Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:22:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bir Tüm Zamanlar Rekoru Da Litecoin’den  (Read 603 times)
SilverVigilante (OP)
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 12:05:56 PM

İstikrarlı oluşuyla bilinen kripto para birimi litecoin, haberin yazıldığı an itibariyle 91 dolara ulaşarak tıpkı bitcoin gibi tüm zamanlar rekoru kırdı. Rekorun sebebi litecoin’in istikrarının yanı sıra piyasayı sarmış olumlu hava olarak gösteriliyor. Litecoin’in yıl başına kadar 100 doları aşacağı düşüncesi kripto para kulislerinde oldukça ağır basıyor.

Tüm borsalardaki işlemler dikkate alındığında Litecoin’in 24 saatlik zaman diliminde 381 milyon dolar işlem hacmine ulaştığı görülüyor. Bu işlem hacmi de litecoin için rekor olarak kayıtlara geçiyor.

Litecoin işlem hacminin en yüksek olduğu borsaların GDAX ve Bitfinex olduğu, Bithumb’ın bu iki borsayı takip ettiği bildiriliyor. İşlem verilerinin gösterdiği bir başka şey de en yüksek 3 işlem çiftinin itibari paralardan oluşması. Bu, dijital para piyasasına ciddi miktarda yeni sıcak paranın girdiğini gösteriyor.

Kripto piyasası yanıyor

Litecoin’in süregelen büyümesi dijital paralar piyasasının son zamanlarda öne çıkan özelliklerinden yalnızca biri. Bitcoin ve Ethereum’un dışında başta Monero ve Dash olmak üzere pek çok altcoin kendi tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Bitcoin’in aya yolculuğunun dışında diğer kripto paraların da istikrarlı bir şekilde yükselmesi kripto para piyasasının yakın gelecekte daha da büyüyeceğine işaret ediyor. Eskiden BTC yükseldiğinde diğer altcoin’ler büyük düşüş yaşardı. Şimdiki fiyat trendi ise altcoin’lerin piyasada iyice kabul gördüğünü gözler önüne seriyor.

Litecoin’in geleceği

Litecoin’in yükselişinin belki de önemli sebebi, piyasa oyuncuları tarafından potansiyelinin fark edilmiş olması. Rekor fiyatla birlikte LTC’nin piyasa hacmi 5 milyar dolara merdiven dayadı. Önümüzdeki günlerce fiyatın yükselişe devam edip etmeyeceğine piyasa olarak tanıklık edeceğiz.
1715358156
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715358156
Reply with quote  #2

1715358156
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715358156
Hero Member
*

Ignore
1715358156
Reply with quote  #2

1715358156
Report to moderator
1715358156
Hero Member
*

Ignore
1715358156
Reply with quote  #2

1715358156
Report to moderator
SilverVigilante (OP)
Sr. Member

Activity: 361

View Profile
November 30, 2017, 12:09:37 PM

Kişisel yorumum: Litecoin bu piyasada uzun yıllardır var olan ve muhtemelende var olmaya devam edecek ender coinlerden, muhtemelen gelecekte fiyatı çok daha hızlı yükselecektir.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
November 30, 2017, 12:13:20 PM

Haber eski kalmış zaten 100$ a çıkıp geri çekildi. Marketcap de 101.69 olarak verisi verisi var, altta da Charlie Lee nin tweeti ekliyorum.

https://twitter.com/SatoshiLite/status/935692582960508928

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
November 30, 2017, 01:37:57 PM

Bu ilk 10 daki coinleri gördükçe bu işin sabır işi olduğuna daha çok ikna oluyorum, aylardır al sat yapıyorum ama ilk girdiğim zaman paramı btc ltc vs gibi coinlere yatırmış olsam şu andakinden çok daha fazla kazanmış olacaktım
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 01:48:37 PM

Litecoınde bır sureden sonra cok ıyı yerlere gelecegını dusnuorm zaten 3 4 ay onceden 5-10 dolardan geldı buralara seneyeee artar gene baya zorlar Cheesy
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 03:39:46 PM

Litecoin  uzun dönem için iyi bir yatırım olacağını dün ispatladı. Ona göre alımlar yapınız.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 30, 2017, 03:52:05 PM

Bu coini çıkaran adamı takip etmek bile yetiyor bana.Onu takip edin yeter

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
November 30, 2017, 04:12:29 PM

Zamanında 10 liradan satılırken yüzüne bakılmıyordu şimdi 100 dolarla ATH yapıyor. Üstelik kurdaki yükselişten dolayı 400 lirayı geçiyor. Kripto para piyasası böyle işte. Öldü bitti denen coinler insanları şaşırtabiliyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 30, 2017, 04:15:44 PM

Anlık bir yükselme yaşadı sonra geri düştü şu an 79 dolar gözüküyor. Ayrıca btc bazında şu anki bulunduğu yerin 2 katını daha önce gördüğünü belirtmek lazım.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
November 30, 2017, 04:36:46 PM

Kripto piyasasaıyla ilk tanıştığım zaman hedefim 10.000 TL lik litecoin alıp kenara atmaktı.Yaptımda gittim 100 liradan aldım walleta attım ama şeytan dürtüyor tabi piyasayı araştırdıkça farklı coinlere yöneldim hepsini çarçur ettim diğerlerine dağıttım.Şu an bitane bile ltc kalmadı elimde.Daldan dala atladık kazandık yine çok şükür.Ama kırk takla atıp trade ile uğraşana kadar LTC de veya BTC de kalsaydım yine aynı yola çıkacakmışız.Doğru coin olduğunu düşündüğünüz vakit alın ve kenara atıp bekleyin.Şimdide vertcoinden ümitliyim alıp atacağım kenara ama bu sefer satmak yok
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 30, 2017, 05:32:29 PM

Sattığıma pişman olduğum tek coindir kendisi. Piyasayı daha tanımıyorken, birazda acemi şansıyla tespit edip almıştım, erken sattığımı çok geç anladım. Şimdiki bilgim ve deneyimim olsaydı, ki sadece 8 ay öncesinden bahsediyorum, epey bir zengin olmuştum. Durumun vehametini şöyle anlatayım, satarken "bundan bir cacık olmaz" demiştim.  Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 30, 2017, 11:16:13 PM

1 2 $ oldugu zamanları biliyoruz . Valla insana koymuyor değil he . Hodl ile ne paralar kazanabilirdik . Ah ah .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
November 30, 2017, 11:23:53 PM

Ekip bence gerçekten sağlam çalışıyor. Bitcoin forklarından ziyade LTC daha gerçekçi bir alternatif bence. 250 dolar orta vadede ulaşabileceği bir rakam olabilir.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
November 30, 2017, 11:56:08 PM

150 adet almıştım zamanında. 10 liradan alıp 12 liraya satmıştım. Bi süre altlara ara vermiştim sonra tekrar girince fiyatının yükselişini görüp kendime bi güzel sövmüştüm. Hey gidi hey.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 01, 2017, 12:54:58 AM

İlk 20 coine parça parça yatırım yapın. İlerde hepsi değerlenecektir. Ltcde bunlardan biri işte. Kısa sürelerde zarar edebilirsiniz ama uzun vadede kesin kazandıracaktır.

yobit.net is banned from signatures
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 01, 2017, 02:11:09 AM

LTC ileriki zamanlarda çok daha fazla artacaktır. Günlük kullanımda LTC'den daha hızlı az coin var ve gün geçtikçe bu farkedilecek. LTC yatırımlarım arasında en güvendiğim coin'lerin başında geliyor.

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 01, 2017, 06:00:15 AM

btc rekor kirdigi surece tum altlarin da rekor kirmasi gayet olagan bir durum. sonucta hep birlikte yukseliyorlar. evet litecoinin yeri biraz ayri ama ortada bir rekor varsa herkes bunu btc ye borclu
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
December 01, 2017, 06:42:54 AM

LTC bu piyasanın gümüşü. Her zaman bir kaç adet elinizde bulundurun. Sene başı 10$larda iken sene ortası 30$ları zorladı biraz duruldu. 40$dan alıp 70$dan bozdum bir kaç adet nakit ihtiyacı olduğundan. Sene sonu 100$ ön görüleri gerçekleşiyor. 2018'de 150$ları test eder 100$'ın altını göreceğini zannetmiyorum. Zaten para transferinde hep ltc kullanıyorum gayet hızlı memnunum açıkçası. Daha güzel yerlere gelecektir.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 01, 2017, 06:58:10 AM

Fee düşüklüğü ve hızı açısından bence btcden önde bence 100 doları çoktan geçmeliydi bitcoin 10k ltc en az 300 olmalıydı.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 01, 2017, 08:14:45 AM

aldılar ama gazını öyle hızlı yükselince böyle oluyor, ethereum nasıl ağır ağır çıkıyor basamakları 350 den 450 e oturdu sımdı buralarda dınlendıkten sonra (3-4 ay) 600 e oturacaktır
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: