Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:48:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Cash patlama yapar mı?  (Read 1365 times)
tribeca (OP)
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

View Profile
November 26, 2017, 12:26:21 PM

bir kaç gündür 1560-1570 seviyelerinde geziniyor. dün bütün altcoinler yükselirken bitcoin cash düşüşteydi. önümüzdeki günlerde bi sıçrayış yapar mı? 2000 doları yakın zamanda görür diyenler var. tam tersini söyleyenler de var.
1715345291
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345291
Reply with quote  #2

1715345291
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715345291
Hero Member
*

Ignore
1715345291
Reply with quote  #2

1715345291
Report to moderator
1715345291
Hero Member
*

Ignore
1715345291
Reply with quote  #2

1715345291
Report to moderator
1715345291
Hero Member
*

Ignore
1715345291
Reply with quote  #2

1715345291
Report to moderator
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
November 26, 2017, 12:35:12 PM

Yapabilir, Bitcoin Cash %100 spekülasyon coini. İsterlerse yaparlar, risk almak size kalmış.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 26, 2017, 12:41:54 PM

Henüz tam olarak yukarı trend sinyalleri vermemiş ama olabilite durumu var. Tetikte kalmak lazım. Bu piyasada saatler içerisinde neler olacağını kestiremiyoruz artık
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
November 26, 2017, 12:45:21 PM

Daha ne patlaması yapacak hocam, yaptı zaten yapacağı kadar patlama bundan sonra yapacağı patlamalar kalbe zarar bence daha fazlasını yapamaz sanmıyorum ben Cheesy
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 12:56:57 PM

0.2 olur bir kaç güne.
tribeca (OP)
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

View Profile
November 26, 2017, 01:00:58 PM

Daha ne patlaması yapacak hocam, yaptı zaten yapacağı kadar patlama bundan sonra yapacağı patlamalar kalbe zarar bence daha fazlasını yapamaz sanmıyorum ben Cheesy

nerdeyse bütün coinler tarihi zirvelerini yaşıyor. bch kendi zirvesinin oldukça altında şu an.
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
November 26, 2017, 01:10:40 PM

Bitcoin cash patlama yapar.Bitcoinden çatallanan tüm altcoinlere ara sra pump yapacaklarını düşünüyorum.Onların değerlenmesi Bitcoinin yükselmesinde etkili oluyor çünkü.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504

View Profile
November 26, 2017, 01:12:36 PM

Neyi patlatacaklarını şaşırdılar, hergün başka bir şeyle geliyor adamlar.  Manipüle edilmesi bu kadar mümkün oldukça başımıza gelen şeylere hazır olmayı bilmemiz gerek diye düşünüyorum.
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 02:08:45 PM

Ben 900 $ iken almaya başladım. Arkama yaslandım çayımı içiyorum.

Buna patlama denmez amd ben 2K seviyelerine geleceğini düşünüyorum. Çünkü spekülasyona çok açık.

tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 02:19:10 PM

bitcoin cash'ı destekleyen birçok kimse var spekülasyon çok fazla var uzun vadede çok güzel yerlere gelecektir diye umuyorum. bakalım zaman neyi göstericek
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 26, 2017, 02:20:16 PM

BCC patlama yapacak ama aşağıya gibi.Birileri bu fiyatta tutmaya çalışsa da şu an baya şişmiş gözüküyor fiyatı.Ne demişler taklitler asıllarını yaşatır.O yüzden bu coine dikkat edilmeli.Balinalar habire pompalıyor.Nereden girip nereden çıkacağınıza iyi karar vermelisiniz.Sonra üzülebilirsiniz.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 26, 2017, 02:28:46 PM

Bitcoincash patlama yapabilir.Çünkü Bitcoinin yerini alabilir, şeklinde spekülasyon yapılıyor.Bu nedenle bitcoincash'e ilginin artması kaçınılmaz.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 26, 2017, 06:26:05 PM

Genel kanı ve beklenti bitcoin cash in artacağı yönünde, bitcoinin yerini alamayacağı kesin fakat çok iyi speküle edildi, bu piyasada speküle edilen coinler genelde fiyatlanır, hep birlikte izleyeceğiz bakalım

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 26, 2017, 06:33:48 PM

0.2 +-0.03 seviyelerinde dolanır bence. Tam bi spekülasyon coini . Tutmak yerine al sat yapmak daha mantıklı bence. 
ilkan35
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 06:44:36 PM

Kesinlikle yapar minimum $3k ları göreceğini düşünüyorum. Önümüzdeki 1 yıl içinde
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
November 26, 2017, 08:52:52 PM

Bitcoin cash ten her şey beklenebilir. Şu an scam coinlr gibi çalışıyor: Ani patlıyor o sırada sell out yapanlar karları toplayıp kayboluyor. Sonra söndürüp geri giriyorlar. BTC sönünce cash parlaması görürüz..

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 26, 2017, 08:54:42 PM

Patlama yaparda bu patlama aşağı mi yukarı mi belli olmaz . Segsit2x ciler sisirdi diye düşünüyorum cashi.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 08:55:46 PM

arkadas ne olacagini kestirmek mumkun degil bu aralar. olabiir de olmayabilirde Smiley surekli suprizlerle piyasa bizi sasirtiyor. her gecen gun yeni bir fork yeni bir pump yeni bir fiyat. bizde sasirdik arkadas ne yapacagimizi. dolara gecelim dedik btc firladi cash 300 dolardan 1500-2000 cikti bazi alt coinler cakildi bazilari deli artti.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 27, 2017, 06:59:40 AM

Artacağı kadar arttı bence. Bundan sonra çok yüksek artış yaşaması biraz zor bence. Bitcoini geçebileceğini falan söyleyenler de çok var ama imkansız bence. Şu anki değeri yeterli bitcoin cash için.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 27, 2017, 07:14:37 AM

Sıçrayış olursada bu suni bir sıçrayış olur, ben bir pump coini olarak görüyorum bcc(bch) yi,

komple sıçıp batırmak anlamında patlar mı ? evet patlayabilir.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: