Bitcoin Forum
May 31, 2024, 01:58:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex mi Binance Borsası mı ?  (Read 2551 times)
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 05, 2017, 08:16:20 PM

Bittrex daha güvenilir ve daha hacimli ama son dönemlerde kimlik onaylamada sıkıntılar çıkartıyor.Binancede özellikle yeni çıkan coinler var ikiside kullanılabilir ikisininde kendisine göre özellikleri var binance de çok fazla coin yok ama her geçen gün büyüyen bir borsa geleceği parlak birde binance coin var onla komisyon ücreti yüzde 50 indirimli oluyor günlük trade için uygun oluyor

ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 05, 2017, 09:36:20 PM

Binance ile BİTTREX kıyaslaması hiç adil değil bence. Ama bana soracak olursanız ben bittrex derim. Hem daha güvenilir bir borsa hemde binance göre cevirdiği hacim daha yüksek. Tartışmasız bittrex.
xxxbtcxxx
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 09:43:22 PM

Binance hem kullanıcı dostu hemde kullanıcıların fikirlerine değer veriyor. Bittrex son zamanlarda baya sıkıntılı.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 05, 2017, 10:17:41 PM

Merhabalar

IOTA ve powerledger alacamda sanırım hala ikiside token şeklinde sanırım tam emin degilimde borsalara girdiğini görünce hangi borsa daha kullanışlı avantaj dezavantajı hakkında bilgi alırsam çok iyi olur şimdiden teşekkürler

IOTA almak icin bittrex kullanamazsin gerci arkadaslarda yukarida soylemisler defalarca ama Smiley Ikisindede hesap acmani tavsiye ederim sonucta hesap acmak ucretsiz ve basit bir islem.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 05, 2017, 10:21:27 PM

Binance tabiki hatta Binance varken Bittrex kullanmak kadar saçma bir şey olduğunu sanmiyorum. Her coin her borsada olmadiği için iki borsada da üyelik açmanda fayda var.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 05, 2017, 10:29:42 PM

Merhabalar

IOTA ve powerledger alacamda sanırım hala ikiside token şeklinde sanırım tam emin degilimde borsalara girdiğini görünce hangi borsa daha kullanışlı avantaj dezavantajı hakkında bilgi alırsam çok iyi olur şimdiden teşekkürler

Bence bittrex kraldir kolay kolayda yikilmaz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 06, 2017, 12:12:18 AM

Normal şartlarda bittrexten şaşmazdım ama misal bugün iota için binanceye aktarmak zorunda kaldım. Keşke ikisini bir arada yapabilecek bir uygulama olsa ama malesef yok ama binance de kullanışlı ve hızlı ayrıca masrafsız tabi yinede bir bittrex kadar büyük değil

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 01:03:52 AM

simdilik bitrexx acik ara ileride olsada zamanla binance de geri kalmayacaktir bence. son 2 ay icinde binance cok fazla yol aldi. yeni cikacak coinleri oylama ile aliyor ve islem goren kaliteli projeler hepsi. suan alinip satilanlar sayi olarak fazla degil ama bence boyle daha iyi kalite ve hacmi yuksek alim satim olan coinlerle isi goturuyorlar
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 11, 2017, 08:07:17 PM

Uzun süredir bittrex kullanıyorum. Alışkanlıktan dolayı artık site çok kolay, basit geliyor. Ancak son zamanlardaki hesap dondurma olayı beni de rahatsız etmeye başladı. Başıma gelmedi ama illa ki gelmesi gerekmiyor. O kadar para yatırdığımız borsanın paranı alamazsın demesi çok büyük sıkıntı. Açıkcası bende çıkmayı düşünüyorum.

Binance, şu sıralar çok fazla reklamı dönüyor. Özellikle çok takipçili twitter fenomenleri btc kazanacağım diye acayip derecede reklam yapıp birçok kişiyi üye yaptı siteye. Ama hacmi bittrexin halen altında, yaklaşmış ama yine de fark var. Bende kullanmayı düşünüyorum, tüm paramı atacak kadar güvenmiyorum ama bir parçasını atabilirim.

Poloniex de kısa süredir kullanıyorum. Aslında gayet de hoşuma gidiyor, bir sıkıntısını görmedim. Ama buradan da şikayetçi olan, soğumuş çok kişi var, insanı kararsız bırakıyor.

Bitfinex de tether konusundan dolayı biraz kafamı karıştırdı. O kadar büyük hacimli borsa ama millet geçen haftalarda yavaş yavaş çıkış yapıyordu.

Cex.io da btc-usd transferi için güzel görünüyor. Btc değeri 1000-1500 dolar yukarıda oluyor ama hem alırken hem satarken geçerli bir durum. Banka kartına çekme, kredi kartından ödeme konusu da güzel olaylar. Hardware wallet alana kadar btc hodlu için kullanmayı düşünüyorum.

Şu an ki planım, alt alım satımı için ayırdığım bütçeyi 3e bölüp polo-bittrex-binance e dağıtmak. Ama bittrex şikayetleri böyle devam ederse komple çıkış yapabilirim.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 11, 2017, 09:34:30 PM

Binance iyi güzel ama onay olayı çok sıkı ve zor. Pasaport şartı olması üzücü. Başka hiç bir kimlik türünü kabul etmiyordu en son. Eğer bu konuda bir yumuşama olmadıysa kullanmak isteyenlerin işlemleri yarıda kalıyor ve kullanamıyorlar.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
December 11, 2017, 09:45:31 PM
Last edit: December 13, 2017, 03:09:33 PM by baldur odinson

İleride kullanıcı sayısı arttıkça Binance de Bittrex gibi olacaktır zannımca,  bir zamanlar Poloniex derdik te başka bir borsa adı geçmezdi aklımızdan, sonra Bittrex, şimdi Binance.  Şu an Binance rahatlığının tadını çıkaralım o zaman,   onun da suyu ısınınca yeni bir borsa buluruz artık.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 09:58:58 PM

Merhabalar

tabiki şuan için bittrex ama binance'de çok hızlı gelişiyor. ileride bittrexi geçebilir.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 11, 2017, 10:01:00 PM

Açık ara fark ile bittrex binance kim ki, bittrex ile kıyaslama yapabiliyorusnuz Smiley Biraz mantıklı olun hem güven açısından hemde günlük çevirdiği hacim bazından kullanış bakımından olsun bittrex.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 11, 2017, 10:58:53 PM

Hacim açısından herkes bittrex diyor bunu normal tabi de uygulaması çok iyi binanceın arayüzü falan çok kullanışlı ben son zamanlarda binance kullanıyorum ve gayet memnunum tavsiye ederim kullanmayana memnun kalırsınız.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
sophiami
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
July 23, 2018, 04:57:16 PM

Bittrex üye kabul etmeye başlamış. Belki çok önceden başlamıştı kabullere ama benim yeni haberim oldu. Bugün üye oldum Binancede olmayan bazı koinler için iyi oldu
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
July 23, 2018, 05:25:06 PM

Bence binance tartismasiz en kaliteli borsa. Gün geçtikçe üye sayısı artiyor. Dolayisiyla islem hacmi de önümüzdeki aylarda ciddi oranda artabilir...
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
July 23, 2018, 05:52:48 PM

Ben poloniex saçmalamalara başladığından beri 1 yıldan uzun süredir bittrex kullanıyorum. Beni bir,iki altcoinin olmaması hariç hiçbir şeyi mutsuz etmedi ama binanceda, bittrex kadar iyi borsa. Yani ikisi de seçilebilir.
Kruncha
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

View Profile
July 23, 2018, 05:53:16 PM

Bittrex ve poloniex de hacim kalmadı . Almak istesen alamazsın satmak istesen satamazsın .
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 23, 2018, 06:02:27 PM

Poloniexten sonra bittrex popüler olmuştu daha sonra her nasılsa çok hızlı hacim yokoldu gitti şimdilerde asya borsaları çok popüler durumda bence bir süre sonra malta gibi ülkerlerdeki borsalar populer olacak
depresifenfeksiyon
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 23, 2018, 06:05:12 PM

ikiside değil benim için coin hangi borsada daha pahallıysa o geçerli Cheesy
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: