Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:53:05 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin nerede duracak ?  (Read 2179 times)
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 09:34:30 PM

Yatırım yapacakların kademeli olarak yapmalarını tavsiye ederim. Sağlam bir düzeltmeye giderse yatırımının yarısını kaybedebilir
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
December 04, 2017, 07:18:15 AM

nereye gideceğini manipülasyonu yapanlar belirliyor. Organik değil yani.
Eğer incelerseniz 1k USD'lik iniş ve çıkışlar 10 dk gibi kısa zaman dilimleri içinde oluyor. Yani tüm borsalarda tüm kullanıcılar aynı 10 dk içerisinde vahiy alıp alış ya da satışa beraber yönlenmiyorsa çok ciddi manipülasyon var.

bu durumda artış ve zirveler hali hazırda bunu yönetenlerin elinde. güzel bir strateji ile yatırımlarını katlıyorlar. Fakat bir noktada gidecekleri yer kalmayacak. Üretilecek BTC'de gittikçe azalıyor. Sonra ne olacak bilinmez.

Sanırım Forklar dururlar. Şirketler kazançlarının sürdürülebilir olmasını isterler.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 04, 2017, 02:55:22 PM

10k-15k-20k-30k hiç hayal rakamlar değil bitcoin için bence. Birileri kazanırken birileri kaybediyor çünkü kumar gibi borsa sektörü. Hayal değil fakat balon muhabbeti benide gıdıklıyo, elbet bir hacmi var balonun ve gün gelince patlıycakmışcasına Smiley
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 04, 2017, 06:59:52 PM

Hocam eline ağzına sağlık iyi güzel yazmışsın da şöyle bir durum var örnek vericek olursak en basit örneği ben; Bitcoini çok öncelerde duymuştum filan ama hiç ilgi alanıma girmemişti fakat son birkaç ay içinde o kadar adından söz edildi ki üç beş bin liralık bir yatırım yapmak istedim ve ben girdiğimde 3700 dolar civarındaydı şimdi ise 11000 civarlarında geziniyor. Benim bu işlere yeni başladığımı düşününce ve bitcoinin kendisi böylesine iyi gidiyorken diğer coinlere pek ihtiyaç duymadım açıkçası ama tavsiyeleriniz varsa bilmek isterim, şimdiden teşekkürler Smiley

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 05, 2017, 02:16:58 PM

Bitcoin fiyatının nerede duracağını tahmin etmek zor ilk tanıdığım zamanlar Bitcoin 300 $ idi şimdi bakıyorsun 10k $ olmuş daha ne kadar gitcek bilinmez doğru bir tahmin yapmak baya zor

Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
December 05, 2017, 02:54:34 PM

Fiyatın 10.000$ olduğunu ve her gün %1 civarı 100 er dolar arttığını düşünün, en geç 3 yıl sonra 100.000$ ın üzerinde olacak.
(%1 hesabı ilerleyen günlerde epeyce düşecek)

kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
December 05, 2017, 04:15:38 PM

bitcoin ortalama 2 haftada bir sıçrama yapıyor gibi görünüyor. Duracağı nokta sanırım tüm cinler üretilince olacak
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 05, 2017, 05:23:30 PM

Bitcoin durduktan sonra bir düzeltme hareketi ile karşılaşabilir diye düşünüyorum.Yani aklımdaki senaryoya göre bitcoinin yükselmesi durduktan sonra çok ciddi bir şekilde düşmeye başlayacak. Smiley

Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
December 05, 2017, 05:34:17 PM

Artık sanal para, bitcoin, internet parasi gibi cümleleri heryerde duymaya başladım. Hatta tüm türkiyede şubesi olan bir kahve markasinin tüm parayi btcye yatirip işletelim nasil olsa daha yeni yayilmaya baslandi ekmegini yiyelim sozlerinden sonra bu piyasa nereye gidiyor? Fikri oluştu bende.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
December 05, 2017, 06:02:05 PM

Bitcoin durmaz çünkü sürekli geliştirilebilir bir teknoloji, fiyatı sabitleştiğinde tüm dünya Bitcoin'i kullanıyor olmak zorunda ancak o zaman çok az oynamalar görebiliriz. Tüm dünya kullanana kadar fiyat oynak olmaya devam edecek
Hasvak K
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 07:12:59 PM

Bence durmayacak cunku henuz durmdi.
peacesea01
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile WWW
December 05, 2017, 08:38:21 PM

Bence yükseliş hiç durmayacak.
Tüm dünyada yalnızca 21 milyon BTC olacaksa, elinde bulunduranlar sayılı kişiler olacaktır. Sınırlı sayıda bir "özel para" tarihi eser gibidir. Edinmek isteyenler oldukça fiyatı da yükselecektir.
İniş çıkışlar elbette ki olacaktır. Ancak dikkat edilirse düzeltmeler de çok kısa sürüyor.
Yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla yükseliş kaçınılmazdır.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 05, 2017, 09:49:46 PM

Ben dolar olarak, fiyatının duracağını düşünmüyorum, ama btc yi bir para birimi olarak düşünürsek BTC zaten BTC dir, önemli olan onu hayatımıza adapte etmemiz olmalı. eğer borsa fiyatını soruyorsanız 30 k dolarlarda uzunca dinlenir.

karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
December 05, 2017, 11:26:55 PM

bitcoinin durması yapısı gereği mümkün değil...çin ekonomisi gibi düşünün..bir ara çin soğutma önlemleri falan almaya kalktı pekte işe yaramadı  Grin bitcoinin gideceği son durak 100k $ olabilir...son bitcoin üretimi 2140 yılında bitecek...bizim torunlarımız bile o tarihleri göremeyeceğine göre...

ayrıca bunu elinde tutanlar sen ben değil çok büyük para babaları...haliyle paralarının katlanması işlerine geliyor..bundan dolayı bitcoin durmaz sadece yavaşlar...düzeltme falanda işlemez ..altcoin mi lan bu  Grin
sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 06, 2017, 12:56:09 AM

Bu saatten sonra duracağını zannetmiyorum. 1-2 sene öncesinde bitcoinin şu anki değere bu süreçte geleceğine ihtimal vermiyorduk. Öyle olsa hepimiz şu an ultra zengin olmuştuk. Elimde bitcoin bulunduruyorum ama alabileceğim zamanda daha ucuzdan çok daha fazlasını almadığım için kendime kızıyorum. Ve hala her fırsatta btc topluyorum, uzun vade bekleyeceğim.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
December 06, 2017, 03:28:59 PM

Ne zaman patlar bilmiyorum ama yakın zamanda böyle bir şey olması bana çok uzak bir ihtimal gibi geliyor. Bitcoin henüz daha bebek adımlarıyla gelişmeye çalıştığı bir dönemde, herkese yayılmaya yeni başladı yani yolun başında desek çok da yanlış olmaz. 2018 parlak bir yıl olacak, sonrasını da yaşayıp göreceğiz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
December 06, 2017, 08:12:07 PM

15.000 doları görmeden durmayacak galiba yılbaşına kadar bu ateş düşmez bence. 3000 Dolarlık derin bir düzeleme yaşanırsa çok merak ediyorum çıkacak haberleri.
ankara44
Member
**

Activity: 434

View Profile
December 06, 2017, 08:21:45 PM

Bitcoindeki sıradışı daha açık bir ifadeyle akıl dışı bu hareketler bitcoine karşı bende bir güvensizlik oluşturmuyor değil. Aslında bu gidişat pek de makul değil.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
December 06, 2017, 08:23:57 PM

1 milyon dolara kadar yolu var bence. Sene olarak belki çok uzun sürecek belli bir seneden sonra yükseliş ivmesi yavaşlayacak ama 1 milyon dolara kadar yolu var. Tabi ileride bir bitcoin fork coini çıkar ve bitcoinin yerini alırsa işler değişir şu ana kadar yanından bile geçemediler yapılan forklar ama bu ileride olmayacağı anlamına gelmez. O zaman o fork coini 1 milyon dolara ulaşır.
ankara44
Member
**

Activity: 434

View Profile
December 06, 2017, 08:42:31 PM

Bitcoinin durması yakın gibi geliyor bana. Bu yükselişler akıl dışı. Sağlam bir düzeltme olursa bitcoin güven verir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: