Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:23:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: !!! TRIG Bu gece patlayabilir !!!  (Read 1521 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 10:29:00 AM

Hiçbirşeyy olmazz bu lanet coınden nfrt edıormm sahıplerı de tamm bır becerıksızz  nasaya kendılerını duyurcaklarını soyluyorlardı nolduu bu salakların yaptıgı teknolojıden ne  olcak hıcbırısı bıse bılmıor
1715081036
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715081036
Reply with quote  #2

1715081036
Report to moderator
1715081036
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715081036
Reply with quote  #2

1715081036
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 02, 2017, 10:40:18 AM

Hiçbirşeyy olmazz bu lanet coınden nfrt edıormm sahıplerı de tamm bır becerıksızz  nasaya kendılerını duyurcaklarını soyluyorlardı nolduu bu salakların yaptıgı teknolojıden ne  olcak hıcbırısı bıse bılmıor

tekrar gördük. piyasa böyle spek haberlerle şekilleniyor. 50 satoshi etmeyecek coin 160 lara pumplanıyor saçma saçma haberler beraber.

2 gün önce ikilemde kaldım next mi alsam trig mi diye. bunlara güvendim trig aldım.

büyük pişmanlık içindeyim.
integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 02, 2017, 12:59:45 PM

Arkadaşlar spekülasyondan çok  balinaların ne yapacağı önemli. Manipülasyonlar piyasayı %90 manipülasyondan ibaret ama balinalar katılmadantan sonra bir anlamı yok.

yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 02, 2017, 02:11:04 PM

Bende biraz yatırım yaptım dün gece belki bi şeyler olur yazıldığı gibi düşünerekten. Ama, anladım ki fiyasyo çıktı. Stop loss koydum daha fazla zarar etmenin manası yok yükseleceğine dair de herhangi bir profil çizmedi dünden beridir.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 02, 2017, 03:52:47 PM

Cidden patladı hem de elimde.. Konu sahibi arkadaştan 20 dolarcık rica edeyim Smiley Şaka bir yana kendimiz araştırıp incelemeden böyle yazıları görüp hop diye balıklama atlarsak olacağı bu zaten, iyi bir tecrübe oldu kendi adıma.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 04:51:01 PM

Arkadaş heralde söylemler ile pump yaratmaya çalışıyor.Bence beklentiyi düşük tutun sonrasında zarar edebilirsiniz onun riskini göz önüne alarak yapacaklarınıza karar verin.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 02, 2017, 04:57:15 PM

Whitepaperı çok güzel yazmışlar galiba tık yok coinde iyiki de almamışım demekki herkesin ipiyle kuyuya inilmezmiş  Smiley
prolambo (OP)
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
December 02, 2017, 07:00:43 PM

TRIG ' in maşallah ' ı var ayda 2 - 3 kez dump yiyor sonrasında pump ' la geri toplattırıyor . Pro arkadaşımız sever bu tarz durumları ve kazandırır çoğu zaman söylediği durumlar . Değerlrendirilebilir . Roadmap ' in katkısı olacaktır fiyata ..

Dün maalesef yeni roadmap haberini vermediler. Kurucu Kevin ile görüştüm. Haftaya vereceğiz dedi.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 08:08:33 PM

kurucu kervan ile görüşebiliyorsanız zaten o tokenden bişey olmayacağı az cok bellidir arkadaslar.

yanlıs anlamayın sözüm size degil , vasıfsız devlere ve ceolaradır
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 02, 2017, 08:12:31 PM

Trig potansiyeli var ama tabi ekip çok önemli, dikkatlice incelemek lazım. Road map ve rebranding olursa eğer haftaya biraz fiyat artacaktır. Tabi ne kadar düştü bilmiyorum ama çok büyük beklenti içine de girmemek lazım.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 08:16:18 PM

kurucu kervan ile görüşebiliyorsanız zaten o tokenden bişey olmayacağı az cok bellidir arkadaslar.

Benim Vitalik'le de görüşmüşlüğüm var. Bence o bir kriter değil.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 08:18:12 PM

Cidden patladı hem de elimde.. Konu sahibi arkadaştan 20 dolarcık rica edeyim Smiley Şaka bir yana kendimiz araştırıp incelemeden böyle yazıları görüp hop diye balıklama atlarsak olacağı bu zaten, iyi bir tecrübe oldu kendi adıma.

Dostum forumdakiler beni bilir. Araştırmadan yazmam ben. Özellikle kesin girin demiyorum dedim. Takipte kalın dedim.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
December 02, 2017, 08:22:25 PM

Merhaba;

Çok spekülatif bir coin. Yapmadıkları, söylemedikleri, denemedikleri birşey kalmadı. Zamanında çok güzel kazandırdı ama Eylül ayından beri karşılığı olmayan "Büyük duyuru/haber/sürpriziler" ile insanları iyi bezdirdiler. Sonunda gerçekten iyi birşey olacak ve ben dışında kalmış olacağım sanırım.

İyi dileklerimle
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 08:24:23 PM

işi tartısma kısmına getirmek istemiyorum ama hangi sıfatla vitalik ile görüşmüşlüğünüz var sorması ayıp

cok eskilerden biri olsanız tamam diyeceğim de gördüğüme göre profilinizde oldukca yeni
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:26:43 PM

Ya inanın ki şu piyasada hangi haberin prim yapıp yapmayacağı biile belli olmamaya başladı normal şartlarda önemli haberleri olan coinin yükselmesi gerekiyor fakat hakkında çok önemli haberler konferanslar yayınlananan x coini çıkış yapmıyor ama sıradan önemsiz bir gelişmesi olan y coini müthiş çıkış sağlıyor, o yüzden böyle bir dönemde btc eritmemek adına dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum

peacesea01
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile WWW
December 02, 2017, 08:48:18 PM

O zaman başlığımızın yeni adı:
 "TRIG haftaya patlayabilir'"  Grin
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 02, 2017, 09:24:42 PM

sonucu merak etmiştim ama hüsran olmuş demekki her token yakana koşturmamam lazım
yeni trendde bu oldu token yakıyorum fiyat artacak.sen projeyi baştan yanlış başlatmışsın sonra düzeltsen ne olur diye takılıyor aklıma.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 02, 2017, 09:46:28 PM

TRIG ' in maşallah ' ı var ayda 2 - 3 kez dump yiyor sonrasında pump ' la geri toplattırıyor . Pro arkadaşımız sever bu tarz durumları ve kazandırır çoğu zaman söylediği durumlar . Değerlrendirilebilir . Roadmap ' in katkısı olacaktır fiyata ..

Dün maalesef yeni roadmap haberini vermediler. Kurucu Kevin ile görüştüm. Haftaya vereceğiz dedi.

Kanıt gösterin bakalım bizde görelim doğru mu

prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 09:51:27 PM

işi tartısma kısmına getirmek istemiyorum ama hangi sıfatla vitalik ile görüşmüşlüğünüz var sorması ayıp

cok eskilerden biri olsanız tamam diyeceğim de gördüğüme göre profilinizde oldukca yeni

Yani twitterdan soru sormuşluğum var. Cevapladı da. Kevina sorduğum soru telegramdan. Konu açtığım postu edit edip ekledim.
prolambo (OP)
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 09:54:31 PM

Kanıt gösterin bakalım bizde görelim doğru mu

Konuyu açtığım postu edit edip ekledim. İlk sayfada görebilirsin. Ayrıca Telegram’da @Blocksafe adını kullanıyor. Direkt sorabilirsin de.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: