Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:04:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Ocak - Şubat ayından itibaren BTC -ABD 'de Resmi Olacakmış?  (Read 1240 times)
bney
Full Member

Activity: 333
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 05:54:26 PM

Amerika Birleşik Devletleri resmi parasını asla değiştirmez. Yaptıkları yeni enstrümanlar yaratarak dünya ekonomisine hakim olmaya çalışmak. Bitcoin sayı ve hacim olarak sınırlı durumda.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 05:56:51 PM

Ahahahaha merit öncesi forum temsili değil Cheesy Şu başlığa şikayet yerine 4 sayfa mesaj gelmesi gerçekten forumun rütbe meseleleri ile ne hale geldiğinin temsili olmuş ya
clex_us
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 08, 2018, 06:17:52 PM

Artık rütbe meselesi kalmadı herkes yerinde sayar. Sadece kaliteli başlık açan ve kaliteli post atanlar merit alır, yeni sistem çok iyi oldu. Başlık gerçekçi gibi değil ama aslında Kripto paraların hangilerini hangi ülkelerin desteklediğini düşünürsek belki başlığı açmış oluruz.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
February 08, 2018, 07:31:00 PM

Abi bu başlık niye yine tepelere yükseldi onu anlayamadım? Zamanında konuşuldu, olacak iş değil dedik konu kapandı zaten. + Hemen sallamışsınız da tanımam etmem bu başlığı açan arkadaş öyle bomboş bir adam değil az çok bakarsanız görürsünüz. Merit sistemi herkesin nasıl kanına dokunduysa.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
February 09, 2018, 10:31:58 AM

Arkadaşlar yanlış telaffuz etmişiz yanlış anlaşılmış konu.Demek istediğim aldığım duyumlar doğrultusunda (abd içinden) Abd'de yasallaştırılacakmış ocak veya şubat ayı içerisinde.Geçen ki oturumda o denli olumlu konuşmaları benm tahmihimi ve duyumumu doğruladı neredeyse.Çünkü oturumun özetine bakarsanız amerika bitcoin için insanları eğiltmek istiyor.Buda gerçekten artkk yasal olacağı anlamına geliyor.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 09, 2018, 08:35:31 PM

Pek ihtimal vermiyorum böyle birşey olmasına. Resmi olarak yapacaklarsa kendi sanal parasını çıkarırlar zaten.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
February 09, 2018, 11:32:09 PM

Artık bir yerden başlanması gerekiyor yasallasmaya bu güne kadar hep yasak haberlerini okuduk eğer böyle bir şey olursa artık gerçek yükselişi oturup izleme vakti gelmiştir demektir
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 20, 2018, 09:41:46 AM

Çok spekülasyona açık bir haber ve doğru haber olduğunu düşünmüyorum ,Şubat ayı içerisinde Amerikadan Bitcoin ve kripto paralar ile kararlar çıkabilir, Fakat Bitcoinin Amerikada resmi olması biraz ütopik olur ,bundan belki 2-3 yıl sonra olabilir şuan için çok zor.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile WWW
February 20, 2018, 10:09:22 AM

Asılsız bir haber ,fakat kulağa bu kripto parasında olanlar için hoş geliyor. Gerçekçi olmak gerekir .Bitcoinin Amerikada resmi olabilmesi için daha çok zamana ihtiyacı var .BU tarz haberler bize keşke olsada rahat etsek dedirtiyor orasıda ayrı bir gerçek.
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182

View Profile
February 21, 2018, 01:21:36 PM

Amerika resmi para olarak Amerikan dolarını kullanıyor. Amerikan dolarının kullanılma tarihi 200 yıldan fazla. Dijital paraların Amerika'da resmi para olan doların yerine geçmesi mümkün değil. Onunla birlikte Amerika'da doların yanında kripto para kullanılır.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
February 21, 2018, 02:52:18 PM

Resmi ne ya legal açıdan zaten resmi yani bir ters durum teşkil etmiyor, diğer türlü güldük belki 100 yıl sonra öyle bir şey olabilir şimdi değil. Bitcoin olmaz ama o.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 02:32:30 PM

Valla bitcoin yıllardır çoğu restorantta markette geçiyor amerikada. Yasal yaptırımı yoksa demek oluyorki bitcoin zaten amerikada yasal. Resmi olmasada illegal değil serbest bırakılıyor sonuçta. Amerika da olsa rusyada olsa onların kullanıcaz demesiyle biyerlere gelinmez yani onların dilinden çıkan iki kelimeye bakmıyor zaten tüm dünyadaki destekçileri borsalar minerlar farmlar en büyük desteği veriyor bitcoin ve ethereuma
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 24, 2018, 09:47:14 AM

duyum aldım diyorsun.bakkalda konuşurlarken mi duydun?bir link, kaynak bir şey gösterseydin belki ihtimal verirdim.kesinlikle henüz erken olduğunu düşünüyorum.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
February 24, 2018, 05:01:16 PM

Sagda solda duyulan hersey baslik yapilmaya baslandi dogrulugu kanitlanmamis en azindan bir kac yerde yazilmis olsa bile yetecek ama adam arkadasindan duydugunu yazmis resmen.
ferhat1242 (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
February 24, 2018, 05:14:00 PM

yav he he bi siz akıllısınız ya.Şubat ayı içerisinde Abd'den çok olumlu haberler geldi.Geçen ki oturumda dediler ki Abd vatandaşlarınaaaaaa bitcoin-blockchain eğitimi verelim.Buda demek oluyor ki benim tahminim doğru çıktı ve resmi boyut kazanacaktır er yada geç.Abd umrumda değil sadece duyumdu öyle yazdım boşverin gitsin ama gene de haklı çıktım isteyen baksın geçen ki oturumda neler söylenmiş..

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
February 24, 2018, 06:14:08 PM

Bitcoin Amerika Birleşik Devletleri'nin resmi parası olmasa da ülke içinde büyük yatırımcılar var ve ödeme noktalarında kullanılma oranı diğer ülkelere nazaran iyi durumda. Amerika büyük ve fethedilmesi gereken bir pazar.
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 25, 2018, 11:18:21 AM

Madeni ve kağıt paranın bitmesi anlamında büyük bir adım olacağı kanaatindeyim
hakuna42
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
February 25, 2018, 02:29:17 PM

Amerika 2008 krizine kadar bastığı dolar miktarının yaklaşık 4 katını 2008 den sonra bastı,dolar bir gün patlayacak bence bitcoine geçmeleri kendi adlarına önemli bir durum  Smiley
fenerlikartal1905
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 25, 2018, 03:56:33 PM

İnşallah çünlü ABD de resmî olması tüm ülkeler İçin bitcoinin geçerliliğini koruyacaktır
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
February 25, 2018, 06:22:53 PM

Ben böyle duyumları fiyatları yukarı çekmeye çalıştıklarına yorumluyorum he resmi olur fakat vergi işide bir çok insanın aklını karıştıracağı kesin belki kostalara bile giden sayısı artar.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: