Bitcoin Forum
May 09, 2024, 04:52:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: bittrexin allah belasını versin  (Read 1580 times)
JMnemonic (OP)
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 09:01:51 AM

arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Ticket açtım günlerdir bekliyorum hiç bir gelişme yok
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?
lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

1715230370
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715230370
Reply with quote  #2

1715230370
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715230370
Hero Member
*

Ignore
1715230370
Reply with quote  #2

1715230370
Report to moderator
1715230370
Hero Member
*

Ignore
1715230370
Reply with quote  #2

1715230370
Report to moderator
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 28, 2017, 11:16:57 AM

arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?

Bu konuda kimseye güvenme . Şifre paylaşımını yapma . Bittrex ' in Slack grubu mevcut . Oradan da dene bir şansını . Son zamanlarda bir kaç kişinin daha başına gelmiş durumda . Hesabını tekrardan aktif ettirenler olabilir . Onlarla irtibata geçmeye çalış mutlaka..
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 11:29:09 AM

Bilgiler için teşekkür ederim zaten kimseye şifre vermedim.
mail adresini ve ticket numarası ver önden ödeme yap ben açtıracağım diye ortada gezen bazı arkadaşlar var
slack üzerinde bittrex hesaplarını bulamadım bildiğiniz link falan varmı ? nasıl ulaşabilirim ?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 28, 2017, 01:01:12 PM

arkadaşlar;

Bu konuda kimseye güvenme . Şifre paylaşımını yapma . Bittrex ' in Slack grubu mevcut . Oradan da dene bir şansını . Son zamanlarda bir kaç kişinin daha başına gelmiş durumda . Hesabını tekrardan aktif ettirenler olabilir . Onlarla irtibata geçmeye çalış mutlaka..
Bittrex'in slack grubu artık yok. Yeni üye kabul etmiyorlar. Enhanced hesaplar bile giremiyor artık. Yeniden yapılandırma yapıyorlaremış, bekliyoruz.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
arh
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 28, 2017, 05:16:25 PM

belirli bir ücret karşılığı açabilirim hesabını.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
November 28, 2017, 05:24:00 PM

Bittrex ile 1 yılda sadece bir kere sorun yaşadım. Onda da derdimi anlatıp iki günde problemimi halletmiştim. Şanssızlık sana vurmuş, sabırlı olmanı diliyorum mağduriyetin umarım giderilir

alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 28, 2017, 05:36:31 PM

Biraz önce Stratis'in yükseliş trendine katılmak için Bittrex'e giriş yapmaya çalıştım ama şu an Bittrex'e giriş yapılamıyor. Bu olaylar can sıkmaya başladı... Millet parayı götürüyor şu anda.
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 06:19:27 PM

@arh teşekkür ederim güven vermiyorsun seninle görüştük zaten
@alex219 evet bende giriş yapamıyorum şu anda
@jorgesalcedo  bende 2 adet ticket var biri 1 ayı geçti hesabı onaylamaları için diğeride 6 gün oldu hesabı aktif etmeleri için halen bekliyorum
tebessum
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 06:55:46 PM

amatörmüsünüz bilmiyorum ancak bittrex gibi siteler parayı çıkartmamak için elinden geleni yapıyorlar ben genelde orjinal walletlarda tutuyorum
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 06:57:31 PM

sevgili uzman tebessüm;
çok merak ettim coinlerini orjinal walletlarda tutarak nasıl alım satım(exchange) yapıyorsun ?
biz sevgili amatörlere açıklarmısın ?
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
November 28, 2017, 11:56:24 PM

uzman arkadaşımız konuyu özetlemiş. sanırım olayı yanlış anladı o yüzden böyle bir yorum yaptı
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 12:22:26 AM

Kim ne derse desin Bittrex en çok hacme sahip olan ve stabil çalisan borsalardan biridir. Güvendiğimiz Kraken bile DDos saldirilarinin altindan kalkamıyor.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 29, 2017, 01:31:19 AM

Dostum çok geçmiş olsun slack gruplarıda artık sıkıntıya düşmüş. Sanırım ticket'e cevap beklemekten başka elinden bir şey gelmez mecburen bekleyeceksin. Umarım bir an önce çözüme kavuştururlar.
arh
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 29, 2017, 10:36:50 AM

@arh teşekkür ederim güven vermiyorsun seninle görüştük zaten
@alex219 evet bende giriş yapamıyorum şu anda
@jorgesalcedo  bende 2 adet ticket var biri 1 ayı geçti hesabı onaylamaları için diğeride 6 gün oldu hesabı aktif etmeleri için halen bekliyorum

parayı hesabı açtıktan sonra alırım ama her türlü bilgini de alırım eğer kabul ediyorsan bu da bir emek sonuçta. kimseye babamın hayrına yardım edemem ne yazık ki insanlar çok değişti...
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 11:08:17 AM

Sevgili Arh arkadaşım.
ilk konuştuğumuzda bu işi bir arkadaşın yapıyordu sen hayır için yönlendiriyordun güvenmezsek direk kişi ile tanıştırıyordun
sonra sende geçmişte problem yaşadığın ve bu kişinin yardımcı olduğunu para ödediğini söyledin
bu kişinin çinli bir admin kafaladığını işleri öyle yaptığını söyledin.
daha sonra komisyon aldığını bu işi onun karşılığında yaptığını söyledin
günde 2 kişiden fazlasını yapamazken 4 kişiye kadar yapabildiğini söyledin
parayı almadan asla yapmayacağını söyledin hatta benle iş yapmayacağını söyledin
şimdiden parayı hesabı açtıktan sonra alırım ama bütün bilgilerini alırım diyorsun ?
bütün bilgilerden kasıt nedir ? biraz açarmısın ?
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
November 29, 2017, 11:42:05 AM

arkadaşlar;

10 günü geçti ben de halen uğraşıyorum bittrexin onay muhabbetiyle, deniyorum bir kaç yol çözebilirsem paylaşırım.
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 11:46:40 AM

Bende başka bir arkadaşın önerisi üzerine twitter üzerinden mesaj gönderdim
twiterdan gelen taleplerde işlem yapıldığı zaman geri dönüyorlar ve sanki mesajların ertesi günü dönülmüş gibi bir görüntü var
onuda deneyin
Winterlust
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 12:27:59 PM

Bende başka bir arkadaşın önerisi üzerine twitter üzerinden mesaj gönderdim
twiterdan gelen taleplerde işlem yapıldığı zaman geri dönüyorlar ve sanki mesajların ertesi günü dönülmüş gibi bir görüntü var
onuda deneyin

Twitter üzerinden de yazdım bugün de bilemiyorum, adamlar işleminiz yapıldı yazıyor birine üzerine 300 kişi daha twit atmış. Oradan da muhtemelen çok fazla talep geliyor ve göstermelik olarak birazıyla ilgileniyorlar gibi hissettim.
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 12:30:04 PM

Amaçları ne peki bu adamların.
İşlem yapsak para kazanacaklar
Neyi hedefliyorlar ben çözemedim
Winterlust
Jr. Member
*

View Profile
November 29, 2017, 12:36:26 PM

Amaçları ne peki bu adamların.
İşlem yapsak para kazanacaklar
Neyi hedefliyorlar ben çözemedim

İçerdeki parayla zaten işlem yapabilir kullanıcı. Parayı dışarı çıkarmasını engelliyor, içerde tuttuğun paradan işlem yapsan komisyondan kazanacak, hesabı onaylatmayıp bıraksan bir kaç yıla belki üzerine çökecek. Sahte isimlerle kullananların paralarına çökecekler belki.

Böyle bir işe kalkışıp yeterli büyüklükte support ekibi oluşturmamak büyük hata ama.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: