Bitcoin Forum
July 05, 2024, 08:20:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Diamond ve Türk Borsaları?  (Read 302 times)
demirsky (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 10:54:16 AM

Merhaba arkadaşlar,

Son 1 aydır bitcoin yatırımına başladım ve bundan memnun durumda devam ediyorum..
Bitcoin cash,gold forklarından sonra yatırım yaptığım için, türk borsalarının forklar sonrası ne yaptığını merak ediyorum, ödeme gerçekleşti mi ?
paribu duyurular kısmında btc gold hakkında şöyle bir açıklama yapmışlar

Bitcoin Gold (BTG) çatallanma işlemi 24/10/2017 tarihinde saat 04:17:35'te hedeflenen 491406'ncı blokun çözülmesi ile birlikte gerçekleşmiştir. Çatallanma anında tüm kullanıcılarımızın sahip oldukları BTC miktarınca BTG hesaplarına tanımlanmıştır.

Ancak forumda okudugum zaman bazı arkadaşlar üzerine yattılar vs diyorlar.

ve bitcoin diamond bölünmesinin üzerine 3 gün geçmesine ve bazı yabancı piyasalarda işlem görmesine rağmen herhangi bir duyuru yapılmamış ? sahip olduğumuz btc değerinde btd verilmemesi durumunu düşünemiyorum bile.. bunun adı insiyatif değil dolandırıcılık olur.

Kubilay
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile
November 27, 2017, 11:04:24 AM

Dolandırıcılık zaten, gayette üstüne yatıyorlar. Diğer borsalar 1 ay önce dağıttı BTC Gold'u, BTC Diamond bir çok borsada hali hazırda işlem görüyor.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
November 27, 2017, 11:06:30 AM

Destekleyen borsaların desteğine yazalım bakalım. Nedeni neymiş öğrenelim.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 10:14:25 AM

Onları cep mi yapıyorlar cidden çok merak ediyorum. Aslında direkt vermeleri gerekiyor ama bekletiyorlar banka gibi.
demirsky (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 07:00:17 PM

Onları cep mi yapıyorlar cidden çok merak ediyorum. Aslında direkt vermeleri gerekiyor ama bekletiyorlar banka gibi.

Bekletmeleri bile skandal, bize verilmiş olan haklar üzerinden gelir elde ediyorlar.
paribuya mail attım neden açıklama yapmıyorsunuz diye, cevap dahi vermediler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: