Bitcoin Forum
July 04, 2024, 05:14:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: KREDI CEKIP BTC ALMAK?  (Read 2253 times)
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 07:25:31 PM

5 yıl vade ve üstü kredi bulursan mantıklı olabilir, taksitlendirirken ödemede zorluk çekmeyeceksen deneyebilirsin. Bazı zamanlar birkaç ay yükselmediği oluyor bitcoinin. Trendine bağlı olarak düşüş ya da yükseliş bilmiyorum gerçekten zor bir karar bence. Bunu en iyi sen bilirsin, bu yüzden kimsenin gazına gelme.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
December 02, 2017, 08:31:38 PM

Bitcoin zaten belli oranda bir risk tasiyor. Kredi cekerek bu riski cok daha katlamis olursun. Ha kazanmaz misin kazanabilirsin ama oldukca buyuk risk iceriyor.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 08:36:22 PM

piyasa o kadar bulanık ki kredi ceksen kredini 10 dakikada da ödeyebilrsin , aylar boyunca beklemek zorunda da kalabilirsin.

ayrıca alacagın risk edeceğin karı karşılar mı bilemiyorum
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 02, 2017, 08:48:07 PM

Millet kredi çekip ev araba almaya korkuyor, kredi çeken adamın zaten parası yoktur. Hayatında yapabileceğin en riskli şeylerden biri olur! Kazanabilirsin ama kaybedebilirsin de
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
December 02, 2017, 11:25:18 PM

Bu piyasa zaten aşırı stresli, üstüne bir de kredi çekip borçlanarak bu  işe girişmek 2 kar stres demek. Kredi ile bu işlere girmek isteyen kişinin  çelik gibi sinirlere ihtiyacı var öncelikle, sonra da iyi bir şansa.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 11:26:43 PM

Valla ben şahsen çekmem ama çekene de niye çekiyorsun demem tamam risk alıyor ama ona göre de güzel kazanma ihtimali var. Millet kredi çekip çiftlik banka yatırıyor btcye yatırmış çok mu?
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 11:50:38 PM

Tehlikeli iş hocam borç ile böyle bir işe girilmesi kesinlikle ruh sağlığı açısından çok riskli. Çünkü bu yatırım sabır meselesi ve borçlu olan adam nasıl sabredecek. Çok ciddi psikoloji ister.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 03, 2017, 10:58:45 AM

Bitcoin fiyatına denk düşecek krediyi çekmek cesaret ister, hem bireysellere veriyorlar mı o kadar nakit kredi limiti  bilemedim. 5-10 bin TL krediye bir şey diyememde  yüksek kredi başa beladır.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
December 03, 2017, 11:06:01 AM

Olmayan parayla bu riske girilmez. Her çıkışın bir inişi de olur terste kalırsanız gözünüze uyku girmez o yüzden vazgeçin.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 03, 2017, 11:20:58 AM

Sonra da icraa geldi diye sonuçlarını görürüz burda hocam. Tamamen kumar gibi düşünün, kaybederseniz ödemenz gereken bir kredi sizi bekliyor olucak, artışlar insanı cezbediyor ama herkes bütçesine göre oynamalı, her ay ufak ufak kenara atabilmelisin bunu yapamıyorsan işle ilgili sıkıntı vardır, bu sıkıntıyı da kredi çekip çözemezsin başına bela olursa fena bela olur.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 03, 2017, 02:38:22 PM

valla bu ortamda para parayi cekiyor. kredi mi cekiyorsunuz evi mi satiyorsunuz baska yoldan mi buluyosunuz parayi. ne yapiyosaniz bi an once yapin. kazanmak istiyosaniz risk alacaksiniz. baska yolu yok. risksiz kazancta olmaz. bu yukun altina giremeyen biri zaten otursun oturdugu yerde. elindekilerle yetinmeyi ogrensin.
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
December 03, 2017, 04:39:21 PM

Faizleri düşük olan ihtiyaç kredisi gibi 10-15 bin TL'lik krediler almak çok mantıklı. Bitcoin'in 1-2 sene içerisinde 50 bin dolara kadar çıkacağı çok bariz belli. Talep arzdan çok hızlı ilerliyor gibi duruyor. Ayrıca ihtiyaç kredilerinin faizleri de oldukça düşük. 15 bin TL kredi için 1000 TL faiz ödersiniz. 12 ay vadeli bir kredi aldığınızı düşünürsek 0.25 BTC ile forklar dahil ortalama olarak 1 yılın sonunda 50-60 bin TL elde etmeniz mümkün.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
December 03, 2017, 04:44:27 PM

borçla harçla falan bitcoin alınmaz bence. en ufak bi panikte satabilirsin riskli o yüzden. alacaksan kenarda köşede unutabilleceğin bi para ile almalısın bitcoini.
omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
December 03, 2017, 05:34:48 PM

Ya herkes alma demiş kendileri paralarını 5 ayda 10 a katladılar gelmiş sana alma diyolar evet haklıalr risk çok ama risk alacaksın batarsada batar ki btc nin uuzn dönemde batacağını düşünen biri var mı düşünemiyorum gir kardeşim 1 yııla krediyi kapatır araba çekersin altına

bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 03, 2017, 08:24:12 PM

Eğer bu dediğin olayı BTC 4000$ falan yapsaydın şuanda çok büyük karlarda olurdun fakat bu saaten sonra yapmak gerçekten cesaret ister ne olacağı belli değil. Böyle bi riske gerek yok
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 04, 2017, 06:21:30 AM

Herkes aynı seyleri söylemis bu kadarı yeterli sanırım baslıgı acan arkadas icin:) bu tarz şeyleri forumda kimse denemez umarım, sonrasında gorunce kotu olmus diyoruz, hos durumlar olusmuyor genelde.
kisicell
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 09:19:55 AM

Bu piyasaya ilk kez bir tanıdık tavsiyesiyle 15 Eylül'de 25 Bin TL kredi çekerek girdim. Bitcoinin 3.050 $ yani 11.000 TL olduğu zaman 2 küsür btc alıp Ardor'a yatırmıştım. aynı gün Ardor 0.09 cent seviyelerinde seyrediyordu. Aldığım günün akşamında 10 bin TL kâr yazdım Ardor bir anda 0.13-14 seviyelerine yükseldi. Ardor'u 0.27 cent seviyelerine gelince sattım, kredi tutarım kadar parayı nakite çevirdim. kalan parayı da yeniden düşüşe geçtiğinde Ardor'da değerlendirdim.

neredeyse 3 ay olacak bu piyasadaki yaşantım ama şansımın yaver gitmesiyle sadece al/sat yaparak total kazancımı (25bin TL kredi hariç) 70-80 Bin TL seviyelerine çektim. Bitcoin yükseliş trendi devam eder mi bilmiyorum ama kısa vadede büyük para kazandığım için de kendimi şanslı hissediyorum.

bu entry'i girmek için de foruma üye olmuş bulundum, umarım kimseyi gözü kapalı gaza getirmemiş olurum  Smiley
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 01:28:40 PM

Şaka olduğunu düşünüyorum. Risk doğru yerde alındığında risktir. Risk alırken de mantıklı olmak lazım. Bu gibi durumlarda, kaybetsen de seni üzmeyecek miktarı riske etmen gerekir. En azından ben böyle düşünüyorum, belki de garantici olduğumdan.

virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
December 04, 2017, 02:05:06 PM

Kredi çekip borç para ile sanal para almak mantıklı değil. Var olan paranızın bir kısmı ile yatırım yapılabilir. Kredi çekip ev almanızı tavsiye ederim. Konut satışları bu aralar düşük, kredi ile indirimli satışlardan faydalanın. Yüzde yirmi indirimle satış yapan inşaat şirketleri var. Hayırlı olur.
akm3535
Full Member

Activity: 252

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
December 04, 2017, 02:24:17 PM

Riskli iş ama güzel bir alım fırsatı yakalarsanız güzel kar edersiniz ve hemen kredinizi kapatabilirsiniz

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: