Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:33:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yolumu bulmama yardımcı olun  (Read 230 times)
DirtyUniverse (OP)
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

All I want is a new CLEAN page for just to live!

View Profile
December 02, 2017, 12:28:28 AM

Değişik bir başlık oldu bu ama söyleyeceklerim ile ilgisi az çok var Cheesy

İyi çalışmalar, Cümleten esenlikler herkese. 2015'ten bu yana bitcoin ile ilgili tüm alım-satım/madencilik gibi işlemleri yapmayı bırakmışım çünkü 200 dolar arasında fiyatı seyrediyordu ve kasmak için uğraşmaya değmez diye düşünüyordum Roll Eyes
Ama şimdi fikrim değişti ve tekrardan kripto paraya zaman ayırmaya karar verdim.
Eski hesaplarıma baktığımda 21 dolarlık bir btc kalmış blockchain walletimde.  Cheesy bu neyse de asıl sorum,
Önceden XMR kasıyordum ve 5.98 civarında XMR birikmişim kalmış wallet de ben bu XMR yi TRY e çevirince 4 bin TL küsuratıyla bir meblağ veriyor..

Sizce bu XMR leri bitcoin'e mi çevireyim? Yoksa hiç dokunmayıp Monero'nun yükselmesini mi bekleyeyim?
2015'ten bu yana baya şeyler değiştiği için riske atmak istemiyorum (riske atılacak pek bir şey de yok aslında ama...) piyasayı yakından takip eden bitcointalk'da ki bu konuya hakim alanında uzman olmuş kişilere sormak istiyorum! (Şaka bir yana herkesin görüşünü almak isterim Smiley)
Bu Moneroları bekletip, herhangi bir fiyat artışına denk gelebilir miyim? Yoksa fiyatı sürekli gerileyip düşer mi? Eğer düşerse fiyatı, bütün Moneroları BTC'ye çevirmem mi daha kazançlı olur?  Ne yapsam karar veremedim.. Bana görüşlerinizi bildirerek, karar vermemde yardımcı olur musunuz?

Saygılarımla değerli kardeşlerim, ağabeylerim!  

Ok
haveyouever
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 02, 2017, 01:26:46 AM

Şu an için tüm coinler artıyor, özellikle takip ettiğim birkaç tanesi müthiş gidiyor. Einsteinimum and Monacoin. Sana asla hiçbişey satmanı değil de tam tersi eğer imkanın varsa almanı tavsiye ederim.
DirtyUniverse (OP)
Full Member

View Profile
December 02, 2017, 01:38:53 AM

Şu an için tüm coinler artıyor, özellikle takip ettiğim birkaç tanesi müthiş gidiyor. Einsteinimum and Monacoin. Sana asla hiçbişey satmanı değil de tam tersi eğer imkanın varsa almanı tavsiye ederim.

Öncelikle verdiğin cevap için teşekkür ederim. Elimde ki Moneroları alıp btc ye çevirmeyi o yüzden düşündüm, sürekli artışta olduğu için belki daha kazançlı olur Monerodan. Ne düşünüyorsun?

Ok
DirtyUniverse (OP)
Full Member

View Profile
December 03, 2017, 01:41:56 AM

İşten yeni geldim, sıkıldım artık köle gibi bu saatlere kadar çalışmaktan. Bir umutla bakıyorum konuya ama kimse yardımcı olmak istememiş, lütfen görüşlerinizi zahmet edip bildirir misiniz. Rica ediyorum buna ihtiyacım var, artık uzun zamandır takip etmediğim için yanlış bir hamle yapmaktan korkuyorum. Elbet risk alacağım ama direk bodoslama atlamak istemiyorum piyasaya, sizin değerli görüşlerinizi inceleyerek fikir sahibi olup öyle bir yol çizmek istiyorum!

Ellerinize sağlık şimdiden.

Ok
Pages: [1]
  Print  

Jump to: