Bitcoin Forum
June 29, 2024, 02:34:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: SİZ AYA GİDE DURUN,BTCRED MARSTA KOLONİ KURDU ! GÜNEŞ SİSTEMİNİN DIŞINA---->  (Read 2112 times)
coastbank
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Presale Starting May 1st

View Profile
November 22, 2017, 04:31:11 PM

Airdroplara olanlar gördükçe kendimi sikesim geliyor affedersiniz. Arkadaşlar bunlar bedava dağıtılmış coin kim alıp 20ye katlıyor ki. Almasına alayım da kıçıma mı sokucam diye düşünmüyor da değilim hacmi bile yoktur.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 22, 2017, 04:32:25 PM

Bunlar kaçsalardı çoktan kaçarlıdı ama işlerinin arkasında görünüyorlar şimdilik iyide gidiyor.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 22, 2017, 04:32:55 PM

Airdroplara olanlar gördükçe kendimi sikesim geliyor affedersiniz. Arkadaşlar bunlar bedava dağıtılmış coin kim alıp 20ye katlıyor ki. Almasına alayım da kıçıma mı sokucam diye düşünmüyor da değilim hacmi bile yoktur.

Hacimler genelde 100 btc civarı oluyor. BTCRed'in 95 btc volumeü vardır bugün. En fazla 2 milyon dolar falan oluyor volumeler. Sonra dump yiyorlar.
teraviboys68
Member
**

Activity: 85
Merit: 10

Earn with impressio.io

View Profile
November 22, 2017, 04:33:01 PM

Böyle coinlere güvenmiyorum açıkcası, 50 kat yapıp sonra sıfırlanan projeler de gördük pump dump ekiplerinin işi bana göre.

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
November 22, 2017, 04:35:19 PM

Btcred hakkında diğer airdrop önyargılarınızı bir kenara atın.Uzun zamandır telegram dahil takip ediyorum diğerleri gibi değiller açıklayacağım.Şu anda yeni yol haritası ve site olacağını açıkladılar.Mercatox ve bitshare giriş yapacak henüz girmedi.Artışın bir sebebi bu.Henüz 2 borsaya girmedi bile satarsanız üzülebilirsiniz.2018 yılında mobil cüzdan gözüküyor ayrıca yol haritalarında.

Bunun dışında yeni jenerasyon bitcoin olma iddasında olarak devam ettiriyorlar projeyi.Bitcoinin tahtına aday elbette imkansız ancak arka plandaki birçok alternatiften biri olabilir ileride.Fee ücretinin düşüklüğünü dile getiriyorlar bir alternatif olması açısından.

Şu ana kadar telegramdan gözlemlediğim kadarıyla Red Team isminde bir ekipleri var.Dev borsa için bağış topluyordu elindekileri sat dediler satmadı bağış kampanyasına 3 - 4 kişi bağış yapmış miktar çok az kalmıştı.Sonradan parayı buldular belki gerekli olan kadar satmak zorunda kaldılar bilemiyorum.

Bir ay kadar oldu ilk çıktığında fiyat 0.040 idi sonra düşmüştü ve pump yapıp kaçanlar gibi en ufak bir harekette bulunmadılar.Hep o seviyeden daha düşük seyretti.Kendime sordum haliyle niye bu kadar beklesinler diye.Kötü niyeti olan birisi yada birileri bu kadar bekleme yapmaz diye düşünüyorum sabırsız olurlar.Hiçbir şişirme yapmadılar bu süreçte.Hatta telegrama gelip dev niye pumplamıyor diyenleri hatırlıyorum millet ona alışmış çünkü.Doğal artışlar olsun istiyorlar no pump dump diyorlar sürekli.Bitcoinin izlediği yolu izlemeye çalışıyorlar.İlk olarak renk projesi yapacaklardı ama bu fikirleri doğal olarak hemen çalındı sonrasında vazgeçtiler.

Market kapasitesi arrtıkça fiyat artıyor.Şu an 1 milyon dolar olunca bu fiyata ulaştı.Tabi sirkülasyon 10 milyon kalırsa geri kalanların 8 milyonunu sanırım ekip elinde tutuyor.

Yeni x olur gibi bir düşüncem yok ama akıllılarsa projenin arkasında dururlarsa bir gün 5 dolar seviyelerini imkansız görmüyorum güven verici biçimde ilerliyorlar.Bitcoinin 25 bin olacağını düşündüğünüzde  gelecekte zaten onun yanında 5 dolar oldukça düşük kalacaktır.

Ek olarak ebtc gibi tuttuğunu şuradan anlayabilirsiniz.Daha dün aynı formül işe yarar belki umuduyla Neo red gibi tokenler çıkarmaya başladılar bile. Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 22, 2017, 04:50:31 PM

Bu tarz coinlere para yatırılmaz.İçlerinden çok azı başarılı olur.Genelde kendileri alım yaparak belli seviyeye kadar fiyatı çıkartıp yüksekten satıp ortadan kayboluyorlar.Dikkatli olmakta her zaman fayda var.Sistem nasıl çalışıyor, fiyat neden yükseliyor ve hangi nedenlerden fiyat çıkıyor yada iniyor.Coin ile ilgili haberleri dikkatli takip ederseniz gerçek bir yükseliş mi yoksa sahte bir pump dalgası mı olduğunu anlarsınız.Herkese bol kazançlar. Smiley
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 22, 2017, 04:53:20 PM

Btcred hakkında diğer airdrop önyargılarınızı bir kenara atın.Uzun zamandır telegram dahil takip ediyorum diğerleri gibi değiller açıklayacağım.Şu anda yeni yol haritası ve site olacağını açıkladılar.Mercatox ve bitshare giriş yapacak henüz girmedi.Artışın bir sebebi bu.Henüz 2 borsaya girmedi bile satarsanız üzülebilirsiniz.2018 yılında mobil cüzdan gözüküyor ayrıca yol haritalarında.

Bunun dışında yeni jenerasyon bitcoin olma iddasında olarak devam ettiriyorlar projeyi.Bitcoinin tahtına aday elbette imkansız ancak arka plandaki birçok alternatiften biri olabilir ileride.Fee ücretinin düşüklüğünü dile getiriyorlar bir alternatif olması açısından.

Şu ana kadar telegramdan gözlemlediğim kadarıyla Red Team isminde bir ekipleri var.Dev borsa için bağış topluyordu elindekileri sat dediler satmadı bağış kampanyasına 3 - 4 kişi bağış yapmış miktar çok az kalmıştı.Sonradan parayı buldular belki gerekli olan kadar satmak zorunda kaldılar bilemiyorum.

Bir ay kadar oldu ilk çıktığında fiyat 0.040 idi sonra düşmüştü ve pump yapıp kaçanlar gibi en ufak bir harekette bulunmadılar.Hep o seviyeden daha düşük seyretti.Kendime sordum haliyle niye bu kadar beklesinler diye.Kötü niyeti olan birisi yada birileri bu kadar bekleme yapmaz diye düşünüyorum sabırsız olurlar.Hiçbir şişirme yapmadılar bu süreçte.Hatta telegrama gelip dev niye pumplamıyor diyenleri hatırlıyorum millet ona alışmış çünkü.Doğal artışlar olsun istiyorlar no pump dump diyorlar sürekli.Bitcoinin izlediği yolu izlemeye çalışıyorlar.İlk olarak renk projesi yapacaklardı ama bu fikirleri doğal olarak hemen çalındı sonrasında vazgeçtiler.

Market kapasitesi arrtıkça fiyat artıyor.Şu an 1 milyon dolar olunca bu fiyata ulaştı.Tabi sirkülasyon 10 milyon kalırsa geri kalanların 8 milyonunu sanırım ekip elinde tutuyor.

Yeni x olur gibi bir düşüncem yok ama akıllılarsa projenin arkasında dururlarsa bir gün 5 dolar seviyelerini imkansız görmüyorum güven verici biçimde ilerliyorlar.Bitcoinin 25 bin olacağını düşündüğünüzde  gelecekte zaten onun yanında 5 dolar oldukça düşük kalacaktır.

Ek olarak ebtc gibi tuttuğunu şuradan anlayabilirsiniz.Daha dün aynı formül işe yarar belki umuduyla Neo red gibi tokenler çıkarmaya başladılar bile. Smiley

Abi saçmalamışsın kusura bakma. Fee ücretinin düşüklüğü neden acaba düşünmedin mi bi oturup? Ethereum tokeni olduğu için olabilir mi? Adamlar klasik ethereum blockchaini altında token generate etmişler adıda bitcoin red. Adında bitcoin geçiyor diye millet alıyor satıyor işte. Mobil whitepaper yeni web site hikaye yani bunlar.   Mine edilmiyor mesela. Şuan devde 2 milyondan fazla btcred var. Adam her türlü parayı vurdu. Zamanı gelince dumplayacaktır. Aynısını ethereum dark içinde denildi. 5 doları gördü ertesi gün 0.3 cent.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
November 22, 2017, 04:57:04 PM

Airdroplarına giren multiler yine mutlu, ynie gözleri heyecanlı bir şekilde paraları bekliyor muhtemelen. Hala bu tarz coinleri kovalayan insanları görmek güzel bence, airdroplar da hala umut olduğunu gösteriyor.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
November 22, 2017, 05:02:15 PM

bunun sonuda bana göre çöp olur elinde olan varsa fazla bekletmesın benden tavsiye
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
November 22, 2017, 05:07:08 PM

Abi saçmalamışsın kusura bakma. Fee ücretinin düşüklüğü neden acaba düşünmedin mi bi oturup? Ethereum tokeni olduğu için olabilir mi? Adamlar klasik ethereum blockchaini altında token generate etmişler adıda bitcoin red. Adında bitcoin geçiyor diye millet alıyor satıyor işte. Mobil whitepaper yeni web site hikaye yani bunlar.   Mine edilmiyor mesela. Şuan devde 2 milyondan fazla btcred var. Adam her türlü parayı vurdu. Zamanı gelince dumplayacaktır. Aynısını ethereum dark içinde denildi. 5 doları gördü ertesi gün 0.3 cent.

İsimden yürüyorlar elbette.Onu da söyleyecektim.Bitconnect gibi ponzi olanlar olduğu söylenenler öyle yapmadılar mı ? Ama iyi kötü bir noktaya geldiler.İnsanlar yeni bir tren kaçar diyerek alım yapıyorlar bu avantajına değil midir fiyat açısından avantajınadır.Dediğin gibi kaçma ihtimalleri her zaman var kimseye güvenemezsin bunu inkar etmiyorum yapabilirler de o riski alıp almamak önemli olan.Etherdark ile şu şekilde fark var.Grafiğe bakarsan etherdark parmak gibi hızla yükseldi ve scam olunca direk çöktü.Etherdark ile alakası yok haberlerden evvel uzun süre yerlerde 0.006 dolaylarına gezdi.Haberlerin etkisi var.Etherdark gibi değil ebtc gibi olabilir en fazla.Onu da biliyorsunuz adam yanlış politika izlemese arkasında dursa iyi yerlere gelecekti.

Şu an dump atabilir örnek 2 milyondan bunu yapsa şu anda da elinde sağlam para var.Neden yapmıyor çünkü bana göre çok daha fazlası edebileceğini biliyor kriptoparanın geleceğinde.Bitcoin red ismi gayet güzel.Bitcoinin yüzde biri kadar bile tutulsa yeterli olabilir.

Fee konusuna gelince haklısınız ama şu var.Bunu zaten düşünen girişimciler yok mu ? Ebtc ethereum üzerinde bitcoin diyerek bunu amaçlamıyormuydu ? Daha düşük olsun diye.Yoksa neden ethereum üzerinde bitcoin diye bir slogan üretsin bu amaçla yola çıksın.Farklı tokenler bu düşünceyi uygulamaya geçirmek ve kalıcı olma denemeleri yapıyorlar işte doğal olarak.Bence olumsuzdan çok olumlu bir yön bu.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 22, 2017, 05:51:02 PM

Market cap 1.217.000 dolar

Bugünkü hacim 1 milyon dolar,

Yani ne olduğunu anlamak çokta zor değil. Girip kar eden arkadaşlar varsa en hızlı şekilde çıksın bu coinin geleceği uzun değil.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 06:01:23 PM

önyargılar ve gerçek borsadaki analizler ile değerlendirmeler yaptığınız için anlayamıyorsunuz...bu dünya farklı kardeşim işte..

adam isimden prim yapıp malı götürüyor işte.. insanlar bakmıyor bunun token olduğuna...he neydi airdroplar geldiği gibi satılmalıydı dimi ...tamam...böyle diyenler buna devam etsin lütfen..etsinki bizde ucuzdan toplayabilelim  Grin Grin Grin
airdroplara bok atan tayfa...naber gençler  Cool Cool Cool
aa şey var bi de şu patlayan ipy var ya bi arkadaş ondan 4.000 tl kaldırdı  Cool

bu arada bundan 10 gün önce adamın biri tam 14 etherlik btcred alımı yaptı belliydi böyle patlayacağı  Grin

önemli olan ne zaman girip çıkacağını bileceksin...airdropların çoğunun çöp olduğu gerçeğini bu anlattıklarım değiştirmez...ama demekki neymiş her zamanda sonuca bakılmazmış..en azından kripto dünyası için gerçek hayatın kurallarının işlemediği bir örnek olarak verebiliriz bunu

Millet btc den 2x yapmak için ne hayaller kuruyor şu coinin yaptığına bakın hele.

ee hayat kısa btc de(gerçi onun kaymağını da iyi yediler) waveste stratiste ömür çürütmek istemiyor herkes  Grin

Böyle kısa yoldan zengin olma hayalleri mümkündür. Aynı şekilde kazanmanızda mümkün fakat gerçekten o riski almak istiyorlar mı diye sor bakalım. Yüksek kazanç yüksek risktir her zaman için, bir gün ters bir şeye denk gelip varı yoğu kaybetmek var. Bana kalırsa ne gerek var. Sürekli diken üstünde kalacağıma 2x yaptı mı diye arada bir rahat rahat bakar uyurum.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
November 22, 2017, 06:01:56 PM

BTCred in projesi nedir . Ne işe yarar . Saman alevi gibi bugün yanıp yarın sönmesin.
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 06:13:02 PM

Şu airdrop olayına bir türlü alışamadım, bir türlü kanım kaynamadı çoğu boş beleş beş kuruş etmiyor ama bazen böyle zıplayanlar oluyor, güzelde para bırakıyor. Aslında boş vaktimde var hepsine girsem mi belki birisi birgün tutar  Cool
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
November 22, 2017, 06:14:07 PM

Sonuçta bu piyasada kimse dipten alıp zirvede satamıyor Grin.Projenin sitesine falan girip iyice bi bakmak lazım nasıl bi proje olduğuna,o gösterir hold mu sell mi yapacağımızı.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
November 22, 2017, 06:21:07 PM

Anlam veremediğim bir şekilde 1 hafta içinde 15,20 kat arttı.
Hayırdır bir haber falan mı var ?
Millet btc den 2x yapmak için ne hayaller kuruyor şu coinin yaptığına bakın hele.

Hocam vallahi airdropla gelenleri satmakla çok büyük hata etmişim, szi bu başlığı açınca farkettim Sad
Valla arkadaşlarında dediği gibi isminde bitcoin kelimesi geçmesi yetiyor, amacı kalitesi token olması önem arz etmiyor bu piyasada

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 22, 2017, 07:23:38 PM

dev grubu elindeki tokenlerle yeterince silkelediğini anlayınca kaçacak.
ethereum altında btc ismi ile ne yapmasını bekliyorsunuzki ortada herhangi bir güncellememi var
hala bu tür tokenler hakkında analiz kasanlar var her şeyi dev grubu yapıyor ne zaman sıkıldılar hacklendik diyecek kacacaklar.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 22, 2017, 07:33:03 PM

dev grubu elindeki tokenlerle yeterince silkelediğini anlayınca kaçacak.
ethereum altında btc ismi ile ne yapmasını bekliyorsunuzki ortada herhangi bir güncellememi var
hala bu tür tokenler hakkında analiz kasanlar var her şeyi dev grubu yapıyor ne zaman sıkıldılar hacklendik diyecek kacacaklar.

ETH altyapısını kullanarak btcadında token oluşturmak harbiden çok saçma olmuş ve ekip ne zaman bu işten yeterince kazandık ve gözümüz doydu derse bırakıp giderler ama millet ne diye bu tokenleri bu fiyatlara alıyor anlamadım gitti.
bu arada kazanan herkesi tebrik ediyorum.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌