Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:28:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: KOMODO (KMD) Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Read 1964 times)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 22, 2018, 11:43:59 AM

komodo sürekli bir güncelleme yayınlıyor. yine sürekli bir iş akışı yaşanıyor. yeni partnerler yeni buluşmalar vs. bu kadar çalışma ile boğa piyasasında olsaydık to the moon olurdu kesin. ayrıca çok hızlı bir coin olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
1715614093
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715614093
Reply with quote  #2

1715614093
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715614093
Hero Member
*

Ignore
1715614093
Reply with quote  #2

1715614093
Report to moderator
1715614093
Hero Member
*

Ignore
1715614093
Reply with quote  #2

1715614093
Report to moderator
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 22, 2018, 12:53:16 PM

Komodonun ekip çalışıyor ama fiyata bir etkisi olmadı şuana kadar. Belkide insanlar bu karmaşık düzeni anlamadıkları için çekiniyorlardır komodoya yatırım yapmaktan. Z ile başlayan cüzdan R ile cüzdana taşıyın falan .İnsanların kafası karışıyor.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 22, 2018, 03:44:26 PM

Komodonun ekip çalışıyor ama fiyata bir etkisi olmadı şuana kadar. Belkide insanlar bu karmaşık düzeni anlamadıkları için çekiniyorlardır komodoya yatırım yapmaktan. Z ile başlayan cüzdan R ile cüzdana taşıyın falan .İnsanların kafası karışıyor.

Z ile başlayan adresler gizlilik sağlayan cüzdanlar, pek fazla kullanıldığını sanmıyorum; belik Komodo kullanıcıları arasında yaygınlığı yüzde bir bile değildir aslında. Fiyatın buralarda olması aslında çok fazla bilinmemesinden kaynaklanıyor. İyi proje olduğu şüphe götürmez ama yatırımcının dikkatini çekmek için iyi olmak yetmiyor. 
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
December 22, 2018, 04:08:30 PM

şu sırlar hesi aynı geliyor gözüme komodo nunda diğerlerinden farkı yok uzun zaman hodlsa piyasada komodo gelesiye kadar alınacak çok coin var

flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 22, 2018, 05:15:55 PM

Daha öncede belirttiğim gibi bitcoin piyasanın babası, geriye kalanlar da çocukları. Çocukların içinde zeki çevik ve ahlaklı olanlar azınlıkta. Bunlardan bir tanesi de komodo, piyasa düzeldiğinde ilk olumlu tepki vereceklerden birisi de o.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 22, 2018, 07:03:00 PM

Oldukça cüzdan çeşitleri çoğalmaya başladı. Artık bilgisayarıma ve telefonuma cüzdan kurmaktan usandım. Ama bunlarından içinden sıyrılan komodonun gelecekte çok parlak olacağını düşünüyorum.
enfarktus
Full Member

View Profile
December 23, 2018, 07:20:48 PM

Oldukça cüzdan çeşitleri çoğalmaya başladı. Artık bilgisayarıma ve telefonuma cüzdan kurmaktan usandım. Ama bunlarından içinden sıyrılan komodonun gelecekte çok parlak olacağını düşünüyorum.

Komodo'nun gelecek ay yeni bir cüzdanı piyasaya çıkıyor. Bu yeni cüzdan ile farklı blockchain'de yer alan tüm coin ve tokenleri tek bir cüzdandan yönetmek mümkün olacak. Dahası cüzdan üzerinden trade etmek de mümkün olacak.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 23, 2018, 07:53:52 PM

2017 yılında efsane pump dump hareketleri görmüş bir coin. Aylık 3x-4x çıkıp diğer ay aynı oranda düşerdi. 
enfarktus
Full Member

View Profile
December 29, 2018, 09:19:54 AM

Komodo, Ø Crypto topluluğu ile birlikte KSB isminde bir stable coin piyasaya sürmeye hazırlanıyor. KSB'nin açılımı da zaten "Komodo Stable Coin" şeklinde. Ayrıntılar 21 Aralık tarihinde medium'da yayınlanmış. https://medium.com/ocryptounion/the-story-of-ksb-a-komodo-stable-coin-is-born-1ddfab924209
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
December 29, 2018, 07:49:18 PM

komodo benim beğendiğim bir platform ama sanki rakipleri olan neo,eos , xlm gibi rakiplerinin biraz arkasında kaldığını düşünüyorum. Gündeme gelcek hareketler pek yapamıyorlar sanki

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 02, 2019, 04:40:23 PM

Komodo'nun olayı çok güzel bunun blockchainini kullananlar coin olarak çıkıyormuş yeni öğrendim değişik geldi bana komodo chaininden bağımsızmış biraz daha araştırıp detaylı anlatıcam sizlere. değerli bir coin.
enfarktus
Full Member

View Profile
January 30, 2019, 03:06:40 PM

Komodo ile CoinBene borsası partnerlik anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre Komodo platformunda çıkan tüm coinler CoinBene borsasında listelenecek. Tabi ilk olarak KMD listelenecek, sonrasında sıra platformdaki diğer coinlere gelecek.
enfarktus
Full Member

View Profile
February 06, 2019, 05:54:59 PM

Ethereum ağından Komodo ağına ilk geçiş tamamlanmış. Daha önce duyurusu yapılan o crypto union projesi, Ethereum blok zincirinden ayrılarak Komodo blok zincire geçişini tamamladı. Komodo ve o crypto union beklendiği üzere birlikte sabit değerli bir coin de oluşturdu.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
February 06, 2019, 07:51:53 PM

Komodo cok ilginc bir coin.  Github.com da en fazla guncelleme ve yenilik yapan coin.  Blockfolio uygulamasini kullanan varsa surekli bu coinden haber gelir.  Ama bunlara ragmen nasil fiyati bu sekilde anlamak guc.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 07, 2019, 01:00:30 AM

İşlerini tamamıyla yapmayan bir ekip düşünüyorum bir coini tam bitirmeden gidip ikinci coine atılmaları çok saçma geliyor sonra paraszlıktan iflas ediyor fonlar olanlar yine bizlere oluyor ondan çok olumlu düşüncelerim yok malesef
enfarktus
Full Member

View Profile
February 07, 2019, 04:10:57 PM

İşlerini tamamıyla yapmayan bir ekip düşünüyorum bir coini tam bitirmeden gidip ikinci coine atılmaları çok saçma geliyor sonra paraszlıktan iflas ediyor fonlar olanlar yine bizlere oluyor ondan çok olumlu düşüncelerim yok malesef

Hocam bence bir bilgiyi yanlış yorumluyorsunuz. Çıkardıkları ikinci coin, Komodo'nun merkezsiz borsası olan BarterDex'de kullanılmak üzere oluşturulmuş ve bir dolara endeksli stable coin. O nedenle yeni bir coinden ziyade platform için işlevsel bir coin çıkarmış oldular. 
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
February 07, 2019, 05:26:22 PM

Çok fazla çöp coin var ama çok fazla iyi coinde var. Haliyle insanlar en popüler olanına yatırım yapıyorlar Komodo iyi bir proje ve ekip çalışkan fakat insanlar alışkanlıklarından vazgeçmiyorlar. Piyasa ağırlıklı olarak Bitcoin, Ripple ve Ethereum üzerinden dönüyor malesef. 110 milyar dolar markette ilk üç 85 milyar dolar ediyor.

Bitcoin / Ethereum / Monero
enfarktus
Full Member

View Profile
February 07, 2019, 06:44:54 PM

Komodo'nun çok fazla tutmamasının bence tek nedeni yine proje ekibi. Bu yorumu 2017 yılından beri Komodo'yu takip eden biri olarak yapıyorum. İnsanlar basit şeyleri severler. Komodo, sunduğu cüzdan olsun, merkezsiz borsası BarterDex olsun insanlara oldukça karmaşık geldi. Zaten hata yapıp tüm birikimlerini kaybetmekten korkan insanlar bunlar. Ekip de tüm bu işleri kolaylaştırmak için hiçbir şey yapmadı. Ekibe daha önce bu konuyu sormuştum, cevap olarak şu anda tüm enerjimizi projeye harcıyoruz, amatör kullanıcılara sistemi anlatmamız enerjimizi bölecektir şeklinde bir cevap vermişlerdi.
ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile WWW
February 07, 2019, 07:40:55 PM

Bende en aktif ve çalışkan coin olarak görüyorum komodo'yu.Ama pazarlama konusunda sıkıntılı yatırımcının pek ilgisini çekmiyor.Bunu aşabilirseler pazarlamayı iyi bir noktaya gelirler.

Oracolcoin XOR         
enfarktus
Full Member

View Profile
March 01, 2019, 06:13:01 PM

Komodo'da bu aralar iyi haberler geliyor. İlk önce Amazon Web Servisi ile yaptıkları ortaklığı duyurdular. Aws ile Komodo, Komodo ağında 60 saniye gibi kısa bir sürede yan zincir oluşturulmasına imkan verecek bir projeye başladılar. Bitrex'de KMD/USD paritesi işleme açıldı. Coinbene ile partnerlik anlaşması imzaladılar, bu anlaşmayla Komodo altındaki tokenler de bu borsaya eklenecek. Son olarak Kmd, Huobi borsasında listelenmeye başladı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: