Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:47:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Aragon Treni Kalktı yavaş yavaş gidiyor...  (Read 662 times)
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 27, 2017, 08:35:19 AM

herkes bir tren dir açıklıyor bende hayrım dokunsun diye yazayım hayır dua alayım istedim Smiley
bu proje önümüzdeki yıl tam olarak başlayacak vce birçok projede kullanıcak olukça kaliteli projelerle partnerlik yaptılar hedef 20 dolar benim gözümde ki daha fazlada olma olasılığı yüksek.
inceyen aklınızın bir köşesinden yada cüzdanınız bir köşesinde dursun benden  demesi
iyi kar yapan artık donate yapar Cheesy  Grin

https://aragon.one/

https://coinmarketcap.com/currencies/aragon/
1715359677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715359677
Reply with quote  #2

1715359677
Report to moderator
1715359677
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715359677
Reply with quote  #2

1715359677
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Salanta
Newbie
*

Activity: 89
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 12:08:42 PM

bu fiyatlar pahalı benimde elimde var bir miktar projeye güveniyorum ama giricek arkadaslar biraz sabretsin diyorum fiyat dengelenince girsinler bu fiyatlardan muhtemelen zarar edersiniz
temmuz (OP)
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
November 27, 2017, 12:18:13 PM

hocam btc ninde dengelenmesini bekliyordu millet Smiley 9k geçti
aragon nasılsa değerlenecek şuandaki dalgalanmada yapcakları yüzde 20 civarında (o da olursa msj attığımda yüzde 4 yükselişteydi. şuanda 12 civarında) zarar zaten bu coini uzun vade için alınması gerek
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 27, 2017, 01:50:22 PM

Aragonu uzun zamandır duymuyordum ekip ne alemde acaba projenin akışı nasıl yatırım yapmaya değer mi merkezsiz borsa olacaktı galiba aragon uygulama falan çıkardı mı?
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 27, 2017, 02:00:37 PM

Aragon duymuştum sağlam proje diyolar iyide yükseliyor amaa şuanlık, devamlı mı olucak bitcoin devamlılığını sürdürürse şuanlık yatırım yapmak zararlı çıkartır bizi bana göre.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 27, 2017, 02:02:58 PM

Bayağıdır elimde tutuyorum yeter artık üstündeki ölü toprağı atıp hareketlensin bir zahmet Grin Ben ne zamandır bugünleri bekliyordum arkadaşlar.Daha istediğim fiyatta değil yalnız
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
November 27, 2017, 02:44:16 PM

Ben de bir kaç ay evvel sepet yaptığımda stratis ve aragon da almıştım.Hızlıca düşüşe geçtiler ve sattım.Ben satar satmaz stratis yükseldi,şimdi de Aragon.Sabretmediğime pişman oldum.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
November 27, 2017, 02:51:33 PM

icosuna girmiştim ertesi gün bittrexte işlem görmeye başlamıştı. direk %30 karımı alıp çıkmıştım. sonrada  bi daha yüzüne bakmadım. bi tren varsa atlayalım.
Hesaplar
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

Pre-sale - March 18

View Profile
November 27, 2017, 02:55:38 PM

Sağol temmuz yeniden bir göz atalım, zamanında pek ilgilenmemiştik bu projeyle ama umut vaat eden bir proje. Hazır Bittrex gibi büyük bir borsada da işlem görüyorken değerlendirmek lazım. Ay başında 1 dolardan alım fırsatı vermiş, şu an 2.3 dolara çıkmış.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 27, 2017, 03:15:38 PM

Eline koluna sağlık olsun böyle paylaşman güzel olmuş ama yeni yatırım yapacak arkadaşlara şunu da belirtmek gerekiyor ki sonuçta bu bir borsa ve ne olacağı belli olmaz o yüzden yatırım yapacak arakdaşlar kendilerini üzmeyecek şekilde yatırım yapması gerekmektedir.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 27, 2017, 03:44:05 PM

Hiç denk gelmediğim bir coin ama arkadaş konusunu açınca merak edeyim inceleyim dedim.  Zaten bittrex'de işlem  görmesi benim için 1 adım önde olması demektir. Bu bakımdan iyi olmuş.
Proje fena değil gibi ama ben genelde son dakikalarda girmeyi sevdiğim için bir trend bekleyeceğim herhalde. Bu piyasa uzun vadeli güven vermiyor artık. Bat ve Cvc 'de başıma bu geldi  Smiley
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
November 27, 2017, 03:57:36 PM

Hiç denk gelmediğim bir coin ama arkadaş konusunu açınca merak edeyim inceleyim dedim.  Zaten bittrex'de işlem  görmesi benim için 1 adım önde olması demektir. Bu bakımdan iyi olmuş.
Proje fena değil gibi ama ben genelde son dakikalarda girmeyi sevdiğim için bir trend bekleyeceğim herhalde. Bu piyasa uzun vadeli güven vermiyor artık. Bat ve Cvc 'de başıma bu geldi  Smiley

bat konsunda katılıyorum Cheesy ama iyi tarafı şuanda tonoz demiri gibi 16 centin altına inmiyor aq ölü gibi duruyor olduğu yerde bu gün az hereketlendi çok şükür Cheesy
aragon iyi proje kesinlikle takip edilmesi gerek.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 27, 2017, 04:51:21 PM

Son bir ay içinde iki katına çıkarak iyi kar elde ettirdi aslında. Bundan sonra ne kadar artar bilinmez tabi güvenemiyorum açıkçası. Ama yine de alım fırsatı olabilir düşünenler için.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 27, 2017, 04:53:55 PM

Ben de bir kaç ay evvel sepet yaptığımda stratis ve aragon da almıştım.Hızlıca düşüşe geçtiler ve sattım.Ben satar satmaz stratis yükseldi,şimdi de Aragon.Sabretmediğime pişman oldum.
Panik satış çoğu zaman zarar ettirir. Bu piyasanın altın kuralıdır sabır etmek. Piyasa zaten berbat durumda BTC aldı başını gidiyor düşüş yaşanması normal ama keşke biraz daha sabır edip bekleseydiniz.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 27, 2017, 05:25:12 PM

kaliteli ve sağlam bi ekibi var. fiyatı icoya göre yüksek olsada ethereum olarak düşük bi seviyede bence. bi miktar alınıp sepette tutulursa önümüzdeki yıllarda kar ettirebilir.
ruffles2016
Sr. Member

Activity: 475

Presale is live!

View Profile
November 27, 2017, 06:01:20 PM

Başlığı açan arkadaşa ekstradan teşekkür ederim. Ben de Aaragon u bir süredir takipteyim. Kesinlikle iyi bir proje bilhassa bağlantıları ve ekibi çok iyi. Önü açık. Uzun vadede iş yapar diye düşünmekteyim.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 27, 2017, 06:05:47 PM

Arkadaşlar aragon ne işe yarar acaba almak lazım mı.Ona göre  yatırım yapayım hiç duymamıştım adını aragonun alalım mı arkadaşlar
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 27, 2017, 07:38:22 PM

Elbette aragon iyi projelerden birisidir, bu konuda katılıyorum, ama keşke daha bilinçli yatırımcı olsa ve özellikle altcoinlerde projesi sağlam coinlere yatırım yapılsa, malesef ki son dönemde öyle olmadığını görüyoruz, özellikle son 5 ayda sağlam coinler dahi btc karşısında eridi gitti, o yüzden karı alıp çıkmak daha mantıklı duruyor

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
November 27, 2017, 08:12:34 PM

Tam olarak 6 aydır Aragon'un keyfini bekliyorum,  proje çok iyi fakat değeri az bilinenlerden, uzun vadeli düşünenler için, yakın vadede katlanacağını düşünmüyorum şahsen ben bekleteceğim.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
November 27, 2017, 08:54:43 PM

Halen ICO fiyatının çok aldında . ICO ya girmemiş olsaydık şimdiye çok daha karlıydık. Ama mart-nisan' a kadar çok umutluyum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: