa üye mi olacağız ya? biriniz de kullanıcıyı düşünün arkadaş. 2 grafiği bizlerden esirgemeyin.

Merhabalar  anlik. Yüksek. Ve en düşük  maliyetlerini index sayfamızdan  görebilirsiniz. 

Haftalik grafik için  maalesef üye  olmalısınız.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:10:21 PM

Hayırlı olsun bakalım, rekabet ortamı sevindirici. Varsa bir ticker'ınız alırız, başarılar.

Teşekkür  ederiz ilerleyen zamanlarda konuya ekleyecegiz.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:13:28 PM

Siteye girebilen var mı? Sunucu bulunamadı uyarısı veriyor. Sorun nedir acaba bir açıklama da yok.
Siteye girişte  bir problem bulunmamaktadir. Dns ön belleginizi ve tarayıcı  geçmişinizi  temizlerseniz düzelmesi  gerekmektedir.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:18:52 PM

Hayırlı olsun ...
Tssekkur ederiz.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 22, 2017, 12:19:47 PM

24 saatlik hacim mütiş Cheesy 2.52btc. Hocam yeni bir borsa açıyorsunuz fakat yeniliksiz Cheesy Yeni açılan borsalar içinde rakipleriniz ETH vb. diğer altcoinleri sunuyor hizmete. Bu piyasada BTC işleminde Paribu ve BTCTurk'ın karşısında tutunmanız biraz zor malesef.. Yeniliklerinizi bekliyoruz. Biz hizmet istiyoruz. Lan bu borsa işinde para var bitanede ben açayım olayını istemiyoruz.. Şuanda Paribu bu 1700BTC'lik günlük hacmini hizmete borçlu. Paribu açıldığı zaman, BTCTurk kapanmıştı, insanlar Koinim tekeline kalmışlardı. Adamlar bir geldiler önce 24 saatlik para yatırıp çekmeyi sundular, anında desteğe cevap verdiler, telefon hizmeti sundular. Bu insanlar ise yalnız bırakmadılar. Şuan Paribu'yu övmüyorum sadece size pay çıkarıyorum burdan. Sizde bu adamlar gibi yeniliklerle gelin bizlere.. Bu borsa benim için açıkcası bir akşam yemeğinde "arkadaşlar borsa işinde para var birtanede biz açalım, az bişey hacim bile olsa iyi para kazanırız" olayını kanıtlamaktadır.

Görüşleriniz için  teşekkür ederiz.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 01:23:32 PM

Hayırlı olsun. Umarım haciminiz seri şekilde trade yapacak kadar büyür. Güvenilirlik kısmında herkesin aklında bi soru işareti yok değil. Umarım bu açıklarıda kapatırsınız ve müşterilere güven verirsiniz. Bol kazançlar herkese.
fudufaffa
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
November 23, 2017, 05:27:34 PM

hayırlı olsun, referans sistemini beğendim.
Theconqueror
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 06:18:54 PM

Hayırlı olsun

Keşke biraz alt coin ile süsleme yapsaydınız. Ayrıca s.s.s soruları okudum mesai saatlerinde hizmet vereceğinizi söylemişsiniz. Bu yazı beni koinim paribu ve btcturk ile aynı konumda olduğunuzu belirtiyor.

Referans sistemi için 50 bin tl hacim gerekli diyorsunuz şu anda btc hacminiz 0,36 btc zaten 50 bin hacimlere ulaştığınız zaman referans sistemine gerek kalmayacak bu konuda yanlış bir politika izliyorsunuz. Referans işini ilk paykml borsasında duymuştum. %50 veriyorlardı henüz açılmadı sanırım.

En kısa sürede alt coin getirebilirseniz çalışmayı düşünebilirim. Şu anda alt coinler diğerlerine göre daha çok kazandırmakta ve insanlarda bunlara yönelmekte.
AAYAVUZ
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 23, 2017, 10:14:20 PM

Litecoin, dash, ethereum, ripple bir yeni borsa da niye olmaz. Rekabet için yeni birşeyler olması gerekirdi.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 25, 2017, 10:56:42 AM

Hayırlı olsun. Umarım haciminiz seri şekilde trade yapacak kadar büyür. Güvenilirlik kısmında herkesin aklında bi soru işareti yok değil. Umarım bu açıklarıda kapatırsınız ve müşterilere güven verirsiniz. Bol kazançlar herkese.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Güvenlik konusunda aklınızda en ufak bir soru kalmaması için ofisimize çay içmeye davetlisiniz.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 25, 2017, 10:57:03 AM

hayırlı olsun, referans sistemini beğendim.

Teşekkür ederiz.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 25, 2017, 11:01:06 AM

Hayırlı olsun

Keşke biraz alt coin ile süsleme yapsaydınız. Ayrıca s.s.s soruları okudum mesai saatlerinde hizmet vereceğinizi söylemişsiniz. Bu yazı beni koinim paribu ve btcturk ile aynı konumda olduğunuzu belirtiyor.

Referans sistemi için 50 bin tl hacim gerekli diyorsunuz şu anda btc hacminiz 0,36 btc zaten 50 bin hacimlere ulaştığınız zaman referans sistemine gerek kalmayacak bu konuda yanlış bir politika izliyorsunuz. Referans işini ilk paykml borsasında duymuştum. %50 veriyorlardı henüz açılmadı sanırım.

En kısa sürede alt coin getirebilirseniz çalışmayı düşünebilirim. Şu anda alt coinler diğerlerine göre daha çok kazandırmakta ve insanlarda bunlara yönelmekte.

Öncelikle değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz; Ancak bizdeki referans sistemi farklı bir algı olarak ilerliyor yani şöyle ki; Ay içinde 50 bin tl işlem kullanıcılarımız bizlere ulaşırsa biz gerekli kontrolleri yapıp premium üyelik geçişlerini tamamlıyoruz. Daha sonrasında alt üyelerini (arkadaşları) sisteme kendi linkleri ile kayıt yaptırıyorlar. Daha sonrasında alt üyelerin market alış-verişlerinden %0,05 kazanıyorlar alt üye konusunda bir sınırlama mevcut değil istediğiniz kadar alt üyeniz olabilir. Her üyenizin market alışverişinden %0,05 kazanabilirsiniz. Bu konuda önemli olan bizim kazancımız değil kullanıcılarımızın kazançlarıdır.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 25, 2017, 11:01:49 AM

Litecoin, dash, ethereum, ripple bir yeni borsa da niye olmaz. Rekabet için yeni birşeyler olması gerekirdi.

Yakın zamanda alt coinlerimiz sisteme entegre edilecektir. Geliştirme ve güvenlik testleri devam etmektedir.
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 09:20:27 AM

Komisyon indirimi için son 2 gün!
Turkbitex (OP)
Newbie
*

View Profile
December 06, 2017, 09:59:59 AM

Türkiyenin kazandıran bitcoin borsası 7 banka ile 24 saat işleme devam ediyor!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: