Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:59:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][AirDrop][DAO][ICO] BitcoinWhite  (Read 1178 times)
coaxcial (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
November 20, 2017, 02:26:22 PM

[ANN][AIRDROP][DAO][ICO] BITCOINWHITE

Bize katılın :TELEGRAM channel, TWITTER and FACEBOOK !

- AIRDROPUN İLK AŞAMASI BAŞLADI

PORTUGUESE|ROMANIAN|RUSSIAN|THAI|VIETNAMIEN|FRENCH|SPANISH|ARABIC

BIG kripto parasının temel problemleri

Modern dünyanın Fiat para biriminden kurtulması gerekiyor. Bu amaçla birlikte Bitcoin/ETH ve diğerleri yaratıldı. Daha ileri tekniklerin kullanılması ile eskiye göre daha iyi, daha hızlı ve daha koaly teknolojiler ortaya çıktı. Sonu gelmeyen forklara ve segwitlere ragmen, Bitcoin aşırı yüklenmiş işlem sayısı gibi önemli ve büyümeye devam eden problemlere sahip. Ethereum da bu teklojilerle ilgilenmiş herhangi bir kişinin görebileceği büyük bir problem sahip. Kripto paraların ideolojisi olan Merkezi olmayan yapı Ethereum’da yok.

BTC ve ETH dan en iyi özellikleri aldık ve ortaya BTW çıktı – BTW.

Geliştirme ve ilerleme planları

Diğer projelerden tamamen farklıyız, sistemimiz veklripto para birimimiz sıfırdan başlıyor. Ayrıca, daha gelişmiş teknolojisi sayesinde, işlemlerde rakiplerine nazaran daha üstün hıza sahip. Sistemi geliştirirken internetin geliştirilme tarihinden ve FDDI teknolojisinden ilham aldık. BİZANS HATA TOLERANSI(BYZANTINE FAULT TOLERANCE) yarattık; Toplayacak olursak, işlem hızlarında dikkate değer bir ilerleme sağladık.

BitcoinWhite, kripto para dünyasında yeni bir endüstri!

Tabi ki, yan zincirdeki ekstra güvenlik önlemlerini de unutmadık. Her Bitcoin White düğümü birden fazla yan zincir alt sistemine kurulmuştur.  Bu amaca ulaşmak için bir güvenlik mekanizması gerekli. Bu güvenlik mekanizması BitcoinWhite tarafından sağlanan sandbox mekanizmasıdır ve bu sayede kişinin gizli bilgileri korunur ve server’da herhangi bir hasar oluşmasını engeller. .

BTW cüzdanının geleceği

ICO'dan sonra herhangi bir hile olmaksınız, ihtiyaçları için para dağıtmak, farklı cüzdanlar vermek, ortak hesap için çeşitli abonelikleri ödemek (bir arkadaş veya iş ortağı olmak için) ve birikmiş fonları birlikte olmaksızın bölmek isteyen insanlar için uygun olan SmartSending'i uygulamayı planlıyoruz.

Algoritmanın bir örneği:

En basitinden en karmaşığına kadar farklı ülkelerde farklı zaman dilimlerinin kullanılması gibi yüzlerce dizi, algoritma ve çok katmanlı durumlar olabilir. Ayrıca, en ilginç olanı, algoritmaların yürütülmesi için fazladan ödeme yapmanız gerekmez çünkü her şey doğrudan kullanıcı tarafında yapılır.

Airdrop, ICO ve token hakkında

İlgili Bağlantılar

İnternet sitesi: http://bitcoinwhite.org/
Cüzdan: https://wallet.bitcoinwhite.org/
Twitter adresimiz: https://twitter.com/WhiteBitcoin
Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/WhiteBitcoin
Telegram adresimi<: https://t.me/BTW_Community
GitHub: https://github.com/BTWhite
Bounty: Bounty №1| Bounty №2

Algoritma: Dpos
Sembol: BTW
Blok ödülü: 3 BTW
Blok zamanı: 20 seconds

Ödüller temsilciler için 464,500 bloktan sonra aktif olacak

Ödül     Başlangıç     Bitiş

3         464500     3464500
 3        3464500     6464500
2.5      6464500     9464500
 2        9464500     12464500
 1       12464500    15464500
0.5     15464500        —

- AIRDROPUN İLK AŞAMASI BAŞLADI
Kriptomanka
Member
**

Activity: 490
Merit: 11

View Profile
November 20, 2017, 08:50:49 PM

arkadaşımla birlikte katılmak istedik airdropa, ben kayıt oldum, fakat arkadaşım olamadı, bir ip adresten kayıt olunmuyor mu?
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 20, 2017, 09:36:20 PM

AirDrop olayı güzel olmuş ama bu ico hakkında nedense forumda hiç ilgi yok. 0.10$ile ico yapılıyor ve ico sonrası bu fiyatın artması çok olası ama nedense kimseden ses çıkmamış henüz.

ayrıca çeviri içinde teşekkürler...

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
November 20, 2017, 10:19:31 PM

Güven veren bir site yapmışlar %50 airdrop ile birlikte 50$ minimum katılımı olan ico var. Telegram üzerinden haftalık 300 Bitcoin White dağıtıyorlar.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
November 21, 2017, 12:13:48 AM

Yanlış bilmiyorsam kişi başı her raunda katıldığını var sayarsak toplamda 2100 BTCW alacak fakat sadece benim gördüğüm en az 15-20 kişi, kişi başı 10-15 hesapla katıldılar buna. Yani bu adamlardan 1 kişi 21k alacaksa 10 kişi 210k yapar ve biz de aldığımız 2100 ile tırmalar dururuz. Ola ki multicileri tespit edebilirlerse işte o zaman geleceği olanlar başında ilk sıralarda yer bulabilir kendine BTCW. Çünkü hem sitesi, hem kendi online walleti olması, form doldurmak yerine işleri otomatiğe bağlamaları bence çok profesyonel işler bunlar.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 21, 2017, 04:43:08 AM

Site çok profesyonel geldi banada airdroplara karşı iyice soğumuştum baya bir sayıda airdropa katıldım ancak tokenler gelmedi bir kısmında.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 06:06:19 AM

Kendilerince farklı bir şey yapmışlar klasik airdroplara göre iyi hoş güzel de ayakta kalabilirler mi orasını pek zannetmiyorum airdropta alan dumplıyor geçiyor.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
November 21, 2017, 06:21:04 AM

Daha profesyonel hazırlanmış bir air drop olmuş. Adamlar ETH bile ezmişler. Grin
Renovatioo
Member
**

Activity: 159

View Profile
November 26, 2017, 09:27:36 AM

İlginin az olması gerçekten ilginç fakat güven veren bir proje olarak görüyorum. Sayısının az olması ve mining yapılması kesinlikle ayakta kalacaktır dump sonrası
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 27, 2017, 09:49:02 AM

Özenilmiş bir airdrop . Hedefleri arasında uzun vade olanr nadir airdroplardan . Katılmakta fayda var . En kötü ani bir pump durumunda kar bırakabilir .

Paylaşım için teşekkürler.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
November 27, 2017, 12:04:24 PM

sitesinde o kadar bonus falan demişler ama henüz yatırım yapan yok icoda. iconun para toplayacağını da sanmıyorum. bu denli yüksek bir tutarı airdrop satarsan kim girip icodan alsın Cheesy
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 27, 2017, 12:15:10 PM

bu airdrop çılğınlığı bitsede kurtulsak iyi ce saçmaladılar btc ortak parantezinde coin çıkıyor ki sadece btc değil eth neo xrp falan filan Cheesy
artık bir yerde şunu kesseler iyi olucak kazanan dan fazla kaybeden var bu ponzide ama hala girmeye çalışıyorlar .
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
December 03, 2017, 06:12:47 PM

suan ico fiyati 0.27 $ .airdropta devam ediyor, kayit olun bence, ilginin az olmasi bu ilerde hic ilgi olmayacak anlamina gelmez..

hatta bence az ilgi daha iyi,, fazla dagitim olmaz,  sanrim 7 ocakta borsalara giricek. cabuk pumplanir,  ayriyetten eth erc20 üzeri  bir sürü bitcoin tokenleri cikti,  ama bu token degil coin. daha güzel.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
December 03, 2017, 06:33:34 PM

arkadaşlar ben kampanyaya katılamadım bir sorun mu var  airdrop bağlantısı kaldırıldı sanırım.

ben mi göremedim yoksa bitti mi? güzel proje ico fiyatı güzel artıyor. sistemi iyi kurmuşlar.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
December 03, 2017, 09:38:12 PM

arkadaşlar ben kampanyaya katılamadım bir sorun mu var  airdrop bağlantısı kaldırıldı sanırım.

ben mi göremedim yoksa bitti mi? güzel proje ico fiyatı güzel artıyor. sistemi iyi kurmuşlar.

https://bitcoinwhite.org/airdrop.html#  burdan katilabilirsin,,

telegram grubuna katilinca, türkce grubu bile var.
geda
Member
**

Activity: 77

View Profile
December 03, 2017, 10:06:41 PM

Fiyatı güzel artıyor derken işlem görüyor mu herhangi bir borsa da

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 05, 2017, 08:23:35 AM

postokenden sonra katıldığım ikinci airdrop oldu btw, genelde takip etmem airdropları ama son etherblue olayından sonra daha fala dikkat etmeye başladım.ethereumblue ebtc gibi coinleri gördükten sonra önüme gelen formu dolduracağım artık heralde Smiley
JJRousseau
Member
**

Activity: 114

View Profile
December 23, 2017, 09:32:31 PM

Sitesi, tasarımı ve cüzdanıı çok profesyonelce yapılmış. Airdrop ve bounty katıldım. Bu kalitede bir işten ümitliyim bakalım zaman neyi gösterecek.
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 08:32:00 PM

Site ve Cüzdan tasarımları profesyonelce. ayrıca ekipte  çalışıyor gibi görünüyor.Sanırım çoğunluğu airdroptan kaynaklı 40 - 50 k lık telegram takıpcı grupları var.Telegram gruplarını yöneten Türk arkadaslar da ekiple bağlantılı ve ilgili gerçekten. Benim beklentim yüksek ve son zamanlarda yatırımda almaya başlamıştı. 7 Ocak borsalara çıkış tarihi olarak belirtilmiş bekliyoruz şimdilik.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 06, 2018, 09:51:20 PM

Borsaya giriş günü geldi . Bakalım o kadar övülen bitcoin white nasıl bir giriş yapacak.Şahsi görüşüm ilk 1 ay herkes beleşten geleni satacağı için para etmeyecektir.Sonra bir blue etkisi yaratabilir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: [1] 2 »  All
  Print