Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:24:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2500 TL Lik Ethereum ring arıyorum  (Read 588 times)
sanalalem47 (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 02, 2017, 12:14:47 PM
Last edit: December 03, 2017, 08:47:25 AM by sanalalem47

arkadaşlar 2500 tl ye kadar bir başlangıç seviyesi ring arıyorum hazır kurulu olan varsa alabilirim
1715444674
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715444674
Reply with quote  #2

1715444674
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
December 02, 2017, 12:36:44 PM

O fiyata satacak bulamazsın. Sahibinden üzerinden 2.el ana kart vs. eski ekipmanlarla 4 kart destekliyecek eski bir sistem toparlayıp kalan parayla ucuz yollu kartlar alabilirsin belki 4 tane alamazsın ama yettiği kadar. Ethereum kazamazsın muhtemelen alıcağın kartların ramları düşük olucak musicoin vs. düşük dag olan kolay coinlere yönelebilirsin.
fudufaffa
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
December 02, 2017, 02:32:37 PM

eteryum ring nedir?
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 02, 2017, 02:35:03 PM

eteryum ring taze bitti ethereum rig versek? aynı işi görür mü bilemem ama belki ethernet portundan fiziksel coin üretirsiniz..

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 02, 2017, 02:50:28 PM

Küçümsemek için değil senin iyiliğin için söylüyorum. Bana göre madencilik profesyonel bir iş ve 50 bin lira altında başlanmaması gerekiyor. Senin bütçenle rig değil, bilgisayar bile toplanamıyor. Kulaktan dolma bilgilerle madencilik yapmaya çalişmissin ve fiziksel madencilik yapamadiğin için bulut madenciliğe yöneleceksin. Bunu yapma, senin yerinde olsaydim al-unut taktiği uygulardim. Neden piyasayi öğrenmeye çalişip elindeki Bitcoin sayisini arttirmiyorsun? Trade yapabilirsin.
Kuzan
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 02, 2017, 03:32:08 PM

Küçümsemek için değil senin iyiliğin için söylüyorum. Bana göre madencilik profesyonel bir iş ve 50 bin lira altında başlanmaması gerekiyor. Senin bütçenle rig değil, bilgisayar bile toplanamıyor. Kulaktan dolma bilgilerle madencilik yapmaya çalişmissin ve fiziksel madencilik yapamadiğin için bulut madenciliğe yöneleceksin. Bunu yapma, senin yerinde olsaydim al-unut taktiği uygulardim. Neden piyasayi öğrenmeye çalişip elindeki Bitcoin sayisini arttirmiyorsun? Trade yapabilirsin.

Hocam güzel üslubunuz ile arkadaşı kırmayacak şekilde tavsiye vermişsiniz genelde insanlar bu tür durumlarda alaya alıyor. Şöyle bir durum var 2500Tl ile yapacağı madencilikten elle tutulur bir şey kazanmaz ama işi öğrenmiş olur elimde 2500Tl var dememiş 2500Tl lik sistem toplayacağım demiş belki de işi öğrenme amaçlıdır.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 02, 2017, 03:37:29 PM

Hocam güzel üslubunuz ile arkadaşı kırmayacak şekilde tavsiye vermişsiniz genelde insanlar bu tür durumlarda alaya alıyor. Şöyle bir durum var 2500Tl ile yapacağı madencilikten elle tutulur bir şey kazanmaz ama işi öğrenmiş olur elimde 2500Tl var dememiş 2500Tl lik sistem toplayacağım demiş belki de işi öğrenme amaçlıdır.

Tamam ama arkadaş Ethereum yazmayi bile bilmiyor muhtemelen blockchain hakkinda herhangi bir fikri olmadan sadece para kazanma amaçlı mining yapmak istiyor, hiçbir şekilde madenciliği öğrenemez, trade yapsin önce zaten madencilik işini kendi bilgisayariyla öğrenebilir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 02, 2017, 03:42:09 PM

Ayarlarız sana  bir rig , bana mesaj yaz anlatayım sana

Edit :  bana mesaj atmışsın zaten , yeni gördüm mesaj kutumda   Wink
sanalalem47 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2017, 08:51:58 AM

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ayrıca üslubunuzdan dolayı da. Araştırıyorum öğrenmeye çalışıyorum sizin gibi değerli insanların görüşleriyle yol almaya çalışıyorum.
kubrabayrak.1122
Newbie
*

View Profile
December 03, 2017, 10:12:16 AM

Benim de ihtiyacım var. Bulurum umarım
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
December 03, 2017, 03:59:52 PM

Arkadaşın dediği gibi belki 50 bin değilde minimum 15 20 binlik bir bütceyle başlamanızı öneririm.
alibarisaktas
Member
**

Activity: 107

View Profile WWW
December 03, 2017, 07:16:23 PM

Olay şeye döndü artık ''ustam bana ordan bi çeyrek ekran kartlı 500 TL'lik rig ayarlar mısın''

crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
December 03, 2017, 08:01:48 PM

eteryum değil öncelikle ethereum ayrıca ring değil rig, 2500 liraya rx460'lardan kurulmuş ufak bir rig bulabileceğiizi sanıyorum sahibindene bakmanız daha iyi olur

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 03, 2017, 08:02:50 PM

Ayarlarız sana  bir rig , bana mesaj yaz anlatayım sana

Edit :  bana mesaj atmışsın zaten , yeni gördüm mesaj kutumda   Wink

Ekiller hocam her zaman ki gibi bu arkadaşa da destek olmuş, aslında herkesin yapması gereken bu. bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler. Arkadaşımız ethereum yazmamış eteryum yazmış, belli ki birşeyler öğrenmek istiyor. Köstek değil destek olmak gerekiyor.
mpce
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
December 03, 2017, 08:38:47 PM

Her ne olursa olsun destek olarak yolu göstermek en iyisi, 2500 tl başlangıç için yeterli daha sonra madenciliğe alıştıkça büyük ihtimal arkadaşımız bütçesini  kendine göre ayarlayacaktır.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 03, 2017, 11:36:48 PM

Ayarlarız sana  bir rig , bana mesaj yaz anlatayım sana

Edit : bana mesaj atmışsın zaten , yeni gördüm mesaj kutumda   Wink

Ekiller hocam her zaman ki gibi bu arkadaşa da destek olmuş, aslında herkesin yapması gereken bu. bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler. Arkadaşımız ethereum yazmamış eteryum yazmış, belli ki birşeyler öğrenmek istiyor. Köstek değil destek olmak gerekiyor.

Eyvallah eksik olma.

Her ne olursa olsun destek olarak yolu göstermek en iyisi, 2500 tl başlangıç için yeterli daha sonra madenciliğe alıştıkça büyük ihtimal arkadaşımız bütçesini  kendine göre ayarlayacaktır.

İnsani görevimiz bu.  Ben şanslıyım, ustalarımdan, abilerimden (elektrik / elektronik) zamanında bunu gördüğüm için, bunu uyguluyorum.
Yaş 40, ... Ne demişler ; Yarım var dürüm var ölümde var.

Arkanda iyi anılar bırak.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 04, 2017, 02:17:56 AM

Dostum bu iş ciddi yatırımlar isteyen ve uzun vadede kendini amorti eden bir iş. Geçenlerde bende foruma bir konu açtım. 50.000 lira bütçem vardı burada arkadaşların yazdıklarını okuduktan sonra bende vazgeçtim. Bence sende iyice bir araştır ve ona göre hareket et.
aykutipek
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
December 04, 2017, 03:07:51 AM

o paraya ethereum alman daha hayirli olur, rig ile elektrik parasini karsilamaz, zaten buyuk ihtimalle de kazamaz. Ya baska altcoin kazimi denersin ki onlari denemek yerine almak daha mantikli olur gene de.
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 07:27:30 AM

2500 tl başlangıç için yeterli daha sonra madenciliğe alıştıkça büyük ihtimal arkadaşımız bütçesini  kendine göre ayarlayacaktır.
küçük çapta kullanıp ögrenmek en iyisi sonra geliştirebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: