Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:59:26 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kabus mu Sınav mı?  (Read 437 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
November 25, 2017, 06:19:27 AM

Günaydın,

yine saçma sapan bir gece geçirdikten sonra, aklıma takılan bir sorudur kendisi, sizlerin de fikrini alayım dedim.

Bu hayatta hani yaşamak istemediğim ne varsa, onunla yüzleşmek zorunda kalıyorum. Mesela en basiti nefret ederim sarhoşlarla muhatap olmaktan, sürekli karşıma bir sarhoş çıkıyor anlaşmak zorunda kaldığım, içimden geçen belli tabi düzgünken konuşmayı bilmeyen adam bir de kalkmış sarhoş haliyle konuşmaya çalışıyor. örnekler artar da artar, iş hayatından tutun da, ilişkiye kadar.

Acaba kabus görüyorum da uyanamıyor muyum, yoksa sahiden bir sınavın ortasındayız sınanıp duruyor muyum?

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Gunay123456
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 07:52:36 AM

Sürekli kötü düşündüğünden dolayı bunlar başına geliyor bence hayata olumlu bak olumlu şeyler düşünmeye çalış hayat sana geri dönecektir.
gkyldz
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile
November 25, 2017, 08:34:12 AM

şöyle ki, her şey kötüdür, işsizsindir, sevgilinden ayrılmışsındır, ailenle aran bozuktur, arkadaşların seni anlamıyordur vs. vs. sonra filmi açarsın, suçsuz yere hapse girmiş bir adam tecavüze uğruyor, eziyet çekiyor, çaresizliğin daniskasını yaşıyor. ama hala umuttan bahsediyor insanlara. ve on sekiz yıl bir umudu kazıyor. ve o adam ne zenginliğin, ne gücün, ne de başka büyük şeylerin peşinde. sadece özgürlük istiyor. yani şu an hemen hemen hepimizin sahip olduğu bir şeyi. özgürlük için, sıfırdan başlamak için 500 metre boyunca lağam borusunda emekliyor. film bitiyor, adam özgürlüğe ulaşıyor. ve ben sadece o adam, o karanlıktan sıyrılabildiyse ben de bazı şeyleri yapabilmeliyim, diyorum. bazen karanlıktan çıkabilmek için 500 metre emeklemesek de, 500 metre emekleyen birini görmek gerekiyor.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 25, 2017, 09:29:37 AM

Herşey kötüdür kötülük hicbizaman çıkmaz hayatından. Önemli olan kabul etmektir bunu kendindeki ve çevredeki iyi şeylere bağlanmak ve su sacma dünyada yaşamak için sebeb bulmak gerrk

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
November 25, 2017, 01:43:32 PM

hayatınının ve gününün gidişatın da olaylar %10 belirliyorsa %90lık kısmı olaylara karşı nasıl tepki gösterdiğinle alakalı.

yoksa sende diğer insanlar kadar haşırneşir oluyorsun sarhoşlarla, seni anlamayan sevgiliyle vb şeylerle. sen okadar çok dikkat ediyorsun ki buna zannediyorsun devamlı istemediğin şeylerle karşılaşıyorsun. evet doğru, devamlı bunlarla karşılaşıyorsun çünkü bunlara dikkat ediyorsun bunları büyütüyorsun diğer yaşadıkların yanında önemsiz kalıyor. akşamında düşündüğün zaman bunlar geliyor aklına devamlı.

sabah kalktın; vay anasına ne kötü bir hava, kapalı zaten soğuk en sevmediğim şeydir. emin ol o gün trafik daha yoğun gelecek gözüne, otobüsü kaçıracaksın, istemesende banka arayacak ya kredi kartı borcu veya saçma sapan bilgilendirme aramaları, öğle menüsünde sevmediğin bir yemek olacak veya gittiğin restaurantta ki garson cins olacak.

emin ol bunlar hergün herkesin karşılaştığı şeyler. olaya negatif tarafından baktıkça daha da büyükmüş gibi gelecek.

hayat senin karşına bunları sunduğu zaman modunu mu düşürüyorsun, sinirlenip gününün kalan kısmını mı etkiliyorsun yoksa en iyi şekilde idare edip gününe devam mı ediyorsun.

kendini motive et o seni rahatsız edecek şeyler her geçen gün azalacak. aslında azalmayacak da senin gözüne batmayacak.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 25, 2017, 08:48:52 PM

Bende ,uğraşmak istemeyipte uğraşmak zorunda kaldığım bir sürü olayla yüzleşmek zorunda kaldığım oluyor iyi o zamanlarda pozitif düşünmeye çalışıyorum , üzerimdeki negatif enerjimi atmaya çalışıyorum , sanırım hayat bizi bu şekilde sıkıyor.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 25, 2017, 09:13:30 PM

gözünüzde büyütmeyın kardeşim soncta onemlı olan obur dunyadakı sınav Cheesy

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 25, 2017, 09:40:31 PM

Ne zaman piyasalar düzelecek o zaman belki yüzümüz gülmeye başlar işte benim umudumda bu aslında.
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
November 25, 2017, 10:03:55 PM

herkes kısmen doğru ve olumlu yorumlar yapmış çok teşekkür ederim, ama konuyu biraz daha açma isteği duydum, ben her konuya mümkün olduğunca olumlu yaklaşan ve sorunlar çıktığında hallederiz diyip, emek verip genelde çözen biriyim ki, en imkansız dedikleri şeyleri bile bir çok kez yaptım. oturup ağlanan bir yapım yoktur. sıkıntılı günler periyodik bir şekilde oluşsa da kötü durumların çoğundan bir şekilde sıyrılırım. para mı lazım, çok çalışırım, birden fazla iş yaparım, diploma mı lazım, az uyurum işten arta kalan zamanda oturur ders çalışırım, sosyal çevrem de iyidir. ilişkimde bir terslik varsa oturur düşünürüm neyin tepkisi, burada payıma düşen ne diye vs vs. şuanda da ekonomik olsun, statülü iş olsun, ilişki olsun yolunda gidiyor, var tabi sıkıntılar da bu da hayatın parçası, elbet olacak.

benim burada demek istediğim biraz daha farklı, eski ilişkimden örnek vereyim, herşey serbest, çok emek veririm, ne derse ok, ama aldatçaksan, ayrılmak istiyorum dersin, söyler gidersin, zor bir şey yok bunda, neden de demem, tek kuralım bu, herşey mükemmel, sorunsuz, ki sorun olsun çözerim, sadece tek birşey istemişim, ağlayarak gelen bir tip, yaa bla bla, sarhoş örneği vermiştim, dedim yani temizlik bile yaparım problem değil, sadece tek istediğim sarhoşlarla muhattap olmayayım, şuanki geçici işimde, önüme gelen 3 kişiden 2 si sarhoş, eski işimde abi yönetmen olarak klip çekmek istemiyorum dedim, önüme gelen 10 projeden 9 u müzik klibi, demek istediğim böyle bişi.

ha nolur takmazsın çok, aldatana yol verirsin, işi değiştirirsin vs vs, hani demek istediğim sorun çıkar çözülür, ama bu başka bişi, bi çizgin vardır, yıkılmasın diye, bir yerini yırtarsın, illa onunla yüzleşirsin, çizgi mizgi kalmaz. sanki inadına yani!

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
November 26, 2017, 12:38:08 PM

üzerinde kötü şans var demekki hocam, mıknatıs gibi seni buluyor sevmediğin şeyler veya seni buldukça sen onları sevmiyorsun
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 05:04:01 PM

Sarhoşla ilgilenmek isteyiyorum demenden kastın, içip içip gelip yanına sanki tek dertli oymuş gibi senin kafanı siişirmesi, sana sıkıntı vermesi, yada gereksiz yere sana bulaşması bahsediyorsun yanlış anlamadıysam.Sabret desem sarhoşum kahrı çekilmez.İşi bırak desem bu devirde iş bulmak kolay degil.Ama hiçbir şey senin ruh sağlığından önemli değil. Allah yardımcın olsun..
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 26, 2017, 10:16:14 PM

Ne zaman piyasalar düzelecek o zaman belki yüzümüz gülmeye başlar işte benim umudumda bu aslında.

o konuya bende katılıyorum. maddi sıkıntıların etkisi de var bu gerginlikte.
miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
November 27, 2017, 06:52:01 PM

bence bilinç altın olumsuz düşüncelerden kapanmış o yüzden kabus.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 11, 2017, 08:46:22 PM

kabus net bilinç altınla alakalı bu duyguyu yenmen lazım ya da sarhoş ol bir kere en kötü Cheesy

gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
January 01, 2018, 09:29:15 PM

mahfi eğilmezin cok güzel bi yazısı var takıp et bkalım neler dıyor adam haklı....
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

View Profile
January 01, 2018, 09:56:27 PM

Duygu ve düşünceler değişir acele  etmeyin.

hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
January 05, 2018, 05:05:24 AM

Hayat bir sınav değil bence . Kabusun ta kendisi ama ben bu kabustan çıkmanın yolunu buldum. Kesinlikle hiçbir şeyi kafaya takmamak bu işin formülü. Sana da tavsiye ederim. Her şey bir şekilde yoluna giriyor.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 05, 2018, 05:13:23 AM

eğer sürekli bu durumda isen artık hayatının bir köşesine bunları koyman gerekir ve iyi düşünmeye ihtiyacın var. insan her zaman inindekileri paylaşarak rahat eder umarım sizde hayatınızı güzel geçirirsiniz.
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239

View Profile
January 05, 2018, 11:34:05 AM

algıda seçicilik bence olumsuz düşündüğünüz bir konu olmasaydı bu dikkatinizi bile çekmezdi
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239

View Profile
January 05, 2018, 11:36:00 AM

bende sınandığımızı düşünüyorum ama sabır önemli
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: