Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:40:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: UYANIN ! Büyük Altcoin Yükselişi Başladı (Dash, Lisk uçtu sırada kimler var )  (Read 2528 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 24, 2017, 11:19:58 AM

Bu başlık Yatırım Tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Evet bu başlığı açarken çok defa düşündüm ancak önce Lisk sonra Dash ve Moneronun uçması bu hafta başı Bitshares ve Ethereum'un kıpırdanışlarını izleyince büyük yükselişin resmen başladığını görüyorum.

Mart 2018'de başlaması planladığım ve başlığını açtığım Altcoinlerin Büyük Yükselişi'nin adını bugün koymakta fayda var.

O başlık burada:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2367259.0

Aşağıya yazdığım fiyatlar şaka değil gerçek bugün ki sıçrama yapmış altcoin fiyatları:
Dash : 570 Dolar
Monero: 150 Dolar
Lisk : 12 Dolar

Seviyeleri görülmüş durumda.

Litecoin , Ethereum, Bitshares gibi sağlam projelerde kıpırdanmalar başladı ani fırlatma rampası hazır. O zaman boğaları hep beraber izleyelim.

Fırlamaya hazır Altcoin Listem;

*Bitshares = Kulislerde konuşulan hedef minimum 1 dolar en az %500 getiri şaşırtmaz.
Ethereum = Kulislerde konuşulan 1000 dolar hedefi var. Şaşırtmaz.
Litecoin  = 100 dolar hedefi yıl sonu için konulmuştu 100 dolar şaşırtmaz.

Sizin de eklemek istediğiniz varsa buyrun.

Bu başlık Yatırım Tavsiyesi olarak alınmamalıdır.
1715344809
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715344809
Reply with quote  #2

1715344809
Report to moderator
1715344809
Hero Member
*

Ignore
1715344809
Reply with quote  #2

1715344809
Report to moderator
1715344809
Hero Member
*

Ignore
1715344809
Reply with quote  #2

1715344809
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715344809
Hero Member
*

Ignore
1715344809
Reply with quote  #2

1715344809
Report to moderator
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736

View Profile
November 24, 2017, 11:23:03 AM

BitShares'i falan bilmemde Bitcoin'in en hantal ve en spekülatif döneminde ben en güvenilir, en kullanişli ve en hizli olarak Ethereum'u görüyorum. 1 Ağustos'tan beri hiç Bitcoin satin almayarak, Bitcoin'i ve Bitcoin'i elinde bulunduran gruplari protesto ediyor bütün alişverişimi Ethereum üzerinden gerçekleştiriyorum.
KufuT
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 11:25:23 AM

BitShares'i falan bilmemde Bitcoin'in en hantal ve en spekülatif döneminde ben en güvenilir, en kullanişli ve en hizli olarak Ethereum'u görüyorum. 1 Ağustos'tan beri hiç Bitcoin satin almayarak, Bitcoin'i ve Bitcoin'i elinde bulunduran gruplari protesto ediyor bütün alişverişimi Ethereum üzerinden gerçekleştiriyorum.

TL ile ETH alabiliyor musunuz? Yoksa önce BTC'mi alıyorsunuz?
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
November 24, 2017, 11:26:22 AM

Bitshares fırlatma rampasında sadece bu hafta 3 tane yeni borsaya eklendi. ZB - AEX - Binance. Sadece o değil tüm altcoincilerin tetikte olması gereken bir aylara giriyoruz zira  Dash , Lisk ve Monero fiyatını gördükten sonra bence yükseliş başladı diyebiliriz. Çünkü çok ilginç fiyatlara geldiler. YTD.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
November 24, 2017, 11:30:35 AM

bence ilk sırada ETH uzun zamandır bekleniyor 500 USD olmalı en az... sonra waves , neo ...
JJRousseau
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 11:34:37 AM

ETH 2018'de 700-800 usd arasında olur diye tahmin ediyorum. Litecoin'de artışa geçecek
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 24, 2017, 01:51:53 PM

Stratis guzel hareketler yapmaya basladi fakat tam anlamıyla toparlayamadı henüz. Waves icin de önümüzdeki günlerde hareketlenme bekliyorum. Su süreçte alt cinlerdeki hareketlenmeler kar satışlarıyla kendini geri çektiğinden cok da tavsiyede bulunmak istemiyorum.
burkay
Full Member

Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 24, 2017, 06:35:31 PM

İlk köklü coinlerden biridir dash ve ethereum da öyle, bunlar zaten gideceği noktalara mutlaka gideceklerdir, ben dahaca boğa piyasasının geldiğini düşünmüyorum ve geçen seneki gibi bir sezon daha yaşarmıyız, belki yaşarız ama uzun sürecek gibi

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 06:40:45 PM

Lisk bende hala 7-8 dolar civarı bir şey gözüküyor hocam Lisk nerede 12 doalr yoksa coinmarketcap'ta mı bir problem var acaba? Baktım borsalarda da dfiyat aynı.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 24, 2017, 07:24:39 PM

monero için bir arkadaş forumda konu açmıştı zaten..ledger a cüzdan yaptırıyormuş sanırım...millet küçümsedi bu haberi ama şimdiden başlamış kıpırdanmaya...ethereum çok bekletti..madenci olayını da göz önüne alırsak ethereumun uçmaması için bi sebep yok zaten bu hafta baya coştu ...sanırım yılbaşına kadar baya bi farklı yerde olacak ether

litecoin de çok bekletti ...kaldı ki 3 yıl sürünüp sonra fırlayan bişey kendisi...bu aralar tekrar hareketli

ben birde dikkatinizi ARK a çekmek isterim..segwit iptali haberi sonrası anında tepki verip +%35 fırlama yapıp tekrar yerine oturan bi coin.

ethereumu satın almak için koineks cazip bence
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736

View Profile
November 24, 2017, 07:30:37 PM

Selam, swift ile Kraken'e para gönderip direkt dolar kuru üzerinden Ethereum satin alabiliyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 24, 2017, 08:03:03 PM

Bitshares fırlatma rampasında sadece bu hafta 3 tane yeni borsaya eklendi. ZB - AEX - Binance. Sadece o değil tüm altcoincilerin tetikte olması gereken bir aylara giriyoruz zira  Dash , Lisk ve Monero fiyatını gördükten sonra bence yükseliş başladı diyebiliriz. Çünkü çok ilginç fiyatlara geldiler. YTD.

Bitshares bencede gelecek vaad eden bir proje ancak networkünde virüs mü vardı onun hallede bildiler mi? En eskiler den projesinde bayağı bir yolda aldı ancak simdi biraz eski mi kaldı ne ?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 24, 2017, 08:45:10 PM

KOineks'ten TL ile ETH alabilirsiniz. 4-5 kez kullandım sorun yaşamadım. Hacim çok yok yalnız.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 24, 2017, 08:49:36 PM

Bitshares bencede gelecek vaad eden bir proje ancak networkünde virüs mü vardı onun hallede bildiler mi? En eskiler den projesinde bayağı bir yolda aldı ancak simdi biraz eski mi kaldı ne ?

dikkat de etmek lazım haziran başındaki gibi milletin eline verme operasyonu da başlayabilir. 250 lerden waves sattılar. şimdi 64 lerde.

güvenli limanları terk etmemek lazım
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 24, 2017, 09:09:50 PM

Altcoinlerin artması için Bitcoinin durulması lazım.Şu anda durulmaya başladı.Altcoinlere girmek için biraz daha zaman var gibi yatırımcıların.güven sağlandığında altcoinlerin artışı gelmeye başlayacaktır.İlk hangileri artar diyorsanız piyasanın en çok yatırım alan coinlerine ilk girişler olur.Market'de daha önce ilk on sırayı paylaşanlara yatırım gelir ilk önce.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 24, 2017, 09:14:05 PM

bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
November 24, 2017, 09:34:00 PM

bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)

hocam ben waves'in yakın bir zamanda uçacağını düşünüyorum o yüzden açıkçası satmanızı pek önermem şu ara en azından 3-5 vakit daha bekleyin sonra pişman olmayın

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
November 24, 2017, 09:39:12 PM

Pivx'in felan baya değerleneceğini düşünüyorum ben açıkçası yani günün birinde Pivx ile ciddi bir sıçrama haberi ortaya atılırsa o zaman bilin ki ben zengin oldum arkadaşlar işte Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 24, 2017, 09:49:24 PM

Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
November 24, 2017, 09:53:21 PM

Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.

2018’e girerken bulur mu bilmem ama 2019’a girerken çok güzel fiyatları konuşacağımızdan eminim ben açıkçası Etheruem için o zamana kadar alıp depolamak lazım.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 24, 2017, 10:13:30 PM

Bu gün 1000TL lik bi ETH alıcam artık düşermi yükselirmi tam emin değilim ama güveniyorum ETH'ye keşke 300$ iken alsaydım diye yakınıyorum bi tek.
Piratte
Full Member

Activity: 840

View Profile
November 24, 2017, 10:37:51 PM

Henuz daha erken o yukselis icin sadece bazi coinler yukseliyor okadar mesela ethereum. stratis waves bitcoin cinsinden degerinin cok altinda
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 10:55:24 PM

altcoinler uçuşa geçiyor mu yani? eminmiyiz? dolar olarak mı yoksa Bitcoin olarak mı uçuş başlıyor diyorsunuz? Bence daha zamanı var uçuş için. Şu an ulaşılan yerler bile mükemmel iken fazlasını istememek gerek diye düşünüyorum. Gelecek yıl güzel katları görme ümidiyle...
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
November 25, 2017, 12:50:10 AM

Gerçekten etherum konusunda herkes hem fikir ve yükselmeye başladı bundan sonra düşeceğini sanmıyorum.
1k hedefini 2018 yılı içerisinde tamamlayacaktır.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
November 25, 2017, 12:59:09 AM

Valla hocam son günlerde konuşulan düşünülenin aksine bir seyir izledi tüm coinler hep beklentilerin dışında bir coin de artış oldu insanların sınırlarını zorluyorlar artık şu bu deyip bir yere yönelmek bile zor oluyor
integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 25, 2017, 02:18:15 AM

Ethereum çok sağlam çıkmaya devam ediyor. 420 dolar seviyesinde bozdurmuştum ama 478 dolar seviyesine dayandı. 500 dolar seviyesini kıracak gibi duruyor. Açıkcası bozduğuma piman oldum diyebilirim. Ama en azından baya da kar bıraktı. Riske girmekten iyidir.
Altcoinlere de gelecek olursak bu haftasonu çok iyi pump yapacaklar gibi duruyor. Altcoinlerim yeşillendi resmen.

Dorky
Sr. Member

Activity: 392

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 25, 2017, 03:00:34 AM

Yeşilde en sevdiğim ton altcoindekiler  oldu bu piyasayla ilgilenmeye başladıktan sonra. Fazla bir yükseliş olacağını sanmıyorum, biraz gaza getirip elimize verirler, şimdilik ethereum hariç kâra geçeni satış yapıyorum şahsen. Yeniden toplarım.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
November 25, 2017, 08:39:07 AM

NXT ignis airdrobuna binaen yükseliş trendine girdi 1 haftada yüzde yüz yaptı bile .bundan sonra bir miktar daha yükseleceğini düşünüyorum. airdroba daha 1 ay var

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 25, 2017, 08:53:34 AM

eth'de uçtu kim kaldı uçmayan ?? aylardır yerinde sayan ico fiyatının yarısını bile göremeyen kim kaldı Cheesy:D
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 25, 2017, 09:01:32 AM

ERC20 tokenleri nedense yukselemiyor nekadar iyi proeler olursa olsunlar kendi blockchaini uzerinden yuruyen sistemler daha basarili.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 25, 2017, 09:54:07 AM

Waves biraz toparlamıştı strat da biraz toparlamış inşallah geri düşmez 4.39 dolar seviyelerinde şuan. Ama bitcoin rahat durmucak gibi, sağlam bir yükseliş yapıp geri gelebilir, o rahat durmadığı sürece piyasa böyle gel gitlerle uğraşıcak gibi.
joebaz
Newbie
*

Activity: 96
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 04:16:40 PM

Bugün yine Bitcoinin yükselişiyle uyandım sağolasın kardeş...
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 25, 2017, 04:26:42 PM

Ethereum fiyatının artışı bunlardan en etkileyici olanı bana göre. Başta btc artışı, sonra eth artışı ve eth artışı yavaşlayınca da sıra alt coinlere gelecektir kesinlikle.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 25, 2017, 05:00:54 PM

ERC20 tokenleri nedense yukselemiyor nekadar iyi proeler olursa olsunlar kendi blockchaini uzerinden yuruyen sistemler daha basarili.
milyon tane erc20 tokeni var hocam. kimisi yükselirken kimisi düşüyor. kendi blockchaini üzerinden yürüyen sistemlerin artık borsaya girmeleri aşırı zor bence. o yüzden erc20ler daha avantajlı
prowas
Full Member

Activity: 240
Merit: 102

View Profile
November 25, 2017, 10:02:08 PM

3-5 güne iyi düzeltme gelir.

kemerleri bağlayın derim.

saygılar.
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 331

View Profile
November 25, 2017, 11:19:54 PM

sıradaki yükseliş strattan gelebilir. pozitif haberler eşliğinde kendini 10 dolar seviyesine atmasını bekliyorum artık. uzun süredir bi düşüş içerisinde.

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 25, 2017, 11:24:40 PM

Stratis  kendini toparlamaya başladı ilk olarak 5 doları aşsın bakalım, bu rakamlar az tabi beklentimize göre çok düşük, ama sonra asıl aralıkta şahlanacak  bence.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
November 26, 2017, 01:34:04 AM

altcoinlere para akmaya başladı nihayetinde. son diamond muhabbetine çok takılmadı diyorduk insanlar ama ondan sonra özellikle ethereum çok büyük yükseliş gösterdi. herkezde bir fork beklentisi ve btc fiyatının düşeceği ön görüsü hakimdi ama olmadı. tam tersi cereyan etti gibi.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 26, 2017, 01:49:38 AM

bu isin sonu nereye varacak arkadaslar
 birseyler sonsuza dek hep artis icinde olabilir mi ? cilgin bir piyasa bu ve birileri cok buyuk uzulecek ileride
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 26, 2017, 02:42:29 AM

Ben sahsen uyandim tesekkurler arkadasim. Suan altcoin almaya gidiyorum.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
November 26, 2017, 02:57:40 AM

Bana göre sıraya girip yükselmeyi bekleyen bir sonraki coin Taas.Ben ileride taas'ın bu fiyatını arayacağımızı düşünüyorum.Ekibin alım ve satımlarına baktığımızda bu işi gerçekten hakkıyla yaptıklarını görebiliyoruz. Smiley
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 26, 2017, 04:16:44 AM

iyi liste olmuş hocam, bir çoğunu alıp sepet yapmak mantıklı , tabi şuan yeni yeni artıyolar, bir önceki btc yükselişinde alt coinlerde kalanlar, çok büyük terste kaldılar, ikincisi bu da olabilir, uyanacağız derken Smiley
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
November 26, 2017, 05:04:44 AM

Bir tiyo vereyim, USD bazinda degil de BTC bazinda listeleyin bakalim ne kadar yesilmis listeniz.
kellendil
Hero Member

View Profile
November 27, 2017, 05:50:34 AM

Bir tiyo vereyim, USD bazinda degil de BTC bazinda listeleyin bakalim ne kadar yesilmis listeniz.

BTC bazında bakmaya kalkarsan birkaç coin dışında bütün altcoinler seni hayal kırıklığına uğratır bu da tabiki normal. Altlar risklidir ama doğru projeyi bulabilirsen bir o kadar da kazançlı.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 27, 2017, 06:53:16 AM

Yavaş yavaş ethereum da geliyor. Alabilen hemen alsın benden söylemesi. İleride katlayacak bu değerleri. 1000 doları bulabileceğini düşünüyorum birkaç ayda.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
kellendil
Hero Member

View Profile
November 29, 2017, 06:14:41 AM

Tam böyle başlıklar açılmaya başlarken BTC yine herkese yapıştırdı tokatı ve fiyat 11.000 dolar seviyelerine geldi. Artık bu kadar da artmaz dediğimiz her zaman bizi yanıltmayı başarıyor.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 29, 2017, 08:56:23 AM

MOnero yükselişe devam ediyor.. Başlık açıldığından bugüne geçen zamanda bile neredeyse %25 kar var. Lisk biraz geri çekilme yaşadı ama mayıs ayında 1 dolardan aldığım coin olduğu için bende yeri başkadır Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 29, 2017, 09:00:11 AM

Ethereum 1000 dolar olursa cidden güzel şeyler olabilir madencilik alanında yatırım yapmayı planlıyordum ama sanırım bu dönemde coin almak daha mantıklı gibi duruyor.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
November 29, 2017, 09:03:26 AM

Konuda adı geçen; ETH, DASH, LISK, MONERO hepsi ath, tüm zamanların en yüksek rakamlarından işlem görüyorlar şuan. Uzun vadeli olacaksa evet, alın kenara koyun. Fakat kısa vadede büyük paralar kazanmak istiyorsanız trendin ne kadar yukarıda olacağı belli değil. Psikolojik olarak yeterince güçlü değilseniz bu seviyeden kısa vadeli girmeniz tehlikeli olabilir.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 29, 2017, 10:15:00 AM

şu eth beklediğim artışı yapmadı. 2018 ortası 0.25 btc bekliyorum kendisinden. şu airdrop ve ico manyaklığından kurtarırsa kendini bi çok güzel şeyler olacak.
prowas
Full Member

Activity: 240
Merit: 102

View Profile
November 29, 2017, 07:45:58 PM

saygılar.

beyler geldi mi düzeltme sizce ?

yoksa bu bir uyarı mıydı sizce.
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
November 29, 2017, 09:30:05 PM

DASH dışında bütün coinler çöp resmen..Gerçekten marketin gerek performans gerekse güven açısından en iyisi bence..Şu an bile btc yi umursamıyor.Tek kelime ile şahane..Son 1 yıl içinde btc bazlı 10 kat artmış. Marketin en rezilide Zcash.. Son bir yılda btc bazlı yarı yarıya zarar..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
dragoz11
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
November 29, 2017, 09:36:55 PM

Bitshares diye diye bir gün çıkarabilecek misin bakalım şunun fiyatını. 2 milyarın üzerinde tokeni olan bir coinin 1 doları görmesi bence çok uzun sürecektir.
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
November 29, 2017, 09:58:20 PM

saygılar.

beyler geldi mi düzeltme sizce ?

yoksa bu bir uyarı mıydı sizce.
Suan için bi hareketlilik yok gibi bekliyoruz.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 29, 2017, 10:56:31 PM

dash pırrrrr 700 usd ... lisk kaybettirmiş monero ile dash da artış devam

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
November 29, 2017, 11:04:53 PM

Yarabbi şükür ver allah ver, ver allah ver. Stratis'i ve Ethereum'u koymuştuk cebimize uçuşa geçtik bizim keyfimiz yerinde, Minexleri 12'den okuttuk, Genesis'i 7-8'den okuttuk bu aralar çok şanslıyım şimdilik her şey yolunda
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 30, 2017, 08:48:40 AM

Uyku vakti geldi düşüş başladı Smiley şuan piyasa dash haricinde ya büyük bir zıplama için geriye doğru adım atıyor yada artık bu kadar yeter size dedi ve sabit bir pozisyon belirliyor kendisine.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 30, 2017, 08:51:40 AM

Büyük coinlerden Augur ve Zec ortalık biraz sakinleşinde hareketini yapabilir. Augur tam çıkış denemesi yapıyordu Btc bounce yapınca kaldı öyle.

kellendil
Hero Member

View Profile
December 01, 2017, 06:00:47 AM

Büyük altcoin yükselişi deniyor, btc yükseliyor altcoinler düşüyor btc düşmeye başlıyor altcoinler de ona eşlik ediyor. Bu altcoinler ne zaman artışa geçecek gerçekten merak ediyorum
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 01, 2017, 07:26:50 PM

Altcoin fiyatları (çoğu) Bitcoin yükseldiği için yükselip, düştüğü için düşüyor. Eğer bana soracak olursanız dönem BTC tutma dönemi. Altcoin'lerden de elbette ki kar edilebilir, edilemez demiyorum/diyemem ama BTC tutmak yaz aylarına kadar en diri karı getirecek diye düşünüyorum. Belki biraz da ETH saklamak mantıklı olabilir.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
December 01, 2017, 07:57:09 PM

Eveet.Büyük altcoin yükselişi başladı ve biraz sabredemeyip karını yapan çıktı hemen.Ben şahsen hiç birinden çıkmadım,çünkü yükselişin biraz daha süreceğini düşünüyordum😔Neyse altcoinlerde asıl  güzellik Aralıkta başlayıp Ocak ayında devam edecek bence.Yani ben öyle umuyorum.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 01, 2017, 08:06:10 PM

Kısa süredirde olsa iota takip ediyorum. Çok hoşuma giden bir coin Smiley
0.50 dolardan alım yapmıştım. Al satta güzel grafik izliyordu. 0.90 dolarda çıktım aynı gün 2ye katladı Smiley
Gerek teknolojisi gerek arkasındaki firmalar açısından takip edilebilir uzun vadeli bir coin olduğuna inanıyorum

jekyde
Member
**

Merit: 16

View Profile
December 01, 2017, 08:33:02 PM

bundan sonra bi gözüm de bu coinlerde olacak biraz yeniyim bu işlerde çünkü teşekkürler bilgilendirme için.
samuel3414
Full Member

View Profile
December 01, 2017, 08:36:42 PM

Dash zaten harika gidiyor. Böyle devam ederse bitcoine yaklaşacak. Ethereum da fena gitmiyor. Hatta harika diyebiliriz yakın zaman içinde. Böyle devam ederse o da dash ve lisk gibi uçacak. Uzun vadede 3 bin doları bulabileceğini düşünüyorum ben.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
December 01, 2017, 09:12:31 PM

Ben sırada ki uçacak olan coinlerden birinin de Zclassic olduğunu düşünüyorum açıkçası kendisini uzun zamandır takip ediyorum ve Bittrex'te olupta sıçrama yaratmayan nadir coinlerden biri kendileri.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 07, 2017, 10:48:19 PM

Bi ucuyoz bi ucuyoz sorma bacim
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 08, 2017, 12:05:42 AM

Bitcoin resmen yeniden kral benim demeye başladı. Stres seviyesi gerçekten çok fazla bu piyasada altlar için hold yapmak şu durumda çok zorlaşıyor. Tahammül etmek çok zor.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 08, 2017, 12:45:28 AM
Last edit: December 08, 2017, 01:10:30 AM by 2run

2013 nisan ayından bu yana piyasanın içerisindeyim son 3 gündür yaşanılanlar gerçekten sıradışı. altcoinlerin zaten dipte olduğu seviyelerden yine %30 %40 değer kaybı inanılmaz. piyasa nasıl düzelecek gerçekten merak ediyorum.

Şöyle bir görüntü ile tarihe not düşelim.

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
December 08, 2017, 12:50:35 AM

bu risk her zaman vardi dususleri kimse bklemedigi icinde buyuk kayiplar yasaniyor. bitcoine buyuk gecis var bu artis nereye kadar bilmek zor ama hala artmaya devam ediyor bitcoin. bu sekilde arttikca altconilerin artmasini beklemek bir hayal olur. bitcoin hakimiyetin kendinde oldugunu bir kez daha yeni arkadaslara kanitladi
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
December 08, 2017, 02:47:44 AM

Bitcoinin dayanılmaz yükselişi karşısında ayakta kalmakta direnen tüm altcoinleri alnından öpüyorum, bence bu gidişata göre hiç fena performans göstermediler, sırada ripple var uçuşa hazırlanın.
graviteta
Sr. Member

Activity: 415

View Profile
December 08, 2017, 02:57:56 AM

20 30k dolara kadar btcyi rahat bırakmayacaklar gibi. nerede duracağı belirsiz. durabilse altlara da sıra gelecek ama bir türlü durmuyor

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 08, 2017, 11:54:00 AM

büyük altcoin yükselişi daha başlamamış demekki. fragman gösterip elimizdekileri topladılar. bitcoin ne zaman sabitlenirse büyük altcoin yükselişi o zaman başlar.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 08, 2017, 12:13:40 PM

Eskiden bitcoin artarsa altlar düşerdi biraz sadece bitcoin'e para girişi olurdu, artık piyasaya o kadar büyük paralar girmeye başladıki bitcoin ve altcoinler beraber yükselebilir duruma geldiler,
Piyasanın temel coinlerinden olan ilk 20 de ki çoğu coin 2018'de de artacaktır.

xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
December 08, 2017, 12:29:17 PM

altcoinlerde herhangi bir kıpırdanma yok btc buna izin vermiyor şuanda. ama benim düşüncem btc den sonra ilk sıçrama yapacak olan eth olacaktır.
son yıldaki performansı. özellikle son aylarda ciddi bir büyüme aldı. hele son 2 haftada ki fiyatta yaşanan aşırı düşüş bende doğrudan sıradaki coin eth izlenimi verdi.

ayrıca btc nin 17bin dolar olduğu bir yerde eth nin 450 dolar olmasını pek aklım almıyor. bu yılda eth için verimli bir yıl olacak. btc deki sular biraz durulduktan sonra toplu eth ye geçmeyi düşünmüyor değilim.

waves, qtum ikilisi de yüksek ihtimal eski seviyelerine gelir 2018 yılında.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 08, 2017, 04:33:06 PM

bitcoin şu chicago borsalarına girsin fiyatı bi yerde sabitlensin sonra altların nasıl eski seviyelere geldiğini izleyin arkadaşlar. panik yapmayın.

Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: