Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:40:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: cex.io 'da kalan 20600 euro param  (Read 601 times)
Lunamoya (OP)
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 06:15:49 PM

merhaba,

cex'den yaklasık 20600 euro civarında parayı banka swift yontemi ile turkiyedeki bankama cekmek istedim 5 gün islem onaylanmadı ve hala bu sekilde, redditde gordugum kadarıyla sıkıntı yasayan cok var. islemi iptal edip ordan btc alıp baska yere atmak istiyorum ancak hala islemi bile iptal ettiremedim. maillere destek ticketlerina cevap alamıyorum. 1 haftadır para icerde ve hala pending olarak gozukuyor. ne yapabiliriz buna yardımcı olabilirmisiniz.
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715409614
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715409614
Reply with quote  #2

1715409614
Report to moderator
1715409614
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715409614
Reply with quote  #2

1715409614
Report to moderator
inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 06:56:57 PM

oha ciddimisin ? bitcoin alıp trde satsana

orkun
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
November 20, 2017, 07:21:16 PM

yuh ya, 90 binTL. Keşke önce varsa ilgili ülkedeki hesabınıza yollayıp ordan swift ile Türkiye'ye parayı soksaydınız. Ya da paribu'dan hesap açıp oradaki hesabınıza bitcoin olarak yollayabilirdiniz.
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
November 20, 2017, 07:25:38 PM

merhaba,

cex'den yaklasık 20600 euro civarında parayı banka swift yontemi ile turkiyedeki bankama cekmek istedim 5 gün islem onaylanmadı ve hala bu sekilde, redditde gordugum kadarıyla sıkıntı yasayan cok var. islemi iptal edip ordan btc alıp baska yere atmak istiyorum ancak hala islemi bile iptal ettiremedim. maillere destek ticketlerina cevap alamıyorum. 1 haftadır para icerde ve hala pending olarak gozukuyor. ne yapabiliriz buna yardımcı olabilirmisiniz.
öncelikel geçmiş olsun ama hallolur die tahmin ediyorum.
destek ekipleri çalışıyor fakat çok yavaşlar.
karşılaştığın sorunu deneyimlemedim ama ethereum ile ilgili smart kontratlara yönelik uyarılarına rağmen yanlış gönderimden ötürü cex hesabıma geçmeyen 8k TL lik bir gönderimi manuel uğraşıp 10 günde de olsa çözmüşlerdi.
support u kibar bir şekilde her gün support ticket ya da sana bilet açıldı şeklinde gelen mail üzerinden dürtmeni öneririm, eninde sonunda cevap verip birşeyler yapmaya çalışıyorlar.
swift esnasında hatalı bir giriş yad a başka birşey varsa onu bilemem. genel olarak banka yada siteler swift işlemleri için 2-5 iş günü vermekte. eğer sen salı çarşamba yatırım yaptıysan günün 16:00 civarında swift işlem kayıtlarını operasyona iletiyorlar.
bu hafta içinde dürtmeye devam etmeni ve bankan ile de irtibata geçmeni öneririm.
cex in ve bankanın verdiği cevapları burada paylaşırsan çok seviniriz, çünkü bu gibi sorunların ve geçen yaşanmışlıkların insanlar tarafından görmesi ve ona göre tavır ya da aksiyon almaları çok önemli.
ben cex ile 2 aydır neredeyse her gün işlem halideyim. belirttiğin kadar yüksek meblalara girmedim sadece karta işlem yaptım.

ayrıca bu kadar yüksek bir mebla aracı swift operatör bankası ya da türkiye denetim sistemlerinden birine de takılmış olabilir.
mebla çok yüksek.
belirttiğim gibi yaşadığın sonun yazışmalarını gönderirseniz merakla görmek isteriz bu başlık altında
Lunamoya (OP)
Newbie
*

View Profile
November 20, 2017, 07:36:14 PM

henüz islemi onaylamadılar confirmed olmadı yani islem. oyle olsa 3-5 gün daha beklerdim ancak islem hala pending olarak duruyor. biliyorumki parayıda cok gec gonderecekler.

amacım islemi sadece iptal ettirmek ancak bunun icin bile bekliyorum . 5 tane ticket actım dogru duzgun cevap bile gelmiyor. ilgili birime aktardık dısında hicbirsey yazılmadı.

https://i.hizliresim.com/kXRRay.png
Teksastony
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
November 20, 2017, 08:33:44 PM

Öncelikle geçmiş olsun. Support yavaş fakat mutlaka dönüş yaparlar.

Para çekme ile ilgili kısmı incelerseniz banka yoluyla para çekme 20 banka günü sürebilir diyor.

Yani geç olacaktır fakat mutlaka gelecektir. Endişelenmeyin.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
November 20, 2017, 09:02:11 PM

cok gecmis olsun. cex.io saglam bir site mutlaka cozerler ama zaman alabilir.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 21, 2017, 08:03:18 AM

cex.io'da bekleyip de sonuç alamadığım bir işlemim olmadı. Kuralları var, özellikle işin içine fiat gelince üçüncü partiler dolayısıyla ortaya çıkan işlem süreleri var. Gerektiği zaman tüm ticketlarınıza cevap alacaksınız diye düşünüyorum.
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 08:31:43 AM

cex.io support maille ticketla çözülmeyen soruna teamviewer ile bağlanıp çözmüş bir support.
o yüzden mutlaka sizide çözümsüz bırakmazlar.
Lunamoya (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 10:29:22 AM

sorunum cozuldu arkadaslar cok sukur ki islemi iptal ettiler. ordan bitstamp 'a gectim.

acıkcası reaksiyonları sebebiyle cok tatmin olmadım cex.io'dan.

kraken kesinlikle euro alımları icin bence hala 1 numara ancak son 10 gundur yasanan sistem cokmelerinden dolayı cex'e gecis yapmak zorunda kalmıstım.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 12:20:09 PM

Sorunu çözmene sevindim. İletileri sıra sıra okuyunca üzülmüştüm. En son iletiyi okuyunca sevindim çözdüğüne. Cex.io büyük bi borsa olduğu için paranın orada sıkışacağına inanmıyorum zaten. Elbet çözerlerdi. Hemen döndüklerine sevindim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: