Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:54:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Airdroplar Hakkında Tavsiye  (Read 1636 times)
integrap (OP)
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 10:37:29 PM

Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır forumdayım ama airdopları pek anlayamadım. JR Member olduğum için çoğu airdropa katılabiliyorum. Fakat en az 15 tane airdropa katılım yaptım 1 hafta içerisinde sadece 1 tanesinden gelen token var. Size de aynısı mı oluyor yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum? Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı? Ayrıca myetherwallet adresimi kullanıyorum. Ne zaman tokenları bozmamı önerirsiniz?

Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 24, 2017, 11:04:40 PM

Airdroplarda genellikle rütbe aranmamaktadır.. Bir de bazı airdrop hırsızları sizin kullanıcı idinizi kullanarak üye olabiliyorlar bu sayede size değil onlara gidiyor tokenler o yüzden gelmemeiş olabilir.. Birde çoğu airdrop çöp olduğu için göndermiyor bile olabilirler. Airdroplardan para kazanamya bakana kadar imza kampanyalarına katılabilirsin.. Şuan ki imza kampanyamda mishal member üyelerin her postuna 0,20 altcom veriyorlar bir hafta sonunda ödeme yapılıyor ve 50 mesaj için ödeme alıyorsun. Yobitde işlem görüyor şuanda..
exotr
Member
**

Activity: 113
Merit: 20

View Profile
November 24, 2017, 11:26:11 PM

Takıldığım blog'da chat kısmında üyelerden biri ağzından kaçırdı tabi ortalık karıştı bende dahil öfke kustum şahıslara bildiğin hırsız adamlar senin ve benim bilgilerimi kullanıyorlar  ve anında ban yedi o şahıs bizzat şahit oldum  bazı çakallar multi kasmak için milletin bounty listesi bilgilerini çalarak başvuru yapıyorlar e hal böyleki bende aynı durumdan muzdarip oldum bende 15 e yakın başvuru yapıyorum ve üyelik bilgimle girdiğim halde sadece tek hesabım bu ne hikmetse 1 yada 2 iki tanesi geliyor tokenlerin başka da gelmiyor ve bu beni de sinir eder oldu neyse  çözümünü birisi bahsetti telegram ismini değiştirerek ve cüzdan numarasını ben şu an yapamıyorum  katıldığım bir bounty ico su var ondan dolayı zor hiçbir kampanya ya girmediysen telegram ismini değiştir ve bu bilgi çalan primcilere izin verme.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 25, 2017, 01:15:28 AM

Airdroplar multiciler yüzünden bu hale geldi izin vermiyorlarki coinin adil dağıtılmasına adam 50 hesapla birden kaydoluyor haram zıkkım olsun benimde adım çoğu yerde kullanılmış ama yazan eth adresi bana ait değil
integrap (OP)
Member
**

View Profile
November 25, 2017, 02:34:22 AM

Takıldığım blog'da chat kısmında üyelerden biri ağzından kaçırdı tabi ortalık karıştı bende dahil öfke kustum şahıslara bildiğin hırsız adamlar senin ve benim bilgilerimi kullanıyorlar  ve anında ban yedi o şahıs bizzat şahit oldum  bazı çakallar multi kasmak için milletin bounty listesi bilgilerini çalarak başvuru yapıyorlar e hal böyleki bende aynı durumdan muzdarip oldum bende 15 e yakın başvuru yapıyorum ve üyelik bilgimle girdiğim halde sadece tek hesabım bu ne hikmetse 1 yada 2 iki tanesi geliyor tokenlerin başka da gelmiyor ve bu beni de sinir eder oldu neyse  çözümünü birisi bahsetti telegram ismini değiştirerek ve cüzdan numarasını ben şu an yapamıyorum  katıldığım bir bounty ico su var ondan dolayı zor hiçbir kampanya ya girmediysen telegram ismini değiştir ve bu bilgi çalan primcilere izin verme.

Hocam telegram ismimi değiştireyim değiştirmesine de yenisini yine kopyalayacaklardır. Benim anlamadığım nokta şu. KAtıldığım airdroplar genelde forumda başlık altına yazı istiyor yani ben kendim yazıyorum. Başkası benden önce davranarak bunu yapamaz ki.

exotr
Member
**

Activity: 113

View Profile
November 25, 2017, 08:29:24 AM

Hocam telegram ismimi değiştireyim değiştirmesine de yenisini yine kopyalayacaklardır. Benim anlamadığım nokta şu. KAtıldığım airdroplar genelde forumda başlık altına yazı istiyor yani ben kendim yazıyorum. Başkası benden önce davranarak bunu yapamaz ki.

Bazıları post istiyor tamam onlarda sıkıntı yok ha bir de post istemeyenler var direk başvuru onlar uçuyor sorun orada ve hala  bakıyorum o kadar başvuru yapmama rağmen cüzdana gelen giden yok.
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 25, 2017, 11:23:12 AM

bu yaşanılan mağduriyetlerin temel sebebi aidrop düzenleyen geliştiricinin umursamazlığından kaynaklanıyor bence.herkesten eth adresi isteyeceğine herkesten istenilen profil bağlantısındaki location bölümüne yazılan eth adreslerine gönderileceğini belirtseler bu tip hırsızlıklar sorunlar yaşanmaz hiç . demek ki bir çok airdrop geliştiricileri de bu işin içinde ki bu konuyu önemseyen çok az

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 25, 2017, 11:34:31 AM

Airdroplar multiciler yüzünden bu hale geldi izin vermiyorlarki coinin adil dağıtılmasına adam 50 hesapla birden kaydoluyor haram zıkkım olsun benimde adım çoğu yerde kullanılmış ama yazan eth adresi bana ait değil

Ayni durumu ben yasadim abi haram zikkim olsun ya eth adresimizi yalan etti nokta nokta kurulari

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 25, 2017, 02:16:39 PM

Airdroplar bu aralar bitti gibi bişey hiç hareketlenme yok günde 1-2 çıkarsa iyi bende çogu airdrop'a katıldım banada gelmedi normal yani gelmemesi airdrop'un.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 25, 2017, 02:28:53 PM

Airdropta hırsızlık çok oluyor bu doğru ama zaten airdrop mantığı birazda şans işi yani kazanma garantisi yok ama kazanırsanda öp başına koy,airdrop yerine imza kampanyalarından daha fazla para kazanabilirsin
Ayrıca güzel icolara katılırsan kazanmama ihtimalin çok düşük.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 25, 2017, 02:32:47 PM

Tavsiye olarak katılabildiğin bütün airdroplara katıl ayrıca hemen satma gelen token-coinleri beklet biraz belki pump yer öyle iyi kaldırırsın.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 25, 2017, 02:41:43 PM

Airdropun tavsiyesi mi olur ya, burda bir akıl yürütme vesaire yokki, önüne gelen her formu onu bunu 15 20 hesapla dolduruyorlar sonra bişey gelir inşallah diye dua ediyorlar sanki ortada düzgün bişey var da tavsiye isteniyor:)
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
November 25, 2017, 03:13:01 PM

Bu isimle kayit olma isine bi care bulmalari lazim. Mesajla teyit gibi.

acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 25, 2017, 03:43:43 PM

gelen airdropu kafanda belirlediğin fiyat gelince sat kardeşim, biraz daha bekleyeyim, biraz daha artsın bozdururum dersen elinde patlar. zaten çoğu çöp, bazısı da 3-5 bişe ediyor işte..
Midesiz
Member
**

View Profile
November 25, 2017, 06:28:50 PM

Ben herhalde su ana kadar yaklaşık 400 tane airdropa katılmışımdır. Tabi bunların anca 40 tanesi falan geldi. Yani aynı durum. Ama benim tavsiyem şu eğer fırsatın varsa tüm airdroplara katılmaya çalış, aynı zamanda bounty kampanyalarına da katıl, imzan boş kalmasın, tweeter, telegram ne olursa katıl. Airdroplarıda hafife alma, ben ethereum cash airdropundan 0,9 eth kazandım. İçinden bir tanesi çıkar iyi prim yapar, hepsinin getirisini sollar.

zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
November 25, 2017, 06:40:47 PM

Airdroplarda rütbe sorgusu bildiğim kadarıyla yok deeponion istisnadır. Ayrıca airdroplara olabildiğince erken katılmak mantıklı arkadaşların dediği gibi millet bol keseden kazanmak için id nizi kullanıp kendi hesabına attırır şaşırmam.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
brave77
Member
**

Activity: 154

View Profile
November 25, 2017, 06:42:40 PM

Airdropların pek bir cazibesi kalmadı. Başkalarının hesabıyla multi kasanlar ayrı dert gelen tokenlerin büyük bir çoğunlunun 5 para etmemesi ayrı dert.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 25, 2017, 06:57:49 PM

airdropalert.com var kriptotakip.com var birkaç tane telegram grubu var bence bunlara katılırsan problemin hallolur.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 25, 2017, 08:11:48 PM

Airdroplar bitti artık . Çoğu dolandırıcı olunca insanların güvenip para ile almalarını beklemeyin. Icoları takip edin bırakın airdropları.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 25, 2017, 08:17:47 PM

banada tokengrlmiyor nerde sacma sapan token var onlar geliyor

integrap (OP)
Member
**

View Profile
November 26, 2017, 02:18:39 AM

Ben herhalde su ana kadar yaklaşık 400 tane airdropa katılmışımdır. Tabi bunların anca 40 tanesi falan geldi. Yani aynı durum. Ama benim tavsiyem şu eğer fırsatın varsa tüm airdroplara katılmaya çalış, aynı zamanda bounty kampanyalarına da katıl, imzan boş kalmasın, tweeter, telegram ne olursa katıl. Airdroplarıda hafife alma, ben ethereum cash airdropundan 0,9 eth kazandım. İçinden bir tanesi çıkar iyi prim yapar, hepsinin getirisini sollar.

Anladım hocam. Peki iyi getirisi olan boutyleri nereden takip ediyorsunuz genel olarak?  Euphrates arkadaşın tavsiyesi ile bir imza kampanyasına katıldım ama daha karlı ve iyi kazandıran kampanyaları nereden buluyorsunuz?

zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
November 26, 2017, 11:33:24 AM

Benim tavsiyem airdroplara katilmamaniz gerektigidir cunku birçogu artik para vermiyor ve kendi cuzdanlarini bilgisayarlara indirtiyor, güvenli değil.

bu tavsiyenizin nedeni ne gerçekten merak ettim.. para vermediğine nerden kanaat getirdiniz ? kendi cüzdanlarını indirtmek isteyenler içinde çözümler mevcut

BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 26, 2017, 11:41:57 AM

aidrdroplara katılırken erken davranman gerekiyor kişi sınır var çoğusunda bu aralarda herkes airdrop kovaladıgı için erken doluyor limit erken davranırsan daha fazla gelmeye başlıcaktır
lprytk
Jr. Member
*

Activity: 53

View Profile
November 26, 2017, 03:02:13 PM

airdroplar için kesinlikle hızlı davranmak ve düzgünce bir takip mekanizması kurmak gerekiyor. zengin etmesede ufak birşeyler getirebilir.

▌BalehuBucks (https://balehubucks.com/) ┃ Rewarding Local Merchant & Consumers (https://balehubucks.com/)▐
║ WhitePaper (https://balehubucks.com/wp-content/uploads/2017/10/balehuwhitepapers-v1.pdf) ║┶┶┶│ JOIN PRE-ICO NOW (https://balehubucks.com/) │┶┶┶║  Bounty  (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2486641.0) ║
ANN Thread (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2441782) ┇ Twitter (https://twitter.com/balehubucks) ┇ Facebook (https://www.facebook.com/balehubucks/) ┇ Telegram (https://t.me/balehubucks)
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 26, 2017, 03:27:08 PM

Artık bu isim kullanmanın önüne geçmeleri lazım bunun içinde verdiğiniz bitcoin profil urlesinde eht adresinizi falan istemeleri lazım veyahutda bitcointalk formuna açacakları konu altına post atmanızı istemeleri lazım bu gibi yöntemlerle hırsızlığın önüne geçilebilir diye düşünüyorum.
JJRousseau
Member
**

Activity: 114

View Profile
November 26, 2017, 06:38:04 PM

Tüm airdroplara katıldığım halde airdrop'un a'sı gelmiyor multici mülteciler işin suyunu çıkardılar.
Kuvan
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 09:07:01 PM

vallahi ben de çok zorlanıyorum şuan gerçekten bir forum rank'ı aranıyor mu aranmıyor mu acaba?
okanciftci74
Member
**

View Profile
November 26, 2017, 10:48:50 PM

Artık bu isim kullanmanın önüne geçmeleri lazım bunun içinde verdiğiniz bitcoin profil urlesinde eht adresinizi falan istemeleri lazım veyahutda bitcointalk formuna açacakları konu altına post atmanızı istemeleri lazım bu gibi yöntemlerle hırsızlığın önüne geçilebilir diye düşünüyorum.

Abi öyle diyosunda şimdi İngilizcesi olmayan adam ne yazıcak bitcointalk formuna benim için kötü olur zaten yasakladılar good luck joined gibi yazıları ama haklısın.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 26, 2017, 10:57:56 PM

Ben hiç AirDroplara katılmadım zaten fazla kazançlı olmuyor onun yerine sosyal medya bountylerini kovalayabilirsin ya da şu anda olduğu gibi üyeliğini geliştirip imzalara katılabilirsin.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 26, 2017, 11:02:23 PM

bi ara baya uğraşmıştım airdroplar için.
sonra baktım gelmiyor uğraşmayı kestim bende.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
November 27, 2017, 01:41:07 PM

Airdroplar bitmiş ya saçma sapan tokenler geliyor hep gelenlerde para etmiyor sogudum airdroptan
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 27, 2017, 03:34:39 PM

Airdroplar bitmiş ya saçma sapan tokenler geliyor hep gelenlerde para etmiyor sogudum airdroptan

Yeni çıkan airdroplar tamamen vurguna yönelik . EBTC en azından bir parça da olsa dağıttı . Gerisi tamamen kendi kesesine çalışıyor . Bu saatten sonra da yine eskisi gibi 100 tane de 10 tanesi para eder.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 27, 2017, 06:31:29 PM

Ben hiç AirDroplara katılmadım zaten fazla kazançlı olmuyor onun yerine sosyal medya bountylerini kovalayabilirsin ya da şu anda olduğu gibi üyeliğini geliştirip imzalara katılabilirsin.
Ben airdrop gördüğüm yerde katılırım ama eskisi gibi değil artık gelen airdroplar 5-10 dolar ya ediyor ya etmiyor. İşte nadir de olsa arada sırada katılıyorum airdroplara, senin dediğin gibi yapılması daha mantıklı üyelik geliştirerek veya sosyal medya bountylerine katılarak daha güzel ücretler kazanılabilir. Fakat üyelik geliştirmek zor activiy meselesi var malum
mehmet312
Full Member

View Profile
November 27, 2017, 07:00:33 PM

Okadar dolduruyorum gelen 1-2 dolar bişey ya artık ben de bunlarla uğraşmayı bıraktım, zamanı bunlara harcamaktansa başka şeylerle uğraşmak daha mantıklı, daha iyi kazanılabilir airdropların dışında.
jingyang
Full Member

Merit: 103

View Profile
November 27, 2017, 07:04:13 PM

Sadece zaman kaybı airdrop devri geçti artık beyler değerli vaktinizi harcamayın.
Gerçekten güzel bir amaca orjinal bir projeye sahip olan icolara yatırım yapın daha mantıklı

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
November 27, 2017, 07:25:09 PM

Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır forumdayım ama airdopları pek anlayamadım. JR Member olduğum için çoğu airdropa katılabiliyorum. Fakat en az 15 tane airdropa katılım yaptım 1 hafta içerisinde sadece 1 tanesinden gelen token var. Size de aynısı mı oluyor yoksa ben bir yerde yanlış mı yapıyorum? Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı? Ayrıca myetherwallet adresimi kullanıyorum. Ne zaman tokenları bozmamı önerirsiniz?

Hocam 15 tane airdrop a katıldıysanız 3 tanesi ya gelir ya gelmez ben 100den daha fazla airdrop'a katıldım wallet'ım profilimde kayıtlı bi bak gelenler ne kadar para ediyor

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
November 27, 2017, 07:28:10 PM

Airdrop konusu gerçekten son 3-4 ayın güzel getiri olan köşesi oldu.Ama şuan gerçekten sinek avlıyor.Çok fazla supply olan tokenler  çok çok az dağıtım yapıyor kişi başı.Dolayısıyla kayda değer bir miktar alamıyorsunuz.Multi,airdrop yapanların ilgisizliği,dağıtımların dikkatli yapılmaması ve çoğunun hiç yapmaması gibi şeyler bu airdrop olayını bitiriyor.Umarım şartları olsun dagıtım ve miktarı olsun daha kaliteli airdrop ve projeler karşımıza gelmeye başlar.
kskaclord
Full Member

Activity: 126

View Profile
November 27, 2017, 08:01:13 PM

Boşverin ya airdrop falan boş işler.. ico kovalayin bence de.. zamaniniza yazik oluyor gercekten. Cöp token geliyor hep. Smiley

Dalga mi geciyosunuz abi nerde form bulursaniz doldurun.. daha bugun 0.9 eth aldim sadece HYTV den.. kim kime 400 kusur $ verir durduk yere? Bence form doldurmanin inceliklerini öğrenin.. çogu kisi form doldururkem hatalar yapiyor. Ha multiciler btt username i kullaniyor olabilir ok ama hepinizin hesabini da kullanmiyorlardir. Not : daha 1 kez bile multi kasmadim hep ayni adresi kullandim
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
November 27, 2017, 10:07:23 PM

Ben genelde AirDroplara katılmıyorum zaten bir hesapla ancak imzaya katılabiliyorum, AirDroplar için herhangi bir vaktim bulunmuyor anca akşamları mesaj atabiliyoruz
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 27, 2017, 10:33:59 PM

Airdrop'a katılmak zaten ne zaman alan bir iş ne de bir şey gerektiyor. Hepsine katıl gelene de razı ol zaten sıfır emek hepsi havadan geliyor. Umut varsa at cüzdanda dursun biraz.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 30, 2017, 12:02:24 PM

fransız elemanın forumdaki konu başlığı gayet iyi. bence oradan takip edebiliriniz sizde. devamlı güncelliyorlar ve başkaları da duyduğu airdropları hemen yazıyor. form doldurmaktan sıkılabilirsiniz ama Smiley
cemetin54
Member
**

View Profile
November 30, 2017, 03:27:35 PM

Artık airdrop falan kalmadı herkes bounty peşinde benim görüşüm günde 1 2 tane çıkıyo öpüp başınıza koyun onlarda para etmiyor zaten.
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2017, 05:07:01 PM

Sizin ether adresinizi veya isminizi kullanan kişiler olabilir zamanında bir adam 18 ether para kasmış bu yolla dikkat edin derim.
Onun dışında tokenleri göndermeyen scam airdroplarda var. Para bırakan taş çatlasın 10 airdrop olmuştur şu zamana kadar
Reyiz
Jr. Member
*

Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 05, 2017, 07:06:26 PM

fransız elemanın forumdaki konu başlığı gayet iyi. bence oradan takip edebiliriniz sizde. devamlı güncelliyorlar ve başkaları da duyduğu airdropları hemen yazıyor. form doldurmaktan sıkılabilirsiniz ama Smiley

Hocam konu linki rica edebilir miyim Smiley

Sizin ether adresinizi veya isminizi kullanan kişiler olabilir zamanında bir adam 18 ether para kasmış bu yolla dikkat edin derim.
Onun dışında tokenleri göndermeyen scam airdroplarda var. Para bırakan taş çatlasın 10 airdrop olmuştur şu zamana kadar

Yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum da bu ether adresi dediğimiz konu tam olarak nedir ?

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
December 05, 2017, 07:10:10 PM

bu token olayı nedir
ethereum altyapısıyla üretilen coinlere token mi deniliyor ?
hangi eth cüzdanını kullanmam lazım ?
https://www.myetherwallet.com burasımı ?
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 05, 2017, 07:11:45 PM

Kardeşim sen bir üstteki post'ta ether adresi nedir diye sormuşsun en üstede airdroplara katılabiliyorum demişsin, ciddi bir yalan seziyorum bu konuda.
D n nm h br ö l c s'ü falan mısın? ben öyle olduğunu düşünüyorum.
(Google indexlemesin diye bu şekilde yazmayı tercih ediyorum bence sizde öyle yapın)
Reyiz
Jr. Member
*

Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 06, 2017, 06:44:40 PM

Kardeşim sen bir üstteki post'ta ether adresi nedir diye sormuşsun en üstede airdroplara katılabiliyorum demişsin, ciddi bir yalan seziyorum bu konuda.
D n nm h br ö l c s'ü falan mısın? ben öyle olduğunu düşünüyorum.
(Google indexlemesin diye bu şekilde yazmayı tercih ediyorum bence sizde öyle yapın)

Bana dediyseniz konudaki ilk mesajımda sordum valla o soruyu, hatta 'D n nm h br ö l c s'ü falan mısın?' bu soruyuda anlamadım. İnşallah hatlar karışmamıştır Cheesy

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Ceisus
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
December 08, 2017, 01:32:48 PM

Boşverin ya airdrop falan boş işler.. ico kovalayin bence de.. zamaniniza yazik oluyor gercekten. Cöp token geliyor hep. Smiley

Dalga mi geciyosunuz abi nerde form bulursaniz doldurun.. daha bugun 0.9 eth aldim sadece HYTV den.. kim kime 400 kusur $ verir durduk yere? Bence form doldurmanin inceliklerini öğrenin.. çogu kisi form doldururkem hatalar yapiyor. Ha multiciler btt username i kullaniyor olabilir ok ama hepinizin hesabini da kullanmiyorlardir. Not : daha 1 kez bile multi kasmadim hep ayni adresi kullandim

hocam nerelerden katılıyoruz nerelerden kovalıyoruz nasıl yapılıyor biraz anlatır mısınız ya da bir link varsa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkür ederim
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 08, 2017, 01:35:30 PM

Airdroplar gittikce onemini yitirdi ancak bir delikanli gelir ebtc gibi milleti zengin eder sonra yine baska bir airdrop furyasiyla karsilasiiriz Smiley
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 08, 2017, 01:36:24 PM

Airdroplarin ömrü bitti sayılır kimseye gelmiyor sadece size değil artık çok birşey beklemeyin

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 08, 2017, 02:42:11 PM

Airdropalert.com dan takip et öyle hepsine girmeni tavsiye etmem yüzde 95'i para etmiyor veya yollamıyor ona göre.
Bana birazda airdrop dönemi bitti gibi geliyor ama bir kaç güzel airdrop çıkabilir.
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 08, 2017, 04:09:19 PM

ethereum transferleri böyleyken airdoplar genelde çöp olabiliyor. ethereum düzelmezse airdrop ve ico balonuda sönecektir bana göre.

integrap (OP)
Member
**

View Profile
December 08, 2017, 05:21:40 PM

ethereum transferleri böyleyken airdoplar genelde çöp olabiliyor. ethereum düzelmezse airdrop ve ico balonuda sönecektir bana göre.

Zannetmiyorum bu ethereumun sorunu bu şekilde devam etmez kesinlikle. Şuan yoğun bir şekilde bu konu üzerine çalışılıyordur. Kesinlikle sistemli bir şekilde oluşturulan bir olay bu arakdaşlar. Yani önlem almazlarsa ethereum ve ethereum altyapısı ile piyasaya çıkan coinlere büyük zarar verecek.

kekrops
Full Member

Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 08, 2017, 07:15:34 PM

Zannetmiyorum bu ethereumun sorunu bu şekilde devam etmez kesinlikle. Şuan yoğun bir şekilde bu konu üzerine çalışılıyordur. Kesinlikle sistemli bir şekilde oluşturulan bir olay bu arakdaşlar. Yani önlem almazlarsa ethereum ve ethereum altyapısı ile piyasaya çıkan coinlere büyük zarar verecek.
aynen hocam size katılıyorum bu konuda. ethereum ağı düzelmezse omg ve kybernetwork gibi projelerde zarar görecektir.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 08, 2017, 07:45:18 PM

Airdropların % 90 ı hikayeden başka birşey değil . Form gönderirisiniz ama yollarlar mı yollamazlarmı allah bilir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DC Comics
Full Member

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 08, 2017, 07:52:43 PM

Airdrop'a katıldınız diyelim ve şansınız yaver gitti size tokenleri gönderdiler, artık şöyle bi durum oluştu eskiden 5000 2000 falan yollanırdı şimdi 150-200 civarında yollanıyor onlarda para etmiyor. 2000-5000 bu civarlarda token gönderenlerde para etmiyor. Yani herhangi bir pump söz konusu olmaz ise airdroplar sadece çöplük.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
rambetiko
Member
**

Activity: 188

View Profile
December 09, 2017, 12:11:22 AM

Peki imza olayı nedir nasıl yapılır?
integrap (OP)
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 12:29:46 AM

Peki imza olayı nedir nasıl yapılır?
İmza olayı için bounty konularına bakman lazım. Forum rankına göre getiri sağlar. Türkçe bölümde :https://bitcointalk.org/index.php?board=239.0
Bu linkteki duyuralara bakabilirsin ya da ingilizce kısımda inceleyebilirsin. Seviyen JR Member ve imza kampanyasına kabul edilirsin çoğunda.

tmskcimen
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 01:44:37 AM

Artık airdroplarda kalmadı devler yaptıkları airdropları yollayamaz hale geldiler yollamak çok masraflı bide binlerce kişiye yollayınca dahada masraflı oluyo kediler bitmediği sürece airdroplar durur.
Honte
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 05:54:20 AM

Merhabalar,
Forumda çoğu arkadaşın dediği gibi airdrop furyası tamamı ile kapanmıştır. Yüzlerce başvuru yapılmasına rağmen neredeyse çoğu içi boş scam olarak tabir ettiğimiz projelerdir ve bu projeler anketörler gibi bizlerin bilgilerin alıp başka proje ya da data olarak kullanmakta ve satmaktadır. Biz token ve para kazanalım derken başkalarına ciddi paralar kazandırıyoruz. Zaten gelen tokenlerin bir çoğu çöptür. Bu yüzden şahsi fikrim bountylere yönelmekte fayda gibi gözüküyor.
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
December 09, 2017, 02:27:30 PM

Airdroplar bitti biticek şuan bitcoinwhite var adam akıllı airdrop olarak zaten bu fee ücretleriyle airdrop yapmak akıllı bir iş değil
Kazuna
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
December 09, 2017, 03:16:15 PM

Son dönemde farkında olduğum birşey fakat 10 airdrop'a katıldıysam 3'ünden anca alıyorum coin sinir bozucu bir durum
Ecol
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 03:37:10 PM

Ben artık airdroba çok bulaşmıyorum öncesinde yaparken girdiğim airdropların yüzde 20-30 civarı dönüyordu sana gelmemesi normal bir şey bence bir sıkıntı yok.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ParaHerif
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 10:36:06 PM

Airdropların havası artık söndü. Eskisi gibi fazla tokende göndermiyorlar gönderseler bile en fazla 10$ falan ediyor. Arada sırada çok çok nadir olarak kazandıran airdoplara denk gelebiliriz. Ama çok az bi şans oda.
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: