Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:46:38 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [ICO] DIMPAY Yarın için yatırım yapın. Bugün  (Read 643 times)
ophyrim (OP)
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
December 22, 2017, 10:05:34 PM

Saat şu anda gece 1. DIMCOIN bir süredir hitbtc'de tahtada görülüyor ve coin transferi açık. Ancak henüz işlemler başlamadı. Az bir miktarda alım emri tahtalardada görülebiliyor.
Piyasada her 3 şekilde trade yapılacak DIM-BTC, DIM-ETH ve DIM-USDT.

https://hitbtc.com/exchange/dim-to-btc
https://hitbtc.com/exchange/dim-to-eth
https://hitbtc.com/exchange/dim-to-usd
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2017, 07:42:42 PM

Coin'in işleme başlaması Hitbtc'de resmen yılan hikayesine döndü. Bir açıklama yakın zaman öncesine kadar gelmemişti. Tahta şu an açık ancak işlemler henüz başlamadı. Dev. coinin Hitbtc'ye transferinin ykın zaman önceye kadar sıkıntılı olduğunu ve transfer yapılmaması gerektiğini söyledi. Tahtada az bir miktar alım emri görülüyor. Satım kısmı ise şu an boş
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 24, 2017, 03:16:48 PM

Arkadaşlar sonunda DIMCOIN Hitbtc'de işleme başladı. Genel beklenti yoğun dump yemesi şeklindeydi ancak beklenilen gibi olmadı şu an 1. ICO fiyatına göre X4 yapmış durumda. Yani 2. ICO fiyatında. 0.04 $ da. Ancak tahtada derinlik yok ve sert hareketler yapıyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

https://hitbtc.com/exchange/dim-to-usd
https://hitbtc.com/exchange/dim-to-btc
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 25, 2017, 07:39:00 PM

İşlem hacmi az ve tahta derinliği sığ olmakla beraber 0.04 $civarında tutundu. Ancak hitbtc'nin NEM ve NEM tabanlı coinlerde şu an sıkıntı yaşıyor olması DIMCOIN'e de yansıyor. Dün deneme amaçlı 1000 DIMCOIN gönderdim. Normalde 1-2 dakika içinde hesabıma geçmesi gereken coinler henüz hesabıma geçmedi. İnsanların hesabına coin yatması birkaç gün sürmüş. Sabırla bekliyorum.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 27, 2017, 07:24:30 AM

Bu nasıl bir pump dalgasıdır neden bu şekilde değerlendi fikriniz varmı bır ara %1300 falan gordum hitbtc de, cuzdanına baktım transfer yapılamıyor denılıyordu. Sanırım dolap döndürüyorlar ama bırde bu kadar yukselmesınin sebebı nedır
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 27, 2017, 08:11:17 PM
Last edit: December 27, 2017, 08:21:48 PM by ophyrim

Bu nasıl bir pump dalgasıdır neden bu şekilde değerlendi fikriniz varmı bır ara %1300 falan gordum hitbtc de, cuzdanına baktım transfer yapılamıyor denılıyordu. Sanırım dolap döndürüyorlar ama bırde bu kadar yukselmesınin sebebı nedır
Bence tamamen spekülatif bi hareket. İnsanların coinleri transfer edip satamamalarından faydalanıp bir yükseliş başlattılar. Ben projeye inanıyorum ve ilk ICO'dan alımda yaptım(fiyatı o zaman 1 sent idi). Ancak 2. ICO yeni bitti ve 4 sentten insanlar bu coine pekde rabet göstermediler. 1 milyon dolar civarında yanlış hatırlamıyorsam para toplandı. Coinlerin büyük çoğunluğu satılamadı. Borsada fiyatı 45 sentlere kadar çıktı. 4 sentten coini almayan adam niyr gidip 44 sentten alsın ki?
Ya bizim henüz duymadığımız bir şey öğrendiler ya da yukarıda yazdığım gibi Hitbtc'nin cüzdanı kapamasından yararlanıp spekülatif olarak coini yükselttiler. Yakında kafamıza çakarlar
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 03:52:29 PM

DIMCOIN'in işlem gördüğü tek borsa olan Hitbtc hala DIMCOIN yatırılmasına ve çekilmesine izin vermiyor. Şu an sadece sistemde bulunan DIMCOIN'ler alınıp satılabiliyor. Fiyat pump dan sonra yavaş yavaş düşüş eğiliminde 45 sentleri gören coin 15 sent civarına kadar çekildi. Düşüşün devam etme olasılığı yüksek.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 07:41:02 PM

DIMCOIN'in işlem gördüğü tek borsa olan Hitbtc hala DIMCOIN yatırılmasına ve çekilmesine izin vermiyor. Şu an sadece sistemde bulunan DIMCOIN'ler alınıp satılabiliyor. Fiyat pump dan sonra yavaş yavaş düşüş eğiliminde 45 sentleri gören coin 15 sent civarına kadar çekildi. Düşüşün devam etme olasılığı yüksek.
Öncedende belirttiğim gibi DIMCOIN'in fiyatındaki yumuşak düşüş devam ediyor. Ben düşüşün 0.05 sentlere kadar gelmesinin muhtemel olduğunu düşünüyorum. DIMCOIN uzun vadede iyi getiri sağlayacak bir proje ancak, X45 yapacak bir gelişme henüz olmadı.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 02, 2018, 10:25:15 PM

Öncedende belirttiğim gibi DIMCOIN'in fiyatındaki yumuşak düşüş devam ediyor. Ben düşüşün 0.05 sentlere kadar gelmesinin muhtemel olduğunu düşünüyorum. DIMCOIN uzun vadede iyi getiri sağlayacak bir proje ancak, X45 yapacak bir gelişme henüz olmadı.

Maalesef yukarıda belirttiğim senerya gerçekleşti ve Hitbtc'nin bu coin transferini açmasıyla DIMCOIN yoğun satış yedi. Ben 0.05 sen olarak tahmin etmiştim 0.035 leri gördükten sonra sert bi tepki alımı geldi ancak bu alım tekrar sert bi satış yedi. Coin şu an 2. ICO fiyatı olan 0.04 sentte tutunmaya çalışıyor.

Bu arada benim transfer ettiğim coinler henüz hesabıma geçmedi. İnsanlar ne ara transfer ettiler, hesaplarına nasıl geçti onuda anlamış değilim.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 03, 2018, 08:26:42 PM

Arkadaşlar Hitbtc'ye 24 saat önce coinin hesabıma geçmediğine dair ekran görüntüsüyle beraber ticket attım ancak henüz ses seda yok. Allahtan deneme amaçlı olarak çok göndermemiştim. Elinde DIMCOIN olan varsa ve satacaksa tümünü transfer etmeden mutlaka deneme amaçlı olarak az bir miktar göndersin. Ben genede başka bir borsada satılması taraftarıyım zira XEM'de ve XEM tabanlı coinlerde hala Hitbtc'de problem var.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 04, 2018, 07:46:47 PM

48 saat geçmesine rağmen en ufak bir cevap yada dönüş olmadı. Sabırla gönderdiğim 1000 DIMCOIN'in akıbetini öğrenmek için bekliyorum. Coinler resmen arafta kaldı.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 04, 2018, 09:44:43 PM

Ben de ufak bir miktarla icodan girdim ve bu projeden umutluyum, borsaya girdi diye satılmaması, çokucuk kadar olmasa da azıcıkdan biraz daha fazla sabır gösterilmesi halinde coinlerin fiyatı daha güzel yerlere gelir diye düşünüyorum ama toplam adet bir hayli yüksek olduğu için çift basamaklı X beklentim yok. Ancak elimdeki az sayıda tokeni satmaya hiç niyetim yok, o epeyce yürür gibime geliyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 06, 2018, 07:16:53 PM

Bu fiyatlar yavaş yavaş taban oluşturacak gibi görünüyor. Hatta bir ara btc fiyatı 200 satoshi'ye kadar düştü. Hitbtc'de taban zaten bir alt kademe olan 100 satoshi. Bu fiyatlardan alım yapılabilir kenara konup uzun vade beklenebilir.
ophyrim (OP)
Sr. Member

View Profile
January 08, 2018, 09:42:24 AM
Last edit: February 15, 2018, 04:56:47 PM by ophyrim

Ben 200 satoshiye alım emri yazacağım. Bitcoin transferini bekliyorum. Bu fiyatlar uzun vade düşünen arkadaşlar için çok karlı olabilir.
Bu arada DIMCOIN'ler az önce hesabıma geçti. Sanırım 10 saniye sürmesi gereken işlem 10 gün falan sürdü.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: