Bitcoin Forum
July 05, 2024, 06:50:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kabus mu Sınav mı?  (Read 439 times)
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
January 05, 2018, 12:02:41 PM

Sinandigimizi dusunuyorum dostum biraz da kotu dusunceler bizi bu durumlara sokuyor olabilir. Boyle zamanlarda sabirdan baska yapcak birsey yok.
warlicnuker
Newbie
*

Activity: 63
Merit: 0

View Profile
January 05, 2018, 12:23:32 PM

ikiside aynı şeyler Cheesy
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 05, 2018, 09:16:06 PM

Mantıksız bir düşünce yapın var. Sen her olumsuz şeyi kendine yontarsan sürekli kendine dert edinilecek bir şeyler bulursun. Aksini yapman ise hayat kaliteni yükseltir  Smiley
Reiju
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
January 05, 2018, 10:44:52 PM

panpa senin durumuna bizde talihi kötü kara bahtlı karayazılı argoda ise gudumsuz deniyor Smiley
birde istemediğin ot burnunun dibinde bitermiş yani yapacak bişey yok elem çekmemeye bak inşallah düzelir Smiley
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 06, 2018, 12:10:52 AM

Şöyle düşün bir sürü insan var ve bu insanların hepsinin senin benim gibi istekleri var. Bu dileklerimiz isteklerimiz şeklinde hayatımıza şekil vermeye çalışıyoruz ancak isteklerimizin keşistiği anda doğa güçlü olanın dediğini yapıyor. Senin alkol içenle konuşmak istemediğin yerde kişi alkol içip senle konuşmaktan keyif alıyor. Bunun karşılığında onla konuşmaktan kaçabilir yolunu değiştirebilirsin veya onun isteğinden vazgeçirmek adına (intikam,caydırma vb) keyif aldığı şekilde davranmayabilirsin(darp etmek,şikayet etmek ) gibi. Bunun karşılığında kazanan sen olacaksın. O zaman ne sınav ne kabus kalacak geriye Cevap: İkisi de değil Cheesy

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 10:20:44 AM

İnsanın sevmediği ot dibinde biter diye bi laf var ya seninki o hesap, aslında alışsan normale döner, olumsuzlukları üzerine çekiyosun anlaşılan
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
January 11, 2018, 04:54:34 PM

Hayat girdili çıktılı. Bugün güzel gelen yarın bunaltabilir. Bazen terslik çok olur. Ama şans gibi şanssızlıkta geçici.
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
January 11, 2018, 07:57:34 PM

aklının sana oynadığı bir oyun, zamanla geçecektir Grin
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 12, 2018, 09:04:14 PM

Hayata ne verirsen onu alırsın bana kalırsa. Düşüncelerimiz yaşayacaklarımızı etkiliyor sürekli olumsuzu düşünmek yerine, olumsuzları görmezden gelip olumluları ön plana almak bu işi çözebilir Smiley

mathability
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
January 12, 2018, 09:18:40 PM

Hocam sınav falan hikaye. İstemediğin şeyden uzak kalmak için yeterince uğraşmıyorsundur.
jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
January 13, 2018, 08:56:08 PM

Görünmeyen güzellikler var. Nerden bakmak lazım? Hayatın boş ve dolu taraflarını birlikte görmeliyiz.
skaya7
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 13, 2018, 08:59:12 PM

Günaydın,

yine saçma sapan bir gece geçirdikten sonra, aklıma takılan bir sorudur kendisi, sizlerin de fikrini alayım dedim.

Bu hayatta hani yaşamak istemediğim ne varsa, onunla yüzleşmek zorunda kalıyorum. Mesela en basiti nefret ederim sarhoşlarla muhatap olmaktan, sürekli karşıma bir sarhoş çıkıyor anlaşmak zorunda kaldığım, içimden geçen belli tabi düzgünken konuşmayı bilmeyen adam bir de kalkmış sarhoş haliyle konuşmaya çalışıyor. örnekler artar da artar, iş hayatından tutun da, ilişkiye kadar.

Acaba kabus görüyorum da uyanamıyor muyum, yoksa sahiden bir sınavın ortasındayız sınanıp duruyor muyum?
hayatında kötü giden şeyler vardır bunları düzeltme yoluna gidebilirsin ya da her şeyi boşverirsin kafama bir şey takmıyorum dersşn düşünmezsin biraz da pozitif olursan bunun üstesinden gelirsin bence iyi düşün iyi olsun

CRYPTOV8 ◄◄◄◄ Bringing banking to blockchain►►►► (https://www.cryptov8.com/)
laserguy
Member
**

Activity: 98

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 14, 2018, 02:38:25 PM

Wake up, Neo...

omergstarik
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
January 14, 2018, 02:40:39 PM

Algıda seçicilik seninki tamamen.İstemeden olumsuz düşüncelere kapılıyor, bir türlü olumlu düşünemiyorsan bir terapiste görünmeni öneririm.Arkadaşlarda olumsuz düşünme diye tavsiye vermiş, sanki kimse bunu aklına getiremeyecekti de  Kiss

COINVEST ● Decentralized Stock Market for Crypto ● COIN TOKEN
Buy, Sell, Short Crypto // Create Personal Index Funds (http://coinve.st)
KyorakuShunsuii
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 14, 2018, 03:29:36 PM

bir oyunun içerisindeyiz günü geldiğinde gözlerini bi açıcaksın bam başka bi dünyada olucaksın
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: