Bitcoin Forum
May 15, 2024, 07:15:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 3.sınıflar için bilsem grup tarama uygulamasında sorulan soruları cevaplayabilen  (Read 156 times)
natureltiqqy (OP)
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
November 27, 2017, 09:41:50 PM

yanlış duymadınız, bildiğimiz 3. sınıf üstün zekalılar için yapılan bilsem sınavlarına hazırlık soruları demosunda sorulan ne benim ne de tanıdığım hiç kimsenin çözemediği sorular bunlar. artık soruların cevaplarının hatalı olduğunu düşünmeye başladım ancak üçü de mi hatalı olur aynı demo sorular içindeki? hatalı ise sınav sistemlerimizin hali orta da, yok eğer hatalı değilse eğitim sistemimizin vay haline!  Shocked

oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
November 27, 2017, 10:22:32 PM

İlk sorunun cevabı 217, diğerlerine bakmadım ama çok zor olduğunu sanmıyorum. Yol yorgunluğu olmasa çözerdim hepsini. 3. sınıf için normal sorulardır herhalde.
İkinci soruya da baktım yine çok basit soru. Etrafındakileri değiştir bence. Grin

k = 5
a = 3
t = 8

ATAK = 3835

natureltiqqy (OP)
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
December 02, 2017, 04:56:21 PM

İlk sorunun cevabı 217, diğerlerine bakmadım ama çok zor olduğunu sanmıyorum. Yol yorgunluğu olmasa çözerdim hepsini. 3. sınıf için normal sorulardır herhalde.
İkinci soruya da baktım yine çok basit soru. Etrafındakileri değiştir bence. Grin

k = 5
a = 3
t = 8

ATAK = 3835
sorun ne bende ya da etrafımdakilerde değil hocam https://www.youtube.com/watch?v=lTGbLUjy2Jc Bilsemin resmi hesabından yayınlanan bu videoda yorumlara bakınca gördüm ki bu soruların cevapları hatalıymış. bilsemin verdiği cevap ise eğitim sistimimizin durumunu tekrar ortaya koydu, demo soruya demo cevap imiş.. ne diyelim hayırlısı.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: