Bitcoin Forum
June 14, 2024, 12:10:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin altınsa Litecoin gümüştür  (Read 575 times)
denizkisacik (OP)
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 07:29:04 PM

Litecoini ortaya çıkaran charlie nin özlü sözü Bitcoin altınsa litecoin gümüştür

bitcoin 10 bin doların üstünde seyrederken litecoin 82 dolarlarda geziniyor ayrıca 54 milyon tane piyasada ve sayısı hızla artıyor bitcoinde o kadar sayı artışı yok 16 milyon tane ve  çok az artıyor sayısı

ne düşünüyorsunuz gümüş diyebilmemiz için heralde bini görmesi gerekiyor ara ara çıkış yapsada bir türlü istenen seviyeye gelemiyor gelecekte gelirmi acaba diyorum ama en fazla çıkacağı 120-150 arası olur heralde

Bakınca potansiyel var acaba çıkarmı dedirtiyor hep ama bir türlü patlamıyor.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 30, 2017, 09:29:12 PM

Bitcoini değerli yapan şey sayısının sınırlı olması diye biliyorum ben.Litecoin kıymetli bir coin,ilerde daha da değerlenecektir fakat gümüş olduğunu sanmam..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 30, 2017, 09:33:10 PM

Ethereum da bu dünyadan değildir Cheesy İsmine bile bakınca geleceğin ethereum da olduğunu görebiliriz.
Bu baba İkisinide tokatlar , ve tokatlayacaktır da.
Gelecek ethereumda.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 30, 2017, 09:38:27 PM

Bu söz milattan kalma desem yanlış olmaz herhalde. Bu muhabbetler yapıldığı zaman ki altcoin çeşitliliğiyle şu an ki arasında dağlar kadar fark var. O zamanlar bitcoinin birebir kopyası bir coin geliştirmek altcoin olmanız için yetiyordu. Litecoinde o furyanın en önemli coini ama ne nitelik olarak ne de nicelik olarak gümüş olmayı hak edeceği bir durum yok ortada.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 30, 2017, 09:41:13 PM

Bencede litecoin'de pek bi iş yok gibi geliyor ethereum varken yani ne iş yapıcak litecoin hedef ethereum şaşmayın.
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 10:36:51 PM

Bitcoinden sonra ethereum gelir bana göre. Litecoin gümüş olamaz. Daha o seviyeye ulaşmadı ve daha güçlü bu kadar coin varken ulaşması da çok zor bence. Bu fikrime katılan kişi sayısının çok olduğunu düşünüyorum.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
November 30, 2017, 10:43:29 PM

olur mu_? milli ripple ve stratisciler duymasın hocam

kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 30, 2017, 10:59:57 PM

Buradaki gümüş benzetmesi değerinin bitcoinin 10'da birine eşit olması manasında söylenmiş yapılmış bir benzetme değil. Nasıl dünyada altın ve gümüş her daim değerliyse, her daim ayakta kalıyorsa Charlie reisin sözüde olayın bu boyutunu vurguluyor. Ne olursa olsun LTC bu piyasada her daim kalacaktır diyor.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 30, 2017, 11:15:14 PM

Ethereum gümüş litecoin bronz'dur. ETH ile LTC Arasında çok fark var .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 30, 2017, 11:36:23 PM

Ethereum gümüş litecoin bronz'dur. ETH ile LTC Arasında çok fark var .
Ethereum petrol hocam onun yeri ayrı bizde  Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 30, 2017, 11:52:37 PM

geçen sene 3 dolar civarında 6-7 ay seyretti litecoin.Yatırımcısına gerçekten güzel kazandırdı..Türk borsalarında Bitcoin ve ltc ikisi işlem görüyordu.Bundanda şunu anlayabiliriz bir coinin değer kazanması dünya genelinde gördüğü kabul ve dolaşım çokluğu ile orantılı.Sıranın ethereum ve etc'ye geleceğini düşünüyorum.Ama bu iş sabır işi.Kazanmak için güvenmeniz ve belli bir süre o yatırımınıza dokunmamanız gerekir.Bol kazançlar herkese.

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 01, 2017, 12:04:51 AM

Litecoin de gerçekten ciddi gelecek hissediyorum. Ethereum yada dash kadar fiyatlanmaması için bir sebep yok. Yakın zamanda 250 dolar civarına ulaşacağını düşünüyorum.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 01, 2017, 02:28:17 AM

Litecoin de gerçekten ciddi gelecek hissediyorum. Ethereum yada dash kadar fiyatlanmaması için bir sebep yok. Yakın zamanda 250 dolar civarına ulaşacağını düşünüyorum.

Eth ve Dash'in cayır cayır arttığı bir ortamda Litecoin'in kendi halinde takılması için bir mantık bulamıyorum ama elbet bir gün bir anda çatır çutur yükselmeye başlayacağını tahmin ediyorum.

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
December 01, 2017, 04:07:28 AM

Ethereum da bu dünyadan değildir Cheesy İsmine bile bakınca geleceğin ethereum da olduğunu görebiliriz.
Bu baba İkisinide tokatlar , ve tokatlayacaktır da.
Gelecek ethereumda.

Sözünüze katılıyorum. Şöyle bir inceleme yapmak gerekirse;

Eğer şu market cap ile Ethereum'un arzı BTC kadar olsaydı 1 birim fiyatı 2512 USD olacaktı. Bunun anlamı şudur: Ethereum 2 sene içerisinde BTC' nin 7 senede ulaştığı değere ulaşmayı başarmıştır.

Tabi piyasa trendlerinin de etkisi var. Ethereum BTC' ye göre daha büyük bir bilinirlikle piyasaya arz edildi. BTC' ye sözüm yok.

Tüm bunlara rağmen 2 sene sonra ben fiyatın mevcut arzla ve bu büyüme hızıyla 3000 USD seviyelerinde olacağını tahmin ediyorum.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
December 01, 2017, 05:58:48 AM

kriptoparalarin altin gumus ve petrole benzetilmesini pek dogru bulmuyorum. cok farkli kulvarlar sonucta. onlar gunluk yasamda kullaniliyor. kriptolar sadece spekulasyonlarla paranin yonunun degistirildigi bir ortam.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 01, 2017, 11:35:07 AM

kripto devri daha yeni başlıyor .

ne altınlar ne gümüşler ne petroller göreceğiz .

İleri ki zamanlarda bitcoin elmas kategorisine yükselir , yeni altınımız etherium olur gibi geliyor
okeanos
Full Member

Activity: 215

View Profile
December 01, 2017, 11:42:47 AM

Bitcoin = Altın
Litecoin = Gümüş
Ethereum = Petrol

Ben söylemiyorum. Kurucuları (Charlie Lee, Vitalik Buterin) böyle diyor.
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 11:44:23 AM

Litecoin fiyatı patlayalı zaten daha yakın ara oldu bu kadar hızlı patlayamazlar zaman gerekiyor fiyatlarının yükselmesi için yani siz bir anda 500 doalr olacağını bekliyrosanzı yanılıyorsunuz
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
December 01, 2017, 07:18:51 PM

bence litecoinin yükselmesi için insanların bitcoinin dezevantajlarından yorulmaları gerekiyor ve o noktada litecoinin halihazırda çözümleri olması gerekiyor. sanırım hızlı transfer süreli düşük pay gibi özellikleri var litecoinin..ama bunların haricinde bir özelliği yok sanırım ..o zaman 100$ gayet iyi duruyor ve artacağını sanmıyorum...

yanılıyorsam arkadaşlar bizi aydınlatırsa güzel olur

Puyol
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 01, 2017, 07:20:57 PM

Litecoin bence altyapısı en az bitcoin kadar güçlü bir coin fork falan muhabbetleri olsa da şahlansa 500 dolara , o günlerde gelir yakında
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: