Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:19:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: 2017-11-30 NTV: Engin Altan Düzyatan: Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum  (Read 1206 times)
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
December 05, 2017, 06:46:45 AM

Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan "Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli" dedi.

Engin Altan Düzyatan, Vakıfbank reklamının Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Hayatında rakamlardan çok duyguların ön planda olduğunu söyleyen oyuncu, “Matematik değil, duygu insanı oldum. Rakamlar benim için önemli değil. Duygularla iş yapan biriyim” dedi.

Düzyatan, Çorlu’daki çekimlerde hastalandığını, antibiyotik ve vitamin desteğiyle kamera karşısına geçtiğini söyledi.

Yatırımdan fazla anlamadığını belirten oyuncu, “Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli. Tabii yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev aldık” şeklinde konuştu.

Rol aldığı ‘Diriliş Ertuğrul’u bırakacağı iddialarını da yanıtlayan oyuncu, “Reytinglerimiz çok yüksek, insanın bırakası gelmiyor. Bu yıl bitmezse bırakmaktan yana değilim” dedi.

Kaynak: NTV

Risk mi ? Sermayenin ruhunda risk vardır.Zaten risk almadan hiçbir şey olmaz olduğun yerde sayarsın. Birde sadece bitcoin yok yüzlerce coin var. Sepet filan yaparsın elbet zarar edersin ama kardan zarar olur. Ha birde panikleyip alırsan satarsan sıkıntı var.
1715444360
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715444360
Reply with quote  #2

1715444360
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715444360
Hero Member
*

Ignore
1715444360
Reply with quote  #2

1715444360
Report to moderator
1715444360
Hero Member
*

Ignore
1715444360
Reply with quote  #2

1715444360
Report to moderator
1715444360
Hero Member
*

Ignore
1715444360
Reply with quote  #2

1715444360
Report to moderator
snowball90
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 02:00:11 PM

Zaten bu yatırımın riskli olduğu ilgilenenler tarafından da biliniyor. Engin Altan olmasa da çok bir şey kaybetmez bence Bitcoin Cheesy

Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 05, 2017, 03:09:42 PM

Zaten bu yatırımın riskli olduğu ilgilenenler tarafından da biliniyor. Engin Altan olmasa da çok bir şey kaybetmez bence Bitcoin Cheesy

Engin Altan Düzyatan zaten hayatını lüx içerisinde geçirmesine yetecek olan parayı kazanmış ve kazanmaya devam eden bir oyuncu.Onun yerinde ben olsam ben de yatırım yapmayı pek düşünmezdim. Cheesy Adama kızmamıza gerek yok.
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
December 05, 2017, 09:42:48 PM

Engin Altan finansman falan mı yahu ? Bu haberi bu kadar dikkate alalım ben hiç katılmıyorum. Bence şuan da güvenip para yatıran kazandı bence 🙃zamanla da katlanacak ama altcoinlere mantıklı bir şekilde yatırılması koşuluyla

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 05, 2017, 09:53:58 PM

Bu adam dizi oyuncusu değil mi ya? Neden her konuda yorum yapma gereği duyuyor anlamıyorum. Beyaz Show da gördüğümde şu adamı acayip soğumuştum zaten. Bide gelmiş yorum yapıyor.

alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 05, 2017, 10:10:36 PM

Koduğumun forumunda herkes uzman kesiliyor ya, Bitcoin riskli bir yatirim değil mi? Biz mi yanlış biliyoruz bu işleri, bi siz mi biliyosunuzda adama giydiriyorsunuz? Riski volatilitesinden geliyor, Bitcoin'i çekici yapan da bu!
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
December 05, 2017, 10:14:41 PM

Riskli BULUYORMUŞ ,çok zor kazanıyormuş ,be adam sen nerde yaşıyorsun farkındamısn ? millet asgeri ücret ile ev geçindirmeye çalışırken ve o parayı ayakta 10-12 saat soğuk sıcak demeden uğraşırken sen milyonları götürüken bir hayli zorlanmışsındır eminim.tabi ki haklsın o kadar parayı taşımak bir hayli zor olsa gerek :

coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
December 05, 2017, 10:15:52 PM

Bazı yorumlara çok gülüyorum, zavallı adam bu tepkileri görse ağzını açıp iki kelam ettiğine pişman olurdu herhalde  Grin Fikri olan herkes konuşuyor, ünlü biri olduğu için sözleri gereksiz yere dikkat çekmiş. Açıkçası ne dediği beni ilgilendirmiyor ben yoluma bakarım.
sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 06, 2017, 01:03:46 AM

Adamı sevdiğim veya beğendiğim yok ama dizi oyuncusu diye adam fikir beyan edemeyecek mi arkadaş? Siz hepiniz burda ekonomi bakanı olduğunuz için mi her konuya yorum yapıyorsunuz? Adam dümdüz fikrini söylemiş, bunda kızacak sinirlenecek bir şey yok, riskli buluyorsa riskli buluyordur. Biz de biliyoruz risk olduğunu ama o riski alıyoruz demek ki. Herkesin kendi tercihi.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
December 06, 2017, 01:05:06 AM

Yine herkes bilirkişi gibi konuşuyor zaten bu ülkede herkes uzman anasını satıyım, tamam siz haklısınız adam hiçbir şey hakkında yorum yapmasın zaten gündemle de ilgilenmesin. Benim 70 yaşındaki dedemin bile Bitcoin hakkında bir fikri var ama ünlü birinin fikri olunca herkes saldırmaya başlıyor. İnsanlar sırf yatırım yaptığı için bu kadar çok gözü, kulağı kapalı davranmamalı. Bitcoin gerçekten çok riskli bir yatırımdır zaten geleceği görebilsek herkes kazanırdı.
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
December 06, 2017, 05:02:04 AM

Adam resmen ben güzel para kazanıyorum  fazlasına gerek yok demiş...Haklı kimbilir dizilerden kaç milyon tl alıyordur btc ylemi uğraşacak..
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 06, 2017, 06:36:51 AM

yanlış bırsey soylememıskı yeterı kdar bılgısı olmadıgını rısklı olduugnu acıklamıs ve sunu kaydetmıs.. yatırımını yapmıs ....
Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli. Tabii yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev aldık...
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
December 06, 2017, 09:12:06 AM

Onun şahsi fikri olabilir. herkesin bitcoini kabul etmesini beklemek yanlış olur. Başta batıdaki ülkelerin geniş ölçekli bitcoine destek vermesi bu tür algıların da azalmasına neden olacaktır.

Benim için önemli olan Dünya'nın en zenginleri listesindeki kişilerin düşünceleridir. Ne kadarı destekliyor, ne kadarı desteklemiyor. Çoğu büyük şirketten oldukça azı bitcoini destekliyor. İlk 5'de diyebileceğimiz isimler desteğini belirtmeli ki diğerleri de onun peşinden gelsin. belki bir gün olur.

Et Hereum
Member
**

Activity: 224

View Profile
December 06, 2017, 10:07:54 AM

Engin Altan Düzyatan zaten çok para kazanan biri. Dizi oyunculuğu ve reklam gelirleri birikim ve yatırım yapmasına yeter de artar. Bel ki teknoloji yabancı bir konudur ona göre.  Bitcoin daha çok orta sınıf insanların ilgisini çekiyor. Ancak Türkiye'de popüler kişiler de yatırım yapıyor Bitcoine. Kimse çaktırmıyor.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: