Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:44:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: KOMODO (KMD) Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Read 1964 times)
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 03, 2018, 09:20:01 PM

Komodo güzel bir coin ama çok fazla alternatifi var. Üzerinde ico yapılan Ethereum başta olmak üzere onlarca alternatifi var. Ethereum, Stellar, Nem, Neo, Ubiq daha kendi zincirine geçmeyenler var İcon, Binance vb...  Haliyle çok fazla ikamesi olduğu için işi biraz zor. Umarım elinde tutanı fazlası ile memnun eder.

1714020292
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714020292
Reply with quote  #2

1714020292
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714020292
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714020292
Reply with quote  #2

1714020292
Report to moderator
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 03, 2018, 09:22:02 PM

binance ceosu böyle yorumlarda bulunmuş diye kalkıp komodo yatırımı yapmak tamamen kara cahillikten başka bir şey değil. Proje bazlı olarak düşünürsek herkesin bir hedefi var. Fakat önemli olan o hedefe gidebilmek.

Hocam bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Ben de sırf Binance ceosu böyle bir açıklama yaptı diye bankadan kredi çekip yüklü bir miktarda alım yapmayı düşünüyordum. Neyse ki bir kara cahillik yapmamı engellediniz(!)
enfarktus
Full Member

View Profile
August 03, 2018, 09:29:40 PM

Komodo güzel bir coin ama çok fazla alternatifi var. Üzerinde ico yapılan Ethereum başta olmak üzere onlarca alternatifi var. Ethereum, Stellar, Nem, Neo, Ubiq daha kendi zincirine geçmeyenler var İcon, Binance vb...  Haliyle çok fazla ikamesi olduğu için işi biraz zor. Umarım elinde tutanı fazlası ile memnun eder.

Aslında Komodo hakkında bilinmeyen çok fazla şey var. Şu anda Komodo'nun en yakın alternatifi yalnızca Asch'dır. Asch'a da gizlilik yönünden üstünlüğü vardır. Yanlış anlaşılma olmasın, Komodo'nun mükemmel bir coin olduğunu söylemiyorum. İyidir ya da kötüdür şeklinde bir yargıda da bulunmuyorum. Ethereum, Stellar, Nem, Neo, Ubiq gibi coinlerle Komodo'nun yalnızca kodlama dili ya da kontrat özelliği gibi benzerlikler olabilir.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
August 03, 2018, 09:40:29 PM

Aslında Komodo hakkında bilinmeyen çok fazla şey var. Şu anda Komodo'nun en yakın alternatifi yalnızca Asch'dır. Asch'a da gizlilik yönünden üstünlüğü vardır. Yanlış anlaşılma olmasın, Komodo'nun mükemmel bir coin olduğunu söylemiyorum. İyidir ya da kötüdür şeklinde bir yargıda da bulunmuyorum. Ethereum, Stellar, Nem, Neo, Ubiq gibi coinlerle Komodo'nun yalnızca kodlama dili ya da kontrat özelliği gibi benzerlikler olabilir.

Hocam ben platform coinlerini birbirinin ikamesi gördüğüm için bakış açımın biraz dar olduğunu kabul ediyorum.Yanlış bilmiyorsam cüzdanlarında tutanlara stake veriyor belli bir miktar baya araştırdım ama ikamesi çok olduğu girmemiştim şahsen.

Ayrıca Asch ı hiç duymamıştım biraz araştırayım Smiley

enfarktus
Full Member

View Profile
August 03, 2018, 09:44:17 PM

Hocam ben platform coinlerini birbirinin ikamesi gördüğüm için bakış açımın biraz dar olduğunu kabul ediyorum.Yanlış bilmiyorsam cüzdanlarında tutanlara stake veriyor belli bir miktar baya araştırdım ama ikamesi çok olduğu girmemiştim şahsen.

Ayrıca Asch ı hiç duymamıştım biraz araştırayım Smiley

Asch'da bu aralar güzel haberler geliyor, en son Bitmain'den para desteği aldılar; mainnet'i update ettiler ama yolu daha uzun gibi. Saygılar.
rusmuoney023
Newbie
*

Activity: 54
Merit: 0

View Profile
August 03, 2018, 09:44:55 PM

Bu komodoyu pek duymadım , çok araştırmama rağmen dikkatimi çekmemesi ilginç.Reklama ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum. En kısa zamanda sizler için araştırıp geri dönüş yapıcam. Uzun süreli yatırım yapmamanızda fayda var bence.
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
August 03, 2018, 10:55:55 PM

Ortalama 11 dolardan 1 dolara düşüş gösteren Komodo lafının üstüne bugün bir parça hareketlendi. Yüzde 5 faiz için cüzdanında tutmak gerekli.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 03, 2018, 11:34:20 PM

binance ceosu böyle yorumlarda bulunmuş diye kalkıp komodo yatırımı yapmak tamamen kara cahillikten başka bir şey değil. Proje bazlı olarak düşünürsek herkesin bir hedefi var. Fakat önemli olan o hedefe gidebilmek.

Hocam bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Ben de sırf Binance ceosu böyle bir açıklama yaptı diye bankadan kredi çekip yüklü bir miktarda alım yapmayı düşünüyordum. Neyse ki bir kara cahillik yapmamı engellediniz(!)

bence böyle bi yorum yapman ne bileyim pek hoş değil sonutça öyle arkadaşlar var ki en ufak söze inanıp parasını basanlarla dolu. hani farkında olanlar zaten farkında da olmayanlar için böyle bişey söylemiştim Smiley yine de teşekkürler yorumun için
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 04, 2018, 01:15:01 AM

Konusuyla dikkatimi yeniden çekti incelemeye değer tekrardan, Ethereum ve Eosa rakip olarak projede işler yolunda gidiyor, fiyat olarak hepsi berbat durumda geçmişe göre zaten.
enfarktus
Full Member

View Profile
August 04, 2018, 08:21:18 AM

bence böyle bi yorum yapman ne bileyim pek hoş değil sonutça öyle arkadaşlar var ki en ufak söze inanıp parasını basanlarla dolu. hani farkında olanlar zaten farkında da olmayanlar için böyle bişey söylemiştim Smiley yine de teşekkürler yorumun için

Hocam siz de lafa çok sert girmişsiniz, daha yumuşak ifadelerle anlatılabilecek bir şeyi sert bir ifadeyle anlatmaya çalışmışsınız. Tepkim ondan kaynaklandı. Kırdıysam özür dilerim.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 04, 2018, 09:10:40 AM

Bir kaç gündür ethereumu gömecek diye paylaşımlar görer duyar oldum.
Hakkında pek bir bilgim olmamasına rağmen türkiyedeki bir profesör tarafından ciddi takip edilip övülüyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 04, 2018, 11:55:52 AM

Çok saçma geliyor bana binance ceosunun bu yaptığı, yok eos ve ethereum kötü komodo iyiymiş, ya zamanında etc ile token basacaklar toollar kötü diye etc i bırakım ethereum'a geçmişti.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 09, 2018, 09:25:41 PM

KOMODO platformuna inancı olan insanlar yatırım yaparak gelecekteki kazançlarını bekliyor. Ben komodo platformundaki Utrum kripto para birimine yatırım yaptım. Binance ceosunun yaptığı açıklamaları ciddiye almadım.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
August 09, 2018, 09:28:14 PM

Komodo'ya aylar aylar önce, Utrum'a da 2 ay önce yatırım yaptım ancak piyasa her coini vurduğu gibi KMD'yi de vurdu, her yerden ciddi zararkar var. Projeye güven tam ama kripto para sektörü eskiye dönüş sinyali vermiyor. Ah bi verse Komodo uçar gider yine
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 09, 2018, 11:46:35 PM

Bir zamanlar çok iyi patlama yaptı sonra bi cacık olmadı en son CZ övdü gene bişey olmadı yani bir bok olmayacak bu coinden ona göre fikirlerinizi yürütün ona göre yatırım yapıp yapmayacağınıza karar verin beyler.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
August 10, 2018, 12:21:39 AM

Ethereumu gömmek için kırk fırın ekmek yemesi gerekir fakat gelişen kripto pazarında önemli bir yere geleceğini düşündüğüm için yatırım yapılabileceklerden bir tanesi bence.
enfarktus
Full Member

View Profile
October 12, 2018, 05:26:05 PM

Agama cüzdanın mobil versiyonu dün itibariyle kullanıma sunuldu. Şimdilik Android sürümü mevcut. İndirip, kullandım. Blockchain'i indirmeye gerek olmadığı için oldukça hızlı ve kullanışlı. Ayrıca desktop cüzdanda olduğu gibi %5 faizi de alabiliyorsunuz. Google Play'den indirilebilir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supernet.agama&pageId=none&rdid=com.supernet.agama
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
October 12, 2018, 05:32:10 PM

Bu komoda güzel bir platforma ama biraz karışık bir sistemi var. Mesela tradesi pek anlayamadımş bir miktar kmd aldım, klitlendi çekemiyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 13, 2018, 12:07:11 PM

baya özellikli duruyor aslında araştırmak lazım ancak genel piyasadaki şu belirsizlik havası gitmeden neyin ne olacağını kestirmek çok zor yine de her şeyin fiyatı hazır bu kadar çakılmışken toplamak lazım iyi olanlardan
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446

CAT.EX Exchange

View Profile
October 13, 2018, 12:15:12 PM

Bildiğim kadarı ile masternode coini olarak gündeme geldi ve o zamanlar masternode ye ilgi vardı ama sonra o da diğer arkadaşlarına katılıp düşmeye başladı resmen bi yamaca çıkardık atladılar ve şuan ölmemeleri için dua ediyoruz Smiley

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: