Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:07:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar Hakkında Tavsiye  (Read 1636 times)
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 30, 2017, 12:02:24 PM

fransız elemanın forumdaki konu başlığı gayet iyi. bence oradan takip edebiliriniz sizde. devamlı güncelliyorlar ve başkaları da duyduğu airdropları hemen yazıyor. form doldurmaktan sıkılabilirsiniz ama Smiley
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 03:27:35 PM

Artık airdrop falan kalmadı herkes bounty peşinde benim görüşüm günde 1 2 tane çıkıyo öpüp başınıza koyun onlarda para etmiyor zaten.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2017, 05:07:01 PM

Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır forumdayım ama airdopları pek anlayamadım. JR Member olduğum için çoğu airdropa katılabiliyorum. Fakat en az 15 tane airdropa katılım yaptım 1 hafta içerisinde sadece 1 tanesinden gelen token var. Size de aynısı mı oluyor yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum? Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı? Ayrıca myetherwallet adresimi kullanıyorum. Ne zaman tokenları bozmamı önerirsiniz?
Sizin ether adresinizi veya isminizi kullanan kişiler olabilir zamanında bir adam 18 ether para kasmış bu yolla dikkat edin derim.
Onun dışında tokenleri göndermeyen scam airdroplarda var. Para bırakan taş çatlasın 10 airdrop olmuştur şu zamana kadar
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 05, 2017, 07:06:26 PM

fransız elemanın forumdaki konu başlığı gayet iyi. bence oradan takip edebiliriniz sizde. devamlı güncelliyorlar ve başkaları da duyduğu airdropları hemen yazıyor. form doldurmaktan sıkılabilirsiniz ama Smiley

Hocam konu linki rica edebilir miyim Smiley

Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır forumdayım ama airdopları pek anlayamadım. JR Member olduğum için çoğu airdropa katılabiliyorum. Fakat en az 15 tane airdropa katılım yaptım 1 hafta içerisinde sadece 1 tanesinden gelen token var. Size de aynısı mı oluyor yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum? Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı? Ayrıca myetherwallet adresimi kullanıyorum. Ne zaman tokenları bozmamı önerirsiniz?
Sizin ether adresinizi veya isminizi kullanan kişiler olabilir zamanında bir adam 18 ether para kasmış bu yolla dikkat edin derim.
Onun dışında tokenleri göndermeyen scam airdroplarda var. Para bırakan taş çatlasın 10 airdrop olmuştur şu zamana kadar

Yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum da bu ether adresi dediğimiz konu tam olarak nedir ?

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
December 05, 2017, 07:10:10 PM

bu token olayı nedir
ethereum altyapısıyla üretilen coinlere token mi deniliyor ?
hangi eth cüzdanını kullanmam lazım ?
https://www.myetherwallet.com burasımı ?
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 05, 2017, 07:11:45 PM

Kardeşim sen bir üstteki post'ta ether adresi nedir diye sormuşsun en üstede airdroplara katılabiliyorum demişsin, ciddi bir yalan seziyorum bu konuda.
D n nm h br ö l c s'ü falan mısın? ben öyle olduğunu düşünüyorum.
(Google indexlemesin diye bu şekilde yazmayı tercih ediyorum bence sizde öyle yapın)
Reyiz
Jr. Member
*

Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 06, 2017, 06:44:40 PM

Kardeşim sen bir üstteki post'ta ether adresi nedir diye sormuşsun en üstede airdroplara katılabiliyorum demişsin, ciddi bir yalan seziyorum bu konuda.
D n nm h br ö l c s'ü falan mısın? ben öyle olduğunu düşünüyorum.
(Google indexlemesin diye bu şekilde yazmayı tercih ediyorum bence sizde öyle yapın)

Bana dediyseniz konudaki ilk mesajımda sordum valla o soruyu, hatta 'D n nm h br ö l c s'ü falan mısın?' bu soruyuda anlamadım. İnşallah hatlar karışmamıştır Cheesy

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Ceisus
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 01:32:48 PM

Boşverin ya airdrop falan boş işler.. ico kovalayin bence de.. zamaniniza yazik oluyor gercekten. Cöp token geliyor hep. Smiley

Dalga mi geciyosunuz abi nerde form bulursaniz doldurun.. daha bugun 0.9 eth aldim sadece HYTV den.. kim kime 400 kusur $ verir durduk yere? Bence form doldurmanin inceliklerini öğrenin.. çogu kisi form doldururkem hatalar yapiyor. Ha multiciler btt username i kullaniyor olabilir ok ama hepinizin hesabini da kullanmiyorlardir. Not : daha 1 kez bile multi kasmadim hep ayni adresi kullandim

hocam nerelerden katılıyoruz nerelerden kovalıyoruz nasıl yapılıyor biraz anlatır mısınız ya da bir link varsa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 08, 2017, 01:35:30 PM

Airdroplar gittikce onemini yitirdi ancak bir delikanli gelir ebtc gibi milleti zengin eder sonra yine baska bir airdrop furyasiyla karsilasiiriz Smiley
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 08, 2017, 01:36:24 PM

Airdroplarin ömrü bitti sayılır kimseye gelmiyor sadece size değil artık çok birşey beklemeyin

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 08, 2017, 02:42:11 PM

Airdropalert.com dan takip et öyle hepsine girmeni tavsiye etmem yüzde 95'i para etmiyor veya yollamıyor ona göre.
Bana birazda airdrop dönemi bitti gibi geliyor ama bir kaç güzel airdrop çıkabilir.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 04:09:19 PM

ethereum transferleri böyleyken airdoplar genelde çöp olabiliyor. ethereum düzelmezse airdrop ve ico balonuda sönecektir bana göre.

integrap (OP)
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 08, 2017, 05:21:40 PM

ethereum transferleri böyleyken airdoplar genelde çöp olabiliyor. ethereum düzelmezse airdrop ve ico balonuda sönecektir bana göre.

Zannetmiyorum bu ethereumun sorunu bu şekilde devam etmez kesinlikle. Şuan yoğun bir şekilde bu konu üzerine çalışılıyordur. Kesinlikle sistemli bir şekilde oluşturulan bir olay bu arakdaşlar. Yani önlem almazlarsa ethereum ve ethereum altyapısı ile piyasaya çıkan coinlere büyük zarar verecek.

kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 08, 2017, 07:15:34 PM

Zannetmiyorum bu ethereumun sorunu bu şekilde devam etmez kesinlikle. Şuan yoğun bir şekilde bu konu üzerine çalışılıyordur. Kesinlikle sistemli bir şekilde oluşturulan bir olay bu arakdaşlar. Yani önlem almazlarsa ethereum ve ethereum altyapısı ile piyasaya çıkan coinlere büyük zarar verecek.
aynen hocam size katılıyorum bu konuda. ethereum ağı düzelmezse omg ve kybernetwork gibi projelerde zarar görecektir.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 08, 2017, 07:45:18 PM

Airdropların % 90 ı hikayeden başka birşey değil . Form gönderirisiniz ama yollarlar mı yollamazlarmı allah bilir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DC Comics
Full Member

Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 08, 2017, 07:52:43 PM

Airdrop'a katıldınız diyelim ve şansınız yaver gitti size tokenleri gönderdiler, artık şöyle bi durum oluştu eskiden 5000 2000 falan yollanırdı şimdi 150-200 civarında yollanıyor onlarda para etmiyor. 2000-5000 bu civarlarda token gönderenlerde para etmiyor. Yani herhangi bir pump söz konusu olmaz ise airdroplar sadece çöplük.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 09, 2017, 12:11:22 AM

Peki imza olayı nedir nasıl yapılır?
integrap (OP)
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 12:29:46 AM

Peki imza olayı nedir nasıl yapılır?
İmza olayı için bounty konularına bakman lazım. Forum rankına göre getiri sağlar. Türkçe bölümde :https://bitcointalk.org/index.php?board=239.0
Bu linkteki duyuralara bakabilirsin ya da ingilizce kısımda inceleyebilirsin. Seviyen JR Member ve imza kampanyasına kabul edilirsin çoğunda.

tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 09, 2017, 01:44:37 AM

Artık airdroplarda kalmadı devler yaptıkları airdropları yollayamaz hale geldiler yollamak çok masraflı bide binlerce kişiye yollayınca dahada masraflı oluyo kediler bitmediği sürece airdroplar durur.
Honte
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 05:54:20 AM

Merhabalar,
Forumda çoğu arkadaşın dediği gibi airdrop furyası tamamı ile kapanmıştır. Yüzlerce başvuru yapılmasına rağmen neredeyse çoğu içi boş scam olarak tabir ettiğimiz projelerdir ve bu projeler anketörler gibi bizlerin bilgilerin alıp başka proje ya da data olarak kullanmakta ve satmaktadır. Biz token ve para kazanalım derken başkalarına ciddi paralar kazandırıyoruz. Zaten gelen tokenlerin bir çoğu çöptür. Bu yüzden şahsi fikrim bountylere yönelmekte fayda gibi gözüküyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: