Bitcoin Forum
May 01, 2024, 09:36:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Lietuviai (Lithuanian)  (Read 261813 times)
mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
July 03, 2014, 03:01:12 PM
Last edit: July 16, 2014, 04:25:23 PM by mprep
 #141

Sveiki visi Wink Nenoriu juokinti, bet tikrai labai noriu pradet darba su Bitcoins tik nezinau nuo ko pradeti kad eiciau 100% teisingu keliu. Ar yra imanoma per menesi uzdirbti ~1500lt su paprastais dviem kompiuteriais? As esu zalias ir noriu kuo greiciau ismokti. Tad jeigu yra zmoniu norinciu man padeti eiti teisingu keliu ir kai gausiu pirmus pinigus is BTC tikrai neliksiu skolingas o planu turiu daug ir neribotu ir ju tikrai sieksiu. Aciu uz supratinguma Wink
Bitcoinų kasimas nėra labai pelningas dabar, labiau verta ieškot darbo Services arba bendrai Marketplace. Gali bandyti vieną iš signature campaign'u. Štai diskusija kurioje yra sarašas dabar veikiančių campaign'u: https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0

"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714599398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714599398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714599398
Reply with quote  #2

1714599398
Report to moderator
1714599398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714599398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714599398
Reply with quote  #2

1714599398
Report to moderator
1714599398
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714599398

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714599398
Reply with quote  #2

1714599398
Report to moderator
carlosiness
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 500


View Profile
July 03, 2014, 06:42:40 PM
 #142

Sveiki visi Wink Nenoriu juokinti, bet tikrai labai noriu pradet darba su Bitcoins tik nezinau nuo ko pradeti kad eiciau 100% teisingu keliu. Ar yra imanoma per menesi uzdirbti ~1500lt su paprastais dviem kompiuteriais? As esu zalias ir noriu kuo greiciau ismokti. Tad jeigu yra zmoniu norinciu man padeti eiti teisingu keliu ir kai gausiu pirmus pinigus is BTC tikrai neliksiu skolingas o planu turiu daug ir neribotu ir ju tikrai sieksiu. Aciu uz supratinguma Wink
Bitcoinu kasimas nėra labai pelningas dabar, labiau verta ieškot darbo Services arba bendrai Marketplace. Gali bandyti vieną is signature campaign'u. Štai diskusija kurioje yra sarašas dabar veikiančių campaign'u: https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0

Aciu uz si nuostabu pasiulyma! Iskart pervede padoria suma BTC uz parasa Smiley Kazkaip pasirode bitmixer.io optimaliausias mano nosiai:)

MY ACCOUNT WAS HACKED, BUT THIS ASSHOLE DIDN'T CHANGE THE PASSWORD. I DON'T USED THIS FORUM FOR AGES. YOU COULD SEE IT FROM MY ACTIVITY. I USED THIS FORUM FOR FUN AND TO GET SOME BTC FROM SIGNATURES.. NOW I SEE TERRIBLE POSTS AND CRIMINAL OFFENSE FROM MY ACCOUNT. I FEEL VERY SORRY FOR ALL WHO HARMED FROM THIS LAYER ASSHOLE.. I exported my outbox when he was doing dirty jobs.. OUTBOX HERE FOR DOWNLOAD
gyntas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
July 15, 2014, 02:34:26 PM
 #143

Sveiki visi Wink Nenoriu juokinti, bet tikrai labai noriu pradet darba su Bitcoins tik nezinau nuo ko pradeti kad eiciau 100% teisingu keliu. Ar yra imanoma per menesi uzdirbti ~1500lt su paprastais dviem kompiuteriais? As esu zalias ir noriu kuo greiciau ismokti. Tad jeigu yra zmoniu norinciu man padeti eiti teisingu keliu ir kai gausiu pirmus pinigus is BTC tikrai neliksiu skolingas o planu turiu daug ir neribotu ir ju tikrai sieksiu. Aciu uz supratinguma Wink




Labas, gali pamegint ,,Spoondolies,,mineri 6 TH/s rugseji sekantis deliveris , jie tikrai atsiuncia mineri. AMT  nerekomenduociau Smiley
xpoint
Member
**
Offline Offline

Activity: 75
Merit: 10


View Profile
August 01, 2014, 07:11:04 PM
 #144

Sveiki, siūlau išmeginti lietuvišką bitcoin pool


http://p2pool.lt/


BTC
Smiley
MDSA
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
September 02, 2014, 09:26:02 PM
 #145

Sveiki. Ka domina Bitcoinai parduodu asic pilna komplektacija. ka sudomins i az
kl8847
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 263
Merit: 100



View Profile
October 12, 2014, 03:36:27 PM
 #146

Sveiki, prispyrė toks reikalas. aš gyvenu svetur ir nenaudoju lietuviškos sąskaitos. Man reikia nusiųsti gėlių puokštę vienai panelei, kaip sakant gėlės į namus.

Kas man galėtų užsakyti gėlių, atsiskaitysiu su jumis bitcoinais. ta puokštė kainuos apie 350LT. duosiu BTC rinkos kursu bitstamp.net . ką domina susisiekite, būčiau dėkingas.
Ir visiem galėčiau pasigirti kad nusiunčiau puokštę gėlių atsiskaitydamas BTC Smiley
Bitcoin Lietuva
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 41
Merit: 0



View Profile
January 19, 2015, 05:21:29 PM
 #147

Kokia jūsų nuomonė apie kasimą debesyse?
onealfa
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 100



View Profile
February 07, 2015, 08:09:26 PM
 #148

Nuomone? Apie debesis? 
Pati blogiausia kokia begali buti.   99+% tos debesijos - gryniausias SCAM   . Ponzi. 
Ir niekas mane sneitikins kitaip . Tik laiko klausimas, kas bus BUM.   Siulau neprasideti

Bitcoin Lietuva
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 41
Merit: 0



View Profile
February 08, 2015, 08:38:58 PM
 #149

Na su vienais jau prasidėjau. Kaip vienas rašė, galima investuoti tiek, kiek negaila prabaliavoti šeštadienio vakarą Smiley Na tai su tiek ir pabandysiu. Galvoju gal reiks susitarti dėl susitikimo, kad aprodytų savo kasyklas, o tada būtų galima galvoti dėl didesnės sumos investavimo.
mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
February 14, 2015, 11:44:27 AM
 #150

Na su vienais jau prasidėjau. Kaip vienas rašė, galima investuoti tiek, kiek negaila prabaliavoti šeštadienio vakarą Smiley Na tai su tiek ir pabandysiu. Galvoju gal reiks susitarti dėl susitikimo, kad aprodytų savo kasyklas, o tada būtų galima galvoti dėl didesnės sumos investavimo.
Aš esu investaves cloud mining'e, keliuose net. Nedaug, pagrinde tik testavimui. Jau praėjo daugiau nei puse metu ir atrodo, jog vos vos susigražinsiu tą ką investavau. Žodžiu, mano nuomone neverta.

Bitcoin Lietuva
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 41
Merit: 0



View Profile
February 18, 2015, 02:25:10 PM
 #151

Na su vienais jau prasidėjau. Kaip vienas rašė, galima investuoti tiek, kiek negaila prabaliavoti šeštadienio vakarą Smiley Na tai su tiek ir pabandysiu. Galvoju gal reiks susitarti dėl susitikimo, kad aprodytų savo kasyklas, o tada būtų galima galvoti dėl didesnės sumos investavimo.
Aš esu investaves cloud mining'e, keliuose net. Nedaug, pagrinde tik testavimui. Jau praėjo daugiau nei puse metu ir atrodo, jog vos vos susigražinsiu tą ką investavau. Žodžiu, mano nuomone neverta.

Jeigu eina per pusę metų susigrąžinti tai kas investuota, tai manau nėra labai blogas variantas?
mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
February 18, 2015, 02:51:12 PM
 #152

Na su vienais jau prasidėjau. Kaip vienas rašė, galima investuoti tiek, kiek negaila prabaliavoti šeštadienio vakarą Smiley Na tai su tiek ir pabandysiu. Galvoju gal reiks susitarti dėl susitikimo, kad aprodytų savo kasyklas, o tada būtų galima galvoti dėl didesnės sumos investavimo.
Aš esu investaves cloud mining'e, keliuose net. Nedaug, pagrinde tik testavimui. Jau praėjo daugiau nei puse metu ir atrodo, jog vos vos susigražinsiu tą ką investavau. Žodžiu, mano nuomone neverta.

Jeigu eina per pusę metų susigrąžinti tai kas investuota, tai manau nėra labai blogas variantas?
Ta problema, kad dar nesusigražinau, tik matau kad gal per kokius ateinančius 2 metus pavyks susigražint, nes difficulty didėjant, pajamos nyksta.

SergKLP
Member
**
Offline Offline

Activity: 71
Merit: 10


View Profile WWW
February 24, 2015, 10:28:14 PM
 #153

Sveiki visi! prisijungsiu prie grupes.

Bet on sport with BTC on CLOUDBET: 100% BONUS on first deposit!
Take your BONUS: http://goo.gl/5BDlE3
carlosiness
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 500


View Profile
February 25, 2015, 06:51:08 AM
 #154

Sveiks, tautieti Smiley

MY ACCOUNT WAS HACKED, BUT THIS ASSHOLE DIDN'T CHANGE THE PASSWORD. I DON'T USED THIS FORUM FOR AGES. YOU COULD SEE IT FROM MY ACTIVITY. I USED THIS FORUM FOR FUN AND TO GET SOME BTC FROM SIGNATURES.. NOW I SEE TERRIBLE POSTS AND CRIMINAL OFFENSE FROM MY ACCOUNT. I FEEL VERY SORRY FOR ALL WHO HARMED FROM THIS LAYER ASSHOLE.. I exported my outbox when he was doing dirty jobs.. OUTBOX HERE FOR DOWNLOAD
mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
February 25, 2015, 11:37:41 AM
 #155

Sveikas atvykęs. Jei reikia pagalbos dėl forumo, parašyk man PM.

Gebbit
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile WWW
March 10, 2015, 08:48:34 AM
 #156

gebbit.com is looking for a Lithuanian promoter/translator. Please email support@gebbit.com if interested.
Vilkates
Member
**
Offline Offline

Activity: 109
Merit: 10

Selling Bitcoin project: Decicoin.com


View Profile WWW
April 07, 2015, 12:34:57 PM
 #157

Sveiki,

Esu naujas sio forumo dalyvis.

Kas gali padeti greiciau uzsitarnauti teigiamu atsiliepimu Smiley

Noriu pirkti BTC uz Paypal

mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
April 07, 2015, 08:10:16 PM
 #158

Sveiki,

Esu naujas sio forumo dalyvis.

Kas gali padeti greiciau uzsitarnauti teigiamu atsiliepimu Smiley

Noriu pirkti BTC uz Paypal
Abejoju ar kas atsiras. Žmonės vengia paypal ir Bitcoin transakciju, nes bet kas nusipirkęs gali savo pinigus "chargeback'inti" ir taip juos atgauti pasiliekant Bitcoinus. Yra ne vienas atvejis kai taip įvyko.

Vilkates
Member
**
Offline Offline

Activity: 109
Merit: 10

Selling Bitcoin project: Decicoin.com


View Profile WWW
April 08, 2015, 06:48:04 PM
 #159

Sveiki,

Esu naujas sio forumo dalyvis.

Kas gali padeti greiciau uzsitarnauti teigiamu atsiliepimu Smiley

Noriu pirkti BTC uz Paypal
Abejoju ar kas atsiras. Žmonės vengia paypal ir Bitcoin transakciju, nes bet kas nusipirkęs gali savo pinigus "chargeback'inti" ir taip juos atgauti pasiliekant Bitcoinus. Yra ne vienas atvejis kai taip įvyko.


Jeigu siunti kaip family tai nieko negalima susigrazinti, nebent tai nesvarus pinigai.


Turiu btc gal kas i skrill iskeistu?

P.s. esu neblogai uzsirekomendaves uzdarbis.lt tinklapyje to paciu nicku

mprep
Global Moderator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3766
Merit: 2608


In a world of peaches, don't ask for apple sauce


View Profile WWW
April 08, 2015, 08:19:38 PM
 #160

Sveiki,

Esu naujas sio forumo dalyvis.

Kas gali padeti greiciau uzsitarnauti teigiamu atsiliepimu Smiley

Noriu pirkti BTC uz Paypal
Abejoju ar kas atsiras. Žmonės vengia paypal ir Bitcoin transakciju, nes bet kas nusipirkęs gali savo pinigus "chargeback'inti" ir taip juos atgauti pasiliekant Bitcoinus. Yra ne vienas atvejis kai taip įvyko.


Jeigu siunti kaip family tai nieko negalima susigrazinti, nebent tai nesvarus pinigai.


Turiu btc gal kas i skrill iskeistu?

P.s. esu neblogai uzsirekomendaves uzdarbis.lt tinklapyje to paciu nicku
Nepadeda. Ir su family gali susigražint ir ne vienas yra susigražinęs. Esu matęs pusė tiek atvejų kiek mačiau paypal failure atvejų.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!