Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:54:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve diğerleri için kendi marketimi açmak istiyorum  (Read 200 times)
spastikss (OP)
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 02, 2017, 10:25:14 PM

domain ve host ücretleri oldukça düşük. o yüzden 7/24 kredi kartıyla veya tercihen hafta içi havale eft ile çalışan, kripto parayla da çalışan bir site açmak istiyorum. en fazla 6 tane kripto para olacak. ayrıca dolar ve tl tabiki.

bu sitede kullanıcılar kayıtlı olacak ama teklif veremiyecekler. burası bir mağazanın vitrini gibi olacak.  ben btc yi şu kadardan alırım şu kadardan satarım diyeceğim. eth yide şunla alırsan bu kadar şunla alırsan bu kadar diyeceğim. marketlerin kolay al sat yeri gbi. biraz faşist bişey olacak Cheesy

kısacası bizim pazar alanındaki muhabbetleri şahsen otomatiğe bağlamak istiyorum. kabul eden kredi kartından çeker veya takasını yapar. ayrıca stoklu çalışıcam. hani sitelerde diyorya bu ürünnden elimizde 2 tane kaldı gibi. onuda gösterecek.

bu işin programsal altyapısı zor mudur ve ne kadara mal olur?

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
December 03, 2017, 07:48:56 PM

Üstad bu Borsa açalım konusunun girişi gibi olmuş Smiley Aslında Türkiye’de (hatta Dünyada bile) bu konularda çok büyük boşluk var ve neden olmasın. Şu kadar hacimlerle bile BtcTurk , Paribu sıkıntı yaşıyorsa senin benim gibi webmasterlar , aldığı koca komisyonlara rağmen sistemlerini yapılandıramayan sistemlere göre çok daha iyi işler çıkarabilir mi acaba diye düşünmüyor değil insan. Tabiiki tek mevzu webmasterlık değil..
Hepsinin haricinde ; çok basitçe sitene Btc fiyatından dolayı akan müşterilerin Btclerini zamanında aktarsan abartmıyorum tüm müşteriler sana akar. Sana da bir eksikliği yok ama oradan gelecek fazlalığı (evet fazla ama o zaman Borsa değil tüccar olacaksın) kendilerine kar görecek kadar yanlış çalışan borsalar yerine çok daha tutulur. Şu Btcturk konusunu okuyorum , ya kimse kusura bakmasın da herkes İllallah etmiş ve bu sorunların sistem kaldırmaması ile alakalı olmadığını herkes farkediyor. Yazık.. Sırf bu yüzden bir ton adam işlemlerini yabancı borsalarda yapıyor. Belki biraz da Türkiye’de Coin konusunda arz ve talep arasında çok büyük bir boşluk olduğu için Borsalar işlerinin üstüne yeterince gitmiyorlar. Nasıl olsa bana muhtaçlar mantığı. Paribu bazı işlemlerde gayet iyi , ama gene aktarımlarda onda da tam zamanından sıkıntılar oluşuyor.
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
December 03, 2017, 09:54:30 PM

Bence gayet güzel bir sistem olabilir fakat bunu yapman için bence yazılımı kendin yapman gerekiyor, başka bir yazılımcıya yaptırdığın websitesi ne kadar güvenilir olabilirki? Kullanıcılara nasıl bir güven sağlayacaksın önce bunun garantisini vermen gerekiyor
Pages: [1]
  Print  

Jump to: