Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:04:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: DogeCoin: Son 2 Haftada %80 yükseliş  (Read 675 times)
rdy (OP)
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 12:09:50 PM

Arkadaşlar her ne kadar birçok kişi küçümsede bence uzun vadede güzel bir yatırım olabilir diye düşünüyorum.

Ufak bir miktar yatırmıştım 2-3 hafta önce, %80 geri dönüşle dün gece bozdurdum.

Uzmanlar ne düşünüyor?
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
November 28, 2017, 12:11:31 PM

btc    altın

ltc     gümüş ise bence doge da piyasanın bakırıdır. Her zaman her yerde karşınıza çıkabilir Smiley) Ne zaman parlar ne zaman söner tahmin etmesi güç Smiley

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 28, 2017, 12:17:40 PM

Doge de bitmeyen ltc gibi bir coin. Üreticisi çok fazla. En basit üretilenlerden birisi. En küçük hashler ile üretilebilmesi coinin de popüler olmasına katkı sağlıyor. Ancak son yükselişin ardında mevcuttaki tüm coinlerdeki yükseliş var. Başka bir sebep aramayın.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 28, 2017, 12:22:24 PM

Dogenin her zaman bir miktar bulundurulması gerektiğini düşünüyorum.Fiyatı düşse bile yatırımcısını üzmeyip yeniden toparlanıyor.Yıllardır böyle.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 28, 2017, 12:45:38 PM

Tüm borsalarda yer alıyor hızlı transfer süresi düşük komisyon daha ne olsun.

rdy (OP)
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 28, 2017, 12:48:18 PM

Peki DogeCoin Alpha hakkında bilginiz var mı?
zody
Member
**

Activity: 81

View Profile
November 28, 2017, 12:55:37 PM

Piyasada ki genel BTC yükselişinden kaynaklı olarak yükseldiği belli uzun vadeli beklenecek bir coin hatta yerel borsalarda var koineks te

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 28, 2017, 01:26:17 PM

Bin yıldır elimde doge bulunduruyorum, oldukça stabil öyle aniden uzaya şahlanır da yolumu bulurum tarzı yükselişler beklemeyin ama kenarda bulundurun ufak karlar getiriyor. Not: Kesinlikle küçümsemiyorum, upuzun bir vade bekletme taraftarıyım ve bu bir tavsiye değil şahsi fikrim.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 28, 2017, 01:42:00 PM

Çok fazla bişey beklememek lazım dogeden. Sonuçta şaka amaçlı açılan saçma coinlerden. Şans eseri yükselmiş uzak durulması gerekir
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 28, 2017, 01:42:46 PM

Tam bir balina coini zaman zaman 2x 3x yapar sonra yine çakılır. Grafiğini inceleyin zaten durum ortada. Yeterli sabrın varsa gelecek pumpda satarsın bu kadar basit. Ben uzak duruyorum.
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
November 28, 2017, 02:26:26 PM

ben ilk bu altcoinlerden alıyım dediğimde bu dogecoin cıkmıştı o zaman yok şöyle olcak böyle olcak flan dediler aynı fiyatta duruyor Cheesy piyasanın çok gerisinde kalmış ilginç hayret ne kampanyalar düzenlenmişti buna
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
November 28, 2017, 03:59:14 PM

Böyle coinleri kaçırdığım için üzülüyorum açıkçası. Genesis vision da böyle hızlı arttı. Onu da kaçırdık maalesef. Kısa vadede bu kadar çok kar elde ettiren coin bulmak zor bu zamanlarda. DogeCoin de daha çok artacak gibi gözüküyor. şuan bile alınabilir galiba.
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 28, 2017, 04:29:12 PM

3 aydır şu piyasadayım ve doge'nin stratejisini hala çözemedim. Tamam troll bir coin bir amacı yok falan ama bi yakalayamıyorum şu pumpları be  Grin
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 28, 2017, 07:37:45 PM

Hala dogecoin'i takip eden var mı yahu Cheesy Gördükce sinirlerim bozuluyor bu coini. Şaka koin olarak çıkan ama arada sırada pump yiyen coin bu değil miydi benmi yalnış hatırladım bi an?

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 28, 2017, 07:44:18 PM

Ben sattım yükselmeye başladı. Ben de ki şans bu kadar işte. Bi daha ki sefere satış yaptığım coinleri belirtirim sizde kazanırsınız.

dragoz11
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 252

View Profile
November 28, 2017, 07:57:51 PM

Abartılacak bir durum yok bitcoin artıyor altlarda artıyor bir yandan etc daha dün 22 dolardı bugün 33 olmuş. Stratis keza 10 gün önce 3 dolardı şimdi 6 dolar.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 28, 2017, 08:36:47 PM

Abartılacak bir durum yok bitcoin artıyor altlarda artıyor bir yandan etc daha dün 22 dolardı bugün 33 olmuş. Stratis keza 10 gün önce 3 dolardı şimdi 6 dolar.
Hocam yalnışım varsa beni düzeltin ama benim bildiğim btc yükselişe geçmişken alt coinlerin düşüşe geçmesi lazım diye biliyorum. Bende mi bi sıkıntısı var merak ettim.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
November 28, 2017, 08:45:40 PM

bende 16-17-18 buralardan bir miktar topladım. ben genelde coinleri hislerime göre alıyorum teknik falan bilmem. coini alır beklerim. ama doge deilerde olurda coin yakma olayı olursa baya bi değerlenir. tabi böyle bir bilgi yok malum şu sıralarda bazı coinler coin yakma yaptığı için doge neden yapmasın diye düşünüyorum. çünkü doge nin toplam miktarı çok fazla.
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
November 28, 2017, 10:35:20 PM

Şaka amaçlı çıkmış olsada insanlar şuanda coin olayına yavaş yavaş kafayı takmaya başladı ve talep varsa fiyatda artacaktır.. İnsanlar neden çıktığına bakmıyor ne kadar kazandırır ona bakıyor.. Bu yüzden dolayı yükselmesi muhtemeldir.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 28, 2017, 11:05:59 PM

Bendede 100k ya yakın varmış sattım az önce 23 den almıştım üzmedi btc de arttı bayağı çünkü Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: