Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:24:48 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’in Fiyatı 10 Bin Doları Bulmadan Düşmeyecek  (Read 970 times)
koinvizyon (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 11:43:02 PM

Bitcoin daha önce öngördüğüm gibi 9000 doları aştı. Bu noktadan sonra 10 bin doları göreceğimizi ve 10 binden sonra orta ölçekli bir düşüş yaşayacağımızı öngörüyorum.
Teknik analizime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://koinvizyon.com/bitcoinanaliz/bitcoin-fiyati-10000-dolari-bulmadan-dusmeyecek/
yigitcangokmen
Newbie
*

Activity: 60

View Profile
November 27, 2017, 12:04:31 AM

şuan paribu da zaten 10 bin dolar sanırım benim paribu da 17bin tl hala bekliyor biraz daha bekleyeyim mi bu 10binden sonra düzenleme yer mi bi 8 bin olur mu sizce?
koinvizyon (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
November 27, 2017, 12:44:34 AM

10K’dan sonra fiyat 8151 destek alanına düşebilir. 8151 kırılırsa, Fibonacci 0.5 olan  7713 seviyesine kadar düşebiliriz. CME haberlerinden dolayı daha keskin bir düzeltme beklemiyoruz.
sahipsiztekne
Member
**

Activity: 110
Merit: 10

View Profile
November 27, 2017, 02:30:37 AM

12bin seviyelerine kadar durmadan gidecegini sonra biraz ayni seviye seyredecegini dusunuyorum. Dusus ne zaman baslar bilinmez.
GeopByte
Member
**

Activity: 90

View Profile
November 27, 2017, 02:42:41 AM

2 gün içinde toplam piyasaya 50 milyar dolar girdi. Nereden geliyor bu değirmenin suyu
oguz1903
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 27, 2017, 06:10:05 AM

2 gün içinde toplam piyasaya 50 milyar dolar girdi. Nereden geliyor bu değirmenin suyu

50 milyar usd mi ? kaynak nedir ?
tanert
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
November 27, 2017, 07:05:05 AM

50 milyar dolar işlem hacminin genişlemesi yalnız, para girişi değil.
MTHOZ
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
November 27, 2017, 10:52:05 AM

Market kapasitesi  50 milyar USD genişledi.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
November 27, 2017, 12:26:18 PM

13 bin tl seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
grcnn
Member
**

Activity: 448
Merit: 11

View Profile
November 27, 2017, 12:37:28 PM

13 bin dolar seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.

▬[  FXPay.IO  ]▬   
▌ A Decentralized Gateway to The World's Digital Ecosystem  ▌
▬▬  MAIN SALE STARTS 1st AUGUST▬▬ | Twitter  | Telegram  | ANN  | Medium  | LinkedIn  | Facebook| ▬▬
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 27, 2017, 12:44:42 PM

13 bin tl seviyesine kadar durmadan yükseleceği sonra 10 gün durakladıktan sonra 2018 yılı ocak ayında tekrar yükseleceğini düşünüyorum parası olanlar için en karlı yatırım olacaktır.

Selamlar kardeşim, bu 10 günlük duraklama süresini neye dayanarak öngörüyorsunuz acaba? Paylaşırsanız belki bizlere de bakış açısı kazandırırsınız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 27, 2017, 12:48:30 PM

Artık çok garip yükseliyor. Bitcoini olanlar bile bu durumu garipsiyor böyle yükseliş hiçbir para biriminde yok. Sabırla düşmesini bekliyorum biraz daha alacağım bakalım düşecek mi.

kimsesiz
Member
**

Activity: 112

View Profile
November 27, 2017, 01:47:27 PM

On bin doların üstüne çıksada düşmez. Dİye düşünüyorum. Daha öncede çok oldu bu tür yükselmeler. Şimdi söylenenler o zamanda söyleniyrdu. Bu yükseliş böyle gider. Belki bir süre bu seviyede kalır ama aşağı ineceğine ihtimal vermiyorum.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
November 27, 2017, 02:08:17 PM

böyle kesin konuşmamak lazım. 10k illa geçecektir ama 2. 3. denemede geçebilir. geçmişte yapmadığı şey 950lerden çok döndü. 10k çok önemli bir seviye. biri çıkar 10 bin btc satar bir anda panikleyenler ile beraber düşüş başlar.
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
November 27, 2017, 03:03:05 PM

10k gördüğünde bence de bir miktar düşecektir. çok fazla oynayacağını zannetmiyorum artık ama.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
November 27, 2017, 08:39:23 PM

Şu an orta ölçekli bitcoin yatırımcısı olaydan tamamen koptu. Kimse ne olacağını öngöremiyor diye düşünüyorum. Bu durumda tedirgin bir bekleyişi kamçılıyor. Dolayısıyla son dönemdeki "yükseliş" biraz da satış korkusundan geliyor diye düşünüyorum. Çünkü satan sürekli kaybederken alan bir şekilde hep kazanıyor. (En azından bende durum bu ve bu durumda ticaret korkusu oluşturdu insanlarda, elinde tutma eğilimi arttı.) Bu durumda büyük oyuncular oyunu bozmaya karar kılmazsa az ama düzenli bir yükseliş öngörüyorum. Büyük bir oyuncunun ciddi bir miktar açığa satış yapması panik satışlarını doğurabilir. ( Yatırım tavsiyesi değildir. Kimsenin sözüne ehemmiyet etmeyip son kararı her zaman kendiniz verin )

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
November 27, 2017, 09:46:09 PM

Şimdi bakıyorum btc türk 41 binden fazla ve dolara bakıyorum 3.92 yani bu demek oluyorki türk borsaları Bitcoinin fiyatını 10 000 dolardan daha fazla  aşmışlar o bariyeri uluslararası borsa 9600 civarı ve 10 000 dolar olduğunda türk borsaları kaç olacak onu merak ediyorum.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 27, 2017, 09:54:47 PM

bu kadar kısa sürede 50 milyar dolar genişlemesi çok tehlikeli, yüzlerce btc babasından sadece 1 tanesi yüklü satmaya başlasa para yetiştiremezler, diğier btc babaları alır demeyin, paranın da bir sınır var, adam yığdı mı btc leri, alacak baba yiğit çıkamaz
qwertyus
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 27, 2017, 11:07:37 PM

Şu an orta ölçekli bitcoin yatırımcısı olaydan tamamen koptu. Kimse ne olacağını öngöremiyor diye düşünüyorum. Bu durumda tedirgin bir bekleyişi kamçılıyor. Dolayısıyla son dönemdeki "yükseliş" biraz da satış korkusundan geliyor diye düşünüyorum. Çünkü satan sürekli kaybederken alan bir şekilde hep kazanıyor. (En azından bende durum bu ve bu durumda ticaret korkusu oluşturdu insanlarda, elinde tutma eğilimi arttı.) Bu durumda büyük oyuncular oyunu bozmaya karar kılmazsa az ama düzenli bir yükseliş öngörüyorum. Büyük bir oyuncunun ciddi bir miktar açığa satış yapması panik satışlarını doğurabilir. ( Yatırım tavsiyesi değildir. Kimsenin sözüne ehemmiyet etmeyip son kararı her zaman kendiniz verin )

benim çevremde tamamen bu durum sözkonusu. kar satışı diye bir şey kalmadı satan düşmüyor bari daha da yükselmeden alayım diyor, işin ilginci haklı da çıkıyor. herkes evladiyelik btc almış durumda
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 27, 2017, 11:17:15 PM

10 bin dolar çok ciddi bir psikolojik direnç bitcoin 10 bin dolar direncinin kırarsa rahatlıkla 11-12 bin dolarları görür ama bu psikolojik direnci kırmazsa düzeltme için uygun bir zemin oluşur bir anda btcden çıkışlarda başlayabilir.Bir anda 7-6 bin dolar seviyelerinide görebiliriz.Düzeltme yapmadan bu kadar yükselmesi baya bir sıkıntılı olay inşallah altından tehlikeli şeyler çıkmaz.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: