Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:14:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Her manevramızı takip ediyorlar! Mavi mi ?Kırmızı mı?  (Read 857 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 24, 2017, 08:41:16 PM

Bazen günlük al sat yaparken öyle şeylerle karşılaşıyorum ki..
Psikolojim bozulmaya başladı.
Borsaya girdiğim an Matrixe girmiş gibi oluyorum.
Onlar her kimse sanki son kuruşuma kadar  elimdeki herşeyi eritmeye çalışıyorlar.
Gözleri kalan son ethlerimdeymiş gibi benim yaptığım hamlelere karşılık tam ters grafikler ortaya çıkarıyorlar.
Artık son teorim şu.
Ve bunun gerçek olduğunu düşünmeye başladım.
Bazı çok zeki varlıklar,Bunlar kim bilmiyorum ama piyasaya(herhangi bir coine) yatırım yapan kişiyi,tüm bakiyesini,al satlardaki  panik eşiğini ,yapabileceği hamleleri biliyor.
Biliyor ve kendi hakim oldukları coine bir başkasının girdiklerini görünce hemen tüm malvarlığını ele geçirmeye başlıyorlar
Bu mal varlığını ele geçirmeden önce,ona matrixte kendisini önemli hissetmesi için bir kaç kez kazandırıyorlar.
Ancak bunu yapmalarında ki amaç  bu matrixteki zavallı adamı dış dünyada etrafındaki daha çok ele geçirilebilecek zayıf ruhları matrixe girmeye ikna edebilmesi için sistemsel donanımlara saldıran  bir virüs olarak kullanıyorlar.
Bazı matrixteki deneyimli ruhlar bunun farkına vararak diğer zavallı ruhlara anlatmaya  çalışsalarda
Seviye farkından dolayı bu tam olarak gerçekleşemiyor.
Bu makineler dirinizi kemiğinizi soyana kadar asla Durmayacaklar.
Sadece teorimdir ytd değildir
Sakın etkisi altına girip şalteri attırmayın.
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715498085
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715498085
Reply with quote  #2

1715498085
Report to moderator
1715498085
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715498085
Reply with quote  #2

1715498085
Report to moderator
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 24, 2017, 08:45:38 PM

Bazen günlük al sat yaparken öyle şeylerle karşılaşıyorum ki..
Psikolojim bozulmaya başladı.
Borsaya girdiğim an Matrixe girmiş gibi oluyorum.
Onlar her kimse sanki son kuruşuma kadar  elimdeki herşeyi eritmeye çalışıyorlar.
Gözleri kalan son ethlerimdeymiş gibi benim yaptığım hamlelere karşılık tam ters grafikler ortaya çıkarıyorlar.
Artık son teorim şu.
Ve bunun gerçek olduğunu düşünmeye başladım.
Bazı çok zeki varlıklar,Bunlar kim bilmiyorum ama piyasaya(herhangi bir coine) yatırım yapan kişiyi,tüm bakiyesini,al satlardaki  panik eşiğini ,yapabileceği hamleleri biliyor.
Biliyor ve kendi hakim oldukları coine bir başkasının girdiklerini görünce hemen tüm malvarlığını ele geçirmeye başlıyorlar
Bu mal varlığını ele geçirmeden önce,ona matrixte kendisini önemli hissetmesi için bir kaç kez kazandırıyorlar.
Ancak bunu yapmalarında ki amaç  bu matrixteki zavallı adamı dış dünyada etrafındaki daha çok ele geçirilebilecek zayıf ruhları matrixe girmeye ikna edebilmesi için sistemsel donanımlara saldıran  bir virüs olarak kullanıyorlar.
Bazı matrixteki deneyimli ruhlar bunun farkına vararak diğer zavallı ruhlara anlatmaya  çalışsalarda
Seviye farkından dolayı bu tam olarak gerçekleşemiyor.
Bu makineler dirinizi kemiğinizi soyana kadar asla Durmayacaklar.
Sadece teorimdir ytd değildir
Sakın etkisi altına girip şalteri attırmayın.

al sat yapıp para kazanan görmedim daha bu piyasada.

kısa vadede kazanabilrisniz ama 1 1 kazanıp birden 10 kaybedersiniz.

o yüzden en sağlamı projesi güzel bir coini alıp bırakmak.

diğer türlü dediğiniz gibi insanın psikolojisi bozulur.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 24, 2017, 08:49:21 PM

Botların hakimiyeti var gibi şu an piyasada.Bir anda terste kalınabiliyor.O yüzden sakince hamle yapılıp artış beklenmeli düşse bile panik yapmamak lazım.Zaten her gün değeri azalan altcoinleri birde al-sat ile tamamen zarara sokmamalı.Piyasa gergin.Beklemek en iyi durum gibi gözüküyor.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 09:00:00 PM

Hocam en iyisi sağlam olacak bi projeye ICO'dan girip eğer borsada ICO fiyatı altında işlem görmeyeceğini düşünüyorsanız tabii kide İCO'dan sonra alın. Beklen sizi tatmin eden bi noktaya gelince satın çıkın. Al sat biraz riskli gibi geliyor. Bol şans
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 09:05:15 PM

Kesinlikle her manevramız takip ediliyor farkında olmasakta hepimiz kitlesel bir şekilde spekülasyona maruz kalıyoruz bundan dolayı en iyi yöntem bir kriptoparayı asla zararına satmamaktır. Eğer zararına satarsanız onlara para kazandırmış olursunuz, zarardaysanız panik yapmadan zararınızın çıkmasını beklemeniz gerekiyor.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
November 24, 2017, 09:12:52 PM

bunu senaryolastirsinlar kripto filmi guzel olur.
aynisini yaşadım alir almaz yuzde 25 dump.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 24, 2017, 09:32:27 PM

Bunun sebebi çok net bir şekilde botlar. Milyonerler Milyarderler bilgisayar başına oturup bizim gibi saatlerce coin mi kovalayacaklar?

Sağlam bir yazılımcıya analiz programı yazdırıp botlara işlemlerini yaptırıyorlar.

O arada tesadüfen bizim yaptığımız işlem ile uyuşursa 3-5 birşeyler kazanıyoruz.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 09:35:22 PM

al sat yapılarak para kazanılabilecğeini açıkçası bende çok zannetmiyorum kimse bu kadar kolay para kazandırmıyor kimseye hele bu anasının gözü balinalar 5 kuruş kazandırmızlar şerefsizler.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
madcoin
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
November 25, 2017, 12:47:41 AM

Elbette takip ediliyor, hem de bunlar basit seviyede  işleyiş gösteren botlar sayesinde, bir de gerçekten gelişmiş yapay zeka kullanılacağı zamanları düşünürsek, senaryonun korkunçluk boyutunu düşünemiyorum.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
November 25, 2017, 01:01:38 AM

Bittr x botlar için yeni önlemler almış. Mail attılar. Umarım biraz düzelme olur. Boku çıkmaya başlamıştı zaten.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 25, 2017, 01:05:01 AM

Entry - nick ağbi bunun kitabı vardı  ben okumustum  Huh
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 25, 2017, 06:04:01 AM

Bittrexten mail geldi pump gruplarına karşı engelleme getireceğiz gibisinden ama bunu nasıl yapacaklar merak ediyorum.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
November 25, 2017, 06:23:23 AM

Bazen bende aynı düşünceleri paylaşmıyor değilim, girdiğim coin sanki benim girmemi beklercesine düşüyor, o yüzden trade yaparak çok kar elde edemedim.bende sağlam ICO lara yöneldim ordan kazandık 3-5 çok şükür.
al-sat yaparak para kazanan varsa alnından öpüyorum.ya bizde bi cenabetlik var yada beceremiyoruz bu işleri.hangisine elimi attıysam düşmez dediğim ne varsa düştü
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 25, 2017, 06:41:59 AM

Internette yaptığımız herşey takip ediliyor borsalar dahil. Şaka bir yana botlar işlem yaptığı için böyle oluyor, algoritmalarda duygu yok bu nedenle daha başarılılar.

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 25, 2017, 07:32:58 AM

botlarn etkisi olabilir de zaraına satmadıgım sürece problem yok hatta alım yapılırken kademeli alınırsa çok faydalı olur.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 25, 2017, 08:26:37 AM

Bittrexten mail geldi pump gruplarına karşı engelleme getireceğiz gibisinden ama bunu nasıl yapacaklar merak ediyorum.

Emir aralıklarına çeki düzen getirecekler böylece sürekli yeni emir 0,000001 artırılmış şekilde gelmeyecek . Çok önceleri getirilmesi gereken bir durumdu . Geç kaldılar bir nevi ..
Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
November 25, 2017, 08:39:10 AM

Haklısınız neye elimizi atsak düşüyor sanki sabrımızı sınıyorlar.İnatla satmayıp yükselmesini beklemek lazım ancak bazen aylarca yükselmiyor.Blockchain teknolojisi ile zaten herkesin elinde hangi coin ne kadar mevcut görülebiliyor.Dolayısıyla çeşitli analizler yapılmaması ve bu sonuçlara göre manipülasyon yapılmadığını düşünmek fazla iyimserlik olur.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 25, 2017, 02:06:20 PM

Emir aralıklarına çeki düzen getirecekler böylece sürekli yeni emir 0,000001 artırılmış şekilde gelmeyecek . Çok önceleri getirilmesi gereken bir durumdu . Geç kaldılar bir nevi ..
Bu aslinda para kaybetmelerine yol aciyordu ben bircoine emir girdigimde baska biri geciyorsa onume ondan vazgecip koseye cekiliyorum. Baska borsaya veya baska coinlere
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 25, 2017, 02:16:15 PM

Çok doğru söylemişsiniz sadece sizin için değil herkes için geçerli bu olay ,bizler bu piyasa da fillerin arasındaki karıncalar gibiyiz,coin babaları botlarıyla piyasaya yön verirken bizde arada 3 5 bişey koparmanın pesindeyiz bu yüzden trade bana hiçte mantıklı gelmiyor en azından kısa vade için.
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
November 25, 2017, 03:58:17 PM

Bende bu konuda paronayak olmuş durumdayım ne zaman bir kriptoparaya kitlesel bir şekilde ilgi duyup satın almaya başlasak insanları bıktırana kadar fiyatı düşürüyor ve herkes satana kadar fiyatı yükseltmiyorlar daha sonraysa ellerindeki paraları yüksek fiyattan satıyorlar.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: