Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:10:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash patlama yapar mı?  (Read 1365 times)
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 27, 2017, 07:15:02 AM

Artar artar daha malı salmadılar kuçuklerin eline şu an dinleniyor 2500 de bırakırlar malı kuçuklere ordan sonra 6 ay surunur olduğu yerde ufaktan toplarlar sonra yine basarlar gaza. Kriptonun olayı bu zaten
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715332219
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715332219
Reply with quote  #2

1715332219
Report to moderator
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 05, 2017, 07:07:48 PM

Bitcoincash kısa vadede değerini 1,5x katlar bence ama uzun vadede bitcoincash'e güvenemem.
Bitcoin'e güvenim tam yokken türevi olan bir coin'e hiç güvenemem onun yerine ether alrıım
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 05, 2017, 08:06:27 PM

Fırtına öncesi sessizliği yaşıyor bcc resmen. 2 gün önce bütün coinelrde artış oldu bir tek bcc'de olmadı. Sanki ağır bir şekilde patlayacakmış gibi hissettiriyor bana. Hadi bakalım hayrola

byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 05, 2017, 08:16:15 PM

Yapabilir de yapmayabilir de, fork ve türevlerinden her zaman uzak durdum bundan sonra da durmaya devam edicem muhtemelen, saçma sapan forklarından para kazanmaktansa oturur araştırır ne olduğunu bildiğim adam gibi projelere girerim.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 05, 2017, 08:18:31 PM

Hocam riski size ait bir anda düşedebilir bir anda fırlayadabilir pek güven vermiyor bana bitcoin cash. Şimdi size yükselir desek al desek sizde alsanı tepe takak olsa bizim başımız yanar. İyi düşününün ona göre karar verin.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
December 05, 2017, 08:29:46 PM

Bitcoin Cash'den çok ümitli bir kesim var. Kesinlikle çok artış göstereceğine inanıyorlar. Twitterda rastlıyorum bunlara Türklerden de var yabancılarda da. Teknolojik olarak bitcoinden çok daha üstün bir coin olduğu kesin ama bir çok altcoin bitcoinden üstün. Fiyatları malesef bu durum belirlemiyor. Bence en az bir kere daha pumplayacaklar ama ne zaman olur bilmiyorum.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
December 05, 2017, 10:33:39 PM

fiyatı bi anda yükselip geriye çakılabilir gibime geliyor...insanlarda kemikleşmiş bir düşünce oluştuğu için bcc nin bunu kırmasını beklemek çok uzun zaman alacak gibime geliyor
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
December 06, 2017, 04:23:53 AM

Benim merak ettiğim bu sene sonu Coinbase'de fork zamanı BTC'si olanlar BCH'lerini alıcaklar, bu durum BCH fiyatına nasıl yansıyacak. Bana göre olumlu yansıyabilir ve bir pump daha yapabilir.
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 05:40:56 AM

Sıçrayış yapabilir ama aynı seviyede düşebilir de adamlar kafalarına göre yön veriyorlar. Çıkacağına emin olsanız dahi bu tür spekülasyonlara açık olan coinlerden uzak durulmalı.

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 06, 2017, 12:06:31 PM

Piyasanın 3. demirbaşı olmuş, arkasında yığınla tecrübeli insanın desteği var ama halen spekülasyon koini denilebiliyor. Kimse kusura bakmasın ama Bitcoincash' a spekülasyon koini diyenin aklına şaşarım ben. Bana göre kısa  süre sonra Ethereum ile taht kavgasına bile girişebilirler.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 06, 2017, 12:14:24 PM

Ocak ayının son haftası 2x ekibi tekrar deneyecek, öncesinde bitcoin cash'in fiyatlanması muhtemel.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 06, 2017, 12:17:08 PM

Ekibe bağlı herşey kafalarına eserse uçururlar

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
December 06, 2017, 12:45:52 PM

Yapabileceği en büyük patlamayı yaptığı bir gerçek. Fakat fiyatı buna rağmen çok düşmedi.
Bence yeniden patlsma ihtimali gayet yüksek. Almayı düşünmüyorum ama.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 03:47:00 PM

tamamen roger a bağlı bi durum. dur bi şunların aklını alayım derse bi koyar 3 k ya deydirir. bunların işine belli olmaz.
dolar bazında 1100 ün btc bazında 0.1 in altına düşerse takibe alırım. yatırım tavsiyesi değildir...
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 06, 2017, 04:11:25 PM

Patlama yapması için bir neden yok.Bence düşüş devam edecek.Öyle bir an güzel bir pump gördü.Böyle büyük balinaların ellerinde olan coinlerden uzak durmak lazım.Girdimmi çıkması zor oluyor.Zararla çıkmak zorunda kalıyorsun.O yüzden yeni emekleyen ama ekibi ve yol haritası güzel olan coinlere yönelmek en güzeli.Taklit bir coin.Sırf biraz daha fazla kazanalım diyen madencilerin BTC'den ayırlmasıyla oluşturulan altcoin.Bence şansı zor bu piyasada yükselmesi.BTC'nin hareketlerine göre hareket edecek ediyor.
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 06, 2017, 05:35:30 PM

Patlama yaşamaya müsait coinlerden biri ama günümüz bitcoin piyasasında özellikle şu son 2-3 aydır çok fazla ters köşeye yatar olduk. Risk oranı %50 diyorum biraz cesaret ve biraz şansla güzel kazançlar sağlanabilir

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 06, 2017, 05:58:12 PM

bitcoin cashten çok bitcoin golda güveniyorum bayağı sağlam artabilir bu aralar takibe alırsanız kazanabilirsiniz bayağı bitcoin goldtan benden demesi
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 06, 2017, 06:24:03 PM

BCH olayı çok riski senaryolar içeriyor. birçok kişi artık artışnı yaptı ve bitecek deniliyor ama ben hala bir potansiyel görüyorum. 0.120 altında alış yapmak mantıklı olabilir. ve şuan fiyatı 0.16 bandında. BTC nin vadeli işleme açılması olayına piyasalar nasıl bir tepki vereceğine bağlı olarak BCH de çıkış yapabilir.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌