Bitcoin Forum
April 28, 2024, 03:51:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2017-11-30 NTV: Engin Altan Düzyatan: Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum  (Read 1206 times)
Bitcoin Haber (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 12:53:44 PM

Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan "Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli" dedi.

Engin Altan Düzyatan, Vakıfbank reklamının Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Hayatında rakamlardan çok duyguların ön planda olduğunu söyleyen oyuncu, “Matematik değil, duygu insanı oldum. Rakamlar benim için önemli değil. Duygularla iş yapan biriyim” dedi.

Düzyatan, Çorlu’daki çekimlerde hastalandığını, antibiyotik ve vitamin desteğiyle kamera karşısına geçtiğini söyledi.

Yatırımdan fazla anlamadığını belirten oyuncu, “Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli. Tabii yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev aldık” şeklinde konuştu.

Rol aldığı ‘Diriliş Ertuğrul’u bırakacağı iddialarını da yanıtlayan oyuncu, “Reytinglerimiz çok yüksek, insanın bırakası gelmiyor. Bu yıl bitmezse bırakmaktan yana değilim” dedi.

Kaynak: NTV
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zoperdal
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 12:55:21 PM

şimdiye kadar duyduğum en temellendirilen btc açıklaması olmuş. adam demiş benim işim rakamlarda değil tabi bizde inandık dizilerde rol için anlaşırken bir güzel söze mukavele imzalıyorsunuz. Cry Grin
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 30, 2017, 03:47:09 PM

Yazın bitcoin alsaymış bir aylık kazandığı parayla şimdi kaç parası olurmuş onu bir hesaplasın öyle gelsin konuşsun Cheesy Borsada her zaman risk vardır tabi. Bitcoini öne atarak söylemek yanlış bence. Ama herkesin fikri kendine. Bu söylemler benim fikrimi değiştirmiyor yani.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 04:02:24 PM

Bitcoin sayesinde dünyaları kazananlar olmasına rağmen herkes hala bazı risklerin bilincinde. Adam normal bir şey söylemiş, sonuçta risk her zaman her şeyde var.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 04:09:58 PM

Şahıs olarak adamın kim olduğu önemli değil ama birçok kişide hala dijital paralarla ilgili önyargı var. Ben bunu normal karşılıyorum. En bilinen haliyle halk bitcoinden haberdar olduğu için ortalıkta en çok onun muhabbeti dönüyor sadece.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 04:10:41 PM

Dünyaları kazanan adamlarsınız paranızı riske etmek istemeyebilirsiniz elbet ama 3-5 kuruşu olan insanlar için büyük umut kapısı bitcoin ve diğerleri.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 30, 2017, 05:16:59 PM

bu soruya daha ekonomi alanında çalışan insanlar bile cevap veremiyorken oyuncuya böyle bir soru sormak nasıl bir mantık ürünüdür onu merak ediyorum. Bu aynı çiftçiye ahmet abi belimde bir ağrı var ne olabilir diye bir soru sormak gibi. bitcoin popüler oldu diye sağa sola bu soruyu sormanın bir anlamı yok.

ama oyuncu güzel cevap vermiş. ne kötülemiş ne övmüş.

Hayatında rakamlardan çok duyguların ön planda olduğunu söyleyen oyuncu, “Matematik değil, duygu insanı oldum. Rakamlar benim için önemli değil. Duygularla iş yapan biriyim” dedi.

Yatırımdan fazla anlamadığını belirten oyuncu, “Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli. Tabii yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev aldık” şeklinde konuştu.

kalkıpta ayrıntılı bir cevap vermesi gerekmiyordu zaten. soruyu soranlarda az kafasını çalıştırsınlar da adamın işiyle alanıyla ilgili soru sorsunlar soracaklarsa.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
November 30, 2017, 05:23:56 PM

Bu adamın ve sevenlerinin ilgisi ve bilgisi olmasa da olur zaten çok da şey yapmamak lazım  Grin

hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 30, 2017, 06:20:29 PM

Engin Altan Düzyatan bir ekonomi uzmanı ,teknoloji uzmanı ya da yatırım uzmanı değil kişisel görüşünü belirmiş eyvallah ama herkes bu adam bitcoini riskli buluyor diye yatırım yapmayacak diye bir şey de yok  herkesin aklı var fikri var istediğini yatırımı yapar.
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
November 30, 2017, 08:03:38 PM

Yav zaten adam kazanmanın dibine vurmuş bitcoin onun için çokta önemli değil ama emin olun onu üzmeyecek bir rakamla bitcoin almıştır mesela 100 btc falan ne olur bunlar için çokta sorun değil
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 30, 2017, 08:18:06 PM

Risk bizim işimiz hiç bir yatırım risksiz değildir az veya çokluk söz konusu. Ama ben bitcoinde kazancın riskden fazla olduğunu düşünüyorum bu yüzden her daim bitcoin !

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 30, 2017, 09:13:27 PM

filozofomuz konuşmaya başlamış Smiley sen bir açıp araştırdınmı riskli buluyorsun .Böyle işten anlamayan saçma sapan yorumları neden haber yapıyorlar bu adam riskli dedi diye bitcoinden mi vazgeçecez .

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 30, 2017, 10:39:17 PM

Su televizyona cikan herkesinde bir bilgisi olmasa bile mutlaka bir fikri var. Bilimsel bir konuyla ilgili konusmaya katilsa yine konusur dakikalarca .
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 10:47:53 PM

Asgeri ücretle çalışan yada memur maaşıyla geçinen birinin yapa bileceği açıklama gibi olmuş Bitcoinin değerini anlayabilmiş olsa ücretini Bitcoin üzerinden bile isterdi

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
December 01, 2017, 03:41:23 AM

Engin Altan Düzyatan kazancını muhafaza etmeyi yeterli bulabilir.Bu konuda yeterli bilgiye sahip olduğunu sanmıyorum.Bir çok insan parası çok olduğundan değil,az olan parasını biraz arttırabilmek umuduyla kripto paralarla ilgileniyor.
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
December 01, 2017, 05:34:29 AM

Ünlü ekonomist konuşmuş Smiley ünlü olunca insan herşeyi bilir zaten..
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 01, 2017, 06:50:04 AM

Riskin yüksek olduğu yerde kazanç da yüksek olur engin abi neden öyle dedin ki
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
December 01, 2017, 08:28:04 AM

Kazandığı parayı ev almaktan başka hiç bir yer yapmayan birisi söylüyorsa bunu tikimde olmaz . Grin

bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
December 01, 2017, 06:18:43 PM

Bir dizi oyuncusunun kişisel görüşü neden haber değeri taşıyor ki.

Flakka
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 06:54:17 PM

genelde paraya para katmak olarak bakıyorlar. ne zaman ki parasından ziyade teknolojısı konuşulursa buna akım degil devrim diyeceklerdir... Wink
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: