Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:45:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hangi Borsa?  (Read 564 times)
bachmanity (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 06:21:20 PM

Merhaba bu işe yeni başlıyorum. Borsa seçiminde biraz zorlandım. Koinim ve BTCTürk'ten kimlik resmi istedikleri için vazgeçtim, güvenemedim açıkçası. Geriye Paribu seçeneği kalıyor. Onu düşünüyorum. Ancak yurt dışı olarak Poloniex gibi borsalarda var. Sizin tavsiyeniz nedir?
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
November 26, 2017, 07:47:58 PM

Türk borsalarına eft ile Türk lirası gönderip bitcoin alırsın. Poloniex ve Bittrex gibi yurt dışı borsalarında ise elindeki bitcoin ile altcoinlerden satın alırsın farklı şeylerdir. Türk borsalarından paribu kullanıyorum bir sorun yaşamadım, yurt dışı borsalarından bittrex kullanıyorum poloniex den çok daha fazla coin var.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 09:07:17 PM

paribu da kimlik istiyor düzgün miktarlar için bilgin olsun.
yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

View Profile
November 26, 2017, 09:46:54 PM

Btcturk kullanıyorum uzun zamandır gayet mutluyum. Koinim'in feeleri çok yüksek.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 26, 2017, 11:13:29 PM

Türkiye'de Paribu yurt dışında ise Kraken adlı Amerikan borsasını kullanabilirsin. Kraken'i tavsiye ediş sebebim direkt olarak EUR ya da USD ile swift yani para transferi yapılabiliyor oluşu yoksa hiçbir borsaya güvenmiyorum en iyisi kriptoparalarınızı kendi cüzdanınızda tutmanız.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 26, 2017, 11:33:34 PM

Bende Paribu'yu tavsiye ediyorum ayrıca sadece kimlik bilgilerinizi göndermeniz onaylanmanız için yeterli oluyor.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
November 27, 2017, 03:10:30 AM

paribu.com kullanıyorum bir sıkıntı görmedim. Altcoinlerde birçok borsa örnek olarak: bittrex.com gibi
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 27, 2017, 01:55:22 PM

Koineks veyahut Paribu olabilir yerli.
Bittrex ise global.
A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 27, 2017, 02:28:05 PM

Merhaba,sadece küçük bir tavsiye hiçbir borsada hesabını onaylatmadan alışverişe başlama.Forumda bittrex ile ilgili onay problemleri konusuna girersen,çok ciddi sürelerle onay alamayanlar olduğunu görebilirsin.Saygılar..
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
November 27, 2017, 02:35:40 PM

paribu'da mutlu sayılırım ben de. btcturkle ilgili çok şikayet var.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 27, 2017, 03:35:19 PM

koinimden bugün btc bozup para çekme talebinde bulundum. 3 iş gün içersinde hesabıma geçecek uyarısı verdi.
3 gün içinde dedi ama 15 dk demeden hesabıma geçmişti para. böylesine hızlı olduktan sonra kullanmaya devam ederim.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 27, 2017, 07:33:41 PM

Bitcoin almak için yerli borsalardan Paribu'yu kullanıyorum. Şu vakte kadar hiç sıkıntı çıkmadı , memnunum.

Yabancı borsalardan en çok Bittrex'i kullanıyorum. Kullanımı alıştığımdan mıdır nedir çok basit geliyor ve çok çeşitli coinlerin olması da trader açısından avantajlı bir durum.
bachmanity (OP)
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 27, 2017, 09:36:22 PM

Cevaplarınız için teşekkürler.

Mesela bittrex'den altcoinler ile bitcoin biriktirip, bunları paribu da kullanmak mantıklı mı olur?
spoiled3
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
November 28, 2017, 09:24:45 AM

TR içinde paribu .

Yurt dışı altcoinler için Etherdelta ve Bittrex tercihim. Son zamanlarda etherdelta ' dan iyi % ler çıkabiliyor . Yalnız etherdelta işleri biraz ters dikkat etmeniz gerekiyor.
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 10:07:25 AM

turkiyede paribudan sasmam. globalde binance ve bittrex. son zamanlarda hitbtc yi de kullaniyorum.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
November 28, 2017, 02:16:42 PM

Koinim ve Bittrex kullanıyorum, her ikisine de ne bilgi istedilerse verdim. Her ikisini de öneriyorum ve güvenlik açısından bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum ne bilgini verirsen ver

apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
November 28, 2017, 02:52:37 PM

Merhaba bu işe yeni başlıyorum. Borsa seçiminde biraz zorlandım. Koinim ve BTCTürk'ten kimlik resmi istedikleri için vazgeçtim, güvenemedim açıkçası. Geriye Paribu seçeneği kalıyor. Onu düşünüyorum. Ancak yurt dışı olarak Poloniex gibi borsalarda var. Sizin tavsiyeniz nedir?

Kimlik bilgisi vermesenizde elbette banka transferi yapacaksınız ve yine bu bilgi onlara geçmiş olacak. paribu.com dan sadece kimlik ön ve arka yüzünü yollayarak hesabınızı onaylamanızı tavsiye ederim. Hem limitleri de kaldırmış olursunuz. Hemde %0.5 yerine - %0.4 yada %0.3 verirsiniz (TAKER yada MAKER olarak alıp satmanıza bağlı olarak)
uykuhapi
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 28, 2017, 06:51:37 PM

Türkiye'de Paribu efsane. TL yi siteye gönderme konsunda çok hızlılar.  gece gündüz hız dan aşırı memnunum.paranın hesabıma geçmesi 9 dakika sürdü

Koinim den ayrılma sebebim tam da bu. paramı yolladım. 4-5 saate paramı hesaba aktardılar. Hacim ve borsada al sat yapan insan sayısında paribu btctürk ü ikiye katlıyor sanırsam.  koinimin komisyonu binde 4 , paribu ve btc türkte binde 2   paribunun bi sevdiğim yönü daha btc transferi 0.0005 btc ücretli

bence açık ara Paribu

Saygılarımla
Pages: [1]
  Print  

Jump to: