Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:52:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: btc üstadlarından yardım  (Read 1354 times)
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 29, 2017, 02:42:24 AM

öncelikle herkeze merhaba . ben forumda ne kadar yeni olsamda bitcoinin uzun zamandır takipçisiyim. zamanında yatırım yapamayıp çok fazla pişmanlık duyan kişilerden biriyim. ama bu pişmanlığı şuan da giderecek bir yol arayışı içersindeyim ve bunu benim zamanında yapamadığım hayalleri gerçek olan kişilerden alacağım tavsiyeler  telafi eder diye düşündüm. burada verilecek tavsiyelerin hepside benim için önemli kazanç elde edebilmem için neler yapabilirim.neler tavsiye edersiniz şimdiden hepinize teşekkür ederim.
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 882
Merit: 293

View Profile
November 29, 2017, 01:53:51 PM

Ah keşke biri çıksa sana kelime kelime açıklama yapsa güzel güzel sende tavsiyelere uyup trilyoner olsan Smiley

Bak o kişi benim al sana ilk tavsiyem :
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1161791.0
caglar06
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 29, 2017, 02:01:40 PM

öncelikle herkeze merhaba . ben forumda ne kadar yeni olsamda bitcoinin uzun zamandır takipçisiyim. zamanında yatırım yapamayıp çok fazla pişmanlık duyan kişilerden biriyim. ama bu pişmanlığı şuan da giderecek bir yol arayışı içersindeyim ve bunu benim zamanında yapamadığım hayalleri gerçek olan kişilerden alacağım tavsiyeler  telafi eder diye düşündüm. burada verilecek tavsiyelerin hepside benim için önemli kazanç elde edebilmem için neler yapabilirim.neler tavsiye edersiniz şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Arkadaşım ben de yaklaşık altı aydır btc ile ilgileniyorum ancak ilk yapırımımı bundan iki ay önce önce 100 tl ile yaptım. çalışan biri olarak kendime şöyle bir taktik geliştirdim ki bunuda Mehmet Hamdi Bol'dan öğrendim. Maaşımdan aylık giderlerimi çıkardıktan sonra kalan parayı dörde bölüyorum. 1/4 para benim haftalığımmış gibi oluyor, bir hafta boyunca bu parayı yedikten sonra kalan parayı ki cüzi bir şey kalıyor 100-200 civarı her hafta pazartesi btc'ye yatırıyorum. Fiyat düşüyor yükseliyor. Ama genel ternd hep artış oduğu için ortalamada kazanıyorum. Şimdilik bu yöntemden memnunum, aklına yatarsa bugünden başla derim. Ama yatırım tavsiyesi değildir. Grin
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 03:49:48 PM

Arkadaşım ben de yaklaşık altı aydır btc ile ilgileniyorum ancak ilk yapırımımı bundan iki ay önce önce 100 tl ile yaptım. çalışan biri olarak kendime şöyle bir taktik geliştirdim ki bunuda Mehmet Hamdi Bol'dan öğrendim. Maaşımdan aylık giderlerimi çıkardıktan sonra kalan parayı dörde bölüyorum. 1/4 para benim haftalığımmış gibi oluyor, bir hafta boyunca bu parayı yedikten sonra kalan parayı ki cüzi bir şey kalıyor 100-200 civarı her hafta pazartesi btc'ye yatırıyorum. Fiyat düşüyor yükseliyor. Ama genel ternd hep artış oduğu için ortalamada kazanıyorum. Şimdilik bu yöntemden memnunum, aklına yatarsa bugünden başla derim. Ama yatırım tavsiyesi değildir. Grin

O zamanlar Bitcoin 1000 dolardı ve mantıklıydı ama şu an Bitcoin olmuş 11 bin dolar, altcoinlere yönelip elindeki bitcoin miktarını arttırmaya çalışmak daha mantıklı gibi gözüküyor
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 09:26:04 PM

Smiley kesinlikle öyle tavsiyelerle zenginlik olmayacağının zaten bilincindeyim ama yani birazda olsa elimizde birşeyler olması gerekli bunuda yatırım yaparak beceremeyiz aldı başını gitti btc 47000 lirayken bu artık imkansız düşerse diye gözüne bakıyorum takip ediyorum eskiden hediye edilen btc şimdi kimse nin koklatmayacağı bir hal alınca artık ne yapabiliriz bunun arayışındayız inşallah bizim de yüzümüz güler Smiley
caglar06
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
November 29, 2017, 09:29:44 PM

Smiley kesinlikle öyle tavsiyelerle zenginlik olmayacağının zaten bilincindeyim ama yani birazda olsa elimizde birşeyler olması gerekli bunuda yatırım yaparak beceremeyiz aldı başını gitti btc 47000 lirayken bu artık imkansız düşerse diye gözüne bakıyorum takip ediyorum eskiden hediye edilen btc şimdi kimse nin koklatmayacağı bir hal alınca artık ne yapabiliriz bunun arayışındayız inşallah bizim de yüzümüz güler Smiley

koinimde sen bunu yazdıktan sonra 36000 e kadar düştü arkadaşım. bence düşünene kadar harekete geç. her geçen an geç kalıyorsun.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 29, 2017, 09:46:33 PM

Kim ne biliyorki sana yardım etsin, bu piyasa o kadar dengesiz hareket ediyorki kral benim diyeni madam ederler. Kimse Bitcoin'in 10 bin dolar olacağını tahmin etmiyordu en iyimser tahmin sene sonu 5 bin dolardı.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 29, 2017, 10:36:06 PM

ya sıkıntı orda zaten btc türkiyede adını duyurduğunda 150 tl ye alınıyordu 1 tanesi baya düşmesi lazım ki yatırım yapalım 150 tl iken almassak şimdi çıkar arıyoruz işte yatırım yapacak paramız yoktu buralarda btc nin bu hale geleceğini bilsem zaten borç harç birşeyler yapardım çok uzun zamandır biliyorum ama böylesini tahmin etmiyordum.artık cebimize göre bi düşüş olacağını da sanmam. ekmek alamasakta kırıntılarıyla bile yetinicez bulabilirsek 2013 yıllarından buyana takip etmediğim bir boşlukta öyle bir hızlı yükseldi ki yetişemedim Smiley
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
November 30, 2017, 01:34:30 AM

ya sıkıntı orda zaten btc türkiyede adını duyurduğunda 150 tl ye alınıyordu 1 tanesi baya düşmesi lazım ki yatırım yapalım 150 tl iken almassak şimdi çıkar arıyoruz işte yatırım yapacak paramız yoktu buralarda btc nin bu hale geleceğini bilsem zaten borç harç birşeyler yapardım çok uzun zamandır biliyorum ama böylesini tahmin etmiyordum.artık cebimize göre bi düşüş olacağını da sanmam. ekmek alamasakta kırıntılarıyla bile yetinicez bulabilirsek 2013 yıllarından buyana takip etmediğim bir boşlukta öyle bir hızlı yükseldi ki yetişemedim Smiley

Hocam bende aynı şekilde düşünüyorum sonuçta fiyatlar çok yüksek (çok abartılı) ve borsaların feeleri keza öyle hadi yatırımda gene birşey yokta hele o parayı çekyorum deyince 10-15 $ civarı kafadan uçuyor. Hal böyleyken 100 tl yatırım yapayım demekte devede kulak kalıyor. Ben kendi adıma gelecek görebildiğim altlara bakıyorum sizde zaten bir süredir takip ediyorum demişsiniz, içinizin ısındığı altlardan bir sepet yapıp unutun. Belki geleceğin btc lerinden birini tutturursunuz  Wink

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 30, 2017, 11:21:59 AM

aynen altcoinleri takipteyim ama öyle bir tahmin yapıp güzel bir yatırım yapmak lazım çünkü listenin ilk sıralarında yer alan coinler şuanda çok altlara düştü birazda şans işi takibi bırakmıyoruz bakalım
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
November 30, 2017, 11:28:38 AM

öncellikle kolay gelsin diyelim ozaman sana. inan öyle 3 yatırayım 5 olsun, 5i 10 yapayım bu şekilde düşünme sakın.  ilk önce elindekini kaybetmemeyi öğren. alım satımlarda  Bitcoin miktarı yükseltmeye bak. atıyorum 0.01 bitcoin aldın.. fiyat indi çıktı düştü kalktı falan  0.015 bitcoinin oldu.  o zaman oldu bu iş de. dolara türk lirasına endeksleme. iniyyor, çıkıyor borsalar arası farklar oluyor ama en sonunda herzaman bitcoin çıktı bu zamana kadar. hedefin bu olsun elindekine kaybetme!
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 30, 2017, 12:07:32 PM

zaten sabırlı olmak lazım dün 47000 den 38 e düştü tekrar 45000 oldu hemen düştü diye cesaret kırılmayacak da peki birşey soruca. bu btc ile iş yaptıranlar vs imza kampanyaları gibi yatırım yapmadan iş yaparak kazanma imkanları vardı şuan da nasıl neler gerekli devam ediyormu bu tarz işler
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 03:42:45 PM

Yatırımının bir kısmını bitcoin olarak hodl yapabilirsin bir kısmını ise sağlam altcoinlere yatırarak 2-3x kovalayabilirsin kar yaptıkça yine bir kısmını btcye aktarırsın.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 30, 2017, 03:54:57 PM

bu daha mantıklı altcoin olarak ne tavsiye edersiniz hangileri daha popüler  sizin gözünüzde veya başka seneçekler de sunabileceklerde varsa buyursun sevinirim
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
December 01, 2017, 12:52:05 PM

Arkadaşlarımızında dediği gibi bir an önce yatirim yapmaya başla.yapacağin en iyi yatırım birilerinin bunu al sunu al demei değildir.insanlar fikirlerini soyler sende diger yorumlarla ve zamanla kazanacağın tecrubeyle harmanlayip yatiririm yaparsin.bol kazanclar forumu takipte kal

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 01, 2017, 02:21:50 PM

Ah keşke biri çıksa sana kelime kelime açıklama yapsa güzel güzel sende tavsiyelere uyup trilyoner olsan Smiley

Bak o kişi benim al sana ilk tavsiyem :
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1161791.0

Konuyu okurken bende tam bunu atacaktım bedavacılıktan uzak durduktan sonra gerisi bir şekilde gelir.

Trilyoner olma konusunda şaka yaptığını düşünüyorum imkansız bir şey eski parayla diyorsan olabilir yeni parayla imkansız imf den borç almalısın geçici olarak zengin olursun faiziyle ödersin. Yatırım yapmak istiyorsan sağlam olsun dersen waves'i öneririm. Öncelikle sağlam para peşinde koşmak yerine sağlam olanda biraz para kazan sermaye yap kazancınla daha ileriye açılırsın.
Beannn
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
December 03, 2017, 01:38:48 PM

yatırım yapmak için 1000 düşünüp 1 hareket etmek gerekir.ama doğru zamanı tutturabilirsen güzel paralar herzaman kazanabilirsin.
Fendaria
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
December 04, 2017, 01:08:57 PM

"üstad değil üstat" , "herkez değil herkes" olacak.

şu hataları artık ilkokul 1 çocukları yapmıyor. lütfen yazım dilimize dikkat edelim.
hdikmetas
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 05, 2017, 04:03:38 PM

Tavsiyeler deneyim kazandırır ama bı o kadar pişmanlık getirir. En güzeli acemi olsakta zamanla öğrenmeye çalışıp harekete. Geçmek.
efulim
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 05:47:42 PM

piaysanın düşüşünü bekle hareketlerini öyle yap şu aşamada nerede patlayacağı belli olmaz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: