Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:55:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: UYANIN ! Büyük Altcoin Yükselişi Başladı (Dash, Lisk uçtu sırada kimler var )  (Read 2528 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 24, 2017, 11:19:58 AM

Bu başlık Yatırım Tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Evet bu başlığı açarken çok defa düşündüm ancak önce Lisk sonra Dash ve Moneronun uçması bu hafta başı Bitshares ve Ethereum'un kıpırdanışlarını izleyince büyük yükselişin resmen başladığını görüyorum.

Mart 2018'de başlaması planladığım ve başlığını açtığım Altcoinlerin Büyük Yükselişi'nin adını bugün koymakta fayda var.

O başlık burada:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2367259.0

Aşağıya yazdığım fiyatlar şaka değil gerçek bugün ki sıçrama yapmış altcoin fiyatları:
Dash : 570 Dolar
Monero: 150 Dolar
Lisk : 12 Dolar

Seviyeleri görülmüş durumda.

Litecoin , Ethereum, Bitshares gibi sağlam projelerde kıpırdanmalar başladı ani fırlatma rampası hazır. O zaman boğaları hep beraber izleyelim.

Fırlamaya hazır Altcoin Listem;

*Bitshares = Kulislerde konuşulan hedef minimum 1 dolar en az %500 getiri şaşırtmaz.
Ethereum = Kulislerde konuşulan 1000 dolar hedefi var. Şaşırtmaz.
Litecoin  = 100 dolar hedefi yıl sonu için konulmuştu 100 dolar şaşırtmaz.

Sizin de eklemek istediğiniz varsa buyrun.

Bu başlık Yatırım Tavsiyesi olarak alınmamalıdır.
1715345732
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345732
Reply with quote  #2

1715345732
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715345732
Hero Member
*

Ignore
1715345732
Reply with quote  #2

1715345732
Report to moderator
1715345732
Hero Member
*

Ignore
1715345732
Reply with quote  #2

1715345732
Report to moderator
1715345732
Hero Member
*

Ignore
1715345732
Reply with quote  #2

1715345732
Report to moderator
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736

View Profile
November 24, 2017, 11:23:03 AM

BitShares'i falan bilmemde Bitcoin'in en hantal ve en spekülatif döneminde ben en güvenilir, en kullanişli ve en hizli olarak Ethereum'u görüyorum. 1 Ağustos'tan beri hiç Bitcoin satin almayarak, Bitcoin'i ve Bitcoin'i elinde bulunduran gruplari protesto ediyor bütün alişverişimi Ethereum üzerinden gerçekleştiriyorum.
KufuT
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 11:25:23 AM

BitShares'i falan bilmemde Bitcoin'in en hantal ve en spekülatif döneminde ben en güvenilir, en kullanişli ve en hizli olarak Ethereum'u görüyorum. 1 Ağustos'tan beri hiç Bitcoin satin almayarak, Bitcoin'i ve Bitcoin'i elinde bulunduran gruplari protesto ediyor bütün alişverişimi Ethereum üzerinden gerçekleştiriyorum.

TL ile ETH alabiliyor musunuz? Yoksa önce BTC'mi alıyorsunuz?
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
November 24, 2017, 11:26:22 AM

Bitshares fırlatma rampasında sadece bu hafta 3 tane yeni borsaya eklendi. ZB - AEX - Binance. Sadece o değil tüm altcoincilerin tetikte olması gereken bir aylara giriyoruz zira  Dash , Lisk ve Monero fiyatını gördükten sonra bence yükseliş başladı diyebiliriz. Çünkü çok ilginç fiyatlara geldiler. YTD.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
November 24, 2017, 11:30:35 AM

bence ilk sırada ETH uzun zamandır bekleniyor 500 USD olmalı en az... sonra waves , neo ...
JJRousseau
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 11:34:37 AM

ETH 2018'de 700-800 usd arasında olur diye tahmin ediyorum. Litecoin'de artışa geçecek
delimavi
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 01:51:53 PM

Stratis guzel hareketler yapmaya basladi fakat tam anlamıyla toparlayamadı henüz. Waves icin de önümüzdeki günlerde hareketlenme bekliyorum. Su süreçte alt cinlerdeki hareketlenmeler kar satışlarıyla kendini geri çektiğinden cok da tavsiyede bulunmak istemiyorum.
burkay
Full Member

Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 24, 2017, 06:35:31 PM

İlk köklü coinlerden biridir dash ve ethereum da öyle, bunlar zaten gideceği noktalara mutlaka gideceklerdir, ben dahaca boğa piyasasının geldiğini düşünmüyorum ve geçen seneki gibi bir sezon daha yaşarmıyız, belki yaşarız ama uzun sürecek gibi

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 06:40:45 PM

Lisk bende hala 7-8 dolar civarı bir şey gözüküyor hocam Lisk nerede 12 doalr yoksa coinmarketcap'ta mı bir problem var acaba? Baktım borsalarda da dfiyat aynı.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 24, 2017, 07:24:39 PM

monero için bir arkadaş forumda konu açmıştı zaten..ledger a cüzdan yaptırıyormuş sanırım...millet küçümsedi bu haberi ama şimdiden başlamış kıpırdanmaya...ethereum çok bekletti..madenci olayını da göz önüne alırsak ethereumun uçmaması için bi sebep yok zaten bu hafta baya coştu ...sanırım yılbaşına kadar baya bi farklı yerde olacak ether

litecoin de çok bekletti ...kaldı ki 3 yıl sürünüp sonra fırlayan bişey kendisi...bu aralar tekrar hareketli

ben birde dikkatinizi ARK a çekmek isterim..segwit iptali haberi sonrası anında tepki verip +%35 fırlama yapıp tekrar yerine oturan bi coin.

ethereumu satın almak için koineks cazip bence
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736

View Profile
November 24, 2017, 07:30:37 PM

Selam, swift ile Kraken'e para gönderip direkt dolar kuru üzerinden Ethereum satin alabiliyorum.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 24, 2017, 08:03:03 PM

Bitshares fırlatma rampasında sadece bu hafta 3 tane yeni borsaya eklendi. ZB - AEX - Binance. Sadece o değil tüm altcoincilerin tetikte olması gereken bir aylara giriyoruz zira  Dash , Lisk ve Monero fiyatını gördükten sonra bence yükseliş başladı diyebiliriz. Çünkü çok ilginç fiyatlara geldiler. YTD.

Bitshares bencede gelecek vaad eden bir proje ancak networkünde virüs mü vardı onun hallede bildiler mi? En eskiler den projesinde bayağı bir yolda aldı ancak simdi biraz eski mi kaldı ne ?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 24, 2017, 08:45:10 PM

KOineks'ten TL ile ETH alabilirsiniz. 4-5 kez kullandım sorun yaşamadım. Hacim çok yok yalnız.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 24, 2017, 08:49:36 PM

Bitshares bencede gelecek vaad eden bir proje ancak networkünde virüs mü vardı onun hallede bildiler mi? En eskiler den projesinde bayağı bir yolda aldı ancak simdi biraz eski mi kaldı ne ?

dikkat de etmek lazım haziran başındaki gibi milletin eline verme operasyonu da başlayabilir. 250 lerden waves sattılar. şimdi 64 lerde.

güvenli limanları terk etmemek lazım
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 24, 2017, 09:09:50 PM

Altcoinlerin artması için Bitcoinin durulması lazım.Şu anda durulmaya başladı.Altcoinlere girmek için biraz daha zaman var gibi yatırımcıların.güven sağlandığında altcoinlerin artışı gelmeye başlayacaktır.İlk hangileri artar diyorsanız piyasanın en çok yatırım alan coinlerine ilk girişler olur.Market'de daha önce ilk on sırayı paylaşanlara yatırım gelir ilk önce.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 24, 2017, 09:14:05 PM

bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
November 24, 2017, 09:34:00 PM

bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)

hocam ben waves'in yakın bir zamanda uçacağını düşünüyorum o yüzden açıkçası satmanızı pek önermem şu ara en azından 3-5 vakit daha bekleyin sonra pişman olmayın

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
November 24, 2017, 09:39:12 PM

Pivx'in felan baya değerleneceğini düşünüyorum ben açıkçası yani günün birinde Pivx ile ciddi bir sıçrama haberi ortaya atılırsa o zaman bilin ki ben zengin oldum arkadaşlar işte Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 24, 2017, 09:49:24 PM

Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
November 24, 2017, 09:53:21 PM

Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.

2018’e girerken bulur mu bilmem ama 2019’a girerken çok güzel fiyatları konuşacağımızdan eminim ben açıkçası Etheruem için o zamana kadar alıp depolamak lazım.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: