Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:21:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Transver hakklında  (Read 150 times)
freestaff (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 08:22:23 AM

Merhaba arkadaşlar bu konuda daha çok yeniyim, ve bitcoin alım satımını değilde birikimini düşünüyorum.

Lakin koinimden btc alıp blockchaine transfer yaptığımda çok fazla komisyon alıyor,  daha uygun bi komisyonla nasıl btc alıp blockchaine ge gönderebilirim?

güvendiğiniz siteler varmıdır bu iş için desteğinizi bekliyorum...
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
November 28, 2017, 02:14:47 PM

Komisyonu mecbur ödeyeceksin. Kaçarın-mız- yok.
BTCTURK, Paribu bunlarda sağlam. Uzun vade düşündüğün için, yükselme yakaladığında komisyon zararını kurtarırsın.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
November 28, 2017, 02:51:23 PM

Merhaba arkadaşlar bu konuda daha çok yeniyim, ve bitcoin alım satımını değilde birikimini düşünüyorum.

Lakin koinimden btc alıp blockchaine transfer yaptığımda çok fazla komisyon alıyor,  daha uygun bi komisyonla nasıl btc alıp blockchaine ge gönderebilirim?

güvendiğiniz siteler varmıdır bu iş için desteğinizi bekliyorum...

Komisyondan fazla Türkiye'de zaten bitcoinin dolar kuru karşılığının %10 - %20 fazlasına zaten alınıyor bitcoin. Komisyon ise %0.3 - %0.4 genelde bunu da vermemek için uzun yol (yurtdışına yollayıp alma vs) zahmetli olabilir yinede en sağlamı buradan bir borsadan almanız.

koinim.com
btcturk.com
paribu.com
koineks.com

gibi
Pages: [1]
  Print  

Jump to: